x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er glazen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Chef & sommelier glazen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in glazen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 13
    • Chef & sommelier Open Up Champagneglas Rond - 20 cl - Helder - Set-6
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145056519.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166217681.jpg
      Chef & sommelier Chef & sommelier Open Up Champagneglas Rond - 20 cl - Helder - Set-6 Open Up Champagneglas Rond - 20 cl - Helder - Set-6 Open Up Champagneglas Rond - 20 cl - Helder - Set-6 Chef&Sommelier Open Up Champagneglas - 0.20 l - Set-6 - van Chef&Sommelier in de categorie Champagneglas. (1)
      Chef & sommelier Open Up Champagneglas Rond - 20 cl - Helder - Set-6
      • 00026102878514
      4
      32.92 EUR
    • Chef & sommelier Cabernet Young Wines - Rond - 0.35 l - Helder
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/121486763.jpg
      Chef & sommelier Chef & sommelier Cabernet Young Wines - Rond - 0.35 l - Helder Cabernet Young Wines - Rond - 0.35 l - Helder Cabernet Young Wines - Rond - 0.35 l - Helder Chef&Sommelier Cabernet Young Wines - Rond - 0.35 l - Helder - van Chef&Sommelier in de categorie Wijnglas. (2)
      Chef & sommelier Cabernet Young Wines - Rond - 0.35 l - Helder
      • 00000000059138
      1
      35.50 EUR
    • Chef & sommelier Cabernet Cognac - Rond - 25 cl - Helder - 6 stuks
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140968578.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133901471.jpg
      Chef & sommelier Chef & sommelier Cabernet Cognac - Rond - 25 cl - Helder - 6 stuks Cabernet Cognac - Rond - 25 cl - Helder - 6 stuks Cabernet Cognac - Rond - 25 cl - Helder - 6 stuks Verkocht in een doos met 6 stuks. Vorm voor de consumptie van bruine geesten Van zeer transparant glas. Vervaardigd in Frankrijk. Langdurige glans (2000 wasbeurten in professionele wascyclus)., Gewicht: 0.124 Kilogram, Fabrikant: Arc France (1)
      Chef & sommelier Cabernet Cognac - Rond - 25 cl - Helder - 6 stuks
      • 00026102626627
      2
      28.82 EUR
    • Chef & sommelier Lima Tumbler - Rond - 35 cl - Helder - Set-6
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159412651.jpg
      Chef & sommelier Chef & sommelier Lima Tumbler - Rond - 35 cl - Helder - Set-6 Lima Tumbler - Rond - 35 cl - Helder - Set-6 Lima Tumbler - Rond - 35 cl - Helder - Set-6 Wat zou de perfecte verfrissing zonder het perfecte glas zijn? Onze Chef & Sommelier universele beker Lima is de beste metgezel om mineraalwater en vruchtensap te serveren. Premium kwaliteit: producten van het merk Chef & Sommelier staan met hun gewaardeerde collecties voor aantrekkelijke tafelpresentaties. Daarbij worden hoogwaardige, innovatieve materialen met de nieuwste trends gecombineerd. Optisch en design: of het nu thuis is met familie en vrienden, op kantoor, in het restaurant of hot... (1)
      Chef & sommelier Lima Tumbler - Rond - 35 cl - Helder - Set-6
      • 00026102857069
      2
      19.82 EUR
    • Chef & sommelier Open Up Whiskeyglas - 0.35 l - Set-6
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143480364.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163788971.jpg
      Chef & sommelier Chef & sommelier Open Up Whiskeyglas - 0.35 l - Set-6 Open Up Whiskeyglas - 0.35 l - Set-6 Open Up Whiskeyglas - 0.35 l - Set-6 Verkocht in een doos met 6 stuks. Hoogwaardige waterglazen. Gemaakt van zeer transparant kristalglas met hoge weerstand Langdurige glans (2000 wasbeurten in professionele wascyclus). Vervaardigd in Frankrijk. Dun drinksysteem voor hoog genot, Gewicht: 0.33730726086 Pond, Fabrikant: Arc France (1)
