x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vrouwen parfums verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Tease & please vrouwen parfums

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in damesparfum categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Tease & please Truth or Dare Couples kaartspel
      • //pc.vergelijk.be/{{size}}/1/4/4/2/tease-please-truth-or-dare-erotic-couple-s-edition-70831442.jpg
      • //pc.vergelijk.be/{{size}}/8/8/0/1/tease-please-truth-or-dare-erotic-couple-s-edition-71508801.jpg
      • //pc.vergelijk.be/{{size}}/7/3/5/4/tease-please-truth-or-dare-erotic-couple-s-edition-83757354.jpg
      Tease & please Truth or Dare Couples kaartspel (1)
      Tease & please Truth or Dare Couples kaartspel
      EasyToys.be EasyToys.be
      17.45, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      EasyToys.be EasyToys.be
      17.45, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      4
      most_sold
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Lancôme DEFAULT
        • lancome
      • Dolce & Gabbana DEFAULT
        • dolce_gabbana
      • Yves Saint Laurent DEFAULT
        • yves_saint_laurent
      • Chanel DEFAULT
        • chanel
      • Eau de cologne DEFAULT
        • eau_de_cologne
      • Eau de parfum DEFAULT
        • eau_de_parfum
      • Eau de toilette DEFAULT
        • eau_de_toilette
      • 50 - 100 ml DEFAULT
        • inhoud_50_100
      • > 100 ml DEFAULT
        • inhoud_100
    • Merk (brand):
      • Lancome (lancome)
      • Chanel (chanel)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Dolce & Gabbana (dolce_gabbana)
      • Cacharel (cacharel)
      • Viktor & Rolf (viktor_rolf)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • 2PHARMA OTC (2pharma_otc)
      • 4711 (4711)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • Acqua di Parma (acqua_di_parma)
      • Acqua Di Portofino (acqua_di_portofino)
      • Adidas (adidas)
      • AERIN (aerin)
      • Agatha (agatha)
      • Agent Provocateur (agent_provocateur)
      • Aigner (aigner)
      • Alaïa Paris (alai_a_paris)
      • Alycea Ungaro (alycea_ungaro)
      • Alyssa Ashley (alyssa_ashley)
      • Amouage (amouage)
      • Annayake (annayake)
      • Ariana Grande (ariana_grande)
      • Azzaro (azzaro)
      • Baldessarini (baldessarini)
      • Benetton (benetton)
      • BETTY BARCLAY (betty_barclay)
      • Beyoncé (beyonce_)
      • Bio Beaute (bio_beaute)
      • Bio Beauté by Nuxe (bio_beaute_by_nuxe)
      • Biotherm (biotherm)
      • Black Up (black_up)
      • Blumarine (blumarine)
      • Bottega Veneta (bottega_veneta)
      • Boucheron (boucheron)
      • BOUCHERON2 (boucheron2)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Burberry (burberry)
      • Bvlgari (bvlgari)
      • Care for women (care_for_women)
      • CARO.HERRERA (caro_herrera)
      • Carolina herrera (carolina_herrera)
      • Caroline Constant (caroline_constant)
      • Cartier (cartier)
      • Caudalie (caudalie)
      • Celine Dion (celine_dion)
      • Cerruti (cerruti)
      • CERRUTI 1881 (cerruti_1881)
      • Chloe (chloe)
      • Chopard (chopard)
      • Christina Aguilera (christina_aguilera)
      • Clarins (clarins)
      • Clean (clean)
      • Clinique (clinique)
      • Coach (coach)
      • Collistar (collistar)
      • Comptoir sud pacifique (comptoir_sud_pacifique)
      • Coolstuff (coolstuff)
      • Couvent Des Minimes (couvent_des_minimes)
      • Dataflex (dataflex)
      • Davidoff (davidoff)
      • Delarom (delarom)
      • Demeter (demeter)
      • Dia Woman (dia_woman)
      • Diesel (diesel)
      • Dior (dior)
      • DISNEY C&S (disney_c_s)
      • DKNY (dkny)
