x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er glazen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Tak Design glazen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in glazen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Tak Design Vaas Wrap Me - Incl. Lederen Band - Glas - Ø7 x 20 cm - Bruin
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178268962.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178268705.jpg
      Tak Design Tak Design Vaas Wrap Me - Incl. Lederen Band - Glas - Ø7 x 20 cm - Bruin Vaas Wrap Me - Incl. Lederen Band - Glas - Ø7 x 20 cm - Bruin Vaas Wrap Me - Incl. Lederen Band - Glas - Ø7 x 20 cm - Bruin TAK Design Vaas Wrap Me - Incl. Lederen Band - Glas - Ø7 x 20 cm - Bruin (1)
      Tak Design Vaas Wrap Me - Incl. Lederen Band - Glas - Ø7 x 20 cm - Bruin
      • 08719237017263
      3
      deal
      20.90 EUR
    • Tak Design Vaas Wrap Me - Incl. Lederen Band - Glas - Ø10 x 11 cm - Bruin
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/189850336.jpg
      Tak Design Tak Design Vaas Wrap Me - Incl. Lederen Band - Glas - Ø10 x 11 cm - Bruin Vaas Wrap Me - Incl. Lederen Band - Glas - Ø10 x 11 cm - Bruin Vaas Wrap Me - Incl. Lederen Band - Glas - Ø10 x 11 cm - Bruin TAK Design Vaas Wrap Me - Incl. Lederen Band - Glas - Ø10 x 11 cm - Bruin (1)
      Tak Design Vaas Wrap Me - Incl. Lederen Band - Glas - Ø10 x 11 cm - Bruin
      • 08719237017317
      3
      13.06 EUR
    • Tak Design drinkglas Wrap Me 13,5 x 11,3 cm transparant/bruin
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178268814.jpg
      Tak Design Tak Design drinkglas Wrap Me 13,5 x 11,3 cm transparant/bruin drinkglas Wrap Me 13,5 x 11,3 cm transparant/bruin drinkglas Wrap Me 13,5 x 11,3 cm transparant/bruin Tak Design Wrap Me drinkglas Een laag en breed drinkglas met een lederen band eromheen. Het leer zorgt voor een leuke uitstraling van het glas en houdt makkelijk vast. Een leuke toevoeging op jouw servies. Specificaties: Kleur: transparant, bruin Geslacht: unisex Materiaal: glas, leer Diameter: 13,5 cm Hoogte: 11,3 cm (1)
      Tak Design drinkglas Wrap Me 13,5 x 11,3 cm transparant/bruin
      • 08719237017300
      3
      18.69 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leonardo DEFAULT
        • leonardo
      • Schott zwiesel DEFAULT
        • schott_zwiesel
      • Bodum DEFAULT
        • bodum
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Leonardo (leonardo)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • &Klevering (_klevering)
      • &tradition (_tradition)
      • Able 2 (able_2)
      • Abysse Corp (abysse_corp)
      • Abystyle (abystyle)
      • AEG (aeg)
      • Aerts (aerts)
      • Ajax (ajax)
      • Alessi (alessi)
      • Alpina (alpina)
      • Amstel (amstel)
      • Amsterdam Glass (amsterdam_glass)
      • Aps (aps)
      • Arcoroc (arcoroc)
      • Bakken met Jill (bakken_met_jill)
      • Balvi (balvi)
      • Bekinox (bekinox)
      • Billiet VT (billiet_vt)
      • Bitz (bitz)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bodum (bodum)
      • Boerenbont (boerenbont)
      • Bormioli Rocco (bormioli_rocco)
      • Brand (brand)
      • Bredemeijer (bredemeijer)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Bunzlau Castle (bunzlau_castle)
      • Casa Di Elturo (casa_di_elturo)
      • Cerve (cerve)
      • Chef & sommelier (chef_sommelier)
      • CONTIGO (contigo)
      • Cookut (cookut)
      • Corkcicle (corkcicle)
      • Cosy & Trendy (cosy_trendy)
      • Cristal d'Arques (cristal_d_arques)
      • DC Comics (dc_comics)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Deru (deru)
      • Design Letters (design_letters)
      • Disney (disney)
      • DiSQounts (disqounts)
      • Doiy (doiy)
      • Drinkstuff.com (drinkstuff_com)
      • Duralex (duralex)
      • DUROBOR (durobor)
      • EMSA (emsa)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Extra Large (extra_large)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Finum (finum)
      • Fratelli Guzzini (fratelli_guzzini)
      • Game Of Thrones (game_of_thrones)
      • GB eye (gb_eye)
      • Gentlemen's Hardware (gentlemen_s_hardware)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gifts & More (gifts_more)
      • Gilde (gilde)
      • GROHE (grohe)
      • GSI (gsi)
      • Gusta (gusta)
      • Guzzini (guzzini)
      • Half Moon Bay (half_moon_bay)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • HAY (hay)
      • Heineken (heineken)
      • Hertog Jan (hertog_jan)
      • HK Living (hk_living)
      • Hoegaarden (hoegaarden)
      • Hole in the Wall (hole_in_the_wall)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • Home Essentials (home_essentials)
      • Home Style (home_style)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • Horwood (horwood)
      • Hostelvia (hostelvia)
      • Hovac (hovac)
      • Huismerk (huismerk)
      • Iittala (iittala)
      • Imperial kitchen (imperial_kitchen)
      • Invotis (invotis)
