x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vesten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Gerry weber vest

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vest categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Gerry weber Fijngebreid vest met strikceintuur
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153233915.jpg
      Gerry weber Gerry weber Fijngebreid vest met strikceintuur Fijngebreid vest met strikceintuur Fijngebreid vest met strikceintuur Gerry Weber gebreide damesjas (1)
      Gerry weber Fijngebreid vest met strikceintuur
      • 04058425714435
      2
      80.51 EUR
    • Gerry weber Openvallend vest met driekwart mouw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155022855.jpg
      Gerry weber Gerry weber Openvallend vest met driekwart mouw Openvallend vest met driekwart mouw Openvallend vest met driekwart mouw Gerry Weber gebreide damesjas (1)
      Gerry weber Openvallend vest met driekwart mouw
      • 04058425712592
      • 04058425712622
      2
      57.71 EUR
    • Gerry weber Openvallend vest in linnenblend
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154410259.jpg
      Gerry weber Gerry weber Openvallend vest in linnenblend Openvallend vest in linnenblend Openvallend vest in linnenblend Openvallend vest in linnenblend (1)
      Gerry weber Openvallend vest in linnenblend
      • 04058425809841
      1
      75.99 EUR
    • Gerry weber Fijngebreid openvallend vest in linnenblend
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154921884.jpg
      Gerry weber Gerry weber Fijngebreid openvallend vest in linnenblend Fijngebreid openvallend vest in linnenblend Fijngebreid openvallend vest in linnenblend Fijngebreid openvallend vest in linnenblend (1)
      Gerry weber Fijngebreid openvallend vest in linnenblend
      • 04058425869951
      1
      95.99 EUR
    • Gerry weber Fijngebreid openvallend vest met streepprint
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154410289.jpg
      Gerry weber Gerry weber Fijngebreid openvallend vest met streepprint Fijngebreid openvallend vest met streepprint Fijngebreid openvallend vest met streepprint Fijngebreid openvallend vest met streepprint (1)
      Gerry weber Fijngebreid openvallend vest met streepprint
      • 04058425808882
      • 04058425808912
      1
      85.99 EUR
    • Gerry weber Fijngebreid openvallend vest van linnen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153418164.jpg
      Gerry weber Gerry weber Fijngebreid openvallend vest van linnen Fijngebreid openvallend vest van linnen Fijngebreid openvallend vest van linnen Fijngebreid openvallend vest van linnen (1)
      Gerry weber Fijngebreid openvallend vest van linnen
      • 04058425792938
      1
      95.99 EUR
    • Gerry weber Jacke fijngebreid openvallend vest
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155437815.jpg
      Gerry weber Gerry weber Jacke fijngebreid openvallend vest Jacke fijngebreid openvallend vest Jacke fijngebreid openvallend vest Jacke fijngebreid openvallend vest (1)
      Gerry weber Jacke fijngebreid openvallend vest
      • 04058425802880
      1
      85.99 EUR
    • Gerry weber Fijngebreid vest van biologisch katoen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156050063.jpg
      Gerry weber Gerry weber Fijngebreid vest van biologisch katoen Fijngebreid vest van biologisch katoen Fijngebreid vest van biologisch katoen Fijngebreid vest van biologisch katoen (1)
      Gerry weber Fijngebreid vest van biologisch katoen
      • 04058425809131
      • 04058425808967
      1
      85.99 EUR
    • Gerry weber Fijngebreid vest in zijdeblend met V-hals
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154132569.jpg
      Gerry weber Gerry weber Fijngebreid vest in zijdeblend met V-hals Fijngebreid vest in zijdeblend met V-hals Fijngebreid vest in zijdeblend met V-hals Fijngebreid vest in zijdeblend met V-hals (1)
      Gerry weber Fijngebreid vest in zijdeblend met V-hals
      • 04058425701817
      1
      85.99 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • MO DEFAULT
        • mo
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Merk (brand):
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • Adidas (adidas)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Khujo (khujo)
      • Naketano (naketano)
      • Nike (nike)
      • Object (object)
      • 10DAYS (10days)
      • About You (about_you)
      • Alife & Kickin (alife_kickin)
      • AllSaints (allsaints)
      • America Today (america_today)
      • American vintage (american_vintage)
      • Ammehoela (ammehoela)
      • Apart (apart)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Armedangels (armedangels)
      • Assassin's creed (assassin_s_creed)
      • B.C. Best Connections (b_c_best_connections)
      • B.young (b_young)
      • BALR (balr)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Bathory (bathory)
      • Ben Sherman (ben_sherman)
      • Benetton (benetton)
      • Bergans (bergans)
      • BESS (bess)
      • Billieblush (billieblush)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blakläder (blakla_der)
      • Blend (blend)
      • Blue industry (blue_industry)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Blutsgeschwister (blutsgeschwister)
      • Bomont (bomont)
      • BOSS Athleisure (boss_athleisure)
      • Bp (bp)
      • Brax (brax)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Brunotti (brunotti)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Carter's (carter_s)
      • Cartoon (cartoon)
      • Casa Moda (casa_moda)
      • Castelli (castelli)
      • Charles Colby (charles_colby)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • Clique (clique)
      • CMP (cmp)
      • Colmar (colmar)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Cream (cream)
      • Dainese (dainese)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Dassy (dassy)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Derbe (derbe)
      • DESIGNERS REMIX (designers_remix)
      • Diesel (diesel)
      • Dirkje (dirkje)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Dstrezzed (dstrezzed)
      • Ecoalf (ecoalf)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Einstein&newton (einstein_newton)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Expresso (expresso)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Faina (faina)
      • Farina Opoku (farina_opoku)
      • Fashion Union (fashion_union)
      • Feetje (feetje)
      • FELIPA (felipa)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Free People (free_people)
