x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

HOT Bio Warming Waterbasis Glijmiddel - 100 ml

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews HOT Bio Warming Waterbasis Glijmiddel - 100 ml
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties HOT Bio Warming Waterbasis Glijmiddel - 100 ml
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
HOT Bio Warming Waterbasis Glijmiddel - 100 ml
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/165744163.jpg?ts=1
HOT Bio HOT Bio Warming Waterbasis Glijmiddel - 100 ml Warming Waterbasis Glijmiddel - 100 ml Warming Waterbasis Glijmiddel - 100 ml Hot Bio Warming Waterbasis Glijmiddel - 100 Ml (1)
  • 04042342004649
3
  • Design
    • Type glijmiddel: Op waterbasis
    • Kleur: Transparant
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • 13.00 17.51 EUR 3
    3
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Hot Bio Warming Waterbasis Glijmiddel - 100 Ml13.00, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Biologisch en veganistisch smeermiddel op warmwaterbasis. Bijzonder huidvriendelijk zorgt voor een zijdezacht en glad gevoel. Intensiveer...17.51, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Amazon Amazon
      Biologisch en veganistisch smeermiddel op warmwaterbasis. Bijzonder huidvriendelijk zorgt voor een zijdezacht en glad gevoel. Intensiveer...17.51, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Malesation Glijmiddel Glide (silicone based) 100 ml Transparant
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/190165075.jpg?ts=1
      Malesation Malesation Glijmiddel Glide (silicone based) 100 ml Transparant Glijmiddel Glide (silicone based) 100 ml Transparant Glijmiddel Glide (silicone based) 100 ml Transparant Buitengewoon duurzaam en glijdend smeermiddel Geur- en smaakneutraal, de huidtolerantie is dermatologisch getest Een paar druppels zijn voldoende bij het gebruik (1)
      Malesation Glijmiddel Glide (silicone based) 100 ml Transparant
      • 04041937911119
      2
    • Pjur Back Door Glide Glijmiddel op Siliconenbasis 100 ml - Doorzichtig
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149247488.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178368284.jpg?ts=1
      Pjur Pjur Back Door Glide Glijmiddel op Siliconenbasis 100 ml - Doorzichtig Back Door Glide Glijmiddel op Siliconenbasis 100 ml - Doorzichtig Back Door Glide Glijmiddel op Siliconenbasis 100 ml - Doorzichtig Pjur Back Door Glide is een glijmiddel op siliconenbasis dat speciaal is ontworpen voor anale seks en anale stimulatie, zodat je zoveel mogelijk plezier kunt hebben. Pjur Back Door bevat Jojoba-extract dat een ontspannend effect heeft, met een extra dikke en zachte consistentie, voor een soepel glijden. Pjur Back Door is ontworpen om te gebruiken met seksspeeltjes gemaakt van glas, staal en medisch plastic.Als je van een zeer ontspannende ervaring wil genieten, raden we je aan glijmiddel met een ontspannende spray te gebruiken. Pjur Back Door Glide is dermatologisch getest en geproduceerd in Duitsland. Dit glijmiddel is niet compatibel met seksspeeltjes gemaakt van siliconen, omdat het het oppervlak van de seksspeeltjes aantast. Pjur won in 2013 een Erotixxx Award voor het beste nieuwe productassortiment van het jaar voor hun "Sexy Six"-serie waar Back Door Glide deel van (1)
      Pjur Back Door Glide Glijmiddel op Siliconenbasis 100 ml - Doorzichtig
      • 00827160114817
      1
    • Skins Fruity Water-based Lubricant Strawberry 130 ml - Doorzichtig
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/227146876.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208744647.jpg?ts=1
      Skins Skins Fruity Water-based Lubricant Strawberry 130 ml - Doorzichtig Fruity Water-based Lubricant Strawberry 130 ml - Doorzichtig Fruity Water-based Lubricant Strawberry 130 ml - Doorzichtig Five times day keeps the doctor away. En we zijn er vrij zeker van dat je in topvorm blijft als je wat oraal speelt met dit glijmiddel op waterbasis van Skins! Ze zijn Koning in het creëren van fruitige smaken en een heerlijke glide. Skins Fruity zijn glijmiddelen op waterbasis, die goed werken met condooms en al je seksspeeltjes! Je staat voor verrukkelijk plezier wanneer je je favoriet inzeept met dit smaakvolle glijmiddel. Of het nu is voor een rondje naakt liefdesworstelen, of terwijl je geniet van al het lekkers tussen de benen van je partner. Deze glijmiddelen op waterbasis zijn prima te verwijderen uit de lakens en veilig voor die latex vereiste dates. Met een klein beetje water of speeksel kun je de glij-ervaring nieuw leven inblazen, of gewoon wat meer toevoegen om het fruitige plezier de hele nacht voort te zetten. (1)
      Skins Fruity Water-based Lubricant Strawberry 130 ml - Doorzichtig
      • 05037353004725
      1
    • Joydivision Aquaglide Massage Glide 200 ml - Doorzichtig
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167982096.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/254354488.jpg?ts=1
      Joydivision Joydivision Aquaglide Massage Glide 200 ml - Doorzichtig Aquaglide Massage Glide 200 ml - Doorzichtig Aquaglide Massage Glide 200 ml - Doorzichtig De Massage Glide-gel van Aquaglide is gemakkelijk aan te brengen en zorgt voor een nog betere massage van jou en je partner, ongeacht in welke richting het gaat. Omdat de gel ook als glijmiddel werkt, zijn er ideale mogelijkheden om onderweg seksspeeltjes toe te voegen aan je massage, om echt het hele lichaam te verkennen. Aquaglide Massage Glide is dermatologisch getest en is op waterbasis, gemakkelijk af te spoelen en compatibel met latex condooms. (1)
      Joydivision Aquaglide Massage Glide 200 ml - Doorzichtig
      • 04028403117626
      3
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 13.26
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 13.26
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 13.26
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 13.26
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 13.26
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 13.26
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 13.26
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 13.26
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 13.26
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 13.26
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 13.26
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 13.26
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 13.26
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 13.26
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 13.26
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 13.26
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 13.26
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 13.26
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 13.26
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 13.26
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 13.26
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 13.26
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 13.26
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 13.26
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 13.26
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 13.26
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 13.26
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 13.26
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 13.26
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 13.26
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 13.26
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 13.26
