x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Bestron Family Frituurpan 4,5L RVS DF402B

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Bestron Family Frituurpan 4,5L RVS DF402B
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Bestron Family Frituurpan 4,5L RVS DF402B
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Bestron Family Frituurpan 4,5L RVS DF402B
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/206187848.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/149391796.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/135709988.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/226486691.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/135709957.jpg?ts=1
Bestron Bestron Family Frituurpan 4,5L RVS DF402B Family Frituurpan 4,5L RVS DF402B Family Frituurpan 4,5L RVS DF402B Deze handige RVS frituurpan van 4,5 L heeft 3 mandjes.De deksel is voorzien van een raam en een verwisselbare geurfilter. Het handvat is gemaakt van hittebestendig materiaal De friteuse is volledig uit elkaar te halen en gemakkelijk te reinigen Alle onderdelen zijn (met uitzondering van het verwarmingselement) vaatwasmachinebestendig (1)
3.063172385634555 (5)
  • 00704118014019
  • 08712184020027
  • DF402B
2
  • Algemene kenmerken
    • Soort friteuse: Olie of vet
    • Capaciteit liter: 4.5, 3.5 L
    • Maximale temperatuur: 190 °C
    • Bouw: Dubbel
    • Geslacht: Unisex
    • Machine-wasbaar: Ja
  • Prestatie
    • Capaciteit friteuse: 1.5 kg
  • Technische details
    • Vermogen: 2000 Watt
    • Aantal pannen: 2
    • Aan-/uitschakelaar: Ja
    • Anti-slip rubberen voetjes: Ja
    • Bescherming tegen oververhit raken: Ja
    • Geïntegreerde timer: Nee
    • Indicatielampje: Ja
    • Instelbare thermostaat: Ja
    • Koel(e) handvat(en): Ja
    • Verstelbare temperatuur: Ja
  • Functies
    • Keukenapparaat functies: Anti-geur filter, Kijkvenster, Vaatwasserbestendig, Oververhittingsbescherming
    • Makkelijk schoon te maken: Ja
  • Design
    • Kleur: Zwart, Zilver
    • Materiaal: Roestvrijstaal
    • Verwijderbare kom: Ja
    • Anti-geur filter: Ja
    • Kijkglas: Ja
  • Energie
    • AC input voltage: 230 V
    • Voeding, frequentie ingang: 50 Hz
  • Indicatie
    • Verlichte aan-/uit knop: Ja
  • 61.99 96.99 EUR 2
    2
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bestron XL Frituurpan met 3 frituurmanden, incl. koude zone technologie & uitneembare oliecontainer, 4 liter, vaatwasmachinebestendig, 20...61.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Vida XL B.V Vida XL B.V
      Deze handige RVS frituurpan van 4,5 L heeft 3 mandjes.De deksel is voorzien van een raam en een verwisselbare geurfilter. Het handvat is ...96.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 5 5
    • Waardeloos apperaat
      Deze pan is veel te groot voor verwarmingelement van 2000 wat, echt een ding voor student op een kamertje, dan lukt het wel om wat te bakken, maar niet met gezin, tenzij geen smaak en veel tijd hebt
      2.0
      0 10
      • Geen
      • Geen
      • Geen
      • Echt slecht
      • Waardeloos
      • Waardeloos
    • snel op temperatuur
      snel op temperatuur. prima resultaat. wel eerst het product laten ontdooien. redelijk in prijs.
      8.0
      0 10
    • waardeloos apparaat!
      Echt een waardeloos ding! We hebben 4 kinderen, dus dacht ik makkelijk en lekker groot! Het duurt heel lang voordat hij op temperatuur is, de eerste keer dat je er dan wat in doet gaat redelijk... maar daarna wordt hij nooit meer op temperatuur! Je kan er inderdaad veel tegelijk in doen, frikandellen inderdaad, maar iets anders niet, moet gewoon 10 minuten bakken om patat een beetje goudgeel te krijgen! Weg dus met dat ding!
      4.3
      0 10
    • Zeer groot maar niet op temperatuur
      Er kan inderdaad mega veel friet in de grote mand. De 2 kleine mandjes zijn ook handig super handig. Het mega grote NADEEL is dat (mijn exemplaar) totaal niet op temperatuur blijft. Ik heb het ding nu een jaar en ik begin me er behoorlijk aan te ergeren. Temperatuur is 190C. Wanneer ik een halve (grote) mand friet erin stop daalt de temperatuur naar 1 20-130C. Met friet gaat dat nog maar met snacks (vooral kroketten) werkt dit dus echt niet.Echt heel jammer. Vandaar dat ik bakresultaat een 5 geef. Als de temperatuur goed is is het bak resultaat ook erg goed...maar ja.
