x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er truien verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Chasin' Heren trui

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in trui categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Chasin' Bullet sweater met ribstructuur
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187692088.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186288606.jpg
      Chasin' Chasin' Bullet sweater met ribstructuur Bullet sweater met ribstructuur Bullet sweater met ribstructuur Bullet sweater met ribstructuur (1)
      Chasin' Bullet sweater met ribstructuur
      • 08719742290564
      1
      most_sold
      63.90 EUR
    • Chasin' Eddy fijngebreide pullover in mêlée met logo
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181281244.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187676106.jpg
      Chasin' Chasin' Eddy fijngebreide pullover in mêlée met logo Eddy fijngebreide pullover in mêlée met logo Eddy fijngebreide pullover in mêlée met logo Eddy fijngebreide pullover in mêlée met logo (1)
      Chasin' Eddy fijngebreide pullover in mêlée met logo
      • 08719742223715
      1
      63.90 EUR
    • Chasin' Toby sweater met logo
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172878614.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174354302.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181283989.jpg
      Chasin' Chasin' Toby sweater met logo Toby sweater met logo Toby sweater met logo Toby sweater met logo (1)
      Chasin' Toby sweater met logo
      • 08719742288271
      1
      53.90 EUR
    • Chasin' Basal Mixed fijngebreide pullover in mêlée
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169558386.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174458241.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181285296.jpg
      Chasin' Chasin' Basal Mixed fijngebreide pullover in mêlée Basal Mixed fijngebreide pullover in mêlée Basal Mixed fijngebreide pullover in mêlée Basal Mixed fijngebreide pullover in mêlée (1)
      Chasin' Basal Mixed fijngebreide pullover in mêlée
      • 08719742256461
      • 08719742256454
      • 08719742256430
      1
      63.90 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Blauw DEFAULT
        • blauw
      • Grijs DEFAULT
        • grijs
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Odlo DEFAULT
        • odlo
      • Thrasher DEFAULT
        • thrasher
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Only (only)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Esprit (esprit)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Object (object)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected homme (selected_homme)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Petrol industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Drykorn (drykorn)
      • Mango (mango)
      • Ichi (ichi)
      • Pepe jeans (pepe_jeans)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Nowadays (nowadays)
      • Replay (replay)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • 10DAYS (10days)
      • 11 Degrees (11_degrees)
      • 686 (686)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Abk (abk)
      • Acne Studios (acne_studios)
      • Adidas (adidas)
      • Airforce (airforce)
      • Aligne (aligne)
      • Alix The Label (alix_the_label)
      • AllSaints (allsaints)
      • Alprausch (alprausch)
      • America Today (america_today)
      • American vintage (american_vintage)
      • Ami (ami)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • AO76 (ao76)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Armedangels (armedangels)
      • Arrested (arrested)
      • Awesome (awesome)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B.NOSY (b_nosy)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Babista (babista)
      • Babista Premium (babista_premium)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • BALR (balr)
      • Banlieue (banlieue)
      • Barbour (barbour)
      • Baum und pferdgarten (baum_und_pferdgarten)
      • Ben Sherman (ben_sherman)
      • Benetton (benetton)
      • Bergans (bergans)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • BLACK BANANAS (black_bananas)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Black Rose (black_rose)
      • Bleed (bleed)
      • Blue industry (blue_industry)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Bogner (bogner)
      • Bogner Fire + Ice (bogner_fire_ice)
      • BOSS (boss)
      • Brabo (brabo)
      • Brandit (brandit)
      • Brax (brax)
      • Brunotti (brunotti)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burberry (burberry)
      • Burton (burton)
      • Butcher of Blue (butcher_of_blue)
      • C.P. Company (c_p_company)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • Campbell (campbell)
