x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Gezelschapsspellen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Gezelschapsspel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Gezelschapsspel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Ravensburger Small World of Warcraft
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155501129.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165143770.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162957477.jpg
      Ravensburger Ravensburger Small World of Warcraft Small World of Warcraft Small World of Warcraft Days of Wonder Small World of Warcraft gezelschapsspel Dit leuke gezelschapsspel is gebaseerd op het bordspel Small World. Het spel speelt zich af in Azeroth, de World of Warcraft wereld. Het ultieme doel van het spel is de macht veroveren in Azeroth. Dit doe je door combinaties te maken van rassen en verschillende krachten die voor komen in het Warcraft universum. Denk bijvoorbeeld aan Herbalist Goblins of Portal Mage Pandarens. Neem bezit over legendarische terreinen en krijg controle over ... (1)
      Ravensburger Small World of Warcraft
      • 00824968090015
      4
      54.00 EUR
    • Asmodee Small World uitbreiding: Underground
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141296043.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159971079.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148584979.jpg
      Asmodee Asmodee Small World uitbreiding: Underground Small World uitbreiding: Underground Small World uitbreiding: Underground New stand alone game Play Small World Underground on its own or combine it with other Small World game elements. 30-90 minutes playing time 2-5 players Ages 8, Fabrikant: Days of Wonder, Inc. (1)
      Asmodee Small World uitbreiding: Underground
      • 00824968726990
      • 114872
      3
      46.76 EUR
    • Days of Wonder Small World Bordspel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145632190.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157042082.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157040831.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/96061532.jpg
      Days of Wonder Days of Wonder Small World Bordspel Small World Bordspel Small World Bordspel De fantasievolle wereld van Small World wordt bevolkt door maar liefst 14 verschillende rassen. Helaas blijkt de wereld, zoals de naam al doet vermoeden veel te klein voor iedereen. De spelers breiden het rijk van hun ras uit ten koste van hun zwakkere buren door middel van gevechten en het gebruik van de speciale mogelijkheden van hun ras. Hierbij is het belangrijk om goed aan te voelen op welk moment jouw ras kansloos is en je beter nieuwe volgelingen kunt zoeken om de anderen te verslaan. ... (1)
      Days of Wonder Small World Bordspel
      • 00824968726518
      • 4501173
      3
      deal
      49.99 EUR
    • Days of Wonder Small World - Bordspel - Engelstalig
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/101095138.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164288891.jpg
      Days of Wonder Days of Wonder Small World - Bordspel - Engelstalig Small World - Bordspel - Engelstalig Small World - Bordspel - Engelstalig Fabrikant: Days of Wonder (1)
      Days of Wonder Small World - Bordspel - Engelstalig
      • 00824968726914
      3
      49.98 EUR
    • Days of Wonder Small World - River World - Engelstalig
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148065608.jpg
      Days of Wonder Days of Wonder Small World - River World - Engelstalig Small World - River World - Engelstalig Small World - River World - Engelstalig Small World: River World is an uitbreiding voor het spel Small World. Met deze uitbreiding zullen spelers nieuw gebied ontdekken met heel veel water waar genadeloze piraten op jagen. De spelers zullen hun waardevolle havens moeten verdedigen tegen deze piraten. Ga het gevecht met ze aan op de rivier! (1)
      Days of Wonder Small World - River World - Engelstalig
      • 00824968790021
      2
      22.66 EUR
    • Days of Wonder Small World - Power Pack 1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145631087.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164429925.jpg
      Days of Wonder Days of Wonder Small World - Power Pack 1 Small World - Power Pack 1 Small World - Power Pack 1 Deze Power Pack 1 van Smallworld, bestaat uit Be Not Afraid en A Apider's Web . In deze set zit het volgende: - 8 Race Banners - 8 Special Power Badges - 42 tokens - 98 Race tokens - Spelregels - Een handig blad om alle tokens in te bewaren (1)
      Days of Wonder Small World - Power Pack 1
      • 00824968790236
      1
      29.90 EUR
    • Days of Wonder Small World - Power Pack 2
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145631088.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164429926.jpg
      Days of Wonder Days of Wonder Small World - Power Pack 2 Small World - Power Pack 2 Small World - Power Pack 2 Small World - PowerPack 2 Expansion :: Days of Wonder - van Asmodee in de categorie Bordspel. (1)
      Days of Wonder Small World - Power Pack 2
      • 00824968790243
      1
      29.90 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Rummikub DEFAULT
