x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er glijmiddelen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    You2Toys glijmiddel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in glijmiddel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • You2Toys Fist Fucking Gel - 200 ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150339899.jpg
      You2Toys You2Toys Fist Fucking Gel - 200 ml Fist Fucking Gel - 200 ml Fist Fucking Gel - 200 ml Deze Fisting Glijmiddel is te gebruiken voor het binnendringen van anaal of vaginaal. Voor een leuke en spannende avond alleen of samen met je partner. Het wordt geleverd in een pot van 200ml.Fist Fucking Gel is veilig te gebruiken in combinatie met latex condooms. Ingredients: aqua, dimethicone, sodium acrylate/acryloyldimethyl taurate, hyydrogenated polydecene, isohexadecanem polysorbate 80, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin (1)
      You2Toys Fist Fucking Gel - 200 ml
      • 04024144620289
      7
      deal
      20.94 EUR
    • You2Toys - Fisting Gel Relax - 200 ml online kopen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150431405.jpg
      You2Toys You2Toys - Fisting Gel Relax - 200 ml online kopen - Fisting Gel Relax - 200 ml online kopen - Fisting Gel Relax - 200 ml online kopen Fisting Gel Relax - 200 ml - Glijmiddel (1)
      You2Toys - Fisting Gel Relax - 200 ml online kopen
      • 04024144623822
      6
      16.89 EUR
    • You2Toys KletsNat glijmiddel XL
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156272247.jpg
      You2Toys You2Toys KletsNat glijmiddel XL KletsNat glijmiddel XL KletsNat glijmiddel XL Sex Gel - 240 ml - Glijmiddel (1)
      You2Toys KletsNat glijmiddel XL
      • 04024144620678
      6
      14.95 EUR
    • You2Toys - 1 liter glijmiddel online kopen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171516310.jpg
      You2Toys You2Toys - 1 liter glijmiddel online kopen - 1 liter glijmiddel online kopen - 1 liter glijmiddel online kopen Inhoud: 1000 ml medisch glijmiddel op basis van water en siliconen. Gebruik: klassieke glijmiddel op de gewenste lichaamsdelen aanbrengen en genieten van een heerlijk fluweelachtig zijdezacht huidgevoel. Glijvermogen: langdurig glijvermogen, zonder daarbij te plakken. Productdetails: 100% veganistisch glijmiddel, olie- en vetvrij, oplosbaar in water en latexcondoombestendig. Inhoud: 1 x flutschi glijmiddel op water- en siliconenbasis 1000 ml in een fles van 1 liter met pompdispenser. (1)
      You2Toys - 1 liter glijmiddel online kopen
      • 04024144623273
      • ch-edc-platform-944
      5
      deal
      37.95 EUR
    • You2Toys - Anaal Glijmiddel Anos Special online kopen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163732578.jpg
      You2Toys You2Toys - Anaal Glijmiddel Anos Special online kopen - Anaal Glijmiddel Anos Special online kopen - Anaal Glijmiddel Anos Special online kopen Anos Special is een spray, die de huid verzorgt en ontspant. Door het verkoelende effect werkt het product geruststellend. Het helpt bij en probleemloze penetratie en draagt bij aan ontspannende anale seks. Het is aangeraden om 1 tot 2 keer te sprayen op de anus en om het kort te laten inwerken. Daarbij kun je deze spray ook gebruiken in combinatie met een glijmiddel. (1)
      You2Toys - Anaal Glijmiddel Anos Special online kopen
      • 04024144622412
      5
      deal
      17.95 EUR
    • You2Toys Kletsnat sexgel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157961350.jpg
      You2Toys You2Toys Kletsnat sexgel Kletsnat sexgel Kletsnat sexgel Kletsnat Glijmiddel brengt het vochtgehalte in de vagina moeiteloos op peil. Het zorgt ook voor gemakkelijk en pijnloze geslachtsgemeenschap. Je kunt het glijmiddel voor vaginaal gebruiken, maar ook anaal en met toys. Het glijmiddel is daarnaast geheel op waterbasis en tast je speeltjes of condooms niet aan. Door een speciale samenstelling klontert dit glijmiddel niet en is het ook gemakkelijk overal af te wassen. (1)
      You2Toys Kletsnat sexgel
      • 04024144620685
      4
      11.66 EUR
    • You2Toys Porn Sperm - Nepsperma
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156272545.jpg
      You2Toys You2Toys Porn Sperm - Nepsperma Porn Sperm - Nepsperma Porn Sperm - Nepsperma Voor thuis of voor professioneel gebruik. Smeer het over je hele lichaam en verwezenlijk al jouw fantasieën. Nepsperma wordt ook gebruikt in pornofilms. Speel je eigen lievelingsfilm na! Tube van 125 ml. INGREDIENTS: AQUA, GLYCERIN, HYDROXYETHYLCELLULOSE, CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, PENTYLENE GLYCOL, SORBITOL, SODIUM LACTATE, UREA, LACTIC ACID, SERINE, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM CHLORIDE, ALLANTOIN (1)
      You2Toys Porn Sperm - Nepsperma
      • 04024144623815
      2
      deal
      14.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Op waterbasis DEFAULT
        • op_waterbasis
      • Durex DEFAULT