      Chef & sommelier Open Up Whiskeyglas - 0.35 l - Set-6
      • 00883314256017
      2
      24.38 EUR
    • Chef & sommelier Sublym Ballon Wijnglas 60cl ( Set van 6 )
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141626882.jpg
      Chef & sommelier Chef & sommelier Sublym Ballon Wijnglas 60cl ( Set van 6 ) Sublym Ballon Wijnglas 60cl ( Set van 6 ) Sublym Ballon Wijnglas 60cl ( Set van 6 ) Uit volle druiven groeit een grote wijn. Slechts een wijnglas zoals onze baas & sommelier Sublym voor rode wijn, laat volmaakte genot en de ervaring van harmonie toe. Rode wijn: perfect gepresenteerd in ons glas. Premium kwaliteit: producten van het merk Chef & Sommelier staan met hun gewaardeerde collecties voor aantrekkelijke tafelpresentaties. Daarbij worden hoogwaardige, innovatieve materialen met de nieuwste trends gecombineerd. Optisch en design: of het nu thuis is met familie en vriend... (1)
      Chef & sommelier Sublym Ballon Wijnglas 60cl ( Set van 6 )
      • 00883314654653
      2
      31.95 EUR
    • Chef & sommelier Cabernet Ballon wijnglazen 70cl - set van 6
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160572889.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116370354.jpg
      Chef & sommelier Chef & sommelier Cabernet Ballon wijnglazen 70cl - set van 6 Cabernet Ballon wijnglazen 70cl - set van 6 Cabernet Ballon wijnglazen 70cl - set van 6 Chef&Sommelier Cabernet Wijnglas - 0.70 l - Ballon - Set-6 - van Chef&Sommelier in de categorie Wijnglas. (1)
      Chef & sommelier Cabernet Ballon wijnglazen 70cl - set van 6
      • 00026102469941
      2
      deal
      32.99 EUR
    • Chef & sommelier Champagneglas - 6 Glazen Grands Cepages Flute - 24cl
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/90781975.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138164551.jpg
      Chef & sommelier Chef & sommelier Champagneglas - 6 Glazen Grands Cepages Flute - 24cl Champagneglas - 6 Glazen Grands Cepages Flute - 24cl Champagneglas - 6 Glazen Grands Cepages Flute - 24cl Chef & Sommelier Champagneglas - 6 Glazen Grands Cepages Flute - 24cl - van Chef&Sommelier in de categorie Champagneglas. (1)
      Chef & sommelier Champagneglas - 6 Glazen Grands Cepages Flute - 24cl
      • 00883314097030
      1
      31.99 EUR
    • Chef & sommelier - Open Up whiskeyglazen - 30 cl - 2stks
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/108937311.jpg
      Chef & sommelier Chef & sommelier - Open Up whiskeyglazen - 30 cl - 2stks - Open Up whiskeyglazen - 30 cl - 2stks - Open Up whiskeyglazen - 30 cl - 2stks Chef & Sommelier - Open Up whiskeyglazen - 30 cl - 2stks - van Chef&Sommelier in de categorie Whiskeyglas. (1)
      Chef & sommelier - Open Up whiskeyglazen - 30 cl - 2stks
      • 07432025432406
      1
      21.90 EUR
    • Chef & sommelier Spirits Cognac Likeurglas 70cl ( Set van 6 )
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166165523.jpg
      Chef & sommelier Chef & sommelier Spirits Cognac Likeurglas 70cl ( Set van 6 ) Spirits Cognac Likeurglas 70cl ( Set van 6 ) Spirits Cognac Likeurglas 70cl ( Set van 6 ) Chef & Sommelier Spirits Cognac Likeurglas 70cl ( Set van 6 ) - van Chef&Sommelier in de categorie Likeurglas. (1)
      Chef & sommelier Spirits Cognac Likeurglas 70cl ( Set van 6 )
      • 00883314684100
      1
      34.99 EUR
    • Chef & sommelier Oenologue Expert Wijnglas - Rond - 0.45 l - Helder - Set-6
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159301880.jpg