      • Campri (campri)
      • Canterbury (canterbury)
      • Carhartt (carhartt)
      • Casa Moda (casa_moda)
      • Cast iron (cast_iron)
      • Cavallaro Napoli (cavallaro_napoli)
      • Cecil (cecil)
      • Chaos And Order (chaos_and_order)
      • Chasin' (chasin_)
      • Checker (checker)
      • CKS (cks)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • CMP (cmp)
      • Coco Bella (coco_bella)
      • Colmar (colmar)
      • Colorful Standard (colorful_standard)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Compressport (compressport)
      • Corneliani (corneliani)
      • Craft (craft)
      • D.Five (d_five)
      • Dainese (dainese)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Defcon 5 (defcon_5)
      • Denham (denham)
      • Dept (dept)
      • Desigual (desigual)
      • Diesel (diesel)
      • Difuzed (difuzed)
      • Dirkje (dirkje)
      • Donkervoort (donkervoort)
      • Donnay (donnay)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Dstrezzed (dstrezzed)
      • Dubarry (dubarry)
      • Dutch Dandies (dutch_dandies)
      • Eastpak (eastpak)
      • Ecoalf (ecoalf)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Element (element)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • ENERGETICS (energetics)
      • Erima (erima)
      • Expresso (expresso)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Falcon (falcon)
      • Fifth House (fifth_house)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (forever_new)
      • Frankie & Liberty (frankie_liberty)
      • Fred perry (fred_perry)
      • FYNCH-HATTON (fynch_hatton)
      • G-Star (g_star)
      • Ganni (ganni)
      • Gant (gant)
      • Garcia (garcia)
      • Gaya Entertainment (gaya_entertainment)
      • Geisha (geisha)
      • Genti (genti)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Givenchy (givenchy)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Grace & Mila (grace_mila)
      • Gran Sasso (gran_sasso)
      • Gucci (gucci)
      • Hannah (hannah)
      • Haze & Finn (haze_finn)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Heron Preston (heron_preston)
      • Herschel (herschel)
      • Highlander (highlander)
      • Hobbs (hobbs)
      • Hummel (hummel)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • In Gold We Trust (in_gold_we_trust)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • inov-8 (inov_8)
      • Inwear (inwear)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacky (jacky)
      • Jartazi (jartazi)
      • JDY (jdy)
      • Juvia (juvia)
      • Kama (kama)
      • Kids Only (kids_only)
      • King louie (king_louie)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lafuma (lafuma)
      • Lardini (lardini)
      • Le Chic (le_chic)
      • Legend Sports (legend_sports)
      • Les deux (les_deux)
      • Levi's (levi_s)
      • LEVV (levv)
      • Life-line (life_line)
      • Like Flo (like_flo)
      • Linea Loresi (linea_loresi)
      • Little Indians (little_indians)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Luhta (luhta)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • MA.STRUM (ma_strum)
      • Maje (maje)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marie-Stella-Maris (marie_stella_maris)
      • Matinique (matinique)
      • Max Mara (max_mara)
      • MAYCE Girlslabel (mayce_girlslabel)
      • Mcgregor (mcgregor)
      • MCKINLEY (mckinley)
      • Mercedes (mercedes)
      • Michaelis (michaelis)
      • Millet (millet)
      • Minimum (minimum)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Modstrom (modstrom)
      • Moncler (moncler)
      • Moodstreet (moodstreet)
      • Moon Climbing (moon_climbing)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moschino (moschino)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Motorex (motorex)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • NA-KD (na_kd)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • New zealand auckland (new_zealand_auckland)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • Nike (nike)
      • Nikita (nikita)
      • Nikkie (nikkie)
      • NN07 (nn07)
      • No Compromise (no_compromise)
      • No-excess (no_excess)
      • Nobell (nobell)
      • Nono (nono)
      • Noppies (noppies)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northface (northface)
      • Nudie Jeans (nudie_jeans)
      • Numph (numph)
      • NZA (nza)
      • O'Chill (o_chill)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Obey (obey)
      • Odlo (odlo)
      • Olymp (olymp)
      • On Running (on_running)
      • Only Play (only_play)
      • Opus (opus)
      • Organic Basics (organic_basics)
      • Ortovox (ortovox)
      • Pally'Hi (pally_hi)
      • Palm Angels (palm_angels)
      • Papillon (papillon)
