x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Vaude Minaki Mid II STX Fietsschoen (Maat 37, Zwart)

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Vaude Minaki Mid II STX Fietsschoen (Maat 37, Zwart)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Vaude Minaki Mid II STX Fietsschoen (Maat 37, Zwart)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Vaude Minaki Mid II STX Fietsschoen (Maat 37, Zwart)
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/255350281.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/166294850.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/243318215.jpg?ts=1
Vaude Vaude Minaki Mid II STX Fietsschoen (Maat 37, Zwart) Minaki Mid II STX Fietsschoen (Maat 37, Zwart) Minaki Mid II STX Fietsschoen (Maat 37, Zwart) Vaude |gdt-308 (1)
  • 04062218101128
2
deal
  • Design
    • Kleur: Zwart, Grijs
  • Algemene kenmerken
    • Schoenmaat: 37
    • Geslacht: Heren, Dames, Unisex
  • 183.96 215.20 EUR 2
    2
    • Bergzeit Bergzeit
      Fietsschoen speciaal ontworpen voor gebruik in de winter met antislipzool en hoge, robuuste waterdichte constructie
      183.96, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
    • Amazon Amazon
      Vaude |gdt-308215.20, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Sidi Trace 2 MTB Schoenen Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164514136.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149910738.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/245889344.jpg?ts=1
      Sidi Sidi Trace 2 MTB Schoenen Zwart Trace 2 MTB Schoenen Zwart Trace 2 MTB Schoenen Zwart De Trace 2 van Sidi is een complete en veelzijdige mountainbikeschoen die u goed zal ondersteunen tijdens intense avonturen. Deze schoen is gemaakt van stev... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Sidi Trace 2 MTB Schoenen Zwart
      • 08017732527936
      1
      deal
    • Sidi Trace 2 MTB Schoenen Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164514136.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149910738.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/245889344.jpg?ts=1
      Sidi Sidi Trace 2 MTB Schoenen Zwart Trace 2 MTB Schoenen Zwart Trace 2 MTB Schoenen Zwart De Trace 2 van Sidi is een complete en veelzijdige mountainbikeschoen die u goed zal ondersteunen tijdens intense avonturen. Deze schoen is gemaakt van stev... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Sidi Trace 2 MTB Schoenen Zwart
      • 08017732528032
      1
      deal
    • Sixton Peak Veiligheidsschoen Sixton Peak Venezia Wit S2-Schoenmaat 38
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171977893.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158565254.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144503533.jpg?ts=1
      Sixton Peak Sixton Peak Veiligheidsschoen Sixton Peak Venezia Wit S2-Schoenmaat 38 Veiligheidsschoen Sixton Peak Venezia Wit S2-Schoenmaat 38 Veiligheidsschoen Sixton Peak Venezia Wit S2-Schoenmaat 38 Met de Venezia heeft Sixton Peak een schoen ontworpen die bij uitstek geschikt is voor in de horeca. De zool van deze schoen heeft een hoog antislip gehalte... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Sixton Peak Veiligheidsschoen Sixton Peak Venezia Wit S2-Schoenmaat 38
      • 08033959359297
      1
      deal
    • Northwave Revolution 2 Road Shoes Zwart EU 40 Man
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148659617.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149516896.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225287204.jpg?ts=1
      Northwave Northwave Revolution 2 Road Shoes Zwart EU 40 Man Revolution 2 Road Shoes Zwart EU 40 Man Revolution 2 Road Shoes Zwart EU 40 Man De Northwave Men Revolution 2 Wielrenschoen is een stijlvolle wielrenschoen met een Morph Carbon 12 AAS-zool met volledig Carbon inzetstuk in het pedaalgebi... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Northwave Revolution 2 Road Shoes Zwart EU 40 Man
      • 08030819125269
      1
      deal
    • Kleur (kleur):
      • Grijs (grijs)
      • Zwart (zwart)
    • Maat (schoenmaat):
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 47 (47)
    • min
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 220.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 179.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 179.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 179.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 179.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 179.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 179.99
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 179.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 179.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 179.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 179.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 179.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 179.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 179.99
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 179.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 179.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 179.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 179.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 179.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 179.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 179.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 179.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 179.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 179.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 149.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 149.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 132.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 132.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 132.99
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 132.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 132.99
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 132.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 132.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 132.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 132.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 132.99
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 132.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 132.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 132.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 132.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 132.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 132.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 132.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 132.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 132.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 132.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 132.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 132.99
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 219.50
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 219.50
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 219.50
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 219.50
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 219.50
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 219.50
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 219.50
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 219.50
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 219.50
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 219.50
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 219.50
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 218.72
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 218.72
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 218.72
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 218.72
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 218.72
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 195.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 195.99
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 195.99
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 230.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 230.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 230.00
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 230.00
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 218.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 230.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 230.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 230.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 230.00
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 195.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 195.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 195.99
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 195.99
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 183.96
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 183.96
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 183.96
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 183.96
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 183.96
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 191.62
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 191.62
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 183.96
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 195.99
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 191.62
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 195.99
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 195.99
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 195.99
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 191.62
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 195.99
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 192.48
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 192.48
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 192.48
      • Sun Oct 09 02:00:00 CEST 2022 187.03
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 187.03
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 187.03
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 187.03
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 187.03
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 171.08
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 171.08
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 171.08
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 171.08
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 171.08
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 171.08
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 171.08
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 171.08
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 157.35
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 195.99
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 195.99
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 195.99
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 195.99
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 195.99
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 195.99
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 195.99
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 195.99
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 195.99
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 195.99
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 195.99
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 190.79
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 190.79
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 195.99
      • Sun Nov 06 01:00:00 CET 2022 195.99
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 195.99
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 181.08
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 181.07
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 181.08
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 195.99
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 195.99
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 195.99
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 195.99
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 195.99
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 229.95
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 229.95
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Sun Nov 20 01:00:00 CET 2022 173.85
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 173.85
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 161.43
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 163.53
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 163.53
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 214.57
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 214.57
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 183.96
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 183.96
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 183.96
    • teamvergelijk@vergelijk.be