x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Gripgrab - RaceAqua - Overschoenen - Maat XL - Zwart

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Gripgrab - RaceAqua - Overschoenen - Maat XL - Zwart
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Gripgrab - RaceAqua - Overschoenen - Maat XL - Zwart
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Gripgrab - RaceAqua - Overschoenen - Maat XL - Zwart
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/142001983.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/158941567.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/83408385.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/138290068.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/138290016.jpg?ts=1
Gripgrab Gripgrab - RaceAqua - Overschoenen - Maat XL - Zwart - RaceAqua - Overschoenen - Maat XL - Zwart - RaceAqua - Overschoenen - Maat XL - Zwart GripGrab GripGrab RaceAqua Waterdichte Overschoenen - Zwart - Unisex - Maat XL (1)
  • 05708486109792
4
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Algemene kenmerken
    • Schoenmaat: 45, 44, 44.5
    • Geslacht: Heren, Dames, Unisex
  • 36.99 44.98 EUR 4
    4
    • Amazon Amazon
      Aerodynamisch geoptimaliseerde pasvorm_: Snit uiterlijk. Snel gevoel. Hoogste snelheid. De aerodynamische, strakke snit past zich aan als...36.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      GripGrab GripGrab RaceAqua Waterdichte Overschoenen - Zwart - Unisex - Maat XL43.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      GripGrab GripGrab RaceAqua Waterdichte Overschoenen - Zwart - Unisex - Maat XL44.95, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Bikester.be Bikester.be
      Belangrijkste informatie: Type: overschoenen; Functies: eigenschappen: waterdicht, winddicht, Aero; Materiaal: Materiaallagen: 1-laags; T...44.98, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Red Cycling Products Mountain III MTB Schoenen, zwart EU 44 2022 MTB klikschoenen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/87696208.jpg?ts=1
      Red Cycling Products Red Cycling Products Mountain III MTB Schoenen, zwart EU 44 2022 MTB klikschoenen Mountain III MTB Schoenen, zwart EU 44 2022 MTB klikschoenen Mountain III MTB Schoenen, zwart EU 44 2022 MTB klikschoenen Belangrijkste informatie: Gebruiksdoel: Mountainbike; Seizoen: 4-seizoens artikel; Pedaalsystemen: Type fietsschoen: Voor clipless pedalen Mountain; Cleat montage: Voor 2-gaats schoenplaten; Functies: eigenschappen: Waterafstotend, Winddicht; Materiaal: Bovenmateriaal: Synthetische overlays, ademend gaas; Zool: Type zool: Middelgroot/zacht; Zolen: MTB wedstrijdzool; Uitrusting: Sluitsysteem: Ratchet sluiting, Klittenbandsluiting; Sluitsysteem: Micro ratelsluiting; Bijzonderheden: Teenkap/-bescherming, Hielversterking-/bescherming; Voetbed: Uitneembare inlegzool; Pasvorm: Informatie over de grootte: Maat valt kleiner uit; pasvorm voetbreedte: Normaal; Pasvorm: Normaal gesneden (1)
      Red Cycling Products Mountain III MTB Schoenen, zwart EU 44 2022 MTB klikschoenen
      • 04052406181094
      1
    • Fizik Artica R5 schoenen Heren, zwart 2022 EU 45 Gravel schoenen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126307907.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167167303.jpg?ts=1
      Fizik Fizik Artica R5 schoenen Heren, zwart 2022 EU 45 Gravel schoenen Artica R5 schoenen Heren, zwart 2022 EU 45 Gravel schoenen Artica R5 schoenen Heren, zwart 2022 EU 45 Gravel schoenen Belangrijkste informatie: Gebruiksdoel: Racefiets / Cyclocross; Seizoen: Herfst/Winter; Pedaalsystemen: Type fietsschoen: Voor racefiets klikpedalen; Cleat montage: voor 3-gaats klikpedalen; Functies: eigenschappen: winddicht, waterdicht, Thermo; Materiaal: Bovenmateriaal: Microtex; Membraan: water- en winddicht membraan in het bovenmateriaal; Binnenvoering: fi'zi:k Cycling Thermo Insole; Zool: Type zool: hard; Zolen: Koolstofversterkt nylon (koolstofcomposiet); Uitrusting: Sluitsysteem: Snelle vetersluiting; Sluitsysteem: Speed Lacing System en waterdichte rits; Bijzonderheden: Hielversterking-/bescherming, Teenkap/-bescherming; Zool: waterdichte zool; Voetbed: Uitneembare inlegzool; Levering: Inhoud / levering grootte: 1 paar schoenen Fizik Artica R5 zonder pedaalhaak; Gewicht: Gewicht per paar: 796 g; gemeten grootte: 42,5; Materiaal: Coating: Ja; Pasvorm: Informatie over de grootte: De maat valt normaal uit; pasvorm voetbreedte: Normaal; Pasvorm: Normaal gesneden; Details: Aanvulle (1)
      Fizik Artica R5 schoenen Heren, zwart 2022 EU 45 Gravel schoenen
      • 08058364026527
      1
    • Craft Shelter Bootie Overshoes Zwart XL
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164323206.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/79942559.jpg?ts=1
      Craft Craft Shelter Bootie Overshoes Zwart XL Shelter Bootie Overshoes Zwart XL Shelter Bootie Overshoes Zwart XL De Craft regenoverschoen is bedoeld voor de sportieve wielrenner die tijdens de natte en koude dagen zijn voeten extra wilt beschermen. Door de Ventair Ligh... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Craft Shelter Bootie Overshoes Zwart XL
      • 07318572591837
      1
      deal
    • Shimano SH-XM9 schoenen bruin Maat 38
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147886141.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234251485.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138299389.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138300233.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138300393.jpg?ts=1
