x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Frifri Frituurpan 1905B

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Frifri Frituurpan 1905B
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Frifri Frituurpan 1905B
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Frifri Frituurpan 1905B
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/84723116.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/84723114.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/84723115.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/84723112.jpg?ts=1
Frifri Frifri Frituurpan 1905B Frituurpan 1905B Frituurpan 1905B FriFri Friteuse 1905BOnderdelenKunststof deksel Kompleet bedienigspaneel Mandje kompleet Mantel wit metaal Kuip Inox (1)
  • 05412144190748
  • 5412144190748
2
  • Algemene kenmerken
    • Soort friteuse: Olie of vet
    • Capaciteit liter: 3.5 L
    • Kooktechniek: Bakken
    • Machine-wasbaar: Ja
  • Prestatie
    • Capaciteit friteuse: 1 kg
  • Technische details
    • Vermogen: 3200 Watt
    • Aantal pannen: 1
    • Aantal personen: 4
    • Anti-slip rubberen voetjes: Ja
    • Geïntegreerde timer: Nee
    • Indicatielampje: Ja
    • Instelbare thermostaat: Ja
    • Verstelbare temperatuur: Ja
  • Functies
    • Keukenapparaat functies: Vaatwasserbestendig
  • Design
    • Kleur: Zwart, Wit
    • Materiaal: Kunststof, Roestvrijstaal
    • Afvoersysteem: Nee
    • Kijkglas: Nee
  • Eigenschappen
    • Koude wand: Ja
  • Beeldscherm
    • Touchscreen: Nee
  • 78.00 93.00 EUR 2
    2
    • Artencraft.be Artencraft.be
      9.026086423657812 (919)
      FriFri Friteuse 1905BOnderdelenKunststof deksel Kompleet bedienigspaneel Mandje kompleet Mantel wit metaal Kuip Inox78.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Electromania.be Electromania.be
      9.296359814352165 (28)
      Friteuse - 3200 W - 1 kg - Inhoud 3.5 l - Uitneembare kuip - Volledig demonteerbaar - Koude zone - Regelbare thermostaat93.00, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Royal Catering Pastakoker met 4 manden en GN 1/3 bakken - temperatuur: 30-110 ° C
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213988855.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218639232.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218639230.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218639231.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218637680.jpg?ts=1
      Royal Catering Royal Catering Pastakoker met 4 manden en GN 1/3 bakken - temperatuur: 30-110 ° C Pastakoker met 4 manden en GN 1/3 bakken - temperatuur: 30-110 ° C Pastakoker met 4 manden en GN 1/3 bakken - temperatuur: 30-110 ° C De wereld van pasta in één pot! Pastakoker met 4 manden De elektrische pastakoker van Royal Catering bereidt verschillende soorten pasta op een eenvoudige en behoedzame manier in slechts enkele minuten. Of het nu spaghetti, tortellini, tagliatelle of gedroogde, diepgevroren of vers bereide pasta is - alle soorten pasta zijn in een mum van tijd "al dente" gekookt. Het kooktoestel is ideaal voor bars en fastfoodrestaurants en helpt u het productieproces op lange termijn te optimaliseren. genereus - grote capaciteit van 3 x 6.5 l krachtig - dankzij drie verwarmingselementen met in totaal 3,000 W nauwkeurig - flexibele temperatuurinstelling in het bereik van 30-110 ° C fijnmazig - 4 mandinzetstukken kunnen op verschillende manieren worden gebruikt Onderhoudsvriendelijk - dankzij onderhoudsarm Roestvrij staal en geïntegreerde aftapkranen (1)
      Royal Catering Pastakoker met 4 manden en GN 1/3 bakken - temperatuur: 30-110 ° C
      • 04062859049452
      2
      deal
    • Medion Airfryer MD 17320 | Olie vrij frituren | Digitaal bedieningspaneel | Automatische programma's | 2,5 L inhoud | Geschikt voor 800 gram frites
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/209191412.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182449720.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107934459.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107934458.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107934457.jpg?ts=1
      Medion Medion Airfryer MD 17320 | Olie vrij frituren | Digitaal bedieningspaneel | Automatische programma's | 2,5 L inhoud | Geschikt voor 800 gram frites Airfryer MD 17320 | Olie vrij frituren | Digitaal bedieningspaneel | Automatische programma's | 2,5 L inhoud | Geschikt voor 800 gram frites Airfryer MD 17320 | Olie vrij frituren | Digitaal bedieningspaneel | Automatische programma's | 2,5 L inhoud | Geschikt voor 800 gram frites Airfryer MD 17320 | Olie vrij frituren | Digitaal bedieningspaneel | Automatische programma's | 2,5 L inhoud | Geschikt voor 800 gram frites (1)
      Medion Airfryer MD 17320 | Olie vrij frituren | Digitaal bedieningspaneel | Automatische programma's | 2,5 L inhoud | Geschikt voor 800 gram frites
      • 04061275127195
      • 04055432138353
      • 04015625173202
      • 04055432161665
      • 50054322A1
      1
    • Royal Catering Tafelsnijder - 1500/2200 RPM - Royal Catering - 12 l
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199482855.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211388411.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211388403.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211388409.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211388407.jpg?ts=1
      Royal Catering Royal Catering Tafelsnijder - 1500/2200 RPM - Royal Catering - 12 l Tafelsnijder - 1500/2200 RPM - Royal Catering - 12 l Tafelsnijder - 1500/2200 RPM - Royal Catering - 12 l Met de Tafelsnijder krijg je vlees en groenten fijngesneden De Tafelsnijder RCBC-12V2 van Royal Catering is ontworpen voor gebruik in de horeca en maakt indruk met zijn extreem hoge werkvolume en een vermogen van 2200 W. Het professionele apparaat is ideaal voor het hakken, mixen en snijden van vlees, groenten, kruiden of kaas zodat je verschillende soepen, taarten en nog veel meer kunt bereiden. Geniet van de voordelen van een functioneel, effectief en duurzaam product! universeel - veelzijdig in gebruik van vlees tot groente ruim - zeer grote capaciteit van 12 l krachtig - krachtig 2200 - W-motor met 1500/2200 tpm Onderhoudsvriendelijk - behuizing en mes van roestvrij staal praktisch - opening voor bijvullen en transparant deksel met wisser (1)
