x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Keezenspel

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Keezenspel
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Keezenspel
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Clown Games Keezenspel
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/116543165.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/216762468.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/207977156.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/96061621.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/96061623.jpg?ts=1
Clown Games Clown Games Keezenspel Keezenspel Keezenspel Echt Hollands en oergezellig Clown Games bordspel! Keezen is een combinatie van pesten en Mens Erger Je Niet. De spelkaart die je opgooit, bepaalt wat je met je pion mag doen. Zorg dat je je pionnen als eerste op de thuishonken hebt en probeer met pestkaarten te voorkomen dat je tegenspelers hetzelfde doel bereiken! Inhoud: 1 dubbelzijdig spelbord voor 4 en 6 spelers 50 x 50 cm, tegeltje met beknopte spelregels, uitgebreide spelregels, 24 houten pionnen in 6 kleuren en 78 speelkaarten. Voor 2... (3)
  • 08712051207971
  • 669796
  • 1538695
5
  • Spel
    • Type spel: Bordspel, Behendigheidsspel
  • Leeftijd
    • Leeftijdsindicatie: 12+, 10 jaar en ouder, 16+, 5+, 4+, 18 jaar en ouder, 6+, 8-12
    • Aanbevolen leeftijd (min): 6 jaar
  • Publiceren
    • Introductiejaar: 2015
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Jongens, Unisex, Meisjes, Kinderen
    • Minimum aantal spelers: 2
  • Design
    • Kleur: Geel, Blauw, Multi
    • Materiaal: Kunststof, Karton
  • 18.98 26.94 EUR 5
    5
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Clown Games Keezenspel18.98, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Spelhuis.be Spelhuis.be
      Echt Hollands en oergezellig bordspel! Keezen is een combinatie van pesten en LUDO. De spelkaart die je opgooit, bepaalt wat je met je pi...20.98, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Postdrogist Postdrogist
      Echt Hollands en oergezellig Clown Games bordspel! Keezen is een combinatie van pesten en Mens Erger Je Niet. De spelkaart die je opgooit...
      20.98, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Thystoys Thystoys
      Echt Hollands en oergezellig Clown Games bordspel! Keezen is een combinatie van pesten en Mens Erger Je Niet. De spelkaart die je opgooit...24.94, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Coppenswarenhuis Coppenswarenhuis
      Clown Keezenspel Echt Hollands en oergezellig bordspel! Keezen is een combinatie van pesten en Mens Erger Je Niet. De spelkaart die je op...26.94, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • SmartGames Penguins Huddle Up (6+)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236747137.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236747312.jpg?ts=1
      SmartGames SmartGames Penguins Huddle Up (6+) Penguins Huddle Up (6+) Penguins Huddle Up (6+) Pinguïns zijn verspreid over het ijs en het begint koud te worden! Verplaats je pinguïns samen in een kluitje... terwijl je je tegenstanders blokkeert om hetzelfde te doen. De eerste speler die zijn hele pinguïnfamilie bij elkaar brengt, wint het spel.Het spel Penguins Huddle Up groeit mee met je gezin. Er zijn spelregels inbegrepen waardoor je het spel al vanaf 6 jaar kan spelen, en ook spelregels voor oudere kinderen vanaf 8 jaar. (1)
      SmartGames Penguins Huddle Up (6+)
      • 05414301524557
      • SGM 506
      1
    • Identity Games Escape Rooom Space Station - Uitbreidingset - Bordspel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/176582624.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216769945.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214655442.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148019088.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/78714167.jpg?ts=1
      Identity Games Identity Games Escape Rooom Space Station - Uitbreidingset - Bordspel Escape Rooom Space Station - Uitbreidingset - Bordspel Escape Rooom Space Station - Uitbreidingset - Bordspel Uitbreiding voor Escape Room The Game. Wanneer je eindelijk weer bij bewustzijn bent, kijk je recht in de bloeddoorlopen ogen van een levenloze kosmonaut die voorbij zweeft... Het zou een routineopdracht worden. Je had al vaak getraind hoe je een ruimtestation moest ingaan en nooit ging er wat mis, maar deze keer liep echt álles mis... Je hebt ook het basisspel nodig. Geschikt voor 2 tot 6 spelers vanaf 16 jaar. (1)
      Identity Games Escape Rooom Space Station - Uitbreidingset - Bordspel
      • 08714649008045
      2
    • Fantasy Flight Games Arkham Horror: The Card Game - The Circle Undone
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145630816.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141493964.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133483492.jpg?ts=1
      Fantasy Flight Games Fantasy Flight Games Arkham Horror: The Card Game - The Circle Undone Arkham Horror: The Card Game - The Circle Undone Arkham Horror: The Card Game - The Circle Undone Het begin van de vierde cyclus voor Arkham Horror: The Card Game Een team van nieuwe onderzoekers biedt nieuwe opties voor The Circle Undone of een ander scenario Een volledig speelbare proloog en twee gloednieuwe scenario's geven je strijd tegen de Silver Twilight Lodge een kickstart Snelle gameplay gooit je in de actie van je onderzoek naar Arkham's onderbuik Dit is geen standalone product. Een kopie van de Arkham Horror: De Card Game Core Set is vereist om te spelen., Fabrikant: Fantasy Fl... (1)
      Fantasy Flight Games Arkham Horror: The Card Game - The Circle Undone
      • 00841333107192
      2
    • Hasbro Jenga Quake
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220684158.jpg?ts=1
      Hasbro Hasbro Jenga Quake Jenga Quake Jenga Quake Hasbro Jenga Quake "Het bekende blokken stapelspel Jenga heeft iets compleet nieuws! Hoe stapel jij tegen de wet van de zwaartekracht en de kans op de Jenga aardbeving? Net als anders stapel je de houten blokken in een toren en je trekt er om de beurt eentje uit. Maar terwijl je speelt kan de toren onverwacht gaan schudden en je weet nooit wanneer die grote aardbeving komt! Heb jij een vaste hand en trek je het laatste blok uit de stapel voordat hij instort? Redt jij het voordat de aardbeving... (1)
      Hasbro Jenga Quake
      • 05010994893941
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 17.99
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 17.99
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 16.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 16.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 16.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 16.95
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 16.95
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 17.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 17.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 17.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 17.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 17.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 17.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 17.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 17.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 17.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 17.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 17.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 17.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 17.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 19.48
