x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er gaming headsets verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Ferrari by Logic3 gaming headset

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in gaming headset categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Ferrari by Logic3 Logic3 Ferrari Cavallino T350 Gaming Headset PC
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159973796.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127423200.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127423199.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127423197.jpg
      Ferrari by Logic3 Ferrari by Logic3 Logic3 Ferrari Cavallino T350 Gaming Headset PC Logic3 Ferrari Cavallino T350 Gaming Headset PC Logic3 Ferrari Cavallino T350 Gaming Headset PC Logic3 Ferrari Cavallino T350 Gaming Headset PC - van Ferrari by Logic3 in de categorie Game headset. (1)
      Ferrari by Logic3 Logic3 Ferrari Cavallino T350 Gaming Headset PC
      • 05021341000905
      1
      199.95 EUR
    • Ferrari by Logic3 LogicFerrari Cavallino T350 Active Noise Cancelling Headphones Black
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159853725.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127424805.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127424806.jpg
      Ferrari by Logic3 Ferrari by Logic3 LogicFerrari Cavallino T350 Active Noise Cancelling Headphones Black LogicFerrari Cavallino T350 Active Noise Cancelling Headphones Black LogicFerrari Cavallino T350 Active Noise Cancelling Headphones Black LogicFerrari Cavallino T350 Active Noise Cancelling Headphones Black - van Ferrari by Logic3 in de categorie Game headset. (1)
      Ferrari by Logic3 LogicFerrari Cavallino T350 Active Noise Cancelling Headphones Black
      • 05021341000912
      1
      199.95 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Surround DEFAULT
        • surround
      • Ruisonderdrukking DEFAULT
        • ruisonderdrukking
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Sennheiser DEFAULT
        • sennheiser
      • Trust DEFAULT
        • trust
    • Merk (brand):
      • Logitech (logitech)
      • Sennheiser (sennheiser)
      • Trust (trust)
      • Corsair (corsair)
      • Turtle Beach (turtle_beach)
      • HyperX (hyperx)
      • Razer (razer)
      • 4Gamers (4gamers)
      • Acer (acer)
      • Astro (astro)
      • Astro Gaming (astro_gaming)
      • Asus (asus)
      • AVerMedia (avermedia)
      • B-Move (b_move)
      • Bigben Interactive (bigben_interactive)
      • BlueParrot (blueparrot)
      • Blueway (blueway)
      • Brauch (brauch)
      • DAP (dap)
      • Dpa (dpa)
      • DRAGON WAR (dragon_war)
      • E-blue (e_blue)
      • Epos (epos)
      • Esperanza (esperanza)
      • Ewent (ewent)
      • Ferrari by Logic3 (ferrari_by_logic3)
      • Fusion (fusion)
      • Gembird (gembird)
      • Genesis (genesis)
      • Gioteck (gioteck)
      • Hama (hama)
      • HP (hp)
      • Jabra (jabra)
      • JBL (jbl)
      • JVC (jvc)
      • Konix (konix)
      • Koss (koss)
      • LucidSound (lucidsound)
      • Master & Dynamic (master_dynamic)
      • Microsoft (microsoft)
      • Midland (midland)
      • Modecom (modecom)
      • Motorola (motorola)
      • MSI (msi)
      • Nacon (nacon)
      • Natec (natec)
      • Nedis (nedis)
      • NGS (ngs)
      • ORB (orb)
      • Ozone (ozone)
      • PDP (pdp)
      • Plantronics (plantronics)
      • Playfect (playfect)
      • Poly (poly)
      • QPAD (qpad)
      • Roccat (roccat)
      • Samson (samson)