      Royal Catering Tafelsnijder - 1500/2200 RPM - Royal Catering - 12 l
      • 04062859025920
      1
      deal
    • Nedis Airfryer | Nedis | 2.4 liter (1000W, Analoog)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223838967.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246154720.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246154721.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246154714.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246154725.jpg?ts=1
      Nedis Nedis Airfryer | Nedis | 2.4 liter (1000W, Analoog) Airfryer | Nedis | 2.4 liter (1000W, Analoog) Airfryer | Nedis | 2.4 liter (1000W, Analoog) Kleine airfryer - Wil jij ook geen vettige friet meer? Met een airfryer krijg je nog steeds heerlijke krokante frietjes, maar zonder je patat onder te dompelen in vet. Hierdoor komt er minder olie in het eten en eet jij gezonder. Dit model beschikt over een tijdschakelaar van 30 minuten en 2.4 liter baklade.Gezonder eten met een heteluchtfriteuseMet een airfryer bereid je de heerlijke snacks en friet op een gezonde manier. De technologie laat namelijk lucht circuleren op hoge snelheid waarbij maar een paar druppels olie nodig zijn. Zo bereid jij maaltijden met een laag vetgehalte. Stel hiermee bijvoorbeeld de temperatuur (80°C - 200°C) en de kooktijd in. Ook bevat de airfryer 12 vooringestelde kookprogrammas. Klaar met bereiden? Dan kun je zowel de pan als het friteurmandje in de vaatwasser stoppen. Verder is de airfryer beschermd tegen oververhitting en blijft het exemplaar dankzij de anti-slip pootjes veilig op het aanrecht staan. Met een vermogen van 1000 watt is de (3)
      Nedis Airfryer | Nedis | 2.4 liter (1000W, Analoog)
      • 05412810324477
      • KAAF120FBK
      • 79756
      2
    • min
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 78.75
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 78.75
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 78.72
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 78.72
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 78.75
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 78.75
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 78.75
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 78.75
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 78.75
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 78.75
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 78.75
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 78.75
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 78.75
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 78.75
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 78.75
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 78.75
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 78.75
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 78.75
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 78.75
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 78.75
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 78.75
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 78.75
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 79.81
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 79.81
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 78.75
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 78.75
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 78.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 78.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 78.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 78.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 78.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 78.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 78.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 78.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 78.00
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 78.00
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 78.00
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 79.81
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 79.81
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 79.81
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 79.81
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 79.81
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 79.81
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 79.81
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 79.81
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 79.81
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 79.81
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 79.81
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 79.81
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 79.81
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 79.81
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 79.81
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 79.81
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 79.81
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 79.81
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 79.81
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 79.81
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 78.75
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 93.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 78.75
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 78.75
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 78.75
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 78.75
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 78.75
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 78.75
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 78.75
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 78.76
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 78.76
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 78.76
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 78.00
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 78.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 78.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be