x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er truien verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Maxomorra trui

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in trui categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Maxomorra Cardigan Hood RACE CAR 74/80
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129343506.jpg
      Maxomorra Maxomorra Cardigan Hood RACE CAR 74/80 Cardigan Hood RACE CAR 74/80 Cardigan Hood RACE CAR 74/80 Cardigan in soft cotton jersey with a lined hood, zip down the front and side pockets. Ribbed cuffs and waist. (1)
      Maxomorra Cardigan Hood RACE CAR 74/80
      • 07325658516745
      1
      most_sold
      39.95 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Blauw DEFAULT
        • blauw
      • Grijs DEFAULT
        • grijs
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Odlo DEFAULT
        • odlo
      • Kenzo DEFAULT
        • kenzo
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Only (only)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Esprit (esprit)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Object (object)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected homme (selected_homme)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Petrol industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Drykorn (drykorn)
      • Mango (mango)
      • Ichi (ichi)
      • Pepe jeans (pepe_jeans)
      • WE fashion (we_fashion)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Nowadays (nowadays)
      • Replay (replay)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Key Largo (key_largo)
      • 10DAYS (10days)
      • 11 Degrees (11_degrees)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Acne Studios (acne_studios)
      • Adidas (adidas)
      • Airforce (airforce)
      • Al-Ko (al_ko)
      • Alchemist (alchemist)
      • Aligne (aligne)
      • Alix The Label (alix_the_label)
      • AllSaints (allsaints)
      • America Today (america_today)
      • American vintage (american_vintage)
      • Ami (ami)
      • Ammehoela (ammehoela)
      • Amsterdenim (amsterdenim)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • AO76 (ao76)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Armedangels (armedangels)
      • Arrested (arrested)
      • Asics (asics)
      • Awdis (awdis)
      • Awesome (awesome)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B.NOSY (b_nosy)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Babista (babista)
      • Babista Premium (babista_premium)
      • BABY`S ONLY (baby_s_only)
      • Babybugz (babybugz)
      • Baileys (baileys)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • BALR (balr)
      • Banlieue (banlieue)
      • Banned (banned)
      • Barbour (barbour)
      • Basefield (basefield)
      • Baum und pferdgarten (baum_und_pferdgarten)
      • Bc (bc)
      • Ben Sherman (ben_sherman)
      • Benetton (benetton)
      • Bergans (bergans)
      • Billieblush (billieblush)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • BLACK BANANAS (black_bananas)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Black Rose (black_rose)
      • Blend (blend)
      • Blue industry (blue_industry)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Bogner (bogner)
      • Bogner Fire + Ice (bogner_fire_ice)
      • Born with Appetite (born_with_appetite)
      • Bos Bright Blue (bos_bright_blue)
      • BOSS (boss)
      • Brabo (brabo)
      • Brandit (brandit)
      • Brax (brax)
      • Brunotti (brunotti)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burberry (burberry)
      • Burton (burton)
      • Butcher of Blue (butcher_of_blue)
      • C.P. Company (c_p_company)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • CAMP DAVID (camp_david)
      • Campbell (campbell)
      • Campri (campri)
      • Canterbury (canterbury)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carisma (carisma)
      • Casa Moda (casa_moda)
      • Cast iron (cast_iron)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cavallaro Napoli (cavallaro_napoli)
      • Cecil (cecil)
      • Chaos And Order (chaos_and_order)
      • Chasin' (chasin_)
      • Checker (checker)
      • CKS (cks)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • Clique (clique)
      • CMP (cmp)
      • Coco Bella (coco_bella)
      • Colmar (colmar)
      • Colorful Standard (colorful_standard)
      • Colourful Rebel (colourful_rebel)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Commander (commander)
      • Compressport (compressport)
      • Corneliani (corneliani)
      • Craft (craft)
      • Crush Denim (crush_denim)
      • Dainese (dainese)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Dancing Days (dancing_days)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Defcon 5 (defcon_5)
      • Denham (denham)
      • Dept (dept)
      • Desigual (desigual)
      • Diadora (diadora)
      • Diesel (diesel)
      • Difuzed (difuzed)
      • Dirkje (dirkje)
      • Disney (disney)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Donkervoort (donkervoort)
      • Donnay (donnay)
      • Drôle de Monsieur (dro_le_de_monsieur)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Dstrezzed (dstrezzed)