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 19.48
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 19.48
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 19.48
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 19.48
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 19.48
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 17.95
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 19.48
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 19.48
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 19.48
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 19.48
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 17.95
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 17.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 16.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 16.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 16.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 16.99
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 17.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 17.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 17.95
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 17.98
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 17.98
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 17.98
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 17.98
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 17.98
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 17.98
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 17.48
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 17.48
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 17.48
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 17.98
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 17.98
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 17.98
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 17.98
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 17.98
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 17.83
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 17.98
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 17.98
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 17.98
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 17.98
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 17.83
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 17.83
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 17.83
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 17.98
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 17.98
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 17.98
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 17.98
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 17.98
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 17.98
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 17.83
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 17.98
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 17.98
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 17.98
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 17.98
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 17.83
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 17.83
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 17.98
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 17.98
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 17.98
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 17.98
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 17.98
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 17.98
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 17.98
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 17.98
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 20.98
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 18.98
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 18.98
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 18.98
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 20.68
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 18.98
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 18.98
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 18.98
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 20.68
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 18.98
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 17.98
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 17.98
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 17.98
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 17.98
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 17.98
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 17.98
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 17.98
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 17.98
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 17.98
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 17.98
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 17.98
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 17.98
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 17.98
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 17.98
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 17.98
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 17.98
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 17.98
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 17.98
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 20.98
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 17.98
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 17.98
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 17.98
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 17.98
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 18.98
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 18.98
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 18.98
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 18.98
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 18.98
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 18.98
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 18.98
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 18.98
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 18.98
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 18.98
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 18.98
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 18.98
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 18.98
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 18.98
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 18.98
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 18.48
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 18.98
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 18.98
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 18.48
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 18.98
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 18.98
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 18.98
    • teamvergelijk@vergelijk.be