x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er glazen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    GSI glazen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in glazen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • GSI Stemless Wine Glass
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/198427025.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152472768.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152472769.jpg
      GSI GSI Stemless Wine Glass Stemless Wine Glass Stemless Wine Glass GSI Outdoor hard materiaal Drinkbeker voor kamperen en wandelen, uniseks, voor volwassenen. Stemloos rood wijnglas (79325) (1)
      GSI Stemless Wine Glass
      • 00090497793257
      • 79325
      2
      14.98 EUR
    • GSI Glacier Stainless Steelloos Rood Wijnglas 346ml 2021 Glazen, Bekers & Mokken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/198428339.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152473049.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/198428338.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/110621925.jpg
      GSI GSI Glacier Stainless Steelloos Rood Wijnglas 346ml 2021 Glazen, Bekers & Mokken Glacier Stainless Steelloos Rood Wijnglas 346ml 2021 Glazen, Bekers & Mokken Glacier Stainless Steelloos Rood Wijnglas 346ml 2021 Glazen, Bekers & Mokken Wijnglas van hoogwaardig met een laag zwaargepunt, om geen enkele druppel van het kostbare vocht te morsen (1)
      GSI Glacier Stainless Steelloos Rood Wijnglas 346ml 2021 Glazen, Bekers & Mokken
      • 00090497633201
      • 063320
      2
      21.98 EUR
    • GSI Steelloos Wit Wijnglas 340ml 2021 Glazen, Bekers & Mokken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120940100.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152472766.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152472764.jpg
      GSI GSI Steelloos Wit Wijnglas 340ml 2021 Glazen, Bekers & Mokken Steelloos Wit Wijnglas 340ml 2021 Glazen, Bekers & Mokken Steelloos Wit Wijnglas 340ml 2021 Glazen, Bekers & Mokken Type: Plastic Drinkbeker; Thermische functie: Nee; Volume: 340 ml; Reservoir: Eastmann Tritan Copolyester; Diameter (cm): 8.1 cm; Hoogte (cm): 9.4 cm; Gewicht: 37 g (1)
      GSI Steelloos Wit Wijnglas 340ml 2021 Glazen, Bekers & Mokken
      • 00090497793219
      • 79321
      1
      14.48 EUR
    • GSI Wijnglas Nesting Wine Glass Set 275 Ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164317254.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152472814.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169191697.jpg
      GSI GSI Wijnglas Nesting Wine Glass Set 275 Ml Wijnglas Nesting Wine Glass Set 275 Ml Wijnglas Nesting Wine Glass Set 275 Ml Met de Nesting Wine Glass Set van GSI Outdoors geniet je van een heerlijk glas wijn op de meest afgelegen plekken van deze wereld.De stem van het wijnglas kan gemakkelijk los geschroefd worden van het glas. Zo neemt het aanzienlijk minder ruimte in en neemt de kans op beschadiging af. Gemaakt van copolyester waardoor je dit wijnglas uit je handen kan laten vallen zonder dat het kapot gaat. Dit wijnglas omderscheidt zich ten opzichte van andere wijnglazen doordat de stem zeer goed past in het ... (1)
      GSI Wijnglas Nesting Wine Glass Set 275 Ml
      • 00090497793028
      • 79302
      1
      23.90 EUR
    • GSI Highland Drinkglas 444ml 2020 Glazen, Bekers & Mokken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152472829.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152472831.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/188238644.jpg
      GSI GSI Highland Drinkglas 444ml 2020 Glazen, Bekers & Mokken Highland Drinkglas 444ml 2020 Glazen, Bekers & Mokken Highland Drinkglas 444ml 2020 Glazen, Bekers & Mokken Type: Plastic Drinkbeker; Thermische functie: Nee; Volume: 440 ml; Reservoir: Eastmann Tritan Copolyester; Diameter (cm): 9.1 cm; Hoogte (cm): 11.9 cm; Gewicht: 77 g (1)
      GSI Highland Drinkglas 444ml 2020 Glazen, Bekers & Mokken
      • 00090497793356
      • 79335
      1
      15.99 EUR
    • GSI Wijnglas Nesting Red Wine Glass set 444ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126505083.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143120108.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143120107.jpg