      Shimano Shimano SH-XM9 schoenen bruin Maat 38 SH-XM9 schoenen bruin Maat 38 SH-XM9 schoenen bruin Maat 38 Belangrijkste informatie: Gebruiksdoel: Mountainbike, Trekking / Reizen; Seizoen: 4-seizoens artikel; Pedaalsystemen: Type fietsschoen: Voor clipless pedalen Mountain; Cleat montage: Voor 2-gaats schoenplaten; Pedaalaanbeveling (fabrikant): PD-M8020; Functies: eigenschappen: waterdicht, Winddicht; Materiaal: Type membraan: Gore-Tex; Zool: Type zool: Middelgroot/zacht; Zolen: exclusieve wandel- / fietsschoen buitenzool van Vibram met maximale grip; Uitrusting: Sluitsysteem: Veters; Bijzonderheden: Teenkap/-bescherming, Aantrekhulp, Hielversterking-/bescherming; Zool: Anti-slip zool; Voetbed: Uitneembare inlegzool; Levering: Inhoud / levering grootte: 1 paar; Gewicht: Gewicht per paar: 1158 g; gemeten grootte: 42; Pasvorm: Informatie over de grootte: Maat valt kleiner uit; pasvorm voetbreedte: Normaal; Pasvorm: Normaal gesneden; Details: Aanvullende gegevens: natuurlijk nubuckleder in combinatie met waterdicht, ademende Gore-Tex Performance Comfort schoeisel voering, met rubber versterkt (1)
      Shimano SH-XM9 schoenen bruin Maat 38
      • 04524667548416
      1
    • Maat (schoenmaat):
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 44.5 (44_5)
      • 48 (48)
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 44.95
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 44.95
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 44.95
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 38.98
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 38.98
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 38.98
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 40.98
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 40.98
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 40.98
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 40.98
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 40.98
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 40.98
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 40.98
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 40.98
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 22.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 22.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 22.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 22.00
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 22.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 22.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 22.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 22.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 22.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 22.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 22.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 22.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 41.98
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 41.98
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 43.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 43.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 43.98
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 43.98
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 43.98
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 43.98
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 43.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 43.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 43.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 43.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 43.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 43.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 43.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 41.99
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 41.99
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 41.99
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 41.99
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 41.99
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 41.99
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 41.99
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 41.99
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 38.99
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 38.99
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 38.99
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 38.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 38.99
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 38.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 38.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 38.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 38.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 38.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 38.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 38.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 38.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 38.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 38.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 38.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 38.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 38.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 38.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 38.99
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 33.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 31.47
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 31.47
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 31.47
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 26.99
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 45.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 47.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 33.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 33.99
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 36.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be