x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er glazen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Thumbs Up glazen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in glazen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Thumbs Up shotglazen Champagne 35 ml glas transparant 4 stuks
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143106885.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143106891.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143106886.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143106892.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143106893.jpg
      Thumbs Up Thumbs Up shotglazen Champagne 35 ml glas transparant 4 stuks shotglazen Champagne 35 ml glas transparant 4 stuks shotglazen Champagne 35 ml glas transparant 4 stuks ThumbsUp! Champagne shotglazen Drink je shotjes in stijl met deze champagne-shotglazen. De verbluffend uitziende glazen hebben de vorm van traditionele champagneglazen, maar zijn speciaal ontworpen voor het drinken van shots met klasse. De set bestaat uit 4 glazen, gemaakt van hoogwaardig Borosilicate glas, een hoogwaardig materiaal met een hoge warmtetolerantie. Specificaties: Kleur: transparant Geslacht: unisex Materiaal: glas Afmetingen: 11 x 3,5 x 3,3 cm (lxbxh) Gewicht: 22 gram Inhoud: 3... (1)
      Thumbs Up shotglazen Champagne 35 ml glas transparant 4 stuks
      • 05060407529462
      • CHAMSHOT4
      2
      deal
      31.90 EUR
    • Thumbs Up Stormtrooper - Glass Set - 4 pcs (STMTRPTUM)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167916371.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179483533.jpg
      Thumbs Up Thumbs Up Stormtrooper - Glass Set - 4 pcs (STMTRPTUM) Stormtrooper - Glass Set - 4 pcs (STMTRPTUM) Stormtrooper - Glass Set - 4 pcs (STMTRPTUM) original Stormtrooper glazen set Grijp je vrienden en hef een glas naar de Galaxy met deze set van 4 longdrinkglazen. Bevat 2 heldere en 2 zwarte glazen bedrukt met de originele Stormtrooper in volledige gevechtskleding. Alleen met de hand wassen. Niet geschikt voor magnetron of vaatwasser. Specificaties: Geslacht: junior, unisex Kleur: kleur, wit Materiaal: glas Inhoud: 2x Wit glas 2x Zwart glas (1)
      Thumbs Up Stormtrooper - Glass Set - 4 pcs (STMTRPTUM)
      • 05060613313473
      1
      deal
      30.90 EUR
    • Thumbs Up 2 in 1 glas 8 x 7,5 cm transparant
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161610663.jpg
      Thumbs Up Thumbs Up 2 in 1 glas 8 x 7,5 cm transparant 2 in 1 glas 8 x 7,5 cm transparant 2 in 1 glas 8 x 7,5 cm transparant thumbsUp! 2-in-1 glas Bespaar kastruimte en tijd met afwassen met dit 2-in-1 glas van thumbsUp! Of je nu een kop koffie nodig hebt of iets sterkers, draai hem gewoon om en schenk iets lekkers in. Specificaties: Geslacht: unisex Kleur: transparant Materiaal: glas Afmetingen: 8 x 7,5 cm (HxD) Leeftijd: vanaf 18 jaar (1)
      Thumbs Up 2 in 1 glas 8 x 7,5 cm transparant
      • 05060491777220
      1
      deal
      24.90 EUR
    • Thumbs Up bierglas half 350 ml 15 x 9 cm glas transparant
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168118044.jpg
      Thumbs Up Thumbs Up bierglas half 350 ml 15 x 9 cm glas transparant bierglas half 350 ml 15 x 9 cm glas transparant bierglas half 350 ml 15 x 9 cm glas transparant thumbsUp! half bierglas Het halve bierglas van thumbsUp! ziet er van de voorkant uit als een gewoon bierglas, maar laat je niet voor de gek houden, het bierglas is perfect door midden gesneden! Het is het perfecte glas voor jouw vrienden die niet veel bier drinken, maar er toch graag eentje meedrinken! Specificaties: Geslacht: unisex Kleur: transparant Materiaal: glas Afmetingen: 9 x 5 x 15 cm (L x B x H) Inhoud: 350 ml (1)
      Thumbs Up bierglas half 350 ml 15 x 9 cm glas transparant
      1
      deal
      19.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leonardo DEFAULT