      GSI GSI Wijnglas Nesting Red Wine Glass set 444ml Wijnglas Nesting Red Wine Glass set 444ml Wijnglas Nesting Red Wine Glass set 444ml Met de Nesting Red Wine Glass Set van GSI Outdoors geniet je van een heerlijk glas wijn op de meest afgelegen plekken van deze wereld.De stem van het wijnglas kan gemakkelijk los geschroefd worden van het glas. Zo neemt het aanzienlijk minder ruimte in en neemt de kans op beschadiging af. Gemaakt van copolyester waardoor je dit wijnglas uit je handen kan laten vallen zonder dat het kapot gaat. Dit wijnglas omderscheidt zich ten opzichte van andere wijnglazen doordat de stem zeer goed past in ... (1)
      GSI Wijnglas Nesting Red Wine Glass set 444ml
      • 00090497793127
      • 79312
      1
      25.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leonardo DEFAULT
        • leonardo
      • Schott zwiesel DEFAULT
        • schott_zwiesel
      • Bodum DEFAULT
        • bodum
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Leonardo (leonardo)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • &Klevering (_klevering)
      • &tradition (_tradition)
      • Able 2 (able_2)
      • Abysse Corp (abysse_corp)
      • Abystyle (abystyle)
      • AEG (aeg)
      • Aerts (aerts)
      • Ajax (ajax)
      • Alessi (alessi)
      • Alpina (alpina)
      • Amstel (amstel)
      • Amsterdam Glass (amsterdam_glass)
      • Aps (aps)
      • Arcoroc (arcoroc)
      • Bakken met Jill (bakken_met_jill)
      • Balvi (balvi)
      • Bekinox (bekinox)
      • Billiet VT (billiet_vt)
      • Bitz (bitz)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bodum (bodum)
      • Boerenbont (boerenbont)
      • Bormioli Rocco (bormioli_rocco)
      • Brand (brand)
      • Bredemeijer (bredemeijer)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Bunzlau Castle (bunzlau_castle)
      • Casa Di Elturo (casa_di_elturo)
      • Cerve (cerve)
      • Chef & sommelier (chef_sommelier)
      • CONTIGO (contigo)
      • Cookut (cookut)
      • Corkcicle (corkcicle)
      • Cosy & Trendy (cosy_trendy)
      • Cristal d'Arques (cristal_d_arques)
      • DC Comics (dc_comics)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Deru (deru)
      • Design Letters (design_letters)
      • Disney (disney)
      • DiSQounts (disqounts)
      • Doiy (doiy)
      • Drinkstuff.com (drinkstuff_com)
      • Duralex (duralex)
      • DUROBOR (durobor)
      • EMSA (emsa)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Extra Large (extra_large)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Finum (finum)
      • Fratelli Guzzini (fratelli_guzzini)
      • Game Of Thrones (game_of_thrones)
      • GB eye (gb_eye)
      • Gentlemen's Hardware (gentlemen_s_hardware)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gifts & More (gifts_more)
      • Gilde (gilde)
      • GROHE (grohe)
      • GSI (gsi)
      • Gusta (gusta)
      • Guzzini (guzzini)
      • Half Moon Bay (half_moon_bay)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • HAY (hay)
      • Heineken (heineken)
      • Hertog Jan (hertog_jan)
      • HK Living (hk_living)
      • Hoegaarden (hoegaarden)
      • Hole in the Wall (hole_in_the_wall)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • Home Essentials (home_essentials)
      • Home Style (home_style)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • Horwood (horwood)
      • Hostelvia (hostelvia)
      • Hovac (hovac)
      • Huismerk (huismerk)
      • Iittala (iittala)
      • Imperial kitchen (imperial_kitchen)
      • Invotis (invotis)
      • Italesse (italesse)
      • J-Line (j_line)
      • Jenaer Glas (jenaer_glas)
      • Jolipa (jolipa)
      • Judge (judge)
      • Jura (jura)
      • KeepCup (keepcup)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kitchencraft (kitchencraft)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Koziol (koziol)
      • La Rochère (la_roche_re)
      • Lacor (lacor)
      • LAV (lav)
      • Le'Xpress (le_xpress)
      • Leopold Vienna (leopold_vienna)
      • Libbey (libbey)
      • LSA International (lsa_international)
      • Luigi Bormioli (luigi_bormioli)
      • Luminarc (luminarc)
      • Lyngby (lyngby)
      • Makro (makro)
      • Mammoet (mammoet)
