x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

KIDSBO kinderglijbaan VIVA wit

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews KIDSBO kinderglijbaan VIVA wit
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties KIDSBO kinderglijbaan VIVA wit
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
KIDSBO kinderglijbaan VIVA wit
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/232831281.jpg?ts=1
KIDSBO KIDSBO kinderglijbaan VIVA wit kinderglijbaan VIVA wit kinderglijbaan VIVA wit Stevige glijbaan gemaakt van echt hout en een prachtig design - Lichaamsbeweging en plezier voor kleine ontdekkingsreizigers. Vaste treden zorgen voor een veilige en prettige klim naar boven. Ergonomische handgrepen verlenen ondersteuning en vergemakkelijken het bereiken van de zitting. Hoge zijwanden voor veiligheid bij het glijden. Geschikt voor kinderen vanaf 18 maanden tot 4 jaar., Fabrikant: KidsBo (1)
  • 04260525050119
2
deal
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • 269.99 278.90 EUR 2
    2
    • Pinkorblue.be Pinkorblue.be
      De eigen houten glijbaan - beweging en plezier voor kleine wereldontdekkers Bijna geen enkel ander speeltoestel oefent zo'n fascinatie ui...
      269.99, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Stevige glijbaan gemaakt van echt hout en een prachtig design - Lichaamsbeweging en plezier voor kleine ontdekkingsreizigers. Vaste trede...278.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Little Tikes Go Green Glijbaan
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247562912.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236398275.jpg?ts=1
      Little Tikes Little Tikes Go Green Glijbaan Go Green Glijbaan Go Green Glijbaan Little Tikes GoGreen Glijbaan - Glijbaan Groot Groen (1)
      Little Tikes Go Green Glijbaan
      • 00050743173974
      3
    • Jamara Glijbaan Happy Slide junior 123 x 60 cm turquoise / grijs (turquoise)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223894939.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/217238372.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/217238362.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/217238373.jpg?ts=1
      Jamara Jamara Glijbaan Happy Slide junior 123 x 60 cm turquoise / grijs (turquoise) Glijbaan Happy Slide junior 123 x 60 cm turquoise / grijs (turquoise) Glijbaan Happy Slide junior 123 x 60 cm turquoise / grijs (turquoise) Jamara Glijbaan Happy Slide junior 123 x 60 cm turquoise/grijs (1)
      Jamara Glijbaan Happy Slide junior 123 x 60 cm turquoise / grijs (turquoise)
      • 04042774460389
      3
    • Smoby XL Slide
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/217818076.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223553883.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222397033.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/227479352.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/227479355.jpg?ts=1
      Smoby Smoby XL Slide XL Slide XL Slide Smoby Slide XL - Peuter - vanaf 2 jaar - Glijbaan (2)
      Smoby XL Slide
      • 03032163102618
      2
    • Limonada Mijn Eerste Glijbaan
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182810667.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/215647503.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182833399.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182833398.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181940184.jpg?ts=1
      Limonada Limonada Mijn Eerste Glijbaan Mijn Eerste Glijbaan Mijn Eerste Glijbaan Met de Cangaroo First Glijbaan kan je kindje uren spelen! Hij heeft vrolijke kleuren en is zowel binnen als buiten te gebruiken. De glijbaan is geschikt voor kindjes van 1 tot ongeveer 3 jaar, hij heeft een perfect formaat voor de allerkleinsten! De First glijbaan heeft 3 traptreden waar je kindje op kan klimmen. In de zomer zorgt hij voor nog meer pret, het is namelijk mogelijk om de tuinslang aan te sluiten op de glijbaan en er zo een waterglijbaan van te maken! Eigenschappen: * Cangaro First Glijbaan * Kleur: oranje, groen * Zowel binnen als buiten te gebruiken * Geschikt voor kindjes van 1 tot 3 jaar * 3 traptreden * Mogelijkheid om tuinslang aan te sluiten * Gewicht: 2,3 kg * Afmetingen: 124 x 39 x 72,5 cm * Materiaal: kunststof (1)
      Limonada Mijn Eerste Glijbaan
      • 05420051224265
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 278.83
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 278.83
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 256.52
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 256.52
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 278.83
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 278.83
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 278.83
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 278.83
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 278.83
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 256.52
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 250.95
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 278.83
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 250.95
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 278.83
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 278.83
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 278.83
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 256.52
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 256.52
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 248.83
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 248.83
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 278.83
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 278.83
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 278.83
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 253.74
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 250.95
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 278.83
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 278.83
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 278.83
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 278.83
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 278.83
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 256.52
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 253.74
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 278.83
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 278.83
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 278.83
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 278.83
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 278.83
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 256.52
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 250.95
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 278.83
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 278.83
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 278.83
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 278.83
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 278.83
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 278.83
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 278.83
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 278.83
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 278.83
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 278.83
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 278.83
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 278.83
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 259.31
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 248.83
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 248.83
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 278.83
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 278.83
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 278.83
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 278.83
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 253.74
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 250.95
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 278.83
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 278.83
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 278.83
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 278.83
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 278.83
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 256.52
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 253.74
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 278.83
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 278.83
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 278.83
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 278.83
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 278.83
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 253.74
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 248.83
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 248.83
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 278.83
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 278.83
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 278.83
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 278.83
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 256.52
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 253.74
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 250.95
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 278.83
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 278.83
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 278.83
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 278.83
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 250.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 250.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 250.95
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 278.83
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 278.83
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 278.83
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 278.83
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 256.52
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 253.74
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 248.83
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 278.83
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 278.83
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 278.83
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 278.83
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 253.74
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 278.83
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 278.83
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 278.83
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 278.83
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 278.83
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 278.83
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 256.52
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 250.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 250.95
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 278.83
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 278.83
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 278.83
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 278.83
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 253.74
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 278.83
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 278.83
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 278.83
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 278.83
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 278.83
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 278.83
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 273.49
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 243.49
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 273.49
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 273.49
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 273.49
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 270.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 270.99
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 252.02
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 243.89
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 270.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 270.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 270.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 270.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 270.99
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 249.31
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 246.60
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 270.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 270.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 270.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 270.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 270.99
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 249.31
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 243.89
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 243.89
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 270.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 270.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 270.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 270.99
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 249.31
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 246.60
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 270.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 270.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 270.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 270.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 270.99
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 246.60
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 243.89
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 270.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 270.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 270.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 270.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 270.99
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 252.02
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 249.31
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 270.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 270.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 270.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 270.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 270.99
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 249.31
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 249.31
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 249.31
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 249.31
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 249.31
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 270.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 270.99
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 249.31
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 249.31
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 270.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 270.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 270.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 270.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 270.99
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 249.31
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 243.89
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 242.99
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 269.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 251.09
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 248.39
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 239.99
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 269.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 248.39
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 245.69
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 269.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 245.69
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 242.99
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 278.90
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 278.90
    • teamvergelijk@vergelijk.be