x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Alpina ASC 1.3 E Elektrische Verticuteermachine - 32cm - 1300 W

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Alpina ASC 1.3 E Elektrische Verticuteermachine - 32cm - 1300 W
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Alpina ASC 1.3 E Elektrische Verticuteermachine - 32cm - 1300 W
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Alpina ASC 1.3 E Elektrische Verticuteermachine - 32cm - 1300 W
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/221803738.jpg?ts=1
Alpina Alpina ASC 1.3 E Elektrische Verticuteermachine - 32cm - 1300 W ASC 1.3 E Elektrische Verticuteermachine - 32cm - 1300 W ASC 1.3 E Elektrische Verticuteermachine - 32cm - 1300 W Specificaties Werkbreedte: 32 cm Vermogen: 1.300 W Messensysteem: enkel mes, stalen veren Aantal messen: 16 stuks Hoogteverstelling: 4 keer Materiaal maaidek: kunststof Inhoud opvangbak: 40 l Gewicht: 10,2 kg Type schakelaar: handgreepschakelaar Netspanning: 220V - 230V Type aandrijving: Elektrisch Oppervlakteaanbeveling: tot 600 m² Geluidsdrukniveau (LpA): 82 Geluidsvermogenniveau (LWA): 91 (2)
  • 08008984833616
1
  • Algemene kenmerken
    • Soort grasmaaier: Accu / Elektrische grasmaaier
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 12.21 kg
    • Breedte (cm): 54.6 cm
    • Hoogte: 100.5 cm
    • Lengte: 103.3 cm
  • Design
    • Kleur: Grijs
  • 180.99 180.99 EUR 1
    1
    • Fixami.be Fixami.be
      8.77138738910532 (147)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Specificaties Werkbreedte: 32 cm Vermogen: 1.300 W Messensysteem: enkel mes, stalen veren Aantal messen: 16 stuks Hoogteverstelling: 4 ke...180.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Metabo Accu Grasmaaier RM 36-18 LTX BL36 + batterij + lader
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/252412699.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/238206424.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/238206423.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/238206429.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/238206430.jpg?ts=1
      Metabo Metabo Accu Grasmaaier RM 36-18 LTX BL36 + batterij + lader Accu Grasmaaier RM 36-18 LTX BL36 + batterij + lader Accu Grasmaaier RM 36-18 LTX BL36 + batterij + lader Bijzondere kenmerken * Compacte en wendbare accu-grasmaaier voor het nauwkeurig maaien en mulchen van grasvelden tot 350 m² * Het gemaaide gras wordt naar keuze in de flexibele opvangzak verzameld of gemulcht en blijft op de grasmat liggen * Krachtige Brushless-motor voor uitstekende snijprestaties en een lange looptijd per acculading * Centrale, eenvoudig te bedienen snijhoogteregeling in 5 stappen * Keurige snede, ook dicht langs de randen met het kwalitatief hoogwaardige sikkelmes en de geïntegreerde kam * Ergonomisch werken dankzij de in hoogte verstelbare duwbeugel met rubberen greep * Eenvoudig manoeuvreren dankzij het lichte kunststof dek * Eenvoudig transport en ruimtebesparende opslag door de draaggreep en tweevoudig inklapbare beugel met snelspanner * Opvangzak met vulpeilvenster Milieuvriendelijk en stil door de werking op accu, daardoor ook geschikt voor (1)
      Metabo Accu Grasmaaier RM 36-18 LTX BL36 + batterij + lader
      • 04061792218208
      • 4061792218208
      • 601716650
      2
    • Bosch Indego S+ 350
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147178626.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118630155.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152343246.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/108680484.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/135299316.jpg?ts=1
      Bosch Bosch Indego S+ 350 Indego S+ 350 Indego S+ 350 Gebruik de Bosch Indego S+ 350 met de Bosch Smart Gardening app op je smartphone of tablet (iOS, Android en Windows). Zo bedien je niet alleen je robotmaaier vanaf iedere locatie die je wil, maar stel je ook maaiprogramma's in, houd je de voortgang van het maaien in de gaten en weet je wanneer de maaier onderhoud nodig heeft. Of gebruik je stem om de robotmaaier te bedienen. De robotmaaier is namelijk compatibel met Amazon Alexa. De robotmaaier maait niet in willekeurige banen, maar brengt eerst het gazon in kaart en bepaalt dan hoe hij de grasmat zo efficiënt mogelijk maait. (1)
      Bosch Indego S+ 350
      • 03165140828253
      • 0 600 8B0 100
      • 06008B0100
      2
    • Einhell GE-CM 36/47 S HW Li Kit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149465046.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/251955946.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158411019.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/251955214.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158411010.jpg?ts=1
      Einhell Einhell GE-CM 36/47 S HW Li Kit GE-CM 36/47 S HW Li Kit GE-CM 36/47 S HW Li Kit Onderdeel van de Power X-Change productlijnAccu vulstand indicator met 3-LED'sAccu's kunnen worden gebruikt voor andere Power X-Change machinesIncl. 2x Power X-Change DUO-ladersKoolborstelloze electromotorEinhell Vortex Technologie maaidek6-traps centrale maaihoogteverstellingEinhell handgreep ontwerp inclusief schoonmaak en opslagpositieInklapbare, in hoogte verstelbare (3-traps) duwboom met softgripOpvangbak met vulstandindicator en 2 handgrepenMulch adapter met mulchfunctieZijuitworp en achteruitworpHigh-Wheeler inclusief gelagerde wielenIncl. schraper voor reiniging in de reinigingspositieLanger maaien zonder opladen van accu's dankzij extra accuslotsWielaandrijving met variabele snelheidsregelingAanbevolen voor gazons tot 700m² De Einhell GE-CM 36/47 S HW Li is een praktische Accu Grasmaaier die je helpt bij het onderhouden van tuinen en parken. De machine is onderdeel van de Power X-Change productlijn. De machine wordt aangeraden voor gazons met een oppervlakte tot 700 m² bij geb (1)
      Einhell GE-CM 36/47 S HW Li Kit
      • 04006825639506
      • 3413200
      3
    • Einhell GC-HM 300
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174941122.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237699520.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237699523.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237699529.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237699519.jpg?ts=1
      Einhell Einhell GC-HM 300 GC-HM 300 GC-HM 300 Einhell Kooimesmaaier - GC-HM 300 - Handmaaier - 30cm - 16L (1)
      Einhell GC-HM 300
      • 04006825651942
      • 3414114
      2
    • min
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 199.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 199.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 199.99
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 191.99
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 115.04
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 115.04
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 115.04
