x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Shimano Cleats SPD-SL SM-SH10/SM-SH11/SM-SH12 SM-SH10 2022 Fietspedaal accessoires

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Shimano Cleats SPD-SL SM-SH10/SM-SH11/SM-SH12 SM-SH10 2022 Fietspedaal accessoires
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Shimano Cleats SPD-SL SM-SH10/SM-SH11/SM-SH12 SM-SH10 2022 Fietspedaal accessoires
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Shimano Cleats SPD-SL SM-SH10/SM-SH11/SM-SH12 SM-SH10 2022 Fietspedaal accessoires
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/91401184.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/246408462.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/142960307.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/132393922.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/208286350.jpg?ts=1
Shimano Shimano Cleats SPD-SL SM-SH10/SM-SH11/SM-SH12 SM-SH10 2022 Fietspedaal accessoires Cleats SPD-SL SM-SH10/SM-SH11/SM-SH12 SM-SH10 2022 Fietspedaal accessoires Cleats SPD-SL SM-SH10/SM-SH11/SM-SH12 SM-SH10 2022 Fietspedaal accessoires Dit schoenplaatje van Shimano is de SM-SH 10 en dit handige SPD-SL plaatje zorgt dat u een maximale krachtoverdracht zult hebben op uw pedalen. Deze set hee... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
  • 04524667073413
  • 00689228073418
5
  • Design
    • Materiaal: Polyester, Kunststof, Katoen
    • Kleur: Zwart, Rood
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex, Kinderen
  • 20.00 25.94 EUR 5
    5
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Shimano SPD-SL Schoenplaatje - Rood20.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      Sports - schoenplaten SMSH10 enkele maat Ref. Y42U98020_rood Een nieuw en exclusief product van Shimano21.09, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Shimano SPD-SL SM-S10 rood Shimano-paar zonder flotatie. De taco's zijn de interface tussen de schoen en het pedaal. Shimano -pedalen en ...22.20, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bikester.be Bikester.be
      Accessoires: Soort accessoire: Pedaalplaten; Belangrijkste informatie: Gebruiksdoel: Racefiets, Triatlon; Geschikt voor: SPD-SL pedalen; ...24.98, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Fietstoebehoren Fietstoebehoren
      Dit schoenplaatje van Shimano is de SM-SH 10 en dit handige SPD-SL plaatje zorgt dat u een maximale krachtoverdracht zult hebben op uw pe...25.94, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Red Cycling Products Mountain III MTB Schoenen, zwart EU 44 2022 MTB klikschoenen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/87696208.jpg?ts=1
      Red Cycling Products Red Cycling Products Mountain III MTB Schoenen, zwart EU 44 2022 MTB klikschoenen Mountain III MTB Schoenen, zwart EU 44 2022 MTB klikschoenen Mountain III MTB Schoenen, zwart EU 44 2022 MTB klikschoenen Belangrijkste informatie: Gebruiksdoel: Mountainbike; Seizoen: 4-seizoens artikel; Pedaalsystemen: Type fietsschoen: Voor clipless pedalen Mountain; Cleat montage: Voor 2-gaats schoenplaten; Functies: eigenschappen: Waterafstotend, Winddicht; Materiaal: Bovenmateriaal: Synthetische overlays, ademend gaas; Zool: Type zool: Middelgroot/zacht; Zolen: MTB wedstrijdzool; Uitrusting: Sluitsysteem: Ratchet sluiting, Klittenbandsluiting; Sluitsysteem: Micro ratelsluiting; Bijzonderheden: Teenkap/-bescherming, Hielversterking-/bescherming; Voetbed: Uitneembare inlegzool; Pasvorm: Informatie over de grootte: Maat valt kleiner uit; pasvorm voetbreedte: Normaal; Pasvorm: Normaal gesneden (1)
      Red Cycling Products Mountain III MTB Schoenen, zwart EU 44 2022 MTB klikschoenen
      • 04052406181094
      1
    • Fizik Artica R5 schoenen Heren, zwart 2022 EU 45 Gravel schoenen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126307907.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167167303.jpg?ts=1
      Fizik Fizik Artica R5 schoenen Heren, zwart 2022 EU 45 Gravel schoenen Artica R5 schoenen Heren, zwart 2022 EU 45 Gravel schoenen Artica R5 schoenen Heren, zwart 2022 EU 45 Gravel schoenen Belangrijkste informatie: Gebruiksdoel: Racefiets / Cyclocross; Seizoen: Herfst/Winter; Pedaalsystemen: Type fietsschoen: Voor racefiets klikpedalen; Cleat montage: voor 3-gaats klikpedalen; Functies: eigenschappen: winddicht, waterdicht, Thermo; Materiaal: Bovenmateriaal: Microtex; Membraan: water- en winddicht membraan in het bovenmateriaal; Binnenvoering: fi'zi:k Cycling Thermo Insole; Zool: Type zool: hard; Zolen: Koolstofversterkt nylon (koolstofcomposiet); Uitrusting: Sluitsysteem: Snelle vetersluiting; Sluitsysteem: Speed Lacing System en waterdichte rits; Bijzonderheden: Hielversterking-/bescherming, Teenkap/-bescherming; Zool: waterdichte zool; Voetbed: Uitneembare inlegzool; Levering: Inhoud / levering grootte: 1 paar schoenen Fizik Artica R5 zonder pedaalhaak; Gewicht: Gewicht per paar: 796 g; gemeten grootte: 42,5; Materiaal: Coating: Ja; Pasvorm: Informatie over de grootte: De maat valt normaal uit; pasvorm voetbreedte: Normaal; Pasvorm: Normaal gesneden; Details: Aanvulle (1)
      Fizik Artica R5 schoenen Heren, zwart 2022 EU 45 Gravel schoenen
      • 08058364026527
      1
    • Craft Shelter Bootie Overshoes Zwart XL
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164323206.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/79942559.jpg?ts=1
      Craft Craft Shelter Bootie Overshoes Zwart XL Shelter Bootie Overshoes Zwart XL Shelter Bootie Overshoes Zwart XL De Craft regenoverschoen is bedoeld voor de sportieve wielrenner die tijdens de natte en koude dagen zijn voeten extra wilt beschermen. Door de Ventair Ligh... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Craft Shelter Bootie Overshoes Zwart XL
      • 07318572591837
      1
      deal
    • Grisport Cross Safety Nordic 33603 Laag S3 Zwart/Zilver - Maat 47
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151278376.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182491990.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145618501.jpg?ts=1
      Grisport Grisport Cross Safety Nordic 33603 Laag S3 Zwart/Zilver - Maat 47 Cross Safety Nordic 33603 Laag S3 Zwart/Zilver - Maat 47 Cross Safety Nordic 33603 Laag S3 Zwart/Zilver - Maat 47 Grisport Cross Safety Nordic- S3 Werkschoen - 47 (1)
      Grisport Cross Safety Nordic 33603 Laag S3 Zwart/Zilver - Maat 47
      • 08713458322519
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 20.57
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 20.54
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 20.57
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 20.57
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 20.57
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 20.54
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 20.57
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 20.55
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 20.58
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 20.54
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 20.55
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 20.55
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 20.57
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 20.57
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 20.57
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 20.56
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 20.57
      • Sun Mar 20 01:00:00 CET 2022 20.57
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 20.58
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 20.58
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 20.56
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 20.55
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 20.55
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 20.55
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 20.60
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 20.58
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 20.57
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 20.58
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 20.58
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 20.56
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 20.58
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 20.58
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 20.58
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 20.57
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 20.58
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 20.56
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 20.56
