x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Verbatim Premium - Flashgeheugenkaart

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Verbatim Premium - Flashgeheugenkaart
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Verbatim Premium - Flashgeheugenkaart
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Verbatim Premium - Flashgeheugenkaart
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/103993190.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/155325472.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/155158362.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/228063295.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/150321583.jpg?ts=1
Verbatim Verbatim Premium - Flashgeheugenkaart Premium - Flashgeheugenkaart Premium - Flashgeheugenkaart Verbatim SDXC UHS-1 geheugenkaart / 256GB (1)
  • 00023942440260
  • 2383879
  • 44026
  • 8171713
4
  • Harde schijf
    • Hardeschijfcapaciteit: 256 GB
  • Technische details
    • Leessnelheid: 45 MB/s
    • Schrijfsnelheid: 10 MB/s
  • Algemene kenmerken
    • Aantal delen: 1 Stuks
  • publishing
    • Introductiejaar: 2016
  • 35.05 75.94 EUR 4
    4
    • Amazon Amazon
      De Premium SDXC-kaart is geschikt voor gebruik in compatibele digitale camera's, draagbare mp3-spelers, camcorders, pc's, tablets of navi...35.05, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Verbatim SDXC UHS-1 geheugenkaart / 256GB42.89, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Onlinekabelshop Onlinekabelshop
      Verbatim SDXC UHS-1 geheugenkaart / 256GB Gebruik deze memory card voor uw camera,68.94, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Westfalia.eu Westfalia.eu
      Verbatim SDHC-kaarten zijn ontworpen voor gebruik in digitale cameras, draagbare muziekspelers, camcorders, smartphones, pcs of andere co...75.94, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • ADATA Premier UHS-I - Flashgeheugenkaart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/114661070.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124866416.jpg?ts=1
      ADATA ADATA Premier UHS-I - Flashgeheugenkaart Premier UHS-I - Flashgeheugenkaart Premier UHS-I - Flashgeheugenkaart De A-Data SDXC 64 GB Premier UHS-1 Class 10 geheugenkaart is geschikt voor gebruikers van digitale camera's. De kaart voldoet aan de SD 3.0-specificatie (Ultra High Speed 1, UHS-I) en is achterwaarts compatibel met apparaten met SD 2.0-specificatie. (1)
      ADATA Premier UHS-I - Flashgeheugenkaart
      • 04713435793961
      • 720104
      • ASDX64GUICL10-R
      • 6756719
      2
    • Agfa AgfaPhoto 32 GB microSDXC-card Class10 UHS-1 U3
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/217559132.jpg?ts=1
      Agfa Agfa AgfaPhoto 32 GB microSDXC-card Class10 UHS-1 U3 AgfaPhoto 32 GB microSDXC-card Class10 UHS-1 U3 AgfaPhoto 32 GB microSDXC-card Class10 UHS-1 U3 De AGFA Micro SDHC UHS1U3 32GB geheugenkaart heeft een overdracht van maximaal 95 MB per seconde. Het is een uitstekend opslagapparaat voor je foto's. (1)
      Agfa AgfaPhoto 32 GB microSDXC-card Class10 UHS-1 U3
      • 04250255103162
      2
    • Angelbird AtomX CFast Adapter
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228473923.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/184005599.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212210298.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182858604.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216518729.jpg?ts=1
      Angelbird Angelbird AtomX CFast Adapter AtomX CFast Adapter AtomX CFast Adapter De Angelbird AtomX is een CFast adapter. (1)
      Angelbird AtomX CFast Adapter
      • 09120056585823
      2
    • Angelbird AVpro CFast XT 256GB
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169320964.jpg?ts=1
      Angelbird Angelbird AVpro CFast XT 256GB AVpro CFast XT 256GB AVpro CFast XT 256GB De Angelbird AVpro CF XT 256GB is een CFast geheugenkaart met een opslagcapaciteit van maar liefst 256GB. Met deze kaart is het eenvoudig om bestanden snel op te slaan en over te zetten dankzij leessnelheden tot 550 MB/s en schrijfsnelheden tot 480 MB/s. (1)
      Angelbird AVpro CFast XT 256GB
      • 09120056583355
      2
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 39.59
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 39.59
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 39.59
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 39.59
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 39.59
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 39.59
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 39.54
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 39.54
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 39.54
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 39.54
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 39.54
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 39.54
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 39.54
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 39.54
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 39.54
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 39.54
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 39.54
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 39.54
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 39.54
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 39.53
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 39.53
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 39.53
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 39.53
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 39.53
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 39.53
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 39.53
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 39.53
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 39.53
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 39.53
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 39.53
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 39.53
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 39.50
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 39.50
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 39.50
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 39.50
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 39.50
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 39.50
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 39.50
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 39.50
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 39.50
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 39.50
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 39.50
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 39.50
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 37.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 37.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 37.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 35.05
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 35.05
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 35.05
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 35.05
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 35.05
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 35.05
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 35.05
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 35.05
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 35.05
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 35.05
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 35.05
    • teamvergelijk@vergelijk.be