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 13.26
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 13.26
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 13.26
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 13.26
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 13.26
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 13.26
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 13.26
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 13.26
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 13.26
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 13.26
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 13.26
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 13.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 13.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 14.53
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 14.53
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 14.53
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 14.53
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 14.53
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 14.53
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 14.53
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 14.53
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 14.53
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 14.53
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 14.53
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 14.53
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 14.53
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 14.53
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 14.53
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 14.53
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 14.53
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 14.53
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 14.53
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 14.53
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 14.53
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 14.53
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 14.53
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 14.53
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 13.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 14.54
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 14.54
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 13.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 13.15
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 13.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 14.54
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 14.54
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 13.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 14.53
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 14.53
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 14.53
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 14.53
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 14.53
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 13.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 13.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 13.00
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 13.00
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 13.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 14.54
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 14.54
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 14.54
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 14.54
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 14.54
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 14.54
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 14.54
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 14.54
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 14.54
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 14.54
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 14.54
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 13.12
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 13.12
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 14.54
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 13.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 13.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 13.00
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 14.54
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 14.54
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 14.54
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 14.54
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 14.54
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 14.54
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 14.54
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 14.54
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 14.54
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 14.54
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 12.50
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 12.50
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 12.50
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 12.50
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 12.50
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 12.50
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 12.50
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 12.50
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 12.50
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 12.50
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 12.50
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 12.50
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 12.50
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 12.50
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 12.50
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 12.50
      • Sun Nov 06 01:00:00 CET 2022 14.97
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 13.28
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 12.48
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 12.48
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 12.48
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 12.48
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 12.48
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 12.48
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 12.48
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 12.48
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 12.99
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 12.99
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 12.99
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 12.99
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 12.99
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 12.99
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 13.00
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 15.52
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 13.00
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 13.00
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 12.84
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 12.84
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 12.84
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 13.00
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 13.00
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 13.00
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 13.00
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 13.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be