      • Manchester City (manchester_city)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marimekko (marimekko)
      • Maxwell & Williams (maxwell_williams)
      • Melitta (melitta)
      • Menu (menu)
      • Mepal (mepal)
      • Mikamax (mikamax)
      • MIKASA (mikasa)
      • Miko (miko)
      • Minions (minions)
      • Modern House (modern_house)
      • Montana (montana)
      • Muuto (muuto)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nude Glass (nude_glass)
      • Olympia (olympia)
      • Orange85 (orange85)
      • Out of the blue (out_of_the_blue)
      • Outwell (outwell)
      • Paladone (paladone)
      • Pantone (pantone)
      • Paper Dreams (paper_dreams)
      • Pasabahce (pasabahce)
      • Peugeot (peugeot)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Point-Virgule (point_virgule)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Puik Art (puik_art)
      • Pulltex (pulltex)
      • QDO (qdo)
      • Randwyck (randwyck)
      • RCR (rcr)
      • Riedel (riedel)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Ritzenhoff (ritzenhoff)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rocco Bormioli (rocco_bormioli)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rotho (rotho)
      • Royal Delft (royal_delft)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Royal Leerdam (royal_leerdam)
      • ROYAL VKB (royal_vkb)
      • Sagaform (sagaform)
      • SALT EN PEPPER S&P -AERTS (salt_en_pepper_s_p_aerts)
      • Salt&Pepper (salt_pepper)
      • Scanpart (scanpart)
      • Schott zwiesel (schott_zwiesel)
      • Serax (serax)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • SodaStream (sodastream)
      • Spiegelau (spiegelau)
      • Spiru (spiru)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stelton (stelton)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Summerplay (summerplay)
      • Superman (superman)
      • Swarovski (swarovski)
      • Tak Design (tak_design)
      • Teenage Mutant Ninja Turtles (teenage_mutant_ninja_turtles)
      • Thema party (thema_party)
      • Thermos (thermos)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tom (tom)
      • Uatt (uatt)
      • Ultime (ultime)
      • Utopia (utopia)
      • VacuVin (vacuvin)
      • Valetti (valetti)
      • Verhaak (verhaak)
      • Vidivi (vidivi)
      • Villa D'Este Home (villa_d_este_home)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vin Bouquet (vin_bouquet)
      • Viva Scandinavia (viva_scandinavia)
      • Vivalto (vivalto)
      • Vt wonen (vt_wonen)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Weck (weck)
      • WMF (wmf)
      • Xenos (xenos)
      • XLBoom (xlboom)
      • Yogi & Yogini (yogi_yogini)
      • Zak!Designs (zak_designs)
      • Zalto (zalto)
      • Zieher (zieher)
      • Zone Denmark (zone_denmark)
      • Zuperzozial (zuperzozial)
      • Zwiesel Glas (zwiesel_glas)
      • Zwilling (zwilling)
      • Zyliss (zyliss)
      • Övriga varumärken (o_vriga_varuma_rken)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €25 (low)
      • €25 - €40 (medium)
      • > €40 (high)
    • Type glazen (type_glazen):
      • Bierglas (bierglas)
      • Champagneglas (champagneglas)
      • Cocktailglas (cocktailglas)
      • Cognacglas (cognacglas)
      • Fluitje (fluitje)
      • Koffieglas (koffieglas)
      • Longdrinkglas (longdrinkglas)
      • Shotglaasjes (shotglaasjes)
      • Theeglas (theeglas)
      • Vaasje (vaasje)
      • Waterglas (waterglas)
      • Whisky glas (whisky_glas)
      • Wijnglas (wijnglas)
    • Capaciteit liter (capaciteit_liter):
      • < 0.23 L (capaciteit_liter_1)
      • 0.23 L - 0.32 L (capaciteit_liter_2)
      • 0.32 L - 0.54 L (capaciteit_liter_3)
      • ≥ 0.54 L (capaciteit_liter_4)
    • Aantal per doos (aantal_stuks):
      • < 2 Stuks (aantal_stuks_1)
      • 2 Stuks - 4 Stuks (aantal_stuks_2)
      • 4 Stuks - 6 Stuks (aantal_stuks_3)
      • ≥ 6 Stuks (aantal_stuks_4)
    • Kleur (kleur):
      • Transparant (transparant)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Groen (groen)
      • Grijs (grijs)
      • Zwart (zwart)
      • Multi (multi)
    • Vaatwasserbestendig (machine_wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Dubbelwandig (dubbelwandig):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be