      • Dubarry (dubarry)
      • Dutch Dandies (dutch_dandies)
      • Ecoalf (ecoalf)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Eivy (eivy)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • ENERGETICS (energetics)
      • Erima (erima)
      • Expresso (expresso)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Falcon (falcon)
      • Fastrider (fastrider)
      • Fifth House (fifth_house)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fixoni (fixoni)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (forever_new)
      • Fostex (fostex)
      • Frankie & Liberty (frankie_liberty)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Freequent (freequent)
      • Frenchy (frenchy)
      • Fruit Of The Loom (fruit_of_the_loom)
      • FYNCH-HATTON (fynch_hatton)
      • G-Star (g_star)
      • Gabbiano (gabbiano)
      • Ganni (ganni)
      • Gant (gant)
      • Garcia (garcia)
      • Gaya Entertainment (gaya_entertainment)
      • Geisha (geisha)
      • Generique (generique)
      • Genti (genti)
      • Geographical Norway (geographical_norway)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gildan (gildan)
      • Givenchy (givenchy)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Grace & Mila (grace_mila)
      • Gran Sasso (gran_sasso)
      • Gucci (gucci)
      • GUESS (guess)
      • Hannah (hannah)
      • Hatchimals (hatchimals)
      • Haze & Finn (haze_finn)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Helmut Lang (helmut_lang)
      • Heron Preston (heron_preston)
      • Herschel (herschel)
      • Highlander (highlander)
      • Hobbs (hobbs)
      • Hummel (hummel)
      • Hv Society (hv_society)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Imps & Elfs (imps_elfs)
      • In Gold We Trust (in_gold_we_trust)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • inov-8 (inov_8)
      • Inwear (inwear)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • IZOD (izod)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacky (jacky)
      • Jartazi (jartazi)
      • Jazlyn (jazlyn)
      • JcSophie (jcsophie)
      • JDY (jdy)
      • Jordan (jordan)
      • Justing (justing)
      • Juvia (juvia)
      • Kama (kama)
      • Kaporal (kaporal)
      • Kappa (kappa)
      • Kenzo (kenzo)
      • Kids Only (kids_only)
      • Killtec (killtec)
      • King louie (king_louie)
      • Kings Of Indigo (kings_of_indigo)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kronstadt (kronstadt)
      • Kultivate (kultivate)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lacoste Sport (lacoste_sport)
      • Lafuma (lafuma)
      • Le Chic (le_chic)
      • Legend Sports (legend_sports)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lerros (lerros)
      • Les deux (les_deux)
      • Levi's (levi_s)
      • Levi's Kids (levi_s_kids)
      • LEVV (levv)
      • Life-line (life_line)
      • Like Flo (like_flo)
      • Linea Loresi (linea_loresi)
      • Little Indians (little_indians)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Luhta (luhta)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • MA.STRUM (ma_strum)
      • Maje (maje)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marie-Stella-Maris (marie_stella_maris)
      • Marvel (marvel)
      • Matinique (matinique)
      • Max Mara (max_mara)
      • Maxomorra (maxomorra)
      • MAYCE Girlslabel (mayce_girlslabel)
      • Mcgregor (mcgregor)
      • Mercedes (mercedes)
      • Michaelis (michaelis)
      • Millet (millet)
      • Minimum (minimum)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Modstrom (modstrom)
      • Moncler (moncler)
      • Moodstreet (moodstreet)
      • More & more (more_more)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moschino (moschino)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • NA-KD (na_kd)
      • Name it (name_it)
      • Nanushka (nanushka)
      • Napapijri (napapijri)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • New Era (new_era)
      • New in Town (new_in_town)
      • New zealand auckland (new_zealand_auckland)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • Nike (nike)
      • Nikita (nikita)
      • Nikkie (nikkie)
      • NN07 (nn07)
      • No Compromise (no_compromise)
      • No-excess (no_excess)
      • Nobell (nobell)
      • Nono (nono)
      • Noppies (noppies)
      • Northface (northface)
      • Numph (numph)
      • NZA (nza)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Obey (obey)
      • Odlo (odlo)
      • Olymp (olymp)
      • On Running (on_running)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only Play (only_play)
      • Opus (opus)
      • Organic Basics (organic_basics)
      • Ortovox (ortovox)
      • Osaka (osaka)
      • Oxford University (oxford_university)
      • Palm Angels (palm_angels)
      • Papillon (papillon)
      • Paprika (paprika)
      • Parajumpers (parajumpers)
      • Patagonia (patagonia)
      • Paul & Shark (paul_shark)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Peuterey (peuterey)
      • Picture (picture)
      • Pinko (pinko)
      • Pme (pme)
      • Poivre Blanc (poivre_blanc)
      • Prada (prada)
      • Premium (premium)
      • Produkt (produkt)
