x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er glazen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Melitta glazen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in glazen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Melitta latte macchiato glazen (2 stuks)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166187473.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143117894.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166187520.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144828327.jpg
      Melitta Melitta latte macchiato glazen (2 stuks) latte macchiato glazen (2 stuks) latte macchiato glazen (2 stuks) Melitta latte macchiato glazen (2 stuks) (1)
      Melitta latte macchiato glazen (2 stuks)
      • 04006508212910
      • 212910
      4
      20.99 EUR
    • Melitta 6761117
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137735783.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/119481381.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144829593.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199315839.jpg
      Melitta Melitta 6761117 6761117 6761117 Hoge kwaliteit borosilicate glasDubbel glas voor behoud warmte Licht van gewicht en hitte bestendig Vaatwasserbestendig (1)
      Melitta 6761117
      • 04006508212903
      • 70134200
      • 4006508212903
      4
      19.49 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leonardo DEFAULT
        • leonardo
      • Schott zwiesel DEFAULT
        • schott_zwiesel
      • Bodum DEFAULT
        • bodum
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Leonardo (leonardo)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • &Klevering (_klevering)
      • &tradition (_tradition)
      • Abystyle (abystyle)
      • AEG (aeg)
      • Aerts (aerts)
      • Ajax (ajax)
      • Alessi (alessi)
      • Alpina (alpina)
      • Amstel (amstel)
      • Amsterdam Glass (amsterdam_glass)
      • Aps (aps)
      • Arcoroc (arcoroc)
      • Bakken met Jill (bakken_met_jill)
      • Balvi (balvi)
      • Bekinox (bekinox)
      • Billiet VT (billiet_vt)
      • Bitz (bitz)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bodum (bodum)
      • Boerenbont (boerenbont)
      • Bormioli Rocco (bormioli_rocco)
      • Brand (brand)
      • Bredemeijer (bredemeijer)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Brunner (brunner)
      • Bunzlau Castle (bunzlau_castle)
      • Casa Di Elturo (casa_di_elturo)
      • Cerve (cerve)
      • Chef & sommelier (chef_sommelier)
      • CONTIGO (contigo)
      • Corkcicle (corkcicle)
      • Cosy & Trendy (cosy_trendy)
      • Cristal d'Arques (cristal_d_arques)
      • DC Comics (dc_comics)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Deru (deru)
      • Design Letters (design_letters)
      • Disney (disney)
      • DiSQounts (disqounts)
      • Doiy (doiy)
      • Drinkstuff.com (drinkstuff_com)
      • Duralex (duralex)
      • DUROBOR (durobor)
      • Eigen Merk (eigen_merk)
      • EMSA (emsa)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Extra Large (extra_large)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Finum (finum)
      • Game Of Thrones (game_of_thrones)
      • GB eye (gb_eye)
      • Gentlemen's Hardware (gentlemen_s_hardware)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gifts & More (gifts_more)
      • Gilde (gilde)
      • GROHE (grohe)
      • GSI (gsi)
      • Gusta (gusta)
      • Guzzini (guzzini)
      • Half Moon Bay (half_moon_bay)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • HAY (hay)
      • Heineken (heineken)
      • Hertog Jan (hertog_jan)
      • HK Living (hk_living)
      • Hoegaarden (hoegaarden)
      • Hole in the Wall (hole_in_the_wall)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • Home Essentials (home_essentials)
      • Home Style (home_style)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • Horwood (horwood)
      • Hostelvia (hostelvia)
      • Hovac (hovac)
      • Huismerk (huismerk)
      • Iittala (iittala)
      • Imperial kitchen (imperial_kitchen)
      • Invotis (invotis)
      • Italesse (italesse)
      • J-Line (j_line)
      • Jenaer Glas (jenaer_glas)
      • Jolipa (jolipa)
      • Judge (judge)
      • Jura (jura)
      • KeepCup (keepcup)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kitchencraft (kitchencraft)
      • Koopman (koopman)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Koziol (koziol)