      • Dona-by-jo (dona_by_jo)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • edc by Esprit (edc_by_esprit)
      • EDC gecensureerd (edc_gecensureerd)
      • Elie Saab (elie_saab)
      • Elixirs&Co (elixirs_co)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Emanuel Ungaro (emanuel_ungaro)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Engelsrufer (engelsrufer)
      • ESCADA (escada)
      • Escentric Molecules (escentric_molecules)
      • Esprit (esprit)
      • Esthederm (esthederm)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Etienne aigner (etienne_aigner)
      • Etro (etro)
      • Eye Of Love (eye_of_love)
      • Fc (fc)
      • Gabriela Sabatini (gabriela_sabatini)
      • Genius (genius)
      • Ghost (ghost)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Giorgio Beverly Hills (giorgio_beverly_hills)
      • Givenchy (givenchy)
      • Gloria Vanderbilt (gloria_vanderbilt)
      • Gucci (gucci)
      • Guerlain (guerlain)
      • GUESS (guess)
      • Guy Laroche (guy_laroche)
      • Helene fischer (helene_fischer)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Hermes (hermes)
      • Hermès Paris (herme_s_paris)
      • Hollister (hollister)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Iceberg (iceberg)
      • INTIMACY (intimacy)
      • Issey Miyake (issey_miyake)
      • Jacadi (jacadi)
      • James Bond 007 (james_bond_007)
      • Jay (jay)
      • Jean-Louis Scherrer (jean_louis_scherrer)
      • Jean Paul Gaultier (jean_paul_gaultier)
      • Jennifer Lopez (jennifer_lopez)
      • Jette (jette)
      • Jil Sander (jil_sander)
      • Jimmy Choo (jimmy_choo)
      • Jo (jo)
      • John Richmond (john_richmond)
      • Jo Malone (jo_malone)
      • JOOP! (joop_)
      • Juicy Couture (juicy_couture)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Katy Perry (katy_perry)
      • Kenzo (kenzo)
      • Korres (korres)
      • L'Occitane (l_occitane)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lalique (lalique)
      • La Martina (la_martina)
      • Lampe Berger (lampe_berger)
      • Lancaster (lancaster)
      • Lanvin (lanvin)
      • La Prairie (la_prairie)
      • La Rive (la_rive)
      • La Roche Posay (la_roche_posay)
      • Laura Biagiotti (laura_biagiotti)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • LOEWE (loewe)
      • Lolita lempicka (lolita_lempicka)
      • Louis Widmer (louis_widmer)
      • L’Oréal Paris (l_ore_al_paris)
      • MAC (mac)
      • Maison Martin Margiela (maison_martin_margiela)
      • Maja (maja)
      • Marbert (marbert)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Maroussia (maroussia)
      • Mary Cohr (mary_cohr)
      • Mauboussin (mauboussin)
      • Max Benjamin (max_benjamin)
      • Maya (maya)
      • Mendes, Shawn (mendes_shawn)
      • Mexx (mexx)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Missoni (missoni)
      • MisterBling AB (misterbling_ab)
      • Miu Miu (miu_miu)
      • Monaco (monaco)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Montblanc (montblanc)
      • Moschino (moschino)
      • My Jewellery (my_jewellery)
      • Naomi Campbell (naomi_campbell)
      • Narciso Rodriguez (narciso_rodriguez)
      • Nina Ricci (nina_ricci)
      • Nonchalance (nonchalance)
      • Nuxe (nuxe)
      • Oilily (oilily)
      • Orlane (orlane)
      • Oscar de la Renta (oscar_de_la_renta)
      • Paco Rabanne (paco_rabanne)
      • Paloma Picasso (paloma_picasso)
      • Paul Smith (paul_smith)
      • Payot (payot)
      • Philosophy (philosophy)
      • Pierre cardin (pierre_cardin)
      • Pino silvestre (pino_silvestre)
      • Police (police)
      • Pomellato (pomellato)
      • Prada (prada)
      • Pranarôm (pranaro_m)