        • leonardo
      • Schott zwiesel DEFAULT
        • schott_zwiesel
      • Bodum DEFAULT
        • bodum
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Leonardo (leonardo)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • &Klevering (_klevering)
      • &tradition (_tradition)
      • Able 2 (able_2)
      • Abysse Corp (abysse_corp)
      • Abystyle (abystyle)
      • AEG (aeg)
      • Aerts (aerts)
      • Ajax (ajax)
      • Alessi (alessi)
      • Alpina (alpina)
      • Amstel (amstel)
      • Amsterdam Glass (amsterdam_glass)
      • Aps (aps)
      • Arcoroc (arcoroc)
      • Bakken met Jill (bakken_met_jill)
      • Balvi (balvi)
      • Bekinox (bekinox)
      • Billiet VT (billiet_vt)
      • Bitz (bitz)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bodum (bodum)
      • Boerenbont (boerenbont)
      • Bormioli Rocco (bormioli_rocco)
      • Brand (brand)
      • Bredemeijer (bredemeijer)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Bunzlau Castle (bunzlau_castle)
      • Casa Di Elturo (casa_di_elturo)
      • Cerve (cerve)
      • Chef & sommelier (chef_sommelier)
      • CONTIGO (contigo)
      • Cookut (cookut)
      • Corkcicle (corkcicle)
      • Cosy & Trendy (cosy_trendy)
      • Cristal d'Arques (cristal_d_arques)
      • DC Comics (dc_comics)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Deru (deru)
      • Design Letters (design_letters)
      • Disney (disney)
      • DiSQounts (disqounts)
      • Doiy (doiy)
      • Drinkstuff.com (drinkstuff_com)
      • Duralex (duralex)
      • DUROBOR (durobor)
      • EMSA (emsa)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Extra Large (extra_large)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Finum (finum)
      • Fratelli Guzzini (fratelli_guzzini)
      • Game Of Thrones (game_of_thrones)
      • GB eye (gb_eye)
      • Gentlemen's Hardware (gentlemen_s_hardware)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gifts & More (gifts_more)
      • Gilde (gilde)
      • GROHE (grohe)
      • GSI (gsi)
      • Gusta (gusta)
      • Guzzini (guzzini)
      • Half Moon Bay (half_moon_bay)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • HAY (hay)
      • Heineken (heineken)
      • Hertog Jan (hertog_jan)
      • HK Living (hk_living)
      • Hoegaarden (hoegaarden)
      • Hole in the Wall (hole_in_the_wall)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • Home Essentials (home_essentials)
      • Home Style (home_style)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • Horwood (horwood)
      • Hostelvia (hostelvia)
      • Hovac (hovac)
      • Huismerk (huismerk)
      • Iittala (iittala)
      • Imperial kitchen (imperial_kitchen)
      • Invotis (invotis)
      • Italesse (italesse)
      • J-Line (j_line)
      • Jenaer Glas (jenaer_glas)
      • Jolipa (jolipa)
      • Judge (judge)
      • Jura (jura)
      • KeepCup (keepcup)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kitchencraft (kitchencraft)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Koziol (koziol)
      • La Rochère (la_roche_re)
      • Lacor (lacor)
      • LAV (lav)
      • Le'Xpress (le_xpress)
      • Leopold Vienna (leopold_vienna)
      • Libbey (libbey)
      • LSA International (lsa_international)
      • Luigi Bormioli (luigi_bormioli)
      • Luminarc (luminarc)
      • Lyngby (lyngby)
      • Makro (makro)
      • Mammoet (mammoet)
      • Manchester City (manchester_city)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marimekko (marimekko)
      • Maxwell & Williams (maxwell_williams)
      • Melitta (melitta)
      • Menu (menu)
      • Mepal (mepal)
      • Mikamax (mikamax)
      • MIKASA (mikasa)
      • Miko (miko)
      • Minions (minions)
      • Modern House (modern_house)
      • Montana (montana)
      • Muuto (muuto)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nude Glass (nude_glass)