        • durex
      • Pjur DEFAULT
        • pjur
      • Easyglide DEFAULT
        • easyglide
    • Merk (brand):
      • Durex (durex)
      • Pjur (pjur)
      • Easyglide (easyglide)
      • Vagisan (vagisan)
      • Eros (eros)
      • 210th (210th)
      • Adam & Eve (adam_eve)
      • Aria (aria)
      • Asha International (asha_international)
      • Australian bodycare (australian_bodycare)
      • Bathmate (bathmate)
      • Beppy (beppy)
      • Bijoux indiscrets (bijoux_indiscrets)
      • Bioglide (bioglide)
      • Bodygliss (bodygliss)
      • Bodywise (bodywise)
      • Boo (boo)
      • Booming Bob (booming_bob)
      • Brushworks (brushworks)
      • Bucked (bucked)
      • BUTTR (buttr)
      • Cleanstream (cleanstream)
      • Cobeco (cobeco)
      • Cobeco pharma (cobeco_pharma)
      • Comfort zone (comfort_zone)
      • Coolmann (coolmann)
      • Creamy (creamy)
      • D Laros (d_laros)
      • Doc Johnson (doc_johnson)
      • Dona-by-jo (dona_by_jo)
      • Dorcel (dorcel)
      • Dr.Love (dr_love)
      • Dreamtoys (dreamtoys)
      • Earthly Body (earthly_body)
      • Ero by hot (ero_by_hot)
      • Eroglide (eroglide)
      • Eureka (eureka)
      • Extase Sensuel (extase_sensuel)
      • Fair Squared (fair_squared)
      • Fetish Fantasy (fetish_fantasy)
      • Fifty Shades of Grey (fifty_shades_of_grey)
      • Firefly (firefly)
      • Fist It (fist_it)
      • Fleshlight (fleshlight)
      • Flutschi (flutschi)
      • Fushi (fushi)
      • Genie In A Bottle (genie_in_a_bottle)
      • Getmaxxx (getmaxxx)
      • Guilty Pleasure (guilty_pleasure)
      • Gun oil (gun_oil)
      • HANCA (hanca)
      • Happy Diva (happy_diva)
      • High on Love (high_on_love)
      • Hot (hot)
      • HOT Bio (hot_bio)
      • Hotlips (hotlips)
      • Huismerk (huismerk)
      • Icicles (icicles)
      • Id Lubricants (id_lubricants)
      • Intimate (intimate)
      • Intimate Earth (intimate_earth)
      • Intome (intome)
      • Intt (intt)
      • Inya (inya)
      • Isdin (isdin)
      • Jet (jet)
      • Jo (jo)
      • Joydivision (joydivision)
      • Just Glide (just_glide)
      • Kama Sutra (kama_sutra)
      • Kamasutra (kamasutra)
      • Kiotos (kiotos)
      • Latexa (latexa)
      • LELO (lelo)
      • Libido Verhogers (libido_verhogers)
      • Love to love (love_to_love)
      • LoveHoney (lovehoney)
      • Lovense (lovense)
      • Male (male)
      • Manix (manix)
      • Master Series (master_series)
      • Medglide (medglide)
      • Memidis Pharma (memidis_pharma)
      • Mister B (mister_b)
      • Mixed (mixed)
      • MIXGLISS (mixgliss)
      • MoreAmore (moreamore)
      • Morningstar Pharma (morningstar_pharma)
      • Mystim (mystim)
      • NMC (nmc)
      • Pabo (pabo)
      • Palm-Tec (palm_tec)
      • Passion (passion)
      • PDX (pdx)
      • Pharmquests (pharmquests)
      • Pink (pink)
      • Pipedream (pipedream)
      • Playboy (playboy)
      • Pornstar strokers (pornstar_strokers)
      • Pretty Love (pretty_love)
      • Pure Beginnings (pure_beginnings)
      • Renegade (renegade)
      • Rimba (rimba)
      • Ruf (ruf)
      • S-Line (s_line)
      • Safe (safe)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Sasmar (sasmar)
      • Satisfyer (satisfyer)
      • Sensuva (sensuva)
      • Sesderma (sesderma)
      • Sex in the shower (sex_in_the_shower)
      • Sexflesh (sexflesh)
      • Shiatsu (shiatsu)
      • Shots (shots)
      • Shots toys (shots_toys)
      • Shunga (shunga)
      • Sinner Gear (sinner_gear)
      • Size Matters (size_matters)
      • Sliquid (sliquid)
      • Smile Maker (smile_maker)
      • Swede (swede)
      • Swiss Navy (swiss_navy)
      • System Jo (system_jo)
      • Tenga (tenga)
      • Tom of Finland (tom_of_finland)
      • Topco (topco)
      • ToyJoy (toyjoy)
      • Trinity Vibes (trinity_vibes)
      • Uberlube (uberlube)
      • Vaginesil (vaginesil)
      • Viamax (viamax)
      • Voulez-Vous... (voulez_vous_)
      • Vulcan (vulcan)
      • Waterglide (waterglide)
      • We-vibe (we_vibe)
      • Weleda (weleda)
      • Wet (wet)
      • Wicked (wicked)
      • Wicked Sensual Care (wicked_sensual_care)
      • Willie (willie)
      • Wingman (wingman)
      • X-Man (x_man)
      • XR Brands (xr_brands)
      • Yes (yes)
      • Yesforlov (yesforlov)
      • You2Toys (you2toys)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 13 (budget)
      • € 13 - € 16 (price_2)
      • € 16 - € 21 (price_3)
      • ≥ € 21 (price_4)
    • Type glijmiddel (type_glijmiddel):
      • Anaal glijmiddel (anaal_glijmiddel)
      • Biologisch (biologisch)
      • Clitoris gel (clitoris_gel)
      • Hybride glijmiddel (hybride_glijmiddel)
      • Met smaak (met_smaak)
      • Op siliconenbasis (op_siliconenbasis)
      • Op waterbasis (op_waterbasis)
      • Stimulerend (stimulerend)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be