        • rummikub
      • Scrabble DEFAULT
        • scrabble
      • Triviant DEFAULT
        • triviant
      • Game of Thrones DEFAULT
        • game_of_thrones
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Serie (group):
      • Monopoly (monopoly)
      • Kolonisten van Catan (kolonisten_van_catan)
      • Risk (risk)
      • 30 seconds (30_seconds)
      • Carcassonne (carcassonne)
      • Cluedo (cluedo)
      • 7 Wonders (7_wonders)
      • Agricola (agricola)
      • Alhambra (alhambra)
      • Alias (alias)
      • Alien Frontiers (alien_frontiers)
      • Arkham Horror (arkham_horror)
      • Axis & Allies (axis_allies)
      • Backgammon (backgammon)
      • BattleLore (battlelore)
      • Bert Bever (bert_bever)
      • Bezzerwizzer (bezzerwizzer)
      • Boss Monster (boss_monster)
      • Bunny Hop (bunny_hop)
      • Camel Up (camel_up)
      • Codenames (codenames)
      • Colt Express (colt_express)
      • Conan (conan)
      • Copenhagen (copenhagen)
      • De legenden van Andor (de_legenden_van_andor)
      • Descent Journeys in the Dark (descent_journeys_in_the_dark)
      • Dixit (dixit)
      • Dobble (dobble)
      • Dokter Bibber (dokter_bibber)
      • Dominion (dominion)
      • Domino (domino)
      • Doolhof (doolhof)
      • Dungeons & Dragons (dungeons_dragons)
      • Eldritch Horror (eldritch_horror)
      • EXIT (exit)
      • Exploding Kittens (exploding_kittens)
      • Formula D (formula_d)
      • Galaxy Trucker (galaxy_trucker)
      • Game of Thrones (game_of_thrones)
      • Gespreksstarter (gespreksstarter)
      • Gloom (gloom)
      • Goula (goula)
      • Great Minds (great_minds)
      • Hoogspanning (hoogspanning)
      • I Know (i_know)
      • Istanbul (istanbul)
      • Jenga (jenga)
      • Jungle Speed (jungle_speed)
      • Kimble (kimble)
      • Kingdom Builder (kingdom_builder)
      • Kwartet (kwartet)
      • Labyrinth (labyrinth)
      • Loco Mini (loco_mini)
      • Lotto (lotto)
      • Mage Wars (mage_wars)
      • Mahjong (mahjong)
      • Mansions of Madness (mansions_of_madness)
      • Marvel Legendary (marvel_legendary)
      • Maze (maze)
      • Memoir '44 (memoir_44)
      • Memory (memory)
      • Mens erger je niet (mens_erger_je_niet)
      • Mikado (mikado)
      • Munchkin (munchkin)
      • Neuroshima Hex (neuroshima_hex)
      • Openhartig (openhartig)
      • Operation (operation)
      • Pandemic (pandemic)
      • Party & Co (party_co)
      • Pictionary (pictionary)
      • Pie Face (pie_face)
      • Rattus (rattus)
      • Regenwormen (regenwormen)
      • Rum and Bones (rum_and_bones)
      • Rummikub (rummikub)
      • Rummy (rummy)
      • Rush Hour (rush_hour)
      • Saboteur (saboteur)
      • Schaken (schaken)
      • ScienceX (sciencex)
      • Scotland Yard (scotland_yard)
      • Scrabble (scrabble)
      • Shadows of Brimstone (shadows_of_brimstone)
      • Shut The Box (shut_the_box)
      • Small World (small_world)
      • Smash Up (smash_up)
      • Speak Out (speak_out)
      • Star Realms (star_realms)
      • Star Wars Armada (star_wars_armada)
      • Star Wars X-Wing (star_wars_x_wing)
      • Stenen Tijdperk (stenen_tijdperk)
      • Stratego (stratego)
      • Super Mario (super_mario)
      • T.I.M.E Stories (t_i_m_e_stories)
      • Tales & Games (tales_games)
      • Ticket to Ride (ticket_to_ride)
      • Tiptoi (tiptoi)
      • Tokaido (tokaido)
      • Triominos (triominos)
      • Triviant (triviant)
      • Twister (twister)
      • Ubongo (ubongo)
      • Uno (uno)
      • Who's the Dude? (who_s_the_dude_)
      • Wie is het? (wie_is_het_)
      • Woordzoeker (woordzoeker)
      • Yatzy (yatzy)
      • Zombicide (zombicide)
      • Zpocalypse (zpocalypse)
    • Type spel (type_spel):
      • Bordspel (bordspel)
      • Denkspel (denkspel)
      • Strategisch spel (strategisch_spel)
      • Behendigheidsspel (behendigheidsspel)
      • Dammen (dammen)
      • Deck building (deck_building)
      • Dobbelspel (dobbelspel)
      • Economisch spel (economisch_spel)
      • Educatief spel (educatief_spel)
      • Fantasie spel (fantasie_spel)
      • Gebiedsmanagement (gebiedsmanagement)
      • Geheugenspel (geheugenspel)
      • Geschiedenisspel (geschiedenisspel)
      • Kaartspel (kaartspel)
      • Kansspel (kansspel)
      • Kennisspel (kennisspel)
      • Kinderspel (kinderspel)
      • Ontsnappingsspel (ontsnappingsspel)
      • Oorlogsspel (oorlogsspel)
      • Partyspel (partyspel)
      • Rollenspel (rollenspel)
      • Ruilhandelspel (ruilhandelspel)
      • Samenwerkingsspel (samenwerkingsspel)
      • Schaken (schaken)
      • Uitbreiding (uitbreiding)
      • Veranderend bord (veranderend_bord)
      • Verkeersspel (verkeersspel)
    • Prijs (price):
      • < €25 (budget)
      • €25 - €50 (low)
      • €50 - €75 (medium)
      • > €75 (high)
    • Speelduur (speelduur):
      • < 30 min (Low)
      • 30 min - 1 uur (medium)
      • > 1 uur (high)
    • Minimum leeftijd (aanbevolen_leeftijd_min_):
      • 3 jaar of jonger (young)
      • 3 - 6 jaar (middle)
      • 6 - 12 jaar (older)
      • 12 jaar of ouder (12plus)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be