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 20.03
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 20.06
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 20.06
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 20.06
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 20.06
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 20.56
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 20.56
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 20.55
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 20.60
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 20.59
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 20.61
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 20.63
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 20.56
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 20.56
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 21.99
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 21.50
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 21.99
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 20.63
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 20.63
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 20.62
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 20.64
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 20.64
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 20.62
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 20.64
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 20.73
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 20.61
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 19.69
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 20.71
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 20.68
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 20.68
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 20.68
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 21.55
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 21.14
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 21.14
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 21.87
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 21.87
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 21.53
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 21.53
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 21.53
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 21.73
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 21.78
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 21.12
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 21.12
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 21.57
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 21.48
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 21.54
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 21.56
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 21.56
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 21.90
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 21.58
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 21.55
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 21.55
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 21.53
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 20.91
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 20.87
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 20.87
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 20.88
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 20.91
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 20.92
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 20.89
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 20.88
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 20.88
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 20.92
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 20.98
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 20.98
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 20.98
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 20.98
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 21.61
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 21.49
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 21.53
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 21.59
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 20.64
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 20.64
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 20.70
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 20.67
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 20.33
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 20.51
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 20.51
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 20.68
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 20.62
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 20.62
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 20.69
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 20.62
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 20.62
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 21.00
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 20.67
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 20.67
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 20.67
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 20.67
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 20.77
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 21.01
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 21.44
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 21.53
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 20.77
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 20.77
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 20.81
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 20.54
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 20.75
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 20.53
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 20.53
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 20.53
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 20.77
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 20.77
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 20.77
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 20.77
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 20.77
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 20.77
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 20.77
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 21.00
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 21.00
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 21.00
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 21.00
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 21.00
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 21.00
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 20.77
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 20.77
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 20.77
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 21.72
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 21.68
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 22.02
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 20.77
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 20.77
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 20.71
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 20.77
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 20.77
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 20.77
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 20.77
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 20.77
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 20.77
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 20.77
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 20.93
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 21.17
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 20.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 20.00
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 20.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 20.00
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 20.00
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 20.00
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 20.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 20.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 20.00
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 20.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 20.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be