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 120.90
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 120.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 120.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 120.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 132.53
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 132.53
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 132.53
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 132.53
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 132.53
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 132.53
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 132.53
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 132.53
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 132.53
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 132.53
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 132.53
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 132.53
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 132.53
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 132.53
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 132.53
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 132.53
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 132.53
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 126.87
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 126.87
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 126.87
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 126.87
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 126.87
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 126.87
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 126.87
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 126.87
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 126.87
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 126.87
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 126.87
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 126.87
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 126.87
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 126.87
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 126.87
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 126.87
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 126.87
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 126.87
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 126.87
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 126.87
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 126.87
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 126.87
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 126.87
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 126.87
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 126.87
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 126.87
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 126.87
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 126.87
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 126.87
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 126.87
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 126.87
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 126.87
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 126.87
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 126.87
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 126.87
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 126.87
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 126.87
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 126.87
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 125.59
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 125.59
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 120.90
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 120.90
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 120.90
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 120.90
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 125.59
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 125.59
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 125.59
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 125.59
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 125.59
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 125.59
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 125.59
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 125.59
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 125.59
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 125.59
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 125.59
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 125.59
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 125.59
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 125.59
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 125.59
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 125.59
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 125.59
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 180.99
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 180.99
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 180.99
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 180.99
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 180.99
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 180.99
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 180.99
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 180.99
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 180.99
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 180.99
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 180.99
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 180.99
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 180.99
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 180.99
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 180.99
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 180.99
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 180.99
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 180.99
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 180.99
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 180.99
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 180.99
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 180.99
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 180.99
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 180.99
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 180.99
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 180.99
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 180.99
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 180.99
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 180.99
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 180.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be