x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Spiuk Rocca MTB - Mountainbike Fietsschoenen - Zwart/Wit - Unisex - Maat 43

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Spiuk Rocca MTB - Mountainbike Fietsschoenen - Zwart/Wit - Unisex - Maat 43
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Spiuk Rocca MTB - Mountainbike Fietsschoenen - Zwart/Wit - Unisex - Maat 43
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Spiuk Rocca MTB - Mountainbike Fietsschoenen - Zwart/Wit - Unisex - Maat 43
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/153542011.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/153543143.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/153543139.jpg?ts=1
Spiuk Spiuk Rocca MTB - Mountainbike Fietsschoenen - Zwart/Wit - Unisex - Maat 43 Rocca MTB - Mountainbike Fietsschoenen - Zwart/Wit - Unisex - Maat 43 Rocca MTB - Mountainbike Fietsschoenen - Zwart/Wit - Unisex - Maat 43 Spiuk Rocca MTB - Mountainbike Fietsschoenen - Zwart/Wit - Unisex - Maat 43 (1)
  • 08435409013351
1
  • Design
    • Kleur: Zwart, Wit
  • Algemene kenmerken
    • Schoenmaat: 43
    • Geslacht: Heren, Dames, Unisex
    • Blad materiaal: Leer
  • Technische details
    • Binnenvoering materiaal: Textiel
  • Materiaal
    • Materiaal zool: Plastic
  • 79.99 79.99 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Spiuk Rocca MTB - Mountainbike Fietsschoenen - Zwart/Wit - Unisex - Maat 4379.99, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Sidi Genius 10 Schoenen Heren, blauw 2022 EU 45 Racefiets klikschoenen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247302848.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231900189.jpg?ts=1
      Sidi Sidi Genius 10 Schoenen Heren, blauw 2022 EU 45 Racefiets klikschoenen Genius 10 Schoenen Heren, blauw 2022 EU 45 Racefiets klikschoenen Genius 10 Schoenen Heren, blauw 2022 EU 45 Racefiets klikschoenen Belangrijkste informatie: Gebruiksdoel: Racefiets / Cyclocross; Seizoen: Lente/Zomer; Pedaalsystemen: Type fietsschoen: Voor racefiets klikpedalen; Cleat montage: voor 3-gaats klikpedalen; Materiaal: Bovenmateriaal: Microtechniek; Binnenvoering: textiel; Zool: Type zool: hard; Zolen: Road Twenty Carbon Composite Pekel; Uitrusting: Sluitsysteem: Draaisluiting; Sluitsysteem: Tecno 3-systeem; Bijzonderheden: Hielversterking-/bescherming; Voetbed: Uitneembare inlegzool; Levering: Inhoud / levering grootte: 1 paar schoenen, instructies; Gewicht: Gewicht per paar: 570 g; gemeten grootte: 43; Pasvorm: Informatie over de grootte: Maat valt kleiner uit; pasvorm voetbreedte: Normaal; Pasvorm: Nauwsluitende pasvorm; Details: Aanvullende gegevens: Binnenzool van ergonomisch gevormd schuim met geheugeneffect, centrale vergrendelingspositie vergemakkelijkt het gebruik van overschoenen, Met koolstofvezel versterkte nylonzool met volledig koolstofinzetstuk, vervangbare plastic hiel hiel hiel hiel hak (1)
      Sidi Genius 10 Schoenen Heren, blauw 2022 EU 45 Racefiets klikschoenen
      • 08017732555045
      2
    • Sidi MTB Speed Schoenen Heren, groen 2022 EU 46,5 MTB klikschoenen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234446584.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211653679.jpg?ts=1
