x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Vaude Dames Am Downieville Tech schoenen (Maat 38, Zwart)

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Vaude Dames Am Downieville Tech schoenen (Maat 38, Zwart)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Vaude Dames Am Downieville Tech schoenen (Maat 38, Zwart)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Vaude Dames Am Downieville Tech schoenen (Maat 38, Zwart)
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/255352824.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/236455508.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/185729945.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/236466156.jpg?ts=1
Vaude Vaude Dames Am Downieville Tech schoenen (Maat 38, Zwart) Dames Am Downieville Tech schoenen (Maat 38, Zwart) Dames Am Downieville Tech schoenen (Maat 38, Zwart) Robuuste fietsschoen voor cross-country en enduro-fietsers Met schroefsluiting Boa L6 Optimaal loopcomfort incl. klikzool voor mountainbikes Merk: Vaude (1)
  • 04062218182141
  • 04062218182134
4
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Algemene kenmerken
    • Schoenmaat: 38
    • Geslacht: Heren, Dames
  • 99.97 169.95 EUR 4
    4
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Robuuste fietsschoen voor cross-country en enduro-fietsers Met schroefsluiting Boa L6 Optimaal loopcomfort incl. klikzool voor mountainbi...99.97, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Amazon Amazon
      Robuuste fietsschoen voor cross-country en enduro-fietsers Met schroefsluiting Boa L6 Optimaal loopcomfort incl. klikzool voor mountainbi...99.97, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Bergzeit Bergzeit
      Comfortabele mountainbikeschoen voor dames die tegen een stootje kan, een gripvaste profielzool heeft en beschikt over het praktische Boa...
      135.96, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Hardloop Hardloop
      AM Downieville Tech - Fietsschoenen - Dames Black 38 Fietsschoenen dames | Gratis levering vanaf € 50, Gratis retourneren binnen 100 dagen169.95, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Herschel Parka regenjas dames Kleur: 22 Black, Maat: L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/123416961.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182501461.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167576179.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182501464.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182501460.jpg?ts=1
      Herschel Herschel Parka regenjas dames Kleur: 22 Black, Maat: L Parka regenjas dames Kleur: 22 Black, Maat: L Parka regenjas dames Kleur: 22 Black, Maat: L Herschel Supply Co. Parka Dames Regenjas L - Black (1)
      Herschel Parka regenjas dames Kleur: 22 Black, Maat: L
      • 00828432160228
      1
    • Craft Fuseknit Comfort M broek Maat: XL
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147696392.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/201428612.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149162509.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182505602.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182505605.jpg?ts=1
      Craft Craft Fuseknit Comfort M broek Maat: XL Fuseknit Comfort M broek Maat: XL Fuseknit Comfort M broek Maat: XL Craft Fuseknit Comfort Thermobroek Heren - Maat XL (1)
      Craft Fuseknit Comfort M broek Maat: XL
      • 07318572952560
      2
      deal
    • Northwave Corsair - MTB schoenen Black 36
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148659096.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/255347125.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/132400020.jpg?ts=1
      Northwave Northwave Corsair - MTB schoenen Black 36 Corsair - MTB schoenen Black 36 Corsair - MTB schoenen Black 36 Corsair - MTB schoenen Black 36 MTB Schoenen heren | Gratis levering vanaf € 50, Gratis retourneren binnen 100 dagen (3)
      Northwave Corsair - MTB schoenen Black 36
      • 08030819064704
      3
      deal
    • Northwave Corsair - MTB schoenen Black 37
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148659096.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/255347125.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/132400020.jpg?ts=1
      Northwave Northwave Corsair - MTB schoenen Black 37 Corsair - MTB schoenen Black 37 Corsair - MTB schoenen Black 37 Bent u op zoek naar een goede all mountain fietsschoen die uitstekende eigenschappen heeft voor op de fiets, maar ook tijdens het lopen? Dan is de Corsair m... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Northwave Corsair - MTB schoenen Black 37
      • 08030819064711
      3
    • Kleur (kleur):
      • Grijs (grijs)
      • Zwart (zwart)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 157.18
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 157.18
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 157.18
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 107.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 107.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 107.99
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 118.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 118.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 118.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 118.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 118.99
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 119.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 119.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 119.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 119.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 119.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 119.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 119.99
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 120.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 120.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 120.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 120.99
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 120.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 120.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 120.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 120.99
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 121.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 121.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 121.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 121.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 121.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 121.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 121.99
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 152.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 152.99
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 122.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 122.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 122.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 122.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 122.99
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 121.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 121.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 121.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 121.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 121.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 121.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 121.99
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 144.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 144.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 144.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 144.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 122.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 122.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 122.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 122.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 122.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 122.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 122.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 122.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 122.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 122.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 122.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 122.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 122.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 122.99
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 122.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 122.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 122.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 122.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 122.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 122.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 122.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 122.99
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 111.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 111.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 111.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 111.99
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 111.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 111.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 111.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 111.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 111.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 111.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 111.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 111.99
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 111.99
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 111.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 111.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 111.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 111.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 111.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 111.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 111.99
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 111.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 111.99
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 111.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 111.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 111.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 111.99
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 135.77
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 137.02
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 137.02
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 144.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 101.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 152.96
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 101.97
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 101.97
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 101.97
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 101.97
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 101.97
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 152.99
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 152.99
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 101.97
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 152.99
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 152.99
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 152.99
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 152.99
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 152.99
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 152.99
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 152.99
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 152.99
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 152.99
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 152.99
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 152.99
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 152.99
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 152.99
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 152.99
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 152.99
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 152.99
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 152.99
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 152.99
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 152.99
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 152.99
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 152.99
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 152.99
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 152.99
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 152.99
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 152.99
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 152.99
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 152.99
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 152.99
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 152.99
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 152.99
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 164.25
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 164.25
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 164.25
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 164.25
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 164.25
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 164.25
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 164.25
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 164.25
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 164.25
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 164.25
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 164.25
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 164.25
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 164.25
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 164.25
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 164.25
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 164.25
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 164.25
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 164.25
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 134.68
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 164.25
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 134.68
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 152.57
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 152.57
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 152.57
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 129.27
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 129.27
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 129.27
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 146.42
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 135.96
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 135.96
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 135.96
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 135.96
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 102.73
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 102.73
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 100.98
      • Sat Dec 03 01:00:00 CET 2022 99.99
      • Sun Dec 04 01:00:00 CET 2022 99.97
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 99.97
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 99.97
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 99.97
    • teamvergelijk@vergelijk.be