x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er glazen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Viva Scandinavia glazen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in glazen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Viva Scandinavia Classic Dubbelwandig Glas 0,5 L - 4 st
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172828602.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199395643.jpg
      Viva Scandinavia Viva Scandinavia Classic Dubbelwandig Glas 0,5 L - 4 st Classic Dubbelwandig Glas 0,5 L - 4 st Classic Dubbelwandig Glas 0,5 L - 4 st Viva Classic drinkglas Deze stijlvoller Classic drinkglazen van Viva zijn ware blikvangers voor op tafel. De glazen zijn dubbelwandig waardoor jouw warme dranken extra lang warm blijven. De oren zijn extra ruim waardoor je het drinkglas goed vast kunt houden. Specificaties: Kleur: transparant Materiaal: glas (boriumsilicaat) Gewicht: 70 gram Inhoud: 100 ml Afmetingen: 8,2 x 6 x 6,8 cm (L x B x H) Diameter: 6 cm Inhoud: 4 Drinkglazen (1)
      Viva Scandinavia Classic Dubbelwandig Glas 0,5 L - 4 st
      • 05704854750009
      3
      34.00 EUR
    • Viva Scandinavia Dubbelwandige Glazen 0,49 L - 6 st.
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159815202.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166216578.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171152637.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171152638.jpg
      Viva Scandinavia Viva Scandinavia Dubbelwandige Glazen 0,49 L - 6 st. Dubbelwandige Glazen 0,49 L - 6 st. Dubbelwandige Glazen 0,49 L - 6 st. Je ziet precies hoe sterk je thee is met de dubbelwandige glazen van Viva Scandinavia. De glazen komen in een handige set en kunnen na gebruik gewoon in de vaatwasser. Ook leuk om een lekker kopje koffie of een koud drankje in te serveren! (1)
      Viva Scandinavia Dubbelwandige Glazen 0,49 L - 6 st.
      • 05704854849000
      2
      82.50 EUR
    • Viva Scandinavia Dubbelwandige Glazen 0,42 L - 6st.
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159233702.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166227644.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171152635.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171152636.jpg
      Viva Scandinavia Viva Scandinavia Dubbelwandige Glazen 0,42 L - 6st. Dubbelwandige Glazen 0,42 L - 6st. Dubbelwandige Glazen 0,42 L - 6st. Je ziet precies hoe sterk je thee is met de dubbelwandige glazen van Viva Scandinavia. De glazen komen in een handige set en kunnen na gebruik gewoon in de vaatwasser. Ook leuk om een lekker kopje koffie of een koud drankje in te serveren! (1)
      Viva Scandinavia Dubbelwandige Glazen 0,42 L - 6st.
      • 05704854848003
      2
      67.50 EUR
    • Viva Scandinavia Dubbelwandige Glazen 0,11 L - 6 st.
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159810382.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182744693.jpg
      Viva Scandinavia Viva Scandinavia Dubbelwandige Glazen 0,11 L - 6 st. Dubbelwandige Glazen 0,11 L - 6 st. Dubbelwandige Glazen 0,11 L - 6 st. Bestel Viva Scandinavia Dubbelwandige Glazen 0,11 L - 6 st. online bij vtwonen. Alle Viva Scandinavia Glazen en karaffen uit voorraad leverbaar. Voor 23:00 besteld, morgen in huis (1)
      Viva Scandinavia Dubbelwandige Glazen 0,11 L - 6 st.
