x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Vaude - TVL Sykkel - Fietsschoenen 48, zwart/grijs

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Vaude - TVL Sykkel - Fietsschoenen 48, zwart/grijs
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Vaude - TVL Sykkel - Fietsschoenen 48, zwart/grijs
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Vaude - TVL Sykkel - Fietsschoenen 48, zwart/grijs
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/255350853.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/147865561.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/236449127.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/236449125.jpg?ts=1
Vaude Vaude - TVL Sykkel - Fietsschoenen 48, zwart/grijs - TVL Sykkel - Fietsschoenen 48, zwart/grijs - TVL Sykkel - Fietsschoenen 48, zwart/grijs Trendy fietsschoen voor de stad: geprofileerde zool, compatibel met klikpedalen Milieuvriendelijke productie: het hoogwaardige hoofdmateriaal van hydrofobe nubuck leer van Terracare komt uit Duitsland en wordt bijzonder milieuvriendelijk geproduceerd Aangenaam voetklimaat: de ventilatiegaten in de voorvoet zorgen voor een aangenaam voetklimaat Sterke grip: de innovatieve SUPtraction R20-zool van 20% gerecycled rubber biedt een modern profiel met uitstekende grip, zowel op droge als op natte wegen Door de uitneembare schoenbescherming is de schoen compatibel met gangbare kliksystemen (1)
  • 04052285680602
2
  • Design
    • Kleur: Zwart, Grijs
  • Algemene kenmerken
    • Schoenmaat: 48
    • Geslacht: Heren, Unisex
  • 105.85 105.85 EUR 2
    2
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Trendy fietsschoen voor de stad: geprofileerde zool, compatibel met klikpedalen Milieuvriendelijke productie: het hoogwaardige hoofdmater...105.85, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Amazon Amazon
      Trendy fietsschoen voor de stad: geprofileerde zool, compatibel met klikpedalen Milieuvriendelijke productie: het hoogwaardige hoofdmater...105.85, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Shimano Xc Thermal Overshoes Zwart EU 42-44 Man
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214059337.jpg?ts=1
      Shimano Shimano Xc Thermal Overshoes Zwart EU 42-44 Man Xc Thermal Overshoes Zwart EU 42-44 Man Xc Thermal Overshoes Zwart EU 42-44 Man Shimano XC Overschoenen Unisex - Maat 42/43 (1)
      Shimano Xc Thermal Overshoes Zwart EU 42-44 Man
      • 04550170889432
      1
    • Sidi Wire 2 Carbon Road Shoes Blauw EU 45 Man
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164491674.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149910730.jpg?ts=1
      Sidi Sidi Wire 2 Carbon Road Shoes Blauw EU 45 Man Wire 2 Carbon Road Shoes Blauw EU 45 Man Wire 2 Carbon Road Shoes Blauw EU 45 Man Sidi Wire 2 Carbon Schoenen Heren, blauw/zwart Schoenmaat EU 45 (1)
      Sidi Wire 2 Carbon Road Shoes Blauw EU 45 Man
      • 08017732524720
      3
      deal
    • Druppies Winter Laars Kids Olijfgroen 34
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207305042.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207305079.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207305080.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207310407.jpg?ts=1
      Druppies Druppies Winter Laars Kids Olijfgroen 34 Winter Laars Kids Olijfgroen 34 Winter Laars Kids Olijfgroen 34 Druppies Regenlaarzen Gevoerd - Winter Boot - Groen - Maat 34 (1)
      Druppies Winter Laars Kids Olijfgroen 34
      • 08719747384503
      2
    • Fizik Mountainbikeschoen Fizik Men Terra X5 Dark Blue Brick Red-Schoenmaat 48
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/125277667.jpg?ts=1
      Fizik Fizik Mountainbikeschoen Fizik Men Terra X5 Dark Blue Brick Red-Schoenmaat 48 Mountainbikeschoen Fizik Men Terra X5 Dark Blue Brick Red-Schoenmaat 48 Mountainbikeschoen Fizik Men Terra X5 Dark Blue Brick Red-Schoenmaat 48 De X5 Terra van Fi'zi:k is een veelzijdige en fijne mountainbikeschoen die zorgt dat u nog beter kunt presteren op moeilijk terrein. Deze schoen is gemaakt ... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Fizik Mountainbikeschoen Fizik Men Terra X5 Dark Blue Brick Red-Schoenmaat 48
      • 08058364041018
      1
    • Kleur (kleur):
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Zwart (zwart)
    • Maat (schoenmaat):
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 48 (48)
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 154.51
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 154.51
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 154.51
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 100.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 100.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 100.99
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 111.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 111.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 111.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 111.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 111.99
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 112.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 112.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 112.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 112.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 112.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 112.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 112.99
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 113.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 113.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 113.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 113.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 113.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 113.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 113.99
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 113.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 113.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 113.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 114.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 114.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 114.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 114.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 114.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 114.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 135.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 135.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 135.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 135.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 135.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 135.99
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 135.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 123.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 135.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 135.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 135.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 135.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 135.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 125.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 125.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 125.99
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 125.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 125.99
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 135.21
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 135.21
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 135.21
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 135.21
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 135.21
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 135.21
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 135.21
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 135.21
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 127.96
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 127.96
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 127.96
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 127.96
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 127.96
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 143.99
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 143.99
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 127.96
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 122.84
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 143.99
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 122.84
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 122.84
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 122.84
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 135.99
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 122.84
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 135.99
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 122.84
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 122.84
      • Sun Oct 09 02:00:00 CEST 2022 135.99
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 135.99
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 135.99
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 159.95
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 159.95
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 105.85
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 105.85
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 105.85
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 105.85
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 105.85
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 105.85
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 105.85
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 105.85
    • teamvergelijk@vergelijk.be