x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er glazen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    GROHE glazen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in glazen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • GROHE Blue waterglazen (6 stuks)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/176044877.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102912871.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/121348062.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/121348069.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/121348064.jpg
      GROHE GROHE Blue waterglazen (6 stuks) Blue waterglazen (6 stuks) Blue waterglazen (6 stuks) Een perfecte manier om te genieten van vers en heerlijk water uit jouw GROHE Blue systeem Ze zijn prachtig en slank. De zes prachtig ontworpen 250 ml waterglazen zijn gemaakt van kristal met een GROHE Blue opdruk voor een stoere en moderne afwerking. Ze zijn vaatwasserbestendig voor extra reinigingsgemak. En voor de volledige GROHE Blue ervaring kun je ook kiezen voor de GROHE Blue karaf van 1 liter 40405000 of de GROHE Blue drinkfles van 500 ml 40848000. Een fantastische manier om aan t... (1)
      GROHE Blue waterglazen (6 stuks)
      • 04005176885471
      • 40437 000
      3
      34.99 EUR
    • GROHE Red Theeglazen - 4 stuks - 250ML - Vaatwasser bestendig
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167024574.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/123217029.jpg
      GROHE GROHE Red Theeglazen - 4 stuks - 250ML - Vaatwasser bestendig Red Theeglazen - 4 stuks - 250ML - Vaatwasser bestendig Red Theeglazen - 4 stuks - 250ML - Vaatwasser bestendig Hittebestendig glas met Grohe Red logo Vaatwasmachinebestendig Inhoud: 250 ml 4-delige set (1)
      GROHE Red Theeglazen - 4 stuks - 250ML - Vaatwasser bestendig
      • 04005176883255
      2
      37.60 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leonardo DEFAULT
        • leonardo
      • Schott zwiesel DEFAULT
        • schott_zwiesel
      • Bodum DEFAULT
        • bodum
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Leonardo (leonardo)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • &Klevering (_klevering)
      • &tradition (_tradition)
      • Able 2 (able_2)
      • Abysse Corp (abysse_corp)
      • Abystyle (abystyle)
      • AEG (aeg)
      • Aerts (aerts)
      • Ajax (ajax)
      • Alessi (alessi)
      • Alpina (alpina)
      • Amstel (amstel)
      • Amsterdam Glass (amsterdam_glass)
      • Aps (aps)
      • Arcoroc (arcoroc)
      • Bakken met Jill (bakken_met_jill)
      • Balvi (balvi)
      • Bekinox (bekinox)
      • Billiet VT (billiet_vt)
      • Bitz (bitz)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bodum (bodum)
      • Boerenbont (boerenbont)
      • Bormioli Rocco (bormioli_rocco)
      • Brand (brand)
      • Bredemeijer (bredemeijer)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Bunzlau Castle (bunzlau_castle)
      • Casa Di Elturo (casa_di_elturo)
      • Cerve (cerve)
      • Chef & sommelier (chef_sommelier)
      • CONTIGO (contigo)
      • Cookut (cookut)
      • Corkcicle (corkcicle)
      • Cosy & Trendy (cosy_trendy)
      • Cristal d'Arques (cristal_d_arques)
      • DC Comics (dc_comics)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Deru (deru)
      • Design Letters (design_letters)
      • Disney (disney)
      • DiSQounts (disqounts)
      • Doiy (doiy)
      • Drinkstuff.com (drinkstuff_com)
      • Duralex (duralex)
      • DUROBOR (durobor)
      • EMSA (emsa)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Extra Large (extra_large)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Finum (finum)
      • Fratelli Guzzini (fratelli_guzzini)
      • Game Of Thrones (game_of_thrones)
      • GB eye (gb_eye)
      • Gentlemen's Hardware (gentlemen_s_hardware)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gifts & More (gifts_more)
      • Gilde (gilde)
      • GROHE (grohe)
      • GSI (gsi)
      • Gusta (gusta)
      • Guzzini (guzzini)
      • Half Moon Bay (half_moon_bay)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • HAY (hay)
      • Heineken (heineken)
      • Hertog Jan (hertog_jan)
      • HK Living (hk_living)
      • Hoegaarden (hoegaarden)
      • Hole in the Wall (hole_in_the_wall)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • Home Essentials (home_essentials)
      • Home Style (home_style)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • Horwood (horwood)
      • Hostelvia (hostelvia)
      • Hovac (hovac)
      • Huismerk (huismerk)
      • Iittala (iittala)
      • Imperial kitchen (imperial_kitchen)
      • Invotis (invotis)
      • Italesse (italesse)
      • J-Line (j_line)
      • Jenaer Glas (jenaer_glas)
      • Jolipa (jolipa)
      • Judge (judge)
      • Jura (jura)