      • La Rochère (la_roche_re)
      • Lacor (lacor)
      • LAV (lav)
      • Le'Xpress (le_xpress)
      • Leopold Vienna (leopold_vienna)
      • Libbey (libbey)
      • LSA International (lsa_international)
      • Luigi Bormioli (luigi_bormioli)
      • Luminarc (luminarc)
      • Lyngby (lyngby)
      • Mammoet (mammoet)
      • Manchester City (manchester_city)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marimekko (marimekko)
      • Maxwell & Williams (maxwell_williams)
      • Melitta (melitta)
      • Menu (menu)
      • Mepal (mepal)
      • Mikamax (mikamax)
      • MIKASA (mikasa)
      • Minions (minions)
      • Montana (montana)
      • Muuto (muuto)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nude Glass (nude_glass)
      • Olympia (olympia)
      • Orange85 (orange85)
      • Out of the blue (out_of_the_blue)
      • Outwell (outwell)
      • Paladone (paladone)
      • Pantone (pantone)
      • Paper Dreams (paper_dreams)
      • Pasabahce (pasabahce)
      • Peugeot (peugeot)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Point-Virgule (point_virgule)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Puik Art (puik_art)
      • Pulltex (pulltex)
      • Pyramid (pyramid)
      • QDO (qdo)
      • Randwyck (randwyck)
      • RCR (rcr)
      • Riedel (riedel)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Ritzenhoff (ritzenhoff)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rocco Bormioli (rocco_bormioli)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Royal Delft (royal_delft)
      • Royal Leerdam (royal_leerdam)
      • ROYAL VKB (royal_vkb)
      • Sagaform (sagaform)
      • SALT EN PEPPER S&P -AERTS (salt_en_pepper_s_p_aerts)
      • Salt&Pepper (salt_pepper)
      • Scanpart (scanpart)
      • Schott zwiesel (schott_zwiesel)
      • Serax (serax)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • SodaStream (sodastream)
      • Spiegelau (spiegelau)
      • Spiru (spiru)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stelton (stelton)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Summerplay (summerplay)
      • Superman (superman)
      • Tak Design (tak_design)
      • Teenage Mutant Ninja Turtles (teenage_mutant_ninja_turtles)
      • Thema party (thema_party)
      • Thermos (thermos)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tom (tom)
      • Uatt (uatt)
      • Ultime (ultime)
      • VacuVin (vacuvin)
      • Valetti (valetti)
      • Verhaak (verhaak)
      • Vidivi (vidivi)
      • Villa D'Este Home (villa_d_este_home)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vin Bouquet (vin_bouquet)
      • Viva Scandinavia (viva_scandinavia)
      • Vivalto (vivalto)
      • Vt wonen (vt_wonen)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Weck (weck)
      • WMF (wmf)
      • Xenos (xenos)
      • XLBoom (xlboom)
      • Yogi & Yogini (yogi_yogini)
      • Zak!Designs (zak_designs)
      • Zalto (zalto)
      • Zieher (zieher)
      • Zone Denmark (zone_denmark)
      • Zuperzozial (zuperzozial)
      • Zwilling (zwilling)
      • Zyliss (zyliss)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €25 (low)
      • €25 - €40 (medium)
      • > €40 (high)
    • Type glazen (type_glazen):
      • Bierglas (bierglas)
      • Champagneglas (champagneglas)
      • Cocktailglas (cocktailglas)
      • Cognacglas (cognacglas)
      • Fluitje (fluitje)
      • Koffieglas (koffieglas)
      • Longdrinkglas (longdrinkglas)
      • Pintglas (pintglas)
      • Shotglaasjes (shotglaasjes)
      • Theeglas (theeglas)
      • Vaasje (vaasje)
      • Waterglas (waterglas)
      • Whisky glas (whisky_glas)
      • Wijnglas (wijnglas)
    • Capaciteit liter (capaciteit_liter):
      • < 0.23 L (capaciteit_liter_1)
      • 0.23 L - 0.33 L (capaciteit_liter_2)
      • 0.33 L - 0.55 L (capaciteit_liter_3)
      • ≥ 0.55 L (capaciteit_liter_4)
    • Aantal per doos (aantal_stuks):
      • < 2 Stuks (aantal_stuks_1)
      • 2 Stuks - 4 Stuks (aantal_stuks_2)
      • 4 Stuks - 6 Stuks (aantal_stuks_3)
      • ≥ 6 Stuks (aantal_stuks_4)
    • Kleur (kleur):
      • Transparant (transparant)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Groen (groen)
      • Grijs (grijs)
      • Zwart (zwart)
      • Multi (multi)
    • Vaatwasserbestendig (machine_wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Dubbelwandig (dubbelwandig):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be