x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vesten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    O'Neill vest

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vest categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • O'Neill Vest O'Neill Women Easy Fantastic Full Zip Hoodie Black White
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128444835.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129681440.jpg
      O'Neill O'Neill Vest O'Neill Women Easy Fantastic Full Zip Hoodie Black White Vest O'Neill Women Easy Fantastic Full Zip Hoodie Black White Vest O'Neill Women Easy Fantastic Full Zip Hoodie Black White Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Materiaal: Sweatstof; Halstype: Capuchon; Design: Ritssluiting, Capuchon met trekkoord, Geribd ceintuurtje, Zakken aan de zijkant; Motief: Overige motieven; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm; Verzorgingsinstructies: Machinewas tot 40°C, Niet bleken, Niet geschikt voor de droger, Matig heet strijken, Niet stomen; Elasticiteit: Licht elastisch (1)
      O'Neill Vest O'Neill Women Easy Fantastic Full Zip Hoodie Black White
      • 08719403446927
      • 632844
      • ONI0940002000002
      1
      69.90 EUR
    • O'Neill Sweatvest 'LW EASY FANTASTIC FZ HOODIE'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122409889.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128444761.jpg
      O'Neill O'Neill Sweatvest 'LW EASY FANTASTIC FZ HOODIE' Sweatvest 'LW EASY FANTASTIC FZ HOODIE' Sweatvest 'LW EASY FANTASTIC FZ HOODIE' Design: Capuchon met trekkoord, Met band/snoer, Geribd ceintuurtje; Motief: Gestreept; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Materiaal: Sweatstof; Halstype: Capuchon; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm; Verzorgingsinstructies: Machinewas tot 40°C, Niet bleken, Niet geschikt voor de droger, Matig heet strijken, Niet stomen; Elasticiteit: Licht elastisch (1)
      O'Neill Sweatvest 'LW EASY FANTASTIC FZ HOODIE'
      • 08719403446729
      • ONI0940001000002
      1
      69.90 EUR
    • O'Neill Sweatvest 'LW EASY FANTASTIC FZ HOODIE'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/130140385.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122409889.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/130140379.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/130140381.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/130140375.jpg
      O'Neill O'Neill Sweatvest 'LW EASY FANTASTIC FZ HOODIE' Sweatvest 'LW EASY FANTASTIC FZ HOODIE' Sweatvest 'LW EASY FANTASTIC FZ HOODIE' Design: Capuchon met trekkoord, Met band/snoer, Geribd ceintuurtje; Motief: Gestreept; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Materiaal: Sweatstof; Halstype: Capuchon; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm; Verzorgingsinstructies: Machinewas tot 40°C, Niet bleken, Niet geschikt voor de droger, Matig heet strijken, Niet stomen; Elasticiteit: Licht elastisch (1)
      O'Neill Sweatvest 'LW EASY FANTASTIC FZ HOODIE'
      • 08719403446743
      • ONI0940001000001
      1
      69.90 EUR
    • O'Neill Vest O'Neill Women Athmos Fleece Bridal Rose-XL
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145592544.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149579070.jpg
      O'Neill O'Neill Vest O'Neill Women Athmos Fleece Bridal Rose-XL Vest O'Neill Women Athmos Fleece Bridal Rose-XL Vest O'Neill Women Athmos Fleece Bridal Rose-XL (1)
      O'Neill Vest O'Neill Women Athmos Fleece Bridal Rose-XL
      • 08719403558828
      1
      deal
      45.90 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • MO DEFAULT
        • mo
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Moncler DEFAULT
        • moncler
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Merk (brand):
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • Adidas (adidas)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Khujo (khujo)
      • Naketano (naketano)
      • Nike (nike)
      • Object (object)
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • !Solid (_solid)
      • ABOUT YOU (about_you)
      • Alife & Kickin (alife_kickin)
      • AllSaints (allsaints)
      • America Today (america_today)
      • American vintage (american_vintage)
      • Ammehoela (ammehoela)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Apart (apart)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armedangels (armedangels)
      • Ashley Brooke (ashley_brooke)
      • B.C. Best Connections (b_c_best_connections)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Babista (babista)
      • BALR (balr)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Baum und pferdgarten (baum_und_pferdgarten)
      • Ben Sherman (ben_sherman)
      • Benetton (benetton)
      • Bergans (bergans)
      • BESS (bess)
      • Billieblush (billieblush)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blakläder (blakla_der)
      • Bleed Clothing (bleed_clothing)
      • Blend (blend)
      • Blue industry (blue_industry)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Blutsgeschwister (blutsgeschwister)
      • Bomont (bomont)
      • BOSS Athleisure (boss_athleisure)
      • Bp (bp)
      • Brax (brax)
      • BROADWAY NYC FASHION (broadway_nyc_fashion)
      • Brunotti (brunotti)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • C.P. Company (c_p_company)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Carrement Beau (carrement_beau)
      • Carter's (carter_s)
      • Cartoon (cartoon)
      • Casa Moda (casa_moda)
      • Cecilie Copenhagen (cecilie_copenhagen)
      • Charles Colby (charles_colby)
      • Chasin' (chasin_)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Cinque (cinque)
      • CKS (cks)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • Clique (clique)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cream (cream)
      • Dainese (dainese)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Dassy (dassy)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Derbe (derbe)
      • DESIGNERS REMIX (designers_remix)
      • Desires (desires)
      • Diesel (diesel)
      • Dirkje (dirkje)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Dstrezzed (dstrezzed)
      • Ecoalf (ecoalf)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Enjoy (enjoy)
      • Erima (erima)
      • Escada sport (escada_sport)
      • Esprit (esprit)
      • Expresso (expresso)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Faina (faina)
      • Farina Opoku (farina_opoku)
      • Fashion Union (fashion_union)
      • Feetje (feetje)
      • FELIPA (felipa)
      • Femi Stories (femi_stories)
      • FILA (fila)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Free People (free_people)
      • Freequent (freequent)
      • Fristads (fristads)
      • FYNCH-HATTON (fynch_hatton)
