x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Agricola Expert-editie

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Agricola Expert-editie
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Agricola Expert-editie
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
999 Games Agricola Expert-editie
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/239434043.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/217662310.jpg?ts=1
999 Games 999 Games Agricola Expert-editie Agricola Expert-editie Agricola Expert-editie Agricola Bordspel (1)
  • 08719214420949
8
  • Spel
    • Type spel: Bordspel
  • Leeftijd
    • Leeftijdsindicatie: 12+, 10 jaar en ouder, 16+, 18 jaar en ouder, 8-12
  • Publiceren
    • Introductiejaar: 2016
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Jongens, Unisex, Meisjes, Kinderen
  • Design
    • Kleur: Multi
    • Materiaal: Kunststof, Karton
  • 48.28 69.98 EUR 8
    8
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Agricola Bordspel48.28, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      Verbeterde versie van het succesvolle, strategische bordspel. Deze bevat niet alleen de beste kaarten uit het originele spel, maar ook ve...48.28, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coppenswarenhuis Coppenswarenhuis
      999 Games Agrocola Expert-editie Verbeterde versie van het succesvolle, strategische bordspel. Je hebt aan het begin van het spel niet me...57.45, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Stoneboxer.eu Stoneboxer.eu
      Verbeterde versie van het succesvolle, strategische bordspel Je hebt aan het begin van het spel niet meer dan een houten huis met 2 kamer...58.49, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Spelhuis.be Spelhuis.be
      Je hebt aan het begin van het spel niet meer dan een houten huis met 2 kamers, waarin 2 gezinsleden wonen. Je beschikt over een scala aan...62.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Fun.be Fun.be
      Deze nieuwe versie van Agricola bevat niet alleen de beste kaarten uit het originele spel, maar ook veel nieuwe. De houten fiches zijn ve...64.99, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • 999games 999games
      Verbeterde versie van het succesvolle strategische bordspel. Deze bevat niet alleen de beste kaarten uit het originele spel maar ook veel...64.99, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • PlanetHappy.be PlanetHappy.be
      Verbeterde versie van het succesvolle, strategische bordspel Â_ Je hebt aan het begin van het spel niet meer dan een houten huis met 2 ka...69.98, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • SmartGames Penguins Huddle Up (6+)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236747137.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236747312.jpg?ts=1
      SmartGames SmartGames Penguins Huddle Up (6+) Penguins Huddle Up (6+) Penguins Huddle Up (6+) Pinguïns zijn verspreid over het ijs en het begint koud te worden! Verplaats je pinguïns samen in een kluitje... terwijl je je tegenstanders blokkeert om hetzelfde te doen. De eerste speler die zijn hele pinguïnfamilie bij elkaar brengt, wint het spel.Het spel Penguins Huddle Up groeit mee met je gezin. Er zijn spelregels inbegrepen waardoor je het spel al vanaf 6 jaar kan spelen, en ook spelregels voor oudere kinderen vanaf 8 jaar. (1)
      SmartGames Penguins Huddle Up (6+)
      • 05414301524557
      • SGM 506
      1
    • Identity Games Escape Rooom Space Station - Uitbreidingset - Bordspel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/176582624.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216769945.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214655442.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148019088.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/78714167.jpg?ts=1
      Identity Games Identity Games Escape Rooom Space Station - Uitbreidingset - Bordspel Escape Rooom Space Station - Uitbreidingset - Bordspel Escape Rooom Space Station - Uitbreidingset - Bordspel Uitbreiding voor Escape Room The Game. Wanneer je eindelijk weer bij bewustzijn bent, kijk je recht in de bloeddoorlopen ogen van een levenloze kosmonaut die voorbij zweeft... Het zou een routineopdracht worden. Je had al vaak getraind hoe je een ruimtestation moest ingaan en nooit ging er wat mis, maar deze keer liep echt álles mis... Je hebt ook het basisspel nodig. Geschikt voor 2 tot 6 spelers vanaf 16 jaar. (1)
      Identity Games Escape Rooom Space Station - Uitbreidingset - Bordspel
      • 08714649008045
      2
    • Fantasy Flight Games Arkham Horror: The Card Game - The Circle Undone
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145630816.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141493964.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133483492.jpg?ts=1
      Fantasy Flight Games Fantasy Flight Games Arkham Horror: The Card Game - The Circle Undone Arkham Horror: The Card Game - The Circle Undone Arkham Horror: The Card Game - The Circle Undone Het begin van de vierde cyclus voor Arkham Horror: The Card Game Een team van nieuwe onderzoekers biedt nieuwe opties voor The Circle Undone of een ander scenario Een volledig speelbare proloog en twee gloednieuwe scenario's geven je strijd tegen de Silver Twilight Lodge een kickstart Snelle gameplay gooit je in de actie van je onderzoek naar Arkham's onderbuik Dit is geen standalone product. Een kopie van de Arkham Horror: De Card Game Core Set is vereist om te spelen., Fabrikant: Fantasy Fl... (1)
      Fantasy Flight Games Arkham Horror: The Card Game - The Circle Undone
      • 00841333107192
      2
    • Hasbro Jenga Quake
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220684158.jpg?ts=1
      Hasbro Hasbro Jenga Quake Jenga Quake Jenga Quake Hasbro Jenga Quake "Het bekende blokken stapelspel Jenga heeft iets compleet nieuws! Hoe stapel jij tegen de wet van de zwaartekracht en de kans op de Jenga aardbeving? Net als anders stapel je de houten blokken in een toren en je trekt er om de beurt eentje uit. Maar terwijl je speelt kan de toren onverwacht gaan schudden en je weet nooit wanneer die grote aardbeving komt! Heb jij een vaste hand en trek je het laatste blok uit de stapel voordat hij instort? Redt jij het voordat de aardbeving... (1)
      Hasbro Jenga Quake
      • 05010994893941
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 49.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 49.89
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 49.89
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 49.89
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 49.89
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 49.89
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 49.89
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 49.89
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 49.89
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 49.89
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 49.89
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 49.89
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 49.89
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 49.50
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 49.50
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 49.50
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 49.50
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 49.50
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 49.50
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 48.99
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 48.09
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 48.09
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 48.09
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 48.09
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 48.09
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 48.09
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 48.09
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 48.09
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 48.09
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 48.09
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 48.09
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 48.09
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 48.09
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 48.09
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 48.09
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 48.09
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 48.09
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 48.09
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 48.09
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 48.09
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 48.09
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 48.09
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 48.09
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 48.09
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 48.09
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 48.09
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 48.09
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 48.09
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 48.09
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 48.09
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 48.09
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 48.09
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 48.09
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 48.09
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 48.09
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 48.09
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 48.09
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 48.09
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 48.09
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 48.09
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 48.09
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 48.09
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 48.09
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 48.09
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 48.09
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 48.09
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 44.50
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 44.50
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 44.50
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 44.50
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 44.50
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 44.50
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 44.50
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 44.50
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 44.50
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 44.50
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 44.50
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 44.50
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 44.50
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 44.50
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 44.50
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 44.50
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 44.50
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 44.50
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 44.50
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 44.50
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 44.50
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 44.50
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 44.50
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 44.50
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 44.50
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 44.50
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 44.50
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 44.50
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 44.50
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 44.50
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 44.50
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 44.50
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 44.50
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 48.28
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 48.28
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 48.28
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 48.28
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 48.28
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 48.28
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 48.28
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 48.28
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 48.28
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 48.28
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 48.28
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 48.28
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 48.28
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 48.28
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 48.28
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 48.28
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 48.28
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 48.28
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 48.28
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 48.28
    • teamvergelijk@vergelijk.be