      Chef & sommelier Chef & sommelier Oenologue Expert Wijnglas - Rond - 0.45 l - Helder - Set-6 Oenologue Expert Wijnglas - Rond - 0.45 l - Helder - Set-6 Oenologue Expert Wijnglas - Rond - 0.45 l - Helder - Set-6 Chef&Sommelier Oenologue Expert Wijnglas - Rond - 0.45 l - Helder - Set-6 - van Chef&Sommelier in de categorie Wijnglas. (1)
      Chef & sommelier Oenologue Expert Wijnglas - Rond - 0.45 l - Helder - Set-6
      • 00883314024142
      1
      47.99 EUR
    • Chef & sommelier Oenologue Expert Champagneglas - 0.26 l - Set-6
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102305851.jpg
      Chef & sommelier Chef & sommelier Oenologue Expert Champagneglas - 0.26 l - Set-6 Oenologue Expert Champagneglas - 0.26 l - Set-6 Oenologue Expert Champagneglas - 0.26 l - Set-6 Chef&Sommelier Oenologue Expert Champagneglas - 0.26 l - Set-6 - van Chef&Sommelier in de categorie Champagneglas. (1)
      Chef & sommelier Oenologue Expert Champagneglas - 0.26 l - Set-6
      • 00883314024708
      1
      47.99 EUR
    • Chef & sommelier Primary Tumbler- Rond - 27 cl - Helder - Set-6
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143480683.jpg
      Chef & sommelier Chef & sommelier Primary Tumbler- Rond - 27 cl - Helder - Set-6 Primary Tumbler- Rond - 27 cl - Helder - Set-6 Primary Tumbler- Rond - 27 cl - Helder - Set-6 Chef&Sommelier Primary Tumbler- Rond - 27 cl - Helder - Set-6 - van Chef&Sommelier in de categorie Whiskeyglas. (1)
      Chef & sommelier Primary Tumbler- Rond - 27 cl - Helder - Set-6
      • 00883314214116
      1
      34.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Bodum DEFAULT
        • bodum
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • LIBBEY DEFAULT
        • libbey
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Leonardo (leonardo)
      • 24Bottles (24bottles)
      • &Klevering (_klevering)
      • Abystyle (abystyle)
      • Alpina (alpina)
      • Amstel (amstel)
      • Aps (aps)
      • Arcoroc (arcoroc)
      • Baci Milano (baci_milano)
      • Balvi (balvi)
      • Bitossi Home (bitossi_home)
      • Bitz (bitz)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bodum (bodum)
      • Borgonovo (borgonovo)
      • Bormioli Rocco (bormioli_rocco)
      • Bredemeijer (bredemeijer)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Brunner (brunner)
      • Bunzlau Castle (bunzlau_castle)
      • Cerve (cerve)
      • Chef & sommelier (chef_sommelier)
      • CONTIGO (contigo)
      • Cookut (cookut)
      • Corkcicle (corkcicle)
      • Cosy & Trendy (cosy_trendy)
      • Cristal d'Arques (cristal_d_arques)
      • DC Comics (dc_comics)
      • DeLonghi (delonghi)
      • DisQounts ™ (disqounts_)
      • Doiy (doiy)
      • Dreamhouse (dreamhouse)
      • Dulaire (dulaire)
      • Duralex (duralex)
      • DUROBOR (durobor)
      • Ecoffee Cup (ecoffee_cup)
      • Element (element)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Final Touch (final_touch)
      • Fun & Feest (fun_feest)
      • Game Of Thrones (game_of_thrones)
      • GB eye (gb_eye)
      • Gentlemen's Hardware (gentlemen_s_hardware)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gifts & More (gifts_more)
      • Glencairn (glencairn)
      • Goebel (goebel)
      • GROHE (grohe)
      • GSI (gsi)
      • Half Moon Bay (half_moon_bay)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Heineken (heineken)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • Huismerk (huismerk)
      • Iittala (iittala)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Invotis (invotis)
      • Italesse (italesse)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • Jay Hill (jay_hill)
      • Jenaer Glas (jenaer_glas)
      • Judge (judge)
      • Jura (jura)
      • KeepCup (keepcup)
      • Kesper (kesper)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • KitchenBasics (kitchenbasics)
