x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er computer headsets verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Ewent gaming headset

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in computer headset categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Ewent PL3320
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115186275.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133149615.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115793522.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115793523.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140597260.jpg
      Ewent Ewent PL3320 PL3320 PL3320 De Ewent Play PL3320 Gaming Headset is er voor casual of beginnende gamers om bij games als Fortnite of met programmas als Discord te chatten. Dankzij de knoppen op de kabel heb je tijdens het spelen toegang tot het volume en de mute functie van de microfoon, handig als je even uitgepraat bent. De headset is eenvoudig aan te sluiten op je pc of, met de meegeleverde Y adapter, op de controller van je PS4 of Xbox One. (1)
      Ewent PL3320
      • 08054392611667
      • PL3320
      • 4986659
      4
      20.32 EUR
    • Ewent EW3562
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/136308346.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143862747.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/136308566.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/136308529.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/136308488.jpg
      Ewent Ewent EW3562 EW3562 EW3562 (1)
      Ewent EW3562
      • 08054392614224
      • EW3562
      1
      most_sold
      17.38 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Bluetooth DEFAULT
        • ja
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Sennheiser DEFAULT
        • sennheiser
      • Trust DEFAULT
        • trust
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • Minder dan €40 (budget)
      • €40 - €75 (low)
      • €75 - €150 (medium)
      • €150 of meer (high)
    • Merk (brand):
      • Logitech (logitech)
      • Sennheiser (sennheiser)
      • Trust (trust)
      • Plantronics (plantronics)
      • Turtle Beach (turtle_beach)
      • Razer (razer)
      • 4Gamers (4gamers)
      • Acer (acer)
      • Astro Gaming (astro_gaming)
      • Asus (asus)
      • Avanca (avanca)
      • BDA (bda)
      • Bigben (bigben)
      • Cooler Master (cooler_master)
      • Corsair (corsair)
      • Edifier (edifier)
      • Ewent (ewent)
      • Hama (hama)
      • HP (hp)
      • Huawei (huawei)
      • HyperX (hyperx)
      • Ifrogz (ifrogz)
      • Jabra (jabra)
      • JVC (jvc)
      • Koss (koss)
      • Medion (medion)
      • Microsoft (microsoft)
      • Monster Cable (monster_cable)
      • PDP (pdp)
      • Samsung (samsung)
      • SBS (sbs)
      • Snakebyte (snakebyte)
      • Sony (sony)
      • Speedlink (speedlink)
      • SteelSeries (steelseries)
      • The G-Lab (the_g_lab)
      • Thrustmaster (thrustmaster)
      • Unigro (unigro)
      • V-Moda (v_moda)
    • Type verbinding (verbindingstechnologie):
      • Draadloos (draadloos)
      • Bedraad (bedraad)
      • Bedraad en Draadloos (bedraad_en_draadloos)
    • Verbindingstechnologie (apparaat_connectiviteit):
      • 3.5 mm jack (3_5_mm_jack)
      • USB (usb)
      • 2.4 GHz (2_4_ghz)
      • Toslink (toslink)
    • Audiosysteem (audiosysteem):
      • Mono (mono)
      • Stereo (stereo)
      • Surround (surround)
    • Audiokanalen (audiokanalen):
      • 1.0 (1_0)
      • 2.0 (2_0)
      • 5.1 (5_1)
      • 7.1 (7_1)
    • Snoerlengte (lengte_snoer):
      • < 1.4 m (lengte_snoer_1.4)
      • 1.4 m - 2 m (lengte_snoer_1.4_2)
      • 2 m - 2.3 m (lengte_snoer_2_2.3)
      • ≥ 2.3 m (lengte_snoer_2.3)
    • Type headset (positie_speakers_hoofdtelefoon):
      • Over-ear (over_ear)
      • On-ear (on_ear)
      • In-ear (in_ear)
    • Ruisonderdrukking (ruisonderdrukking):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Bluetooth (bluetooth):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Volumeregelaar op de draad (volumeregelaar_op_de_draad):
      • Nee (nee)
    • Positie volumeknop (positie_volumeknop):
      • Oorschelp (oorschelp)
      • Snoer (snoer)
    • Mute Control (mute_control):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Blauw (blauw)
      • Multicolor (multi)
      • Zilver (zilver)
    • Afneembare microfoon (afneembare_microfoon):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Inklapbaar (inklapbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Varianten (group):
      • AFTERGLOW LVL1 (afterglow_lvl1)
      • ASTRO Gaming A50 (astro_gaming_a50)
      • Asus Cerberus (asus_cerberus)
      • Asus Strix (asus_strix)
      • Corsair Void (corsair_void)
      • Hama uRage (hama_urage)
      • HP 772 (hp_772)
      • HP Omen (hp_omen)
      • HyperX Cloud (hyperx_cloud)
      • Jabra Biz 2400 (jabra_biz_2400)
      • Jabra Evolve 20 (jabra_evolve_20)
      • Jabra Evolve 30 (jabra_evolve_30)
      • Jabra Evolve 40 (jabra_evolve_40)
      • Jabra Evolve 65 (jabra_evolve_65)
      • Jabra Evolve 75 (jabra_evolve_75)
      • Jabra Evolve 80 (jabra_evolve_80)
      • Microsoft LifeChat (microsoft_lifechat)
      • Plantronics Blackwire (plantronics_blackwire)
      • Plantronics Savi (plantronics_savi)
      • Razer Kraken Pro (razer_kraken_pro)
      • Razer Thresher (razer_thresher)
      • Steelseries Arctis (steelseries_arctis)
      • Trust GXT (trust_gxt)
      • Turtle Beach Ear Force (turtle_beach_ear_force)
      • Turtle Beach Ear Force Recon (turtle_beach_ear_force_recon)
      • Turtle Beach Ear Force Stealth (turtle_beach_ear_force_stealth)
      • Turtle Beach Elite (turtle_beach_elite)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be