      • G-Star (g_star)
      • Ganni (ganni)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Garcia (garcia)
      • Geisha (geisha)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glamorous (glamorous)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • GUESS (guess)
      • Hailys (hailys)
      • Havep (havep)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Hobbs (hobbs)
      • Hollister (hollister)
      • Homebase (homebase)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hv Polo (hv_polo)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Ichi (ichi)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • Inwear (inwear)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • IZIA (izia)
      • IZOD (izod)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Jako (jako)
      • Jan Vanderstorm (jan_vanderstorm)
      • Jigsaw (jigsaw)
      • JOOP! (joop_)
      • Junarose (junarose)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kate Moss (kate_moss)
      • Key Largo (key_largo)
      • Kids Only (kids_only)
      • King louie (king_louie)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lacoste Sport (lacoste_sport)
      • LASCANA (lascana)
      • Laurèl (laure_l)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lenz (lenz)
      • LIEBLINGSSTÜCK (lieblingsstu_ck)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Lil ' Atelier Kids (lil_atelier_kids)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • LMTD (lmtd)
      • LTB (ltb)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Maison scotch (maison_scotch)
      • Maje (maje)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mango (mango)
      • Marc Cain (marc_cain)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Mascot (mascot)
      • Matinique (matinique)
      • Mavi (mavi)
      • Maze (maze)
      • Minimum (minimum)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Missguided (missguided)
      • MO (mo)
      • Modstrom (modstrom)
      • Monari (monari)
      • Moncler (moncler)
      • More & more (more_more)
      • Morgan (morgan)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • MY TRUE ME (my_true_me)
      • Mymo (mymo)
      • Nakd (nakd)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • New zealand auckland (new_zealand_auckland)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • Nikkie (nikkie)
      • No-excess (no_excess)
      • Noa noa (noa_noa)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noppies (noppies)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Odlo (odlo)
      • Oneill (oneill)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opus (opus)
      • Original penguin (original_penguin)
      • Oshkosh (oshkosh)
      • Panther (panther)
      • Pastunette (pastunette)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia Dini By Heine (patrizia_dini_by_heine)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Petrol industries (petrol_industries)
      • Peuterey (peuterey)
      • PHYNE (phyne)
      • Pieces (pieces)
      • Playshoes (playshoes)
      • PLUS EIGHTEEN (plus_eighteen)
      • Pme (pme)
      • POC (poc)
      • Pom Amsterdam (pom_amsterdam)
      • Princess Goes Hollywood (princess_goes_hollywood)
      • Produkt (produkt)
      • Profuomo (profuomo)
      • Projob (projob)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Ragwear (ragwear)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Regatta (regatta)
      • Reiss (reiss)
      • Repeat (repeat)
      • Replay (replay)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Review (review)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rick Cardona By Heine (rick_cardona_by_heine)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • River Woods (river_woods)
      • Rosemunde (rosemunde)
      • Roxy (roxy)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Salt & pepper (salt_pepper)
      • Sandro (sandro)
      • Sandwich (sandwich)
      • Santini (santini)
      • SANTINO (santino)
      • Schmuddelwedda (schmuddelwedda)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Score Draw (score_draw)
      • Scotch R'Belle (scotch_r_belle)
      • Scotch shrunk (scotch_shrunk)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • SikSilk (siksilk)
      • Simple (simple)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Smashed Lemon (smashed_lemon)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Spyder (spyder)
      • Steps (steps)
      • Storvik (storvik)
      • Street One (street_one)
      • Studio 8 (studio_8)
      • Suitable (suitable)
      • Superdry (superdry)
      • Supermom (supermom)
      • Swing (swing)
      • Taifun (taifun)
      • TALENCE (talence)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • THE KOOPLES SPORT (the_kooples_sport)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tigha (tigha)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trend One (trend_one)
      • Triangle (triangle)
      • Tricorp (tricorp)
      • Tuffskull (tuffskull)
      • Tumble 'n dry (tumble_n_dry)
      • Ulla Popken (ulla_popken)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Usha (usha)
      • Van orange (van_orange)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vanilia (vanilia)
      • Vera Mont (vera_mont)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Warehouse (warehouse)
      • Westfalia (westfalia)
      • Whistles (whistles)
      • Wilson (wilson)
      • Woolpower (woolpower)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Young Couture By Barbara Schwarzer (young_couture_by_barbara_schwarzer)
      • Z8 (z8)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zizzi (zizzi)
      • Zusss (zusss)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €40 (budget)
      • €40 - €60 (low)
      • €60 - €80 (medium)
      • €80 of meer (high)
    • Maat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 4XL (4xl)
      • 6XL (6xl)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Losse pasvorm (losse_pasvorm)
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Kleding lengte soort (kleding_lengte_soort):
      • Kort (kort)
      • Lang (lang)
      • Normaal (normaal)
    • Soort mouw lengte (soort_mouw_lengte):
      • Halve mouw (halve_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
      • Mouwloos (mouwloos)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acryl (acryl)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Kasjmier (kasjmier)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Boothals (boothals)
      • Capuchon (capuchon)
      • Hoogsluitende kraag (hoogsluitende_kraag)
      • Mao kraag (mao_kraag)
      • Overslag (overslag)
      • Revers (revers)
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • Sjaalkraag (sjaalkraag)
      • V-hals (v_hals)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be