      • Kitchencraft (kitchencraft)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Koziol (koziol)
      • Lacor (lacor)
      • Lalique (lalique)
      • LAV (lav)
      • Leopold Vienna (leopold_vienna)
      • Libbey (libbey)
      • LSA International (lsa_international)
      • Luigi Bormioli (luigi_bormioli)
      • Luminarc (luminarc)
      • Lurch (lurch)
      • Lyngby (lyngby)
      • Makro (makro)
      • Mammoet (mammoet)
      • Manchester City (manchester_city)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marimekko (marimekko)
      • Melitta (melitta)
      • Mepal (mepal)
      • Montana (montana)
      • Muuto (muuto)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • Nude Glass (nude_glass)
      • Olympia (olympia)
      • Orange85 (orange85)
      • Paladone (paladone)
      • Pantone (pantone)
      • Paper Dreams (paper_dreams)
      • Papstar (papstar)
      • Pasabahce (pasabahce)
      • Peugeot (peugeot)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Point-Virgule (point_virgule)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Pro Garden (pro_garden)
      • Pyramid (pyramid)
      • Pyrex (pyrex)
      • QDO (qdo)
      • Randwyck (randwyck)
      • RCR (rcr)
      • Riedel (riedel)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Ritzenhoff (ritzenhoff)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Rosti Mepal (rosti_mepal)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Royal Leerdam (royal_leerdam)
      • SALT EN PEPPER S&P -AERTS (salt_en_pepper_s_p_aerts)
      • Salt&Pepper (salt_pepper)
      • Scanpart (scanpart)
      • Schott zwiesel (schott_zwiesel)
      • Serax (serax)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • SodaStream (sodastream)
      • Spiegelau (spiegelau)
      • Star Wars (star_wars)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Teenage Mutant Ninja Turtles (teenage_mutant_ninja_turtles)
      • Thema party (thema_party)
      • Thermos (thermos)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tomorrow's Kitchen (tomorrow_s_kitchen)
      • Uatt (uatt)
      • VacuVin (vacuvin)
      • Valetti (valetti)
      • Verhaak (verhaak)
      • Vidivi (vidivi)
      • Villa D'Este Home (villa_d_este_home)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vin Bouquet (vin_bouquet)
      • Vitamix (vitamix)
      • Viva Scandinavia (viva_scandinavia)
      • Vt wonen (vt_wonen)
      • Weck (weck)
      • WMF (wmf)
      • Xenos (xenos)
      • Zak!Designs (zak_designs)
      • Zilverstad (zilverstad)
      • Zone Denmark (zone_denmark)
      • Zwilling (zwilling)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €25 (low)
      • €25 - €40 (medium)
      • > €40 (high)
    • Type glazen (type_glazen):
      • Bierglas (bierglas)
      • Champagneglas (champagneglas)
      • Cocktailglas (cocktailglas)
      • Cognacglas (cognacglas)
      • Fluitje (fluitje)
      • Koffieglas (koffieglas)
      • Longdrinkglas (longdrinkglas)
      • Pintglas (pintglas)
      • Shotglaasjes (shotglaasjes)
      • Theeglas (theeglas)
      • Vaasje (vaasje)
      • Waterglas (waterglas)
      • Whisky glas (whisky_glas)
      • Wijnglas (wijnglas)
    • Dubbelwandig (dubbelwandig):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Transparant (transparant)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Groen (groen)
      • Grijs (grijs)
      • Zwart (zwart)
      • Multi (multi)
    • Aantal per doos (aantal_per_doos):
      • < 2 Stuks (aantal_per_doos_1)
      • 2 Stuks - 4 Stuks (aantal_per_doos_2)
      • 4 Stuks - 6 Stuks (aantal_per_doos_3)
      • ≥ 6 Stuks (aantal_per_doos_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be