      • Profuomo (profuomo)
      • Protest (protest)
      • PS by Paul Smith (ps_by_paul_smith)
      • Puma (puma)
      • Purewhite (purewhite)
      • Pursue Fitness (pursue_fitness)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Quapi (quapi)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Reebok (reebok)
      • Reece (reece)
      • Regatta (regatta)
      • Reinders (reinders)
      • Reiss (reiss)
      • Repeat (repeat)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Revolution (revolution)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • River Woods (river_woods)
      • Rockford (rockford)
      • Rosemunde (rosemunde)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Russell (russell)
      • Rvlt (rvlt)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Salomon (salomon)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Sandwich (sandwich)
      • Saxx (saxx)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Second female (second_female)
      • Selected (selected)
      • Sevenoneseven (sevenoneseven)
      • Sherpa (sherpa)
      • Simple (simple)
      • sisley (sisley)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Sjeng sport (sjeng_sport)
      • Sjeng Sports (sjeng_sports)
      • Skiny (skiny)
      • Soft Rebels (soft_rebels)
      • Sols (sols)
      • Someone (someone)
      • Sprayway (sprayway)
      • Spyder (spyder)
      • Starling (starling)
      • State of Art (state_of_art)
      • Steiff (steiff)
      • Stenströms (stenstro_ms)
      • Street One (street_one)
      • Strellson (strellson)
      • Studio 8 (studio_8)
      • Studio Anneloes (studio_anneloes)
      • Suitable (suitable)
      • Summum Woman (summum_woman)
      • Sun Valley (sun_valley)
      • Sun68 (sun68)
      • Super Pro (super_pro)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Superdry Snow (superdry_snow)
      • Supermom (supermom)
      • Supernatural (supernatural)
      • Superrebel (superrebel)
      • Taifun (taifun)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • Tentree (tentree)
      • Terratrend (terratrend)
      • Terrax (terrax)
      • The BLUEPRINT Premium (the_blueprint_premium)
      • The New (the_new)
      • The North Face (the_north_face)
      • The Punisher (the_punisher)
      • Tiffosi (tiffosi)
      • Timberland (timberland)
      • Toni sailer (toni_sailer)
      • TOO BIZZY (too_bizzy)
      • Tramontana (tramontana)
      • Trend One (trend_one)
      • Trixie (trixie)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Tumble 'n dry (tumble_n_dry)
      • Twinlife (twinlife)
      • Ugg (ugg)
      • Under Armour (under_armour)
      • United By Blue (united_by_blue)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • Van Gils (van_gils)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vanilia (vanilia)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Victim (victim)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vingino (vingino)
      • Vinrose (vinrose)
      • Volcom (volcom)
      • Vossatassar (vossatassar)
      • Westfalia (westfalia)
      • Whistles (whistles)
      • William lockie (william_lockie)
      • Wolford (wolford)
      • Woolpower (woolpower)
      • Woolrich (woolrich)
      • Yaya (yaya)
      • Yesta (yesta)
      • Yonex (yonex)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
    • Kleur (kleur):
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Bruin (bruin)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Blauw (blauw)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Crème (creme)
      • Beige (beige)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zwart (zwart)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • Meer dan €80 (high)
    • Maat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 3XL (3xl)
      • 4XL (4xl)
      • 5XL (5xl)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Losse pasvorm (losse_pasvorm)
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
      • Straight (straight)
      • Wijde pasvorm (wijde_pasvorm)
    • Kleding lengte soort (kleding_lengte_soort):
      • Lang (lang)
      • Normaal (normaal)
    • Soort mouw lengte (soort_mouw_lengte):
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Kunststof (kunststof)
      • Viscose (viscose)
      • Nylon (nylon)
      • Wol (wol)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Polyester (polyester)
      • Kasjmier (kasjmier)
      • Polyamide (polyamide)
      • Zijde (zijde)
      • Linnen (linnen)
      • Acryl (acryl)
      • Metaal (metaal)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • V-hals (v_hals)
      • Hoogsluitende kraag (hoogsluitende_kraag)
      • Boothals (boothals)
      • Col kraag (col_kraag)
      • Capuchon (capuchon)
    • Dessin (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Camouflage (camouflage)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Dip-dye (dip_dye)
      • Effen (effen)
      • Gestreept (gestreept)
      • Grafisch (grafisch)
      • Ingrain (ingrain)
      • Logo (logo)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Tekstpatroon (tekstpatroon)
      • Tweekleurig (tweekleurig)
      • Vormen (vormen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be