      6.7
      0 10
    • Royal Catering Elektrische friteuse - 13 Liter - 3.200 W - aftapkraan - koude zone
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143279323.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211383313.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211383311.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211383315.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211383309.jpg?ts=1
      Royal Catering Royal Catering Elektrische friteuse - 13 Liter - 3.200 W - aftapkraan - koude zone Elektrische friteuse - 13 Liter - 3.200 W - aftapkraan - koude zone Elektrische friteuse - 13 Liter - 3.200 W - aftapkraan - koude zone Elektrische friteuse - 13 Liter - 3.200 W - aftapkraan - koude zone Met de elektrische friteuse RCEF-13EHB van Royal Catering bent u er klaar voor. De tankinhoud van 13 L en een vermogen van 3.200 W zijn ideaal voor professioneel gebruik in restaurants, snackbars en foodtrucks. Royal Catering, de online retailer van horecabenodigdheden en kooktoestellen, verenigt functionaliteit, gebruiksgemak, onderhoud en praktisch design. Temperatuurbereik tussen 60 - 200 ° C - ideaal voor verschillende soorten voedsel, zoals fish and chips Koude zone voorkomt dat etensresten op de bodem verbranden, dat de natuurlijke smaak van de olie lang behouden blijft en is zo kostenbesparend Het gebruik van RVS beschermt tegen corrosie en is gemakkelijk schoon te maken Een aftapkraan zorgt voor een gemakkelijke en schone afvoer van de olie Met de aftapkraan kunt u de olie schoon en gemakkelijk legen (1)
      Royal Catering Elektrische friteuse - 13 Liter - 3.200 W - aftapkraan - koude zone
      • 04250928697950
      1
    • Casselin Elektrische friteuse Casselin van RVS 8L met veiligheids ...
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165374303.jpg?ts=1
      Casselin Casselin Elektrische friteuse Casselin van RVS 8L met veiligheids ... Elektrische friteuse Casselin van RVS 8L met veiligheids ... Elektrische friteuse Casselin van RVS 8L met veiligheids ... Elektrische friteuse 8 liter Lichaam, deksel, schakelkast gemaakt van roestvrij staal Bassin capaciteit: 8 liter 1 mand Vegelbare thermostaat Veiligheidsthermostaat Vermogen : 3250W / 230V Afmetingen : B 265 x D 430 x H 340 mm Gewicht : 7.1 kg Datasheet ( Engels en Frans): (1)
      Casselin Elektrische friteuse Casselin van RVS 8L met veiligheids ...
      • 03611630000420
      2
    • Saro RVS Handenwasbak | Kniebediening
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128063973.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/190206440.jpg?ts=1
      Saro Saro RVS Handenwasbak | Kniebediening RVS Handenwasbak | Kniebediening RVS Handenwasbak | Kniebediening Specificaties: Met kniebediening Zwenkbare mengkraan Met terugslagventiel Rand voor wandmontage Aansluiting aan waterleiding - 1/2" Inclusief siphon Roestvrijstaal Gewicht: 2,9 kg Afmetingen: 375x310x(H)190 mm Klik hier voor Technische gegevens (1)
      Saro RVS Handenwasbak | Kniebediening
      • 04017337353309
      2
    • Fritel Frituurpan Turbo SF4268 3,5L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146757218.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167006857.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167006812.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166671493.jpg?ts=1
      Fritel Fritel Frituurpan Turbo SF4268 3,5L Frituurpan Turbo SF4268 3,5L Frituurpan Turbo SF4268 3,5L Kleine friteuse 3,5 liter Vaatwasserbestendig Oververhittingsbeveiliging (1)
      Fritel Frituurpan Turbo SF4268 3,5L
      • 05410585376028
      • 5410585376028
      3
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 55.95
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 55.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 55.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 55.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 55.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 55.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 55.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 55.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 55.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 55.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 55.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 55.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 55.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 55.95
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 55.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 55.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 55.95
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 55.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 55.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 55.95
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 55.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 55.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 55.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 55.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 62.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 62.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 62.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 62.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 62.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 55.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 55.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 62.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 62.00
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 55.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 55.95
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 55.95
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 55.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 61.55
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 55.95
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 55.95
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 55.95
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 55.95
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 55.95
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 55.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 55.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 55.95
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 55.95
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 55.95
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 55.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 55.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 59.39
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 59.39
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 59.39
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 59.39
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 59.39
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 61.99
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 55.95
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 55.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 60.99
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 61.99
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 60.99
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 60.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 60.99
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 60.99
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 60.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 61.99
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 61.99
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 61.99
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 61.99
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 61.99
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 61.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 61.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 61.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 61.99
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 61.99
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 61.99
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 95.39
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 60.99
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 55.95
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 55.95
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 55.95
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 55.95
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 55.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 55.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 55.95
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 67.00
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 95.40
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 61.99
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 58.79
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 61.99
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 56.39
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 56.39
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 56.39
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 56.39
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 56.39
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 56.39
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 56.39
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 56.39
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 56.39
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 95.39
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 67.00
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 61.98
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 56.39
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 95.39
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 53.89
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 53.89
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 95.39
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 56.09
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 95.39
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 51.00
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 95.39
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 53.89
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 58.29
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 58.29
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 58.29
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 58.29
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 61.98
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 58.29
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 94.99
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 61.98
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 61.98
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 61.98
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 61.98
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 54.99
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 54.99
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 61.98
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 61.98
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 61.99
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 57.99
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 54.29
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 54.29
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 54.29
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 52.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 61.99
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 96.99
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 96.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 59.89
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 96.99
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 53.89
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 96.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 55.29
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 55.29
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 61.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 61.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 61.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 61.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 61.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 61.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 61.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be