x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Velux verduisterend plisségordijn FHC M08 1045S wit

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Velux verduisterend plisségordijn FHC M08 1045S wit
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Velux verduisterend plisségordijn FHC M08 1045S wit
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Velux verduisterend plisségordijn FHC M08 1045S wit
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/201753181.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/134462594.jpg?ts=1
Velux Velux verduisterend plisségordijn FHC M08 1045S wit verduisterend plisségordijn FHC M08 1045S wit verduisterend plisségordijn FHC M08 1045S wit VELUX Origineel Verduisterend Plisségordijn (FHC), Zilveren Kozijn, M08, 308, 2, Wit (1)
  • 05702326272882
1
  • Design
    • Kleur: Wit
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 78 cm
    • Lengte: 140 cm
  • Algemene kenmerken
    • Mate van verduistering: Verduisterend
  • 145.99 145.99 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      VELUX Origineel Verduisterend Plisségordijn (FHC), Zilveren Kozijn, M08, 308, 2, Wit145.99, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Relaxdays 2 x verduisterende gordijnen - verduisteringsgordijnen - gordijn - 245 x 135 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/209822214.jpg?ts=1
      Relaxdays Relaxdays 2 x verduisterende gordijnen - verduisteringsgordijnen - gordijn - 245 x 135 cm 2 x verduisterende gordijnen - verduisteringsgordijnen - gordijn - 245 x 135 cm 2 x verduisterende gordijnen - verduisteringsgordijnen - gordijn - 245 x 135 cm Relaxdays 2 x verduisterende gordijnen - verduisteringsgordijnen - gordijn - 245 x 135 cm (1)
      Relaxdays 2 x verduisterende gordijnen - verduisteringsgordijnen - gordijn - 245 x 135 cm
      • 04052025404840
      1
    • Relaxdays 4 x verduisterende gordijnen - grijs - kant en klaar - gordijn set - 245x135 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/209240894.jpg?ts=1
      Relaxdays Relaxdays 4 x verduisterende gordijnen - grijs - kant en klaar - gordijn set - 245x135 cm 4 x verduisterende gordijnen - grijs - kant en klaar - gordijn set - 245x135 cm 4 x verduisterende gordijnen - grijs - kant en klaar - gordijn set - 245x135 cm Relaxdays 4 x verduisterende gordijnen - grijs - kant en klaar - gordijn set - 245x135 cm (1)
      Relaxdays 4 x verduisterende gordijnen - grijs - kant en klaar - gordijn set - 245x135 cm
      • 04052025404536
      1
    • Relaxdays 6 x verduisterende gordijnen - blauw - kant en klaar - gordijn - set - 90x135 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/209255536.jpg?ts=1
      Relaxdays Relaxdays 6 x verduisterende gordijnen - blauw - kant en klaar - gordijn - set - 90x135 cm 6 x verduisterende gordijnen - blauw - kant en klaar - gordijn - set - 90x135 cm 6 x verduisterende gordijnen - blauw - kant en klaar - gordijn - set - 90x135 cm Relaxdays 6 x verduisterende gordijnen - blauw - kant en klaar - gordijn - set - 90x135 cm (1)
      Relaxdays 6 x verduisterende gordijnen - blauw - kant en klaar - gordijn - set - 90x135 cm
      • 04052025404581
      1
    • Relaxdays 8x verduisterend gordijn - 175 x 135 cm - overgordijnen - met patroon - grijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210371267.jpg?ts=1
      Relaxdays Relaxdays 8x verduisterend gordijn - 175 x 135 cm - overgordijnen - met patroon - grijs 8x verduisterend gordijn - 175 x 135 cm - overgordijnen - met patroon - grijs 8x verduisterend gordijn - 175 x 135 cm - overgordijnen - met patroon - grijs Relaxdays 8x verduisterend gordijn - 175 x 135 cm - overgordijnen - met patroon - grijs (1)
      Relaxdays 8x verduisterend gordijn - 175 x 135 cm - overgordijnen - met patroon - grijs
      • 04052025405151
      1
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 139.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 139.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 139.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 139.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 139.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 139.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 139.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 139.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 139.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 139.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 139.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 139.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 139.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 139.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 139.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 139.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 139.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 139.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 139.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 139.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 139.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 139.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 139.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 145.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 145.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be