      • Proenza Schouler (proenza_schouler)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Redken (redken)
      • Reminiscence (reminiscence)
      • Repetto (repetto)
      • Replay (replay)
      • Revlon (revlon)
      • RITUALS COSMETICS (rituals_cosmetics)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Rochas (rochas)
      • Roger & Gallet (roger_gallet)
      • S.oliver (s_oliver)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sabatini (sabatini)
      • Salvatore ferragamo (salvatore_ferragamo)
      • Serge Lutens (serge_lutens)
      • Shiatsu (shiatsu)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sisley (sisley)
      • Slava Zaitsev (slava_zaitsev)
      • Tabac (tabac)
      • Talika (talika)
      • Tease & please (tease_please)
      • Thalgo (thalgo)
      • Thierry Mugler (thierry_mugler)
      • Tiffany & Co. (tiffany_co_)
      • Tom Ford (tom_ford)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toni (toni)
      • Top model (top_model)
      • Tosca (tosca)
      • TRAVALO (travalo)
      • Trussardi (trussardi)
      • Valentino (valentino)
      • VALENTINO 2 (valentino_2)
      • Van Cleef & Arpels (van_cleef_arpels)
      • Versace (versace)
      • Vivienne westwood (vivienne_westwood)
      • Worth (worth)
      • Yardley (yardley)
      • Ysl (ysl)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Zwitsal (zwitsal)
      • Éric Cartier (e_ric_cartier)
    • Wat is je budget? (price):
      • €50 of minder (budget)
      • €50 - €75 (low)
      • €75 - €100 (medium)
      • €100 of meer (high)
    • Type (type):
      • Eau de toilette (eau_de_toilette)
      • Eau de parfum (eau_de_parfum)
      • Eau de cologne (eau_de_cologne)
    • Varianten (group):
      • Acqua di Parma Acqua Nobile (acqua_di_parma_acqua_nobile)
      • Adidas Born Original (adidas_born_original)
      • Agent Provocateur Fatale (agent_provocateur_fatale)
      • Agent Provocateur Maitresse (agent_provocateur_maitresse)
      • Alyssa Ashley Fizzy (alyssa_ashley_fizzy)
      • Amouage Lyric Woman (amouage_lyric_woman)
      • Ariana Grande Ari (ariana_grande_ari)
      • Ariana Grande Sweet Like Candy (ariana_grande_sweet_like_candy)
      • Beyoncé Heat (beyonce_heat)
      • Beyoncé Midnight Heat (beyonce_midnight_heat)
      • Beyoncé Pulse (beyonce_pulse)
      • Beyoncé Rise (beyonce_rise)
      • Boucheron Place Vendôme (boucheron_place_vendo_me)
      • Bruno Banani Dangerous Woman (bruno_banani_dangerous_woman)
      • Burberry Body (burberry_body)
      • Burberry London (burberry_london)
      • Burberry My Burberry (burberry_my_burberry)
      • Burberry The Beat (burberry_the_beat)
      • Bvlgari Goldea (bvlgari_goldea)
      • Bvlgari Omnia (bvlgari_omnia)
      • Bvlgari Rose (bvlgari_rose)
      • Cacharel Amor Amor (cacharel_amor_amor)
      • Cacharel Anais Anais (cacharel_anais_anais)
      • Cacharel Eden (cacharel_eden)
      • Calvin klein CK In2U (calvin_klein_ck_in2u)
      • Calvin klein CK One (calvin_klein_ck_one)
      • Calvin klein Contradiction (calvin_klein_contradiction)
      • Calvin klein Deep Euphoria (calvin_klein_deep_euphoria)
      • Calvin klein Endless Euphoria (calvin_klein_endless_euphoria)
      • Calvin klein Eternity (calvin_klein_eternity)
      • Calvin klein Euphoria (calvin_klein_euphoria)
      • Calvin klein Obsession (calvin_klein_obsession)
      • Carolina herrera 212 (carolina_herrera_212)
      • Cartier Eau De Cartier (cartier_eau_de_cartier)
      • Cartier La Panthere (cartier_la_panthere)
      • Chanel Chance Eau Fraiche (chanel_chance_eau_fraiche)
      • Chanel Coco (chanel_coco)
      • Chanel Cristalle (chanel_cristalle)
      • Chanel No. 19 (chanel_no_19)
      • Chanel No. 5 (chanel_no_5)