      • Freequent (freequent)
      • French Connection (french_connection)
      • Fristads (fristads)
      • FYNCH-HATTON (fynch_hatton)
      • G-Star (g_star)
      • Ganni (ganni)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Geisha (geisha)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Glamorous (glamorous)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Hailys (hailys)
      • Havep (havep)
      • HEINE (heine)
      • Herock (herock)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Hobbs (hobbs)
      • Homebase (homebase)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hv Polo (hv_polo)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Ichi (ichi)
      • Imps&elfs (imps_elfs)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • Inwear (inwear)
      • IZIA (izia)
      • IZOD (izod)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacky (jacky)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Jako (jako)
      • Jan Vanderstorm (jan_vanderstorm)
      • Jigsaw (jigsaw)
      • Junarose (junarose)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kate Moss (kate_moss)
      • Key Largo (key_largo)
      • Kids Only (kids_only)
      • King louie (king_louie)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lacoste Sport (lacoste_sport)
      • LASCANA (lascana)
      • Laurèl (laure_l)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lenz (lenz)
      • Levi's (levi_s)
      • LIEBLINGSSTÜCK (lieblingsstu_ck)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • LMTD (lmtd)
      • LTB (ltb)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Maje (maje)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mango (mango)
      • Marc Cain (marc_cain)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marina Rinaldi (marina_rinaldi)
      • Mascara (mascara)
      • Mascot (mascot)
      • Maze (maze)
      • Minimum (minimum)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Missguided (missguided)
      • MO (mo)
      • Monari (monari)
      • Moncler (moncler)
      • More & more (more_more)
      • Morgan (morgan)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • MY TRUE ME (my_true_me)
      • Mymo (mymo)
      • Nakd (nakd)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • New zealand auckland (new_zealand_auckland)
      • Nikkie (nikkie)
      • No-excess (no_excess)
      • Noa noa (noa_noa)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noppies (noppies)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Odlo (odlo)
      • Olymp (olymp)
      • Oneill (oneill)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opus (opus)
      • Original penguin (original_penguin)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Petrol industries (petrol_industries)
      • Peuterey (peuterey)
      • Pieces (pieces)
      • Playshoes (playshoes)
      • PLUS EIGHTEEN (plus_eighteen)
      • POC (poc)
      • Pom Amsterdam (pom_amsterdam)
      • Princess Goes Hollywood (princess_goes_hollywood)
      • Produkt (produkt)
      • Profuomo (profuomo)
      • Projob (projob)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Queen mum (queen_mum)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ragwear (ragwear)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Reiss (reiss)
      • Repeat (repeat)
      • Replay (replay)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rick Cardona By Heine (rick_cardona_by_heine)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • River Woods (river_woods)
      • Rosemunde (rosemunde)
      • Roxy (roxy)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Salt & pepper (salt_pepper)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • SAND COPENHAGEN (sand_copenhagen)
      • Sandro (sandro)
      • Sandwich (sandwich)
      • Santini (santini)
      • SANTINO (santino)
      • Schmuddelwedda (schmuddelwedda)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch R'Belle (scotch_r_belle)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Second female (second_female)
      • Seidensticker (seidensticker)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Set® (set_)
      • sisley (sisley)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Smashed Lemon (smashed_lemon)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Storvik (storvik)
      • Street One (street_one)
      • Studio 8 (studio_8)
      • Suitable (suitable)
      • Superdry (superdry)
      • Supermom (supermom)
      • Swing (swing)
      • Taifun (taifun)
      • TALENCE (talence)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • The Kooples (the_kooples)
      • THE KOOPLES SPORT (the_kooples_sport)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trespass (trespass)
      • Triangle (triangle)
      • Tricorp (tricorp)
      • Tuffskull (tuffskull)
      • Tumble 'n dry (tumble_n_dry)
      • Ulla Popken (ulla_popken)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Usha (usha)
      • Van orange (van_orange)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vanilia (vanilia)
      • Vans (vans)
      • Vera Mont (vera_mont)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Warehouse (warehouse)
      • Westfalia (westfalia)
      • Whistles (whistles)
      • Wilson (wilson)
      • Woolpower (woolpower)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Young Couture By Barbara Schwarzer (young_couture_by_barbara_schwarzer)
      • Z-one (z_one)
      • Z8 (z8)
      • Zeeman (zeeman)
      • Zizzi (zizzi)
      • Zusss (zusss)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €40 (budget)
      • €40 - €60 (low)
      • €60 - €80 (medium)
      • €80 of meer (high)
    • Maat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 4XL (4xl)
      • 6XL (6xl)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Losse pasvorm (losse_pasvorm)
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
    • Kleding lengte soort (kleding_lengte_soort):
      • Kort (kort)
      • Lang (lang)
      • Normaal (normaal)
    • Soort mouw lengte (soort_mouw_lengte):
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acryl (acryl)
      • Composiet (composiet)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Kasjmier (kasjmier)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Capuchon (capuchon)
      • Col kraag (col_kraag)
      • Hoogsluitende kraag (hoogsluitende_kraag)
      • Klassieke kraag (klassieke_kraag)
      • Overslag (overslag)
      • Revers (revers)
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • V-hals (v_hals)
      • Vierkante hals (vierkante_hals)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be