      • Sandberg (sandberg)
      • Sharkoon (sharkoon)
      • Snom (snom)
      • Sony (sony)
      • Speedlink (speedlink)
      • SPIRIT OF GAMER (spirit_of_gamer)
      • SteelSeries (steelseries)
      • Subsonic (subsonic)
      • The G-Lab (the_g_lab)
      • Thrustmaster (thrustmaster)
      • Tritton (tritton)
      • Under Control (under_control)
      • URage (urage)
      • White Shark (white_shark)
      • Xtrfy (xtrfy)
      • Yamaha (yamaha)
      • Yealink (yealink)
    • Prijs (price):
      • < € 35 (budget)
      • € 35 - € 70 (price_2)
      • € 70 - € 140 (price_3)
      • ≥ € 140 (price_4)
    • Type verbinding (verbindingstechnologie):
      • Bedraad (bedraad)
      • Draadloos (draadloos)
    • Kenmerken (gaming_headset_kenmerken):
      • Ruisonderdrukking (ruisonderdrukking)
      • Afneembare microfoon (afneembare_microfoon)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Buigbare microfoon (buigbare_microfoon)
      • Mute knop (mute_knop)
    • Draagwijze (positie_speakers_hoofdtelefoon):
      • Over-ear (over_ear)
      • On-ear (on_ear)
      • In-ear (in_ear)
    • Audiosysteem (audiosysteem):
      • Stereo (stereo)
      • Surround (surround)
      • Mono (mono)
    • Audiokanalen (audiokanalen):
      • 1.0 (1_0)
      • 2.0 (2_0)
      • 5.1 (5_1)
      • 7.1 (7_1)
    • Geschikt voor platform (platform):
      • PlayStation 4 (playstation_4)
      • Xbox One (xbox_one)
      • PC (pc)
      • Nintendo Switch (nintendo_switch)
      • PlayStation 3 (playstation_3)
      • Xbox 360 (xbox_360)
      • Android (android)
      • iOS (ios)
      • Linux (linux)
      • Mac (mac)
      • Nintendo Wii (nintendo_wii)
      • Nintendo Wii U (nintendo_wii_u)
      • Windows (windows)
    • Verbindingstechnologie (apparaat_connectiviteit):
      • 3.5 mm jack (3_5_mm_jack)
      • USB (usb)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • 2.4 GHz (2_4_ghz)
      • 5 GHz (5_ghz)
      • Toslink (toslink)
    • Snoerlengte (lengte_snoer):
      • < 1.3 m (lengte_snoer_1)
      • 1.3 m - 2 m (lengte_snoer_2)
      • ≥ 2 m (lengte_snoer_3)
    • Positie volumeknop (positie_volumeknop):
      • Oorschelp (oorschelp)
      • Snoer (snoer)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Multicolor (multi)
      • Print (print)
      • Creme (creme)
      • Zilver (zilver)
    • Varianten (group):
      • AFTERGLOW LVL1 (afterglow_lvl1)
      • AFTERGLOW LVL3 (afterglow_lvl3)
      • ASTRO Gaming A50 (astro_gaming_a50)
      • Asus Rog Strix (asus_rog_strix)
      • Corsair Void (corsair_void)
      • HP Omen (hp_omen)
      • HyperX Cloud (hyperx_cloud)
      • Jabra Biz 2300 (jabra_biz_2300)
      • Jabra Biz 2400 (jabra_biz_2400)
      • Jabra Evolve 20 (jabra_evolve_20)
      • Jabra Evolve 30 (jabra_evolve_30)
      • Jabra Evolve 40 (jabra_evolve_40)
      • Jabra Evolve 65 (jabra_evolve_65)
      • Jabra Evolve 75 (jabra_evolve_75)
      • Jabra Evolve 80 (jabra_evolve_80)
      • Microsoft LifeChat (microsoft_lifechat)
      • Plantronics Blackwire (plantronics_blackwire)
      • Plantronics Savi (plantronics_savi)
      • Razer Kraken Pro (razer_kraken_pro)
      • Razer Thresher (razer_thresher)
      • Sennheiser MB (sennheiser_mb)
      • Steelseries Arctis (steelseries_arctis)
      • Tritton Kunai (tritton_kunai)
      • Trust GXT (trust_gxt)
      • Turtle Beach Ear Force (turtle_beach_ear_force)
      • Turtle Beach Ear Force Recon (turtle_beach_ear_force_recon)
      • Turtle Beach Elite (turtle_beach_elite)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be