      • Italesse (italesse)
      • J-Line (j_line)
      • Jenaer Glas (jenaer_glas)
      • Jolipa (jolipa)
      • Judge (judge)
      • Jura (jura)
      • KeepCup (keepcup)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kitchencraft (kitchencraft)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Koziol (koziol)
      • La Rochère (la_roche_re)
      • Lacor (lacor)
      • LAV (lav)
      • Le'Xpress (le_xpress)
      • Leopold Vienna (leopold_vienna)
      • Libbey (libbey)
      • LSA International (lsa_international)
      • Luigi Bormioli (luigi_bormioli)
      • Luminarc (luminarc)
      • Lyngby (lyngby)
      • Makro (makro)
      • Mammoet (mammoet)
      • Manchester City (manchester_city)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marimekko (marimekko)
      • Maxwell & Williams (maxwell_williams)
      • Melitta (melitta)
      • Menu (menu)
      • Mepal (mepal)
      • Mikamax (mikamax)
      • MIKASA (mikasa)
      • Miko (miko)
      • Minions (minions)
      • Modern House (modern_house)
      • Montana (montana)
      • Muuto (muuto)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nude Glass (nude_glass)
      • Olympia (olympia)
      • Orange85 (orange85)
      • Out of the blue (out_of_the_blue)
      • Outwell (outwell)
      • Paladone (paladone)
      • Pantone (pantone)
      • Paper Dreams (paper_dreams)
      • Pasabahce (pasabahce)
      • Peugeot (peugeot)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Point-Virgule (point_virgule)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Puik Art (puik_art)
      • Pulltex (pulltex)
      • QDO (qdo)
      • Randwyck (randwyck)
      • RCR (rcr)
      • Riedel (riedel)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Ritzenhoff (ritzenhoff)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rocco Bormioli (rocco_bormioli)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rotho (rotho)
      • Royal Delft (royal_delft)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Royal Leerdam (royal_leerdam)
      • ROYAL VKB (royal_vkb)
      • Sagaform (sagaform)
      • SALT EN PEPPER S&P -AERTS (salt_en_pepper_s_p_aerts)
      • Salt&Pepper (salt_pepper)
      • Scanpart (scanpart)
      • Schott zwiesel (schott_zwiesel)
      • Serax (serax)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • SodaStream (sodastream)
      • Spiegelau (spiegelau)
      • Spiru (spiru)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stelton (stelton)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Summerplay (summerplay)
      • Superman (superman)
      • Swarovski (swarovski)
      • Tak Design (tak_design)
      • Teenage Mutant Ninja Turtles (teenage_mutant_ninja_turtles)
      • Thema party (thema_party)
      • Thermos (thermos)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tom (tom)
      • Uatt (uatt)
      • Ultime (ultime)
      • Utopia (utopia)
      • VacuVin (vacuvin)
      • Valetti (valetti)
      • Verhaak (verhaak)
      • Vidivi (vidivi)
      • Villa D'Este Home (villa_d_este_home)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vin Bouquet (vin_bouquet)
      • Viva Scandinavia (viva_scandinavia)
      • Vivalto (vivalto)
      • Vt wonen (vt_wonen)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Weck (weck)
      • WMF (wmf)
      • Xenos (xenos)
      • XLBoom (xlboom)
      • Yogi & Yogini (yogi_yogini)
      • Zak!Designs (zak_designs)
      • Zalto (zalto)
      • Zieher (zieher)
      • Zone Denmark (zone_denmark)
      • Zuperzozial (zuperzozial)
      • Zwiesel Glas (zwiesel_glas)
      • Zwilling (zwilling)
      • Zyliss (zyliss)
      • Övriga varumärken (o_vriga_varuma_rken)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €25 (low)
      • €25 - €40 (medium)
      • > €40 (high)
    • Type glazen (type_glazen):
      • Bierglas (bierglas)
      • Champagneglas (champagneglas)
      • Cocktailglas (cocktailglas)
      • Cognacglas (cognacglas)
      • Fluitje (fluitje)
      • Koffieglas (koffieglas)
      • Longdrinkglas (longdrinkglas)
      • Shotglaasjes (shotglaasjes)
      • Theeglas (theeglas)
      • Vaasje (vaasje)
      • Waterglas (waterglas)
      • Whisky glas (whisky_glas)
      • Wijnglas (wijnglas)
    • Capaciteit liter (capaciteit_liter):
      • < 0.23 L (capaciteit_liter_1)
      • 0.23 L - 0.32 L (capaciteit_liter_2)
      • 0.32 L - 0.54 L (capaciteit_liter_3)
      • ≥ 0.54 L (capaciteit_liter_4)
    • Aantal per doos (aantal_stuks):
      • < 2 Stuks (aantal_stuks_1)
      • 2 Stuks - 4 Stuks (aantal_stuks_2)
      • 4 Stuks - 6 Stuks (aantal_stuks_3)
      • ≥ 6 Stuks (aantal_stuks_4)
    • Kleur (kleur):
      • Transparant (transparant)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Groen (groen)
      • Grijs (grijs)
      • Zwart (zwart)
      • Multi (multi)
    • Vaatwasserbestendig (machine_wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Dubbelwandig (dubbelwandig):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be