x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Lexar 2.0 SDXC Professional UHS-I 633x 256GB

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Lexar 2.0 SDXC Professional UHS-I 633x 256GB
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Lexar 2.0 SDXC Professional UHS-I 633x 256GB
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Lexar 2.0 SDXC Professional UHS-I 633x 256GB
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/202749541.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/102831081.jpg
Lexar Lexar 2.0 SDXC Professional UHS-I 633x 256GB 2.0 SDXC Professional UHS-I 633x 256GB 2.0 SDXC Professional UHS-I 633x 256GB Lexar SD 633x Professional SD kaarten zijn geschikt voor gebruik in spiegelreflexcameras (DSLR), compact cameras en Full HD / 3D camcorders filmcameras. (1)
  • 04895217900207
1
  • Technische details
    • Soort flashgeheugen: SDXC
  • Harde schijf
    • Hardeschijfcapaciteit: 256 GB
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • 55.99 55.99 EUR 1
    1
    • Fotodevakman Fotodevakman
      9.502878088296287 (13)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Lexar SD 633x Professional SD kaarten zijn geschikt voor gebruik in spiegelreflexcameras (DSLR), compact cameras en Full HD / 3D camcorde...55.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Fujifilm 64GB Micro SDXC kaart High Professional Class 10 UHS-I
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/99502839.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/99275226.jpg
      Fujifilm Fujifilm 64GB Micro SDXC kaart High Professional Class 10 UHS-I 64GB Micro SDXC kaart High Professional Class 10 UHS-I 64GB Micro SDXC kaart High Professional Class 10 UHS-I De Fuji micro SDXC 64 GB High Performance Class 10 is een professionele microSDXC-geheugenkaart met 64 GB opslagcapaciteit inclusief adapter. (1)
      Fujifilm 64GB Micro SDXC kaart High Professional Class 10 UHS-I
      • 04260071478153
      2
    • Angelbird AVpro CFexpress 2TB | 1-pack
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212209853.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164285705.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216562891.jpg
      Angelbird Angelbird AVpro CFexpress 2TB | 1-pack AVpro CFexpress 2TB | 1-pack AVpro CFexpress 2TB | 1-pack De Angelbird AVpro CFexpress 2TB is een geheugenkaart die speciaal is ontwikkeld om optimale prestaties te bieden tijdens het fotograferen en filmen. De duurzame AVpro CFexpress kaarten beschermen tegen oververhitting, zodat jouw bestanden veilig worden opgeslagen bij langere opnames. (1)
      Angelbird AVpro CFexpress 2TB | 1-pack
      • 09120056585236
      2
    • Angelbird AVpro CFast XT 256GB
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169320964.jpg
      Angelbird Angelbird AVpro CFast XT 256GB AVpro CFast XT 256GB AVpro CFast XT 256GB De Angelbird AVpro CF XT 256GB is een CFast geheugenkaart met een opslagcapaciteit van maar liefst 256GB. Met deze kaart is het eenvoudig om bestanden snel op te slaan en over te zetten dankzij leessnelheden tot 550 MB/s en schrijfsnelheden tot 480 MB/s. (1)
      Angelbird AVpro CFast XT 256GB
      • 09120056583355
      2
    • Caruba Multi Card Case MCC 6
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/132178785.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/190580629.jpg
      Caruba Caruba Multi Card Case MCC 6 Multi Card Case MCC 6 Multi Card Case MCC 6 De Caruba Multi Card Case MCC 6 is een kleine case om uw geheugenkaarten in te bewaren. De case heeft ruimte voor vier SD en vier Micro SD kaarten. (1)
      Caruba Multi Card Case MCC 6
      • 08718485015854
      2
    • min
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 55.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 55.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 55.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 55.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 55.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 55.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 55.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 55.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 55.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 55.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 55.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 55.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 55.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 55.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 55.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 55.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 55.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 55.99
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 55.99
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 68.95
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 55.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 55.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be