x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er gaming headsets verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Yamaha gaming headset

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in gaming headset categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Yamaha HPH-50
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115768794.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115768796.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115768795.jpg
      Yamaha Yamaha HPH-50 HPH-50 HPH-50 Met de Yamaha HPH-50B (Black) bewijst Yamaha weer eens een meester te zijn in het creëren van kwaliteit voor een enorm scherpe prijs. Deze hoofdtelefoon levert een prettig, gebalanceerd geluid en bezit draaibare oorschelpen. (1)
      Yamaha HPH-50
      • 04957812586672
      • HPH50B
      2
      30.49 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Surround DEFAULT
        • surround
      • Ruisonderdrukking DEFAULT
        • ruisonderdrukking
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Sennheiser DEFAULT
        • sennheiser
      • Trust DEFAULT
        • trust
    • Merk (brand):
      • Logitech (logitech)
      • Sennheiser (sennheiser)
      • Trust (trust)
      • Corsair (corsair)
      • Turtle Beach (turtle_beach)
      • HyperX (hyperx)
      • Razer (razer)
      • 4Gamers (4gamers)
      • Astro (astro)
      • Asus (asus)
      • BigBen Interactive (bigben_interactive)
      • Cellularline (cellularline)
      • Cooler Master (cooler_master)
      • Edifier (edifier)
      • Ewent (ewent)
      • Gembird (gembird)
      • Genius (genius)
      • Hama (hama)
      • HP (hp)
      • Jabra (jabra)
      • JVC (jvc)
      • Medion (medion)
      • Microsoft (microsoft)
      • PDP (pdp)
      • Plantronics (plantronics)
      • Rode (rode)
      • Snakebyte (snakebyte)
      • Sony (sony)
      • Speedlink (speedlink)
      • SteelSeries (steelseries)
      • Thrustmaster (thrustmaster)
      • V7 (v7)
      • VXi (vxi)
      • Yamaha (yamaha)
    • Prijs (price):
      • < € 35 (budget)
      • € 35 - € 65 (price_35_65)
      • € 65 - € 110 (price_65_110)
      • ≥ € 110 (price_110)
    • Type verbinding (verbindingstechnologie):
      • Bedraad (bedraad)
      • Draadloos (draadloos)
    • Kenmerken (gaming_headset_kenmerken):
      • Ruisonderdrukking (ruisonderdrukking)
      • Afneembare microfoon (afneembare_microfoon)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Buigbare microfoon (buigbare_microfoon)
      • Mute knop (mute_knop)
    • Draagwijze (positie_speakers_hoofdtelefoon):
      • Over-ear (over_ear)
      • On-ear (on_ear)
      • In-ear (in_ear)
    • Audiosysteem (audiosysteem):
      • Stereo (stereo)
      • Surround (surround)
      • Mono (mono)
    • Audiokanalen (audiokanalen):
      • 1.0 (1_0)
      • 2.0 (2_0)
      • 7.1 (7_1)
    • Geschikt voor platform (platform):
      • PlayStation 4 (playstation_4)
      • Xbox One (xbox_one)
      • PC (pc)
      • Nintendo Switch (nintendo_switch)
      • PlayStation 3 (playstation_3)
      • Xbox 360 (xbox_360)
      • Android (android)
      • iOS (ios)
      • Linux (linux)
      • Mac (mac)
      • Nintendo Wii (nintendo_wii)
    • Verbindingstechnologie (apparaat_connectiviteit):
      • 3.5 mm jack (3_5_mm_jack)
      • USB (usb)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • 2.4 GHz (2_4_ghz)
      • 5 GHz (5_ghz)
      • Toslink (toslink)
    • Snoerlengte (lengte_snoer):
      • < 1.3 m (lengte_snoer_1.3)
      • 1.3 m - 2 m (lengte_snoer_1.3_2)
      • ≥ 2 m (lengte_snoer_2)
    • Positie volumeknop (positie_volumeknop):
      • Oorschelp (oorschelp)
      • Snoer (snoer)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Blauw (blauw)
      • Multicolor (multi)
      • Zilver (zilver)
    • Varianten (group):
      • ASTRO Gaming A50 (astro_gaming_a50)
      • Asus Cerberus (asus_cerberus)
      • Corsair Void (corsair_void)
      • HP Omen (hp_omen)
      • HyperX Cloud (hyperx_cloud)
      • Microsoft LifeChat (microsoft_lifechat)
      • Razer Thresher (razer_thresher)
      • Sennheiser MB (sennheiser_mb)
      • Steelseries Arctis (steelseries_arctis)
      • Trust GXT (trust_gxt)
      • Turtle Beach Ear Force (turtle_beach_ear_force)
      • Turtle Beach Ear Force Recon (turtle_beach_ear_force_recon)
      • Turtle Beach Elite (turtle_beach_elite)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be