      • Olympia (olympia)
      • Orange85 (orange85)
      • Out of the blue (out_of_the_blue)
      • Outwell (outwell)
      • Paladone (paladone)
      • Pantone (pantone)
      • Paper Dreams (paper_dreams)
      • Pasabahce (pasabahce)
      • Peugeot (peugeot)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Point-Virgule (point_virgule)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Puik Art (puik_art)
      • Pulltex (pulltex)
      • QDO (qdo)
      • Randwyck (randwyck)
      • RCR (rcr)
      • Riedel (riedel)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Ritzenhoff (ritzenhoff)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rocco Bormioli (rocco_bormioli)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rotho (rotho)
      • Royal Delft (royal_delft)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Royal Leerdam (royal_leerdam)
      • ROYAL VKB (royal_vkb)
      • Sagaform (sagaform)
      • SALT EN PEPPER S&P -AERTS (salt_en_pepper_s_p_aerts)
      • Salt&Pepper (salt_pepper)
      • Scanpart (scanpart)
      • Schott zwiesel (schott_zwiesel)
      • Serax (serax)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • SodaStream (sodastream)
      • Spiegelau (spiegelau)
      • Spiru (spiru)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stelton (stelton)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Summerplay (summerplay)
      • Superman (superman)
      • Swarovski (swarovski)
      • Tak Design (tak_design)
      • Teenage Mutant Ninja Turtles (teenage_mutant_ninja_turtles)
      • Thema party (thema_party)
      • Thermos (thermos)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tom (tom)
      • Uatt (uatt)
      • Ultime (ultime)
      • Utopia (utopia)
      • VacuVin (vacuvin)
      • Valetti (valetti)
      • Verhaak (verhaak)
      • Vidivi (vidivi)
      • Villa D'Este Home (villa_d_este_home)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vin Bouquet (vin_bouquet)
      • Viva Scandinavia (viva_scandinavia)
      • Vivalto (vivalto)
      • Vt wonen (vt_wonen)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Weck (weck)
      • WMF (wmf)
      • Xenos (xenos)
      • XLBoom (xlboom)
      • Yogi & Yogini (yogi_yogini)
      • Zak!Designs (zak_designs)
      • Zalto (zalto)
      • Zieher (zieher)
      • Zone Denmark (zone_denmark)
      • Zuperzozial (zuperzozial)
      • Zwiesel Glas (zwiesel_glas)
      • Zwilling (zwilling)
      • Zyliss (zyliss)
      • Övriga varumärken (o_vriga_varuma_rken)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €25 (low)
      • €25 - €40 (medium)
      • > €40 (high)
    • Type glazen (type_glazen):
      • Bierglas (bierglas)
      • Champagneglas (champagneglas)
      • Cocktailglas (cocktailglas)
      • Cognacglas (cognacglas)
      • Fluitje (fluitje)
      • Koffieglas (koffieglas)
      • Longdrinkglas (longdrinkglas)
      • Shotglaasjes (shotglaasjes)
      • Theeglas (theeglas)
      • Vaasje (vaasje)
      • Waterglas (waterglas)
      • Whisky glas (whisky_glas)
      • Wijnglas (wijnglas)
    • Capaciteit liter (capaciteit_liter):
      • < 0.23 L (capaciteit_liter_1)
      • 0.23 L - 0.32 L (capaciteit_liter_2)
      • 0.32 L - 0.54 L (capaciteit_liter_3)
      • ≥ 0.54 L (capaciteit_liter_4)
    • Aantal per doos (aantal_stuks):
      • < 2 Stuks (aantal_stuks_1)
      • 2 Stuks - 4 Stuks (aantal_stuks_2)
      • 4 Stuks - 6 Stuks (aantal_stuks_3)
      • ≥ 6 Stuks (aantal_stuks_4)
    • Kleur (kleur):
      • Transparant (transparant)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Groen (groen)
      • Grijs (grijs)
      • Zwart (zwart)
      • Multi (multi)
    • Vaatwasserbestendig (machine_wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Dubbelwandig (dubbelwandig):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be