      • Chloe Fleur de Parfum (chloe_fleur_de_parfum)
      • Chloe Love Story (chloe_love_story)
      • Chloe Roses de Chloe (chloe_roses_de_chloe)
      • Chloe See by Chloe (chloe_see_by_chloe)
      • Christina Aguilera by Night (christina_aguilera_by_night)
      • Christina Aguilera Woman (christina_aguilera_woman)
      • Clean Warm Cotton (clean_warm_cotton)
      • Clinique Aromatics Elixir (clinique_aromatics_elixir)
      • Clinique Aromatics In White (clinique_aromatics_in_white)
      • Clinique Happy (clinique_happy)
      • Davidoff Cool Water (davidoff_cool_water)
      • Dia Woman Amouage (dia_woman_amouage)
      • Diesel Fuel for Life (diesel_fuel_for_life)
      • Diesel Loverdose (diesel_loverdose)
      • Dior Hypnotic Poison (dior_hypnotic_poison)
      • Dior J'Adore (dior_j_adore)
      • Dior Miss Dior (dior_miss_dior)
      • DKNY Be Delicious (dkny_be_delicious)
      • DKNY Cashmere Mist (dkny_cashmere_mist)
      • DKNY My NY (dkny_my_ny)
      • Dolce&Gabbana Light Blue (dolce_gabbana_light_blue)
      • Dolce&Gabbana Pour Femme (dolce_gabbana_pour_femme)
      • Dolce&Gabbana The one (dolce_gabbana_the_one)
      • Dsquared2 She Wood (dsquared2_she_wood)
      • Elie Saab Le Parfum (elie_saab_le_parfum)
      • Elizabeth Arden 5th Avenue (elizabeth_arden_5th_avenue)
      • Elizabeth Arden Green Tea (elizabeth_arden_green_tea)
      • Elizabeth Arden Red Door (elizabeth_arden_red_door)
      • Elizabeth Arden Sunflowers (elizabeth_arden_sunflowers)
      • ESCADA Especially (escada_especially)
      • Estée Lauder Beautiful (este_e_lauder_beautiful)
      • Estée Lauder Modern Muse (este_e_lauder_modern_muse)
      • Estée Lauder Pleasures (este_e_lauder_pleasures)
      • Estée Lauder Sensuous (este_e_lauder_sensuous)
      • Estée Lauder White Linen (este_e_lauder_white_linen)
      • Estée Lauder Youth Dew (este_e_lauder_youth_dew)
      • Giorgio Armani Acqua di Gioia (giorgio_armani_acqua_di_gioia)
      • Giorgio Armani Sì (giorgio_armani_si_)
      • Givenchy Amarige (givenchy_amarige)
      • Givenchy Dahlia Divin (givenchy_dahlia_divin)
      • Givenchy Organza (givenchy_organza)
      • Gucci Bamboo (gucci_bamboo)
      • Gucci Envy Me (gucci_envy_me)
      • Gucci Flora (gucci_flora)
      • Gucci Guilty (gucci_guilty)
      • Gucci Rush 2 (gucci_rush_2)
      • Guerlain Aqua Allegoria (guerlain_aqua_allegoria)
      • Guerlain Idylle (guerlain_idylle)
      • Guerlain Insolence (guerlain_insolence)
      • Guerlain La Petite Robe Noire (guerlain_la_petite_robe_noire)
      • Guerlain Shalimar (guerlain_shalimar)
      • GUESS Seductive (guess_seductive)
      • Guy Laroche Fidji (guy_laroche_fidji)
      • Hermès Paris 24 Faubourg (herme_s_paris_24_faubourg)
      • Hermès Paris Caleche (herme_s_paris_caleche)
      • Hermès Paris Eau des Merveilles (herme_s_paris_eau_des_merveilles)
      • Hermès Paris Jour d'hermes (herme_s_paris_jour_d_hermes)
      • Hollister Wave For Her (hollister_wave_for_her)
      • Hugo Boss Boss Ma Vie (hugo_boss_boss_ma_vie)
      • Hugo Boss Boss The Scent (hugo_boss_boss_the_scent)
      • Hugo Boss Deep Red (hugo_boss_deep_red)
      • Hugo Boss Ma Vie (hugo_boss_ma_vie)
      • Hugo Boss Nuit pour Femme (hugo_boss_nuit_pour_femme)
      • Issey Miyake L'Eau d'Issey (issey_miyake_l_eau_d_issey)
      • Issey Miyake Pleats Please (issey_miyake_pleats_please)
      • James Bond 007 007 For Women (james_bond_007_007_for_women)
      • Jean Paul Gaultier Classique (jean_paul_gaultier_classique)
      • Jil Sander Simply (jil_sander_simply)
      • Jil Sander Sport (jil_sander_sport)
      • Jimmy Choo Illicit Flower (jimmy_choo_illicit_flower)
      • Juicy Couture Viva La Juicy (juicy_couture_viva_la_juicy)
