x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Makita DLM536PT4 | LXT 2x18 V accu Grasmaaier | 53 cm | 5,0 Ah accu (4 st) | duo snellader | in doos

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Makita DLM536PT4 | LXT 2x18 V accu Grasmaaier | 53 cm | 5,0 Ah accu (4 st) | duo snellader | in doos
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Makita DLM536PT4 | LXT 2x18 V accu Grasmaaier | 53 cm | 5,0 Ah accu (4 st) | duo snellader | in doos
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Makita DLM536PT4 | LXT 2x18 V accu Grasmaaier | 53 cm | 5,0 Ah accu (4 st) | duo snellader | in doos
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/223231496.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/225944238.jpg?ts=1
Makita Makita DLM536PT4 | LXT 2x18 V accu Grasmaaier | 53 cm | 5,0 Ah accu (4 st) | duo snellader | in doos DLM536PT4 | LXT 2x18 V accu Grasmaaier | 53 cm | 5,0 Ah accu (4 st) | duo snellader | in doos DLM536PT4 | LXT 2x18 V accu Grasmaaier | 53 cm | 5,0 Ah accu (4 st) | duo snellader | in doos Bijzondere kenmerken * De MAKITA DLM536 accu grasmaaier heeft een stalen maaidek met een maaibreedte van 53cm geschikt voor gazons van 1700 m² tot 2000 m². * Hij is zelfrijdend met een variabele snelheid van maximaal snelheid van 5 km per uur. * De grasmaaier is voorzien van acht hoogte standen met een bereik van 20mm tot 100mm, een elektronische en een mechanische motorrem. * Bij gebruik van twee 5,0 Ah accu's heeft deze machine een gemiddelde standtijd van 30 minuten. Technische gegevens * Platform LXT 18 V * Maaibreedte 53,4 cm * Maaihoogte 20 - 100 mm * Maaioppervlak 1600 - 1800 m² * Inhoud opvangbak 70 l * Zelfrijdend * Mulching ja * Snelheid (max. km/h) 5 km/h * Materiaal chassis Staal * Maaihoogte standen 10 * Maaihoogte verstelling centraal * Ø wielen voor/achter 23 / 23 cm * Grasuitlaat achter/zij * Toerental onbelast 2300 - 2800 min-1 (1)
  • 00088381746502
2
deal
  • 1033.99 1118.40 EUR 2
    2
    • Toolsvoordelig Toolsvoordelig
      5,0 Ah accu (4 st), duo snellader, in doos Werkt op twee accu's, maar plaatsing van vier accu's mogelijk voor het verdubbelen van de loop...
      1033.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Toolmax Toolmax
      Bijzondere kenmerken * De MAKITA DLM536 accu grasmaaier heeft een stalen maaidek met een maaibreedte van 53cm geschikt voor gazons van 17...1118.40, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Metabo Accu Grasmaaier RM 36-18 LTX BL36 + batterij + lader
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/252412699.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/238206424.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/238206423.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/238206429.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/238206430.jpg?ts=1
      Metabo Metabo Accu Grasmaaier RM 36-18 LTX BL36 + batterij + lader Accu Grasmaaier RM 36-18 LTX BL36 + batterij + lader Accu Grasmaaier RM 36-18 LTX BL36 + batterij + lader Bijzondere kenmerken * Compacte en wendbare accu-grasmaaier voor het nauwkeurig maaien en mulchen van grasvelden tot 350 m² * Het gemaaide gras wordt naar keuze in de flexibele opvangzak verzameld of gemulcht en blijft op de grasmat liggen * Krachtige Brushless-motor voor uitstekende snijprestaties en een lange looptijd per acculading * Centrale, eenvoudig te bedienen snijhoogteregeling in 5 stappen * Keurige snede, ook dicht langs de randen met het kwalitatief hoogwaardige sikkelmes en de geïntegreerde kam * Ergonomisch werken dankzij de in hoogte verstelbare duwbeugel met rubberen greep * Eenvoudig manoeuvreren dankzij het lichte kunststof dek * Eenvoudig transport en ruimtebesparende opslag door de draaggreep en tweevoudig inklapbare beugel met snelspanner * Opvangzak met vulpeilvenster Milieuvriendelijk en stil door de werking op accu, daardoor ook geschikt voor (1)
      Metabo Accu Grasmaaier RM 36-18 LTX BL36 + batterij + lader
      • 04061792218208
      • 4061792218208
      • 601716650
      2
    • Gardena Elektrische grasmaaier Powermax 32e
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164367922.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/113056856.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158369362.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158257353.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/113056857.jpg?ts=1
      Gardena Gardena Elektrische grasmaaier Powermax 32e Elektrische grasmaaier Powermax 32e Elektrische grasmaaier Powermax 32e grasmaaier powermax 32. De producten van zijn van goede kwaliteit. Uit onze collectie gereedschap. Van het merk Gardena maar met Warentuin - kwaliteit & services. Warentuin heeft alles voor huis, tuin en dier! grasmaaier powermax 32, dit komt uit het assortiment elektrische maaiers, koop hem gemakkelijk en goedkoop online! Dit product verkopen wij per stuk tenzij anders aangeven. (1)