      • KeepCup (keepcup)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kitchencraft (kitchencraft)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Koziol (koziol)
      • La Rochère (la_roche_re)
      • Lacor (lacor)
      • LAV (lav)
      • Le'Xpress (le_xpress)
      • Leopold Vienna (leopold_vienna)
      • Libbey (libbey)
      • LSA International (lsa_international)
      • Luigi Bormioli (luigi_bormioli)
      • Luminarc (luminarc)
      • Lyngby (lyngby)
      • Makro (makro)
      • Mammoet (mammoet)
      • Manchester City (manchester_city)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marimekko (marimekko)
      • Maxwell & Williams (maxwell_williams)
      • Melitta (melitta)
      • Menu (menu)
      • Mepal (mepal)
      • Mikamax (mikamax)
      • MIKASA (mikasa)
      • Miko (miko)
      • Minions (minions)
      • Modern House (modern_house)
      • Montana (montana)
      • Muuto (muuto)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nude Glass (nude_glass)
      • Olympia (olympia)
      • Orange85 (orange85)
      • Out of the blue (out_of_the_blue)
      • Outwell (outwell)
      • Paladone (paladone)
      • Pantone (pantone)
      • Paper Dreams (paper_dreams)
      • Pasabahce (pasabahce)
      • Peugeot (peugeot)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Point-Virgule (point_virgule)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Puik Art (puik_art)
      • Pulltex (pulltex)
      • QDO (qdo)
      • Randwyck (randwyck)
      • RCR (rcr)
      • Riedel (riedel)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Ritzenhoff (ritzenhoff)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rocco Bormioli (rocco_bormioli)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rotho (rotho)
      • Royal Delft (royal_delft)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Royal Leerdam (royal_leerdam)
      • ROYAL VKB (royal_vkb)
      • Sagaform (sagaform)
      • SALT EN PEPPER S&P -AERTS (salt_en_pepper_s_p_aerts)
      • Salt&Pepper (salt_pepper)
      • Scanpart (scanpart)
      • Schott zwiesel (schott_zwiesel)
      • Serax (serax)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • SodaStream (sodastream)
      • Spiegelau (spiegelau)
      • Spiru (spiru)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stelton (stelton)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Summerplay (summerplay)
      • Superman (superman)
      • Swarovski (swarovski)
      • Tak Design (tak_design)
      • Teenage Mutant Ninja Turtles (teenage_mutant_ninja_turtles)
      • Thema party (thema_party)
      • Thermos (thermos)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tom (tom)
      • Uatt (uatt)
      • Ultime (ultime)
      • Utopia (utopia)
      • VacuVin (vacuvin)
      • Valetti (valetti)
      • Verhaak (verhaak)
      • Vidivi (vidivi)
      • Villa D'Este Home (villa_d_este_home)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vin Bouquet (vin_bouquet)
      • Viva Scandinavia (viva_scandinavia)
      • Vivalto (vivalto)
      • Vt wonen (vt_wonen)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Weck (weck)
      • WMF (wmf)
      • Xenos (xenos)
      • XLBoom (xlboom)
      • Yogi & Yogini (yogi_yogini)
      • Zak!Designs (zak_designs)
      • Zalto (zalto)
      • Zieher (zieher)
      • Zone Denmark (zone_denmark)
      • Zuperzozial (zuperzozial)
      • Zwiesel Glas (zwiesel_glas)
      • Zwilling (zwilling)
      • Zyliss (zyliss)
      • Övriga varumärken (o_vriga_varuma_rken)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €25 (low)
      • €25 - €40 (medium)
      • > €40 (high)
    • Type glazen (type_glazen):
      • Bierglas (bierglas)
      • Champagneglas (champagneglas)
      • Cocktailglas (cocktailglas)
      • Cognacglas (cognacglas)
      • Fluitje (fluitje)
      • Koffieglas (koffieglas)
      • Longdrinkglas (longdrinkglas)
      • Shotglaasjes (shotglaasjes)
      • Theeglas (theeglas)
      • Vaasje (vaasje)
      • Waterglas (waterglas)
      • Whisky glas (whisky_glas)
      • Wijnglas (wijnglas)
    • Capaciteit liter (capaciteit_liter):
      • < 0.23 L (capaciteit_liter_1)
      • 0.23 L - 0.32 L (capaciteit_liter_2)
      • 0.32 L - 0.54 L (capaciteit_liter_3)
      • ≥ 0.54 L (capaciteit_liter_4)
    • Aantal per doos (aantal_stuks):
      • < 2 Stuks (aantal_stuks_1)
      • 2 Stuks - 4 Stuks (aantal_stuks_2)
      • 4 Stuks - 6 Stuks (aantal_stuks_3)
      • ≥ 6 Stuks (aantal_stuks_4)
    • Kleur (kleur):
      • Transparant (transparant)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Groen (groen)
      • Grijs (grijs)
      • Zwart (zwart)
      • Multi (multi)
    • Vaatwasserbestendig (machine_wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Dubbelwandig (dubbelwandig):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be