x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Velux Plissé honingraat verduisterend handbediend FHC P08 1156S blauw

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Velux Plissé honingraat verduisterend handbediend FHC P08 1156S blauw
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Velux Plissé honingraat verduisterend handbediend FHC P08 1156S blauw
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Velux Plissé honingraat verduisterend handbediend FHC P08 1156S blauw
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/201758463.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/102931040.jpg?ts=1
Velux Velux Plissé honingraat verduisterend handbediend FHC P08 1156S blauw Plissé honingraat verduisterend handbediend FHC P08 1156S blauw Plissé honingraat verduisterend handbediend FHC P08 1156S blauw VELUX Origineel Verduisterend Plisségordijn (FHC), Zilveren Kozijn, P08, 408, Blue (1)
  • 05702327391421
1
  • Design
    • Kleur: Blauw
  • 162.99 162.99 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      VELUX Origineel Verduisterend Plisségordijn (FHC), Zilveren Kozijn, P08, 408, Blue162.99, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • vidaXL Gordijn Turquoise 140x175 cm (2 stuks)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234711170.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231193818.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/201193072.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231193819.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168761527.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Gordijn Turquoise 140x175 cm (2 stuks) Gordijn Turquoise 140x175 cm (2 stuks) Gordijn Turquoise 140x175 cm (2 stuks) Dit mooie gordijn kan gebruikt worden in woonkamers, slaapkamers, kantoren, etc. en zal u privacy bieden maar ook licht doorlaten. Het gordijn heeft een tijdloos design en is erg duurzaam. Met behulp van de meegeleverde linten kunt u de gordijnen vastbinden. De levering bestaat uit twee gordijnen en twee gordijnkoorden. Gordijnrail wordt niet meegeleverd. (1)
      vidaXL Gordijn Turquoise 140x175 cm (2 stuks)
      • 08718475884453
      • 130206
      1
    • vidaXL Gordijnen met metalen ringen 135 x 245 cm 2 stuks (zwart)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234711161.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/201202278.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/224078411.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/224074831.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Gordijnen met metalen ringen 135 x 245 cm 2 stuks (zwart) Gordijnen met metalen ringen 135 x 245 cm 2 stuks (zwart) Gordijnen met metalen ringen 135 x 245 cm 2 stuks (zwart) Deze elegante gordijnen zien er mooi uit in de woonkamer, slaapkamer, het kantoor etc. Ze geven privacy en blokkeren het licht. De gordijnen hebben een simpel en tijdloos ontwerp.// Door de ringen kunnen de gordijnen eenvoudig opgehangen worden. De gordijnen kunnen open gehouden worden met de gordijnkoorden. De gordijnen zijn gemaakt van hoogwaardig polyester micro-satijn en met de hand wasbaar. Levering bevat 2 gordijnen en 2 gordijnkoorden. De gordijnstang is niet inbegrepen. (1)
      vidaXL Gordijnen met metalen ringen 135 x 245 cm 2 stuks (zwart)
      • 08718475898832
      • 130369
      1
    • vidaXL Gordijnen met metalen ringen verduisterend 135x175 cm zwart 2 st
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234713202.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/201157168.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/224141459.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/224141460.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Gordijnen met metalen ringen verduisterend 135x175 cm zwart 2 st Gordijnen met metalen ringen verduisterend 135x175 cm zwart 2 st Gordijnen met metalen ringen verduisterend 135x175 cm zwart 2 st Deze elegante gordijnen zien er mooi uit in de woonkamer, slaapkamer, het kantoor etc. Ze geven privacy en blokkeren het licht. De gordijnen hebben een eenvoudig maar tijdloos ontwerp. Dankzij de metalen ogen kunnen de gordijnen eenvoudig opgehangen worden en zijn extra gordijnrails niet nodig. De gordijnen kunnen open gehouden worden met de gordijnkoorden die worden meegeleverd. De gordijnen zijn gemaakt van hoogwaardig polyester micro-satijn en kunnen met de hand gewassen worden. De levering bevat 2 gordijnen en 2 gordijnkoorden. Let op, de gordijnroede is niet bij de levering inbegrepen. (1)
      vidaXL Gordijnen met metalen ringen verduisterend 135x175 cm zwart 2 st
      • 08718475516255
      • 132199
      1
    • ECD-Germany Verduisteringsrolgordijn Klemmfix Donkerblauw 100 X 230 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223666168.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/188322814.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205567807.jpg?ts=1
      ECD-Germany ECD-Germany Verduisteringsrolgordijn Klemmfix Donkerblauw 100 X 230 Cm Verduisteringsrolgordijn Klemmfix Donkerblauw 100 X 230 Cm Verduisteringsrolgordijn Klemmfix Donkerblauw 100 X 230 Cm Dit rolgordijn van ECD past perfect bij ieder interieur! Het rolgordijn is gemaakt van hoogwaardig aluminium. Het gordijn wordt geleverd met universele houders, klemmen en een kinderveiligheidsslot. Voor een optimale plaatsing van het rolgordijn kiest u uw maat, zodat het rolgordijn in de breedte rechts en links ongeveer 1 tot 1,5 cm buiten de ruit uitsteekt. Met horizontale aluminium lamellen kunnen de zon- of lichtcondities eenvoudig en snel worden aangepast. Als de lamellen goed zijn afgesteld, bieden de jaloezieën privacy van buitenaf zonder het zicht van binnenuit te belemmeren en kan ook de lichtinval worden geregeld. Met onze eenvoudig te installeren ECD Germany aluminium jaloezieën creëert u in een handomdraai een aangename sfeer, zowel thuis als op kantoor. Over het merk: ECD Duitsland beidt een zeer breed assortiment binnen een uiteenlopend aantal categorieen. ECD Germany staat voor een perfecte klantervaring en kwaliteit! (1)
      ECD-Germany Verduisteringsrolgordijn Klemmfix Donkerblauw 100 X 230 Cm
      • 04251171876598
      1
      deal
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 154.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 154.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 154.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 154.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 154.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 154.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 154.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 154.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 154.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 154.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 154.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 154.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 154.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 154.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 154.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 154.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 154.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 154.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 154.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 154.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 154.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 154.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 154.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 162.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 162.99
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 162.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be