      • Patagonia (patagonia)
      • Paul & Shark (paul_shark)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Peuterey (peuterey)
      • Picture (picture)
      • Pme (pme)
      • Prada (prada)
      • Premium (premium)
      • Produkt (produkt)
      • Profuomo (profuomo)
      • Protest (protest)
      • PS by Paul Smith (ps_by_paul_smith)
      • Puma (puma)
      • Purewhite (purewhite)
      • Pursue Fitness (pursue_fitness)
      • Quapi (quapi)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Regatta (regatta)
      • Reinders (reinders)
      • Reiss (reiss)
      • Repeat (repeat)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Revolution (revolution)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • River Woods (river_woods)
      • Rosemunde (rosemunde)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Rvlt (rvlt)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Salewa (salewa)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Saxx (saxx)
      • Schiesser (schiesser)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Second female (second_female)
      • Selected (selected)
      • Sherpa (sherpa)
      • Sherpa Adventure Gear (sherpa_adventure_gear)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Sjeng Sports (sjeng_sports)
      • Skiny (skiny)
      • Snurk (snurk)
      • Soft Rebels (soft_rebels)
      • Someone (someone)
      • Sprayway (sprayway)
      • Spyder (spyder)
      • Starling (starling)
      • State of Art (state_of_art)
      • Steiff (steiff)
      • Strellson (strellson)
      • Studio 8 (studio_8)
      • Studio Anneloes (studio_anneloes)
      • Suitable (suitable)
      • Summum Woman (summum_woman)
      • Sun Valley (sun_valley)
      • Sun68 (sun68)
      • Super Pro (super_pro)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supermom (supermom)
      • Supernatural (supernatural)
      • Superrebel (superrebel)
      • Taifun (taifun)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Ten Tree (ten_tree)
      • Tenson (tenson)
      • Tentree (tentree)
      • The BLUEPRINT Premium (the_blueprint_premium)
      • The New (the_new)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Timberland (timberland)
      • Toni sailer (toni_sailer)
      • TOO BIZZY (too_bizzy)
      • TOP-itm (top_itm)
      • Trixie (trixie)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Under Armour (under_armour)
      • United By Blue (united_by_blue)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • Van Gils (van_gils)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vanilia (vanilia)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Victim (victim)
      • Vingino (vingino)
      • Volcom (volcom)
      • Westfalia (westfalia)
      • Whistles (whistles)
      • William lockie (william_lockie)
      • Wolford (wolford)
      • Woolpower (woolpower)
      • Woolrich (woolrich)
      • Yaya (yaya)
      • Yonex (yonex)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
    • Kleur (kleur):
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Bruin (bruin)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Blauw (blauw)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Nude (nude)
      • Crème (creme)
      • Beige (beige)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zwart (zwart)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • Meer dan €80 (high)
    • Maat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 3XL (3xl)
      • 4XL (4xl)
      • 5XL (5xl)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Losse pasvorm (losse_pasvorm)
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
      • Straight (straight)
      • Wijde pasvorm (wijde_pasvorm)
    • Kleding lengte soort (kleding_lengte_soort):
      • Lang (lang)
      • Normaal (normaal)
    • Soort mouw lengte (soort_mouw_lengte):
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Kunststof (kunststof)
      • Viscose (viscose)
      • Nylon (nylon)
      • Wol (wol)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Polyester (polyester)
      • Kasjmier (kasjmier)
      • Polyamide (polyamide)
      • Zijde (zijde)
      • Linnen (linnen)
      • Acryl (acryl)
      • Metaal (metaal)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • V-hals (v_hals)
      • Hoogsluitende kraag (hoogsluitende_kraag)
      • Boothals (boothals)
      • Col kraag (col_kraag)
      • Capuchon (capuchon)
    • Dessin (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Camouflage (camouflage)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Dip-dye (dip_dye)
      • Effen (effen)
      • Ingrain (ingrain)
      • Logo (logo)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Tekstpatroon (tekstpatroon)
      • Tweekleurig (tweekleurig)
      • Vormen (vormen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be