      • Katy Perry Killer Queen (katy_perry_killer_queen)
      • Kenzo Flower (kenzo_flower)
      • Kenzo Jeu d'Amour (kenzo_jeu_d_amour)
      • Kenzo L'Eau Par Kenzo (kenzo_l_eau_par_kenzo)
      • Lacoste L.12.12 Elle Magnetic (lacoste_l_12_12_elle_magnetic)
      • Lalique Amethyst (lalique_amethyst)
      • Lancome Hypnose (lancome_hypnose)
      • Lancome Miracle (lancome_miracle)
      • Lancome Poeme (lancome_poeme)
      • Lancome Tresor (lancome_tresor)
      • Lanvin Jeanne (lanvin_jeanne)
      • Laura Biagiotti Roma (laura_biagiotti_roma)
      • Lolita lempicka Elle L'Aime (lolita_lempicka_elle_l_aime)
      • Marc Jacobs Daisy (marc_jacobs_daisy)
      • Marc Jacobs Decadence (marc_jacobs_decadence)
      • Marc Jacobs Divine Decadence (marc_jacobs_divine_decadence)
      • Mexx Energizing Woman (mexx_energizing_woman)
      • Mexx Fly High (mexx_fly_high)
      • Mexx Fresh (mexx_fresh)
      • Mexx Ice Touch (mexx_ice_touch)
      • Mexx Look Up Now (mexx_look_up_now)
      • Michael Kors Glam Jasmine (michael_kors_glam_jasmine)
      • Michael Kors Sexy Amber (michael_kors_sexy_amber)
      • Moschino Fresh (moschino_fresh)
      • Moschino I Love Love (moschino_i_love_love)
      • Naomi Campbell Cat Deluxe (naomi_campbell_cat_deluxe)
      • Narciso Rodriguez For Her (narciso_rodriguez_for_her)
      • Nina Ricci L'extase (nina_ricci_l_extase)
      • Nina Ricci Luna (nina_ricci_luna)
      • Nina Ricci Nina (nina_ricci_nina)
      • Paco Rabanne Lady Million (paco_rabanne_lady_million)
      • Paco Rabanne Olympea (paco_rabanne_olympea)
      • Paco Rabanne Ultraviolet (paco_rabanne_ultraviolet)
      • Prada Candy (prada_candy)
      • Prada Infusion d'Iris (prada_infusion_d_iris)
      • Ralph Lauren Romance (ralph_lauren_romance)
      • Ralph Lauren The Big Pony Collection (ralph_lauren_the_big_pony_collection)
      • Salvatore ferragamo Signorina (salvatore_ferragamo_signorina)
      • Shiseido Zen (shiseido_zen)
      • Thierry Mugler Alien (thierry_mugler_alien)
      • Thierry Mugler Angel (thierry_mugler_angel)
      • Thierry Mugler Womanity (thierry_mugler_womanity)
      • Tom Ford Black Orchid (tom_ford_black_orchid)
      • Tom Ford Velvet Orchid (tom_ford_velvet_orchid)
      • Tommy Hilfiger Tommy Girl (tommy_hilfiger_tommy_girl)
      • Valentino Valentina (valentino_valentina)
      • Van Cleef & Arpels First (van_cleef_arpels_first)
      • Van Cleef & Arpels Rêve (van_cleef_arpels_re_ve)
      • Versace Bright Crystal (versace_bright_crystal)
      • Versace Crystal Noir (versace_crystal_noir)
      • Versace Vanitas (versace_vanitas)
      • Versace Versense (versace_versense)
      • Versace Yellow Diamond (versace_yellow_diamond)
      • Viktor & Rolf Bonbon (viktor_rolf_bonbon)
      • Viktor & Rolf Flowerbomb (viktor_rolf_flowerbomb)
      • Yves Saint Laurent Black Opium (yves_saint_laurent_black_opium)
      • Yves Saint Laurent Cinéma (yves_saint_laurent_cine_ma)
      • Yves Saint Laurent Manifesto (yves_saint_laurent_manifesto)
      • Yves Saint Laurent Paris (yves_saint_laurent_paris)
      • Yves Saint Laurent Parisienne (yves_saint_laurent_parisienne)
      • Zadig & Voltaire This is Her (zadig_voltaire_this_is_her)
    • Kleur (kleur):
      • Anthraciet / Kersrood (anthraciet_kersrood)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • COLOR (color)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Pink / Rood (pink_rood)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Kledingmaat (kledingmaat):
      • 34 (34)
    • Inhoud (inhoud):
      • < 30 ml (inhoud_30)
      • 30 ml - 50 ml (inhoud_30_50)
      • 50 ml - 100 ml (inhoud_50_100)
      • ≥ 100 ml (inhoud_100)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be