      • 05704854845002
      2
      44.95 EUR
    • Viva Scandinavia Lauren Theekoppen - 100 ml - Set van 2 Stuks - Wit Porselein
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/109532911.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159686957.jpg
      Viva Scandinavia Viva Scandinavia Lauren Theekoppen - 100 ml - Set van 2 Stuks - Wit Porselein Lauren Theekoppen - 100 ml - Set van 2 Stuks - Wit Porselein Lauren Theekoppen - 100 ml - Set van 2 Stuks - Wit Porselein Kleur Wit Materialen Porselein (1)
      Viva Scandinavia Lauren Theekoppen - 100 ml - Set van 2 Stuks - Wit Porselein
      • 05704854791026
      2
      22.99 EUR
    • Viva Scandinavia Papercup theebeker - 0,20 liter - warm sand
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/86323960.jpg
      Viva Scandinavia Viva Scandinavia Papercup theebeker - 0,20 liter - warm sand Papercup theebeker - 0,20 liter - warm sand Papercup theebeker - 0,20 liter - warm sand Viva Scandinavia Papercup Laura - Keramiek - 200 ml - Warm Sand (1)
      Viva Scandinavia Papercup theebeker - 0,20 liter - warm sand
      • 05704854700561
      • 1245031
      1
      15.44 EUR
    • Viva Scandinavia Papercup theebeker - 0,32 liter - bruin
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115065890.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/94162194.jpg
      Viva Scandinavia Viva Scandinavia Papercup theebeker - 0,32 liter - bruin Papercup theebeker - 0,32 liter - bruin Papercup theebeker - 0,32 liter - bruin Viva Scandinavia Anytime Andy Papercup Thee - Porselein - 320 ml - Deep Forest (1)
      Viva Scandinavia Papercup theebeker - 0,32 liter - bruin
      • 05704854708529
      • 1245024
      1
      15.50 EUR
    • Viva Scandinavia Papercup theebeker - 0,32 liter - spring leaf
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/94162198.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115066017.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166412129.jpg
      Viva Scandinavia Viva Scandinavia Papercup theebeker - 0,32 liter - spring leaf Papercup theebeker - 0,32 liter - spring leaf Papercup theebeker - 0,32 liter - spring leaf Viva Scandinavia Anytime Andy Papercup Thee - Porselein - 320 ml - Spring leaf (1)
      Viva Scandinavia Papercup theebeker - 0,32 liter - spring leaf
      • 05704854708550
      • 1245026
      1
      15.81 EUR
    • Viva Scandinavia Papercup theebeker - 0,20 liter - spring leaf
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/86323954.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/94162195.jpg
      Viva Scandinavia Viva Scandinavia Papercup theebeker - 0,20 liter - spring leaf Papercup theebeker - 0,20 liter - spring leaf Papercup theebeker - 0,20 liter - spring leaf Viva Scandinavia Papercup Laura - Keramiek - 200 ml - Spring Leaf (1)
      Viva Scandinavia Papercup theebeker - 0,20 liter - spring leaf
      • 05704854700554
      • 1245030
      1
      13.50 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leonardo DEFAULT
        • leonardo
      • Schott zwiesel DEFAULT
        • schott_zwiesel
      • Bodum DEFAULT
        • bodum
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Leonardo (leonardo)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • &Klevering (_klevering)
      • &tradition (_tradition)
      • Able 2 (able_2)
      • Abysse Corp (abysse_corp)
      • Abystyle (abystyle)
      • AEG (aeg)
      • Aerts (aerts)
      • Ajax (ajax)
      • Alessi (alessi)
      • Alpina (alpina)
      • Amstel (amstel)
      • Amsterdam Glass (amsterdam_glass)
      • Aps (aps)
      • Arcoroc (arcoroc)
      • Bakken met Jill (bakken_met_jill)
      • Balvi (balvi)
      • Bekinox (bekinox)
      • Billiet VT (billiet_vt)
      • Bitz (bitz)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bodum (bodum)
      • Boerenbont (boerenbont)
      • Bormioli Rocco (bormioli_rocco)
      • Brand (brand)
      • Bredemeijer (bredemeijer)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Bunzlau Castle (bunzlau_castle)
      • Casa Di Elturo (casa_di_elturo)
      • Cerve (cerve)
      • Chef & sommelier (chef_sommelier)
      • CONTIGO (contigo)
      • Cookut (cookut)
      • Corkcicle (corkcicle)
      • Cosy & Trendy (cosy_trendy)
      • Cristal d'Arques (cristal_d_arques)
      • DC Comics (dc_comics)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Deru (deru)
      • Design Letters (design_letters)
      • Disney (disney)
      • DiSQounts (disqounts)
      • Doiy (doiy)
      • Drinkstuff.com (drinkstuff_com)
      • Duralex (duralex)
      • DUROBOR (durobor)
      • EMSA (emsa)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Extra Large (extra_large)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Finum (finum)
      • Fratelli Guzzini (fratelli_guzzini)
      • Game Of Thrones (game_of_thrones)
      • GB eye (gb_eye)
      • Gentlemen's Hardware (gentlemen_s_hardware)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gifts & More (gifts_more)
      • Gilde (gilde)
      • GROHE (grohe)
      • GSI (gsi)
      • Gusta (gusta)
      • Guzzini (guzzini)
      • Half Moon Bay (half_moon_bay)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • HAY (hay)
      • Heineken (heineken)
      • Hertog Jan (hertog_jan)
      • HK Living (hk_living)
      • Hoegaarden (hoegaarden)