      Sidi Sidi MTB Speed Schoenen Heren, groen 2022 EU 46,5 MTB klikschoenen MTB Speed Schoenen Heren, groen 2022 EU 46,5 MTB klikschoenen MTB Speed Schoenen Heren, groen 2022 EU 46,5 MTB klikschoenen Belangrijkste informatie: Gebruiksdoel: Mountainbike; Seizoen: 4-seizoens artikel; Pedaalsystemen: Type fietsschoen: Voor clipless pedalen Mountain; Cleat montage: Voor 2-gaats schoenplaten; Functies: eigenschappen: Winddicht, Waterafstotend; Materiaal: Bovenmateriaal: Textiel, meerlaags Politex; Binnenvoering: textiel; Zool: Type zool: hard; Zolen: MTB Competition buitenzool met verwisselbare loopvlakken; Uitrusting: Sluitsysteem: Draaisluiting; Sluitsysteem: Tecno 3-systeem; Bijzonderheden: Hielversterking-/bescherming; Voetbed: Uitneembare inlegzool; Levering: Inhoud / levering grootte: 1 paar Speed MTB schoenen, handleiding; Gewicht: Gewicht per paar: 730 g; gemeten grootte: 43; Pasvorm: Informatie over de grootte: Maat valt kleiner uit; pasvorm voetbreedte: Normaal; Pasvorm: Nauwsluitende pasvorm; Details: Aanvullende gegevens: Comfort Fit binnenzool, schuim met geheugenfunctie (1)
      Sidi MTB Speed Schoenen Heren, groen 2022 EU 46,5 MTB klikschoenen
      • 08017732556264
      1
    • Sidi Genius 10 Schoenen Heren, blauw 2022 EU 45,5 Racefiets klikschoenen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247302848.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211652777.jpg?ts=1
      Sidi Sidi Genius 10 Schoenen Heren, blauw 2022 EU 45,5 Racefiets klikschoenen Genius 10 Schoenen Heren, blauw 2022 EU 45,5 Racefiets klikschoenen Genius 10 Schoenen Heren, blauw 2022 EU 45,5 Racefiets klikschoenen Belangrijkste informatie: Gebruiksdoel: Racefiets / Cyclocross; Seizoen: Lente/Zomer; Pedaalsystemen: Type fietsschoen: Voor racefiets klikpedalen; Cleat montage: voor 3-gaats klikpedalen; Materiaal: Bovenmateriaal: Microtechniek; Binnenvoering: textiel; Zool: Type zool: hard; Zolen: Road Twenty Carbon Composite Pekel; Uitrusting: Sluitsysteem: Draaisluiting; Sluitsysteem: Tecno 3-systeem; Bijzonderheden: Hielversterking-/bescherming; Voetbed: Uitneembare inlegzool; Levering: Inhoud / levering grootte: 1 paar schoenen, instructies; Gewicht: Gewicht per paar: 570 g; gemeten grootte: 43; Pasvorm: Informatie over de grootte: Maat valt kleiner uit; pasvorm voetbreedte: Normaal; Pasvorm: Nauwsluitende pasvorm; Details: Aanvullende gegevens: Binnenzool van ergonomisch gevormd schuim met geheugeneffect, centrale vergrendelingspositie vergemakkelijkt het gebruik van overschoenen, Met koolstofvezel versterkte nylonzool met volledig koolstofinzetstuk, vervangbare plastic hiel hiel hiel hiel hak (1)
      Sidi Genius 10 Schoenen Heren, blauw 2022 EU 45,5 Racefiets klikschoenen
      • 08017732555052
      1
    • Sidi MTB Speed Schoenen Heren, groen 2022 EU 41,5 MTB klikschoenen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234446584.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211653679.jpg?ts=1
      Sidi Sidi MTB Speed Schoenen Heren, groen 2022 EU 41,5 MTB klikschoenen MTB Speed Schoenen Heren, groen 2022 EU 41,5 MTB klikschoenen MTB Speed Schoenen Heren, groen 2022 EU 41,5 MTB klikschoenen Belangrijkste informatie: Gebruiksdoel: Mountainbike; Seizoen: 4-seizoens artikel; Pedaalsystemen: Type fietsschoen: Voor clipless pedalen Mountain; Cleat montage: Voor 2-gaats schoenplaten; Functies: eigenschappen: Winddicht, Waterafstotend; Materiaal: Bovenmateriaal: Textiel, meerlaags Politex; Binnenvoering: textiel; Zool: Type zool: hard; Zolen: MTB Competition buitenzool met verwisselbare loopvlakken; Uitrusting: Sluitsysteem: Draaisluiting; Sluitsysteem: Tecno 3-systeem; Bijzonderheden: Hielversterking-/bescherming; Voetbed: Uitneembare inlegzool; Levering: Inhoud / levering grootte: 1 paar Speed MTB schoenen, handleiding; Gewicht: Gewicht per paar: 730 g; gemeten grootte: 43; Pasvorm: Informatie over de grootte: Maat valt kleiner uit; pasvorm voetbreedte: Normaal; Pasvorm: Nauwsluitende pasvorm; Details: Aanvullende gegevens: Comfort Fit binnenzool, schuim met geheugenfunctie (1)
      Sidi MTB Speed Schoenen Heren, groen 2022 EU 41,5 MTB klikschoenen
      • 08017732556165
      1
    • min
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 79.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be