      • Hole in the Wall (hole_in_the_wall)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • Home Essentials (home_essentials)
      • Home Style (home_style)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • Horwood (horwood)
      • Hostelvia (hostelvia)
      • Hovac (hovac)
      • Huismerk (huismerk)
      • Iittala (iittala)
      • Imperial kitchen (imperial_kitchen)
      • Invotis (invotis)
      • Italesse (italesse)
      • J-Line (j_line)
      • Jenaer Glas (jenaer_glas)
      • Jolipa (jolipa)
      • Judge (judge)
      • Jura (jura)
      • KeepCup (keepcup)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kitchencraft (kitchencraft)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Koziol (koziol)
      • La Rochère (la_roche_re)
      • Lacor (lacor)
      • LAV (lav)
      • Le'Xpress (le_xpress)
      • Leopold Vienna (leopold_vienna)
      • Libbey (libbey)
      • LSA International (lsa_international)
      • Luigi Bormioli (luigi_bormioli)
      • Luminarc (luminarc)
      • Lyngby (lyngby)
      • Makro (makro)
      • Mammoet (mammoet)
      • Manchester City (manchester_city)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marimekko (marimekko)
      • Maxwell & Williams (maxwell_williams)
      • Melitta (melitta)
      • Menu (menu)
      • Mepal (mepal)
      • Mikamax (mikamax)
      • MIKASA (mikasa)
      • Miko (miko)
      • Minions (minions)
      • Modern House (modern_house)
      • Montana (montana)
      • Muuto (muuto)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nude Glass (nude_glass)
      • Olympia (olympia)
      • Orange85 (orange85)
      • Out of the blue (out_of_the_blue)
      • Outwell (outwell)
      • Paladone (paladone)
      • Pantone (pantone)
      • Paper Dreams (paper_dreams)
      • Pasabahce (pasabahce)
      • Peugeot (peugeot)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Point-Virgule (point_virgule)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Puik Art (puik_art)
      • Pulltex (pulltex)
      • QDO (qdo)
      • Randwyck (randwyck)
      • RCR (rcr)
      • Riedel (riedel)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Ritzenhoff (ritzenhoff)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rocco Bormioli (rocco_bormioli)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rotho (rotho)
      • Royal Delft (royal_delft)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Royal Leerdam (royal_leerdam)
      • ROYAL VKB (royal_vkb)
      • Sagaform (sagaform)
      • SALT EN PEPPER S&P -AERTS (salt_en_pepper_s_p_aerts)
      • Salt&Pepper (salt_pepper)
      • Scanpart (scanpart)
      • Schott zwiesel (schott_zwiesel)
      • Serax (serax)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • SodaStream (sodastream)
      • Spiegelau (spiegelau)
      • Spiru (spiru)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stelton (stelton)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Summerplay (summerplay)
      • Superman (superman)
      • Swarovski (swarovski)
      • Tak Design (tak_design)
      • Teenage Mutant Ninja Turtles (teenage_mutant_ninja_turtles)
      • Thema party (thema_party)
      • Thermos (thermos)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tom (tom)
      • Uatt (uatt)
      • Ultime (ultime)
      • Utopia (utopia)
      • VacuVin (vacuvin)
      • Valetti (valetti)
      • Verhaak (verhaak)
      • Vidivi (vidivi)
      • Villa D'Este Home (villa_d_este_home)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vin Bouquet (vin_bouquet)
      • Viva Scandinavia (viva_scandinavia)
      • Vivalto (vivalto)
      • Vt wonen (vt_wonen)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Weck (weck)
      • WMF (wmf)
      • Xenos (xenos)
      • XLBoom (xlboom)
      • Yogi & Yogini (yogi_yogini)
      • Zak!Designs (zak_designs)
      • Zalto (zalto)
      • Zieher (zieher)
      • Zone Denmark (zone_denmark)
      • Zuperzozial (zuperzozial)
      • Zwiesel Glas (zwiesel_glas)
      • Zwilling (zwilling)
      • Zyliss (zyliss)
      • Övriga varumärken (o_vriga_varuma_rken)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €25 (low)
      • €25 - €40 (medium)
      • > €40 (high)
    • Type glazen (type_glazen):
      • Bierglas (bierglas)
      • Champagneglas (champagneglas)
      • Cocktailglas (cocktailglas)
      • Cognacglas (cognacglas)
      • Fluitje (fluitje)
      • Koffieglas (koffieglas)
      • Longdrinkglas (longdrinkglas)
      • Shotglaasjes (shotglaasjes)
      • Theeglas (theeglas)
      • Vaasje (vaasje)
      • Waterglas (waterglas)
      • Whisky glas (whisky_glas)
      • Wijnglas (wijnglas)
    • Capaciteit liter (capaciteit_liter):
      • < 0.23 L (capaciteit_liter_1)
      • 0.23 L - 0.32 L (capaciteit_liter_2)
      • 0.32 L - 0.54 L (capaciteit_liter_3)
      • ≥ 0.54 L (capaciteit_liter_4)
    • Aantal per doos (aantal_stuks):
      • < 2 Stuks (aantal_stuks_1)
      • 2 Stuks - 4 Stuks (aantal_stuks_2)
      • 4 Stuks - 6 Stuks (aantal_stuks_3)
      • ≥ 6 Stuks (aantal_stuks_4)
    • Kleur (kleur):
      • Transparant (transparant)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Groen (groen)
      • Grijs (grijs)
      • Zwart (zwart)
      • Multi (multi)
    • Vaatwasserbestendig (machine_wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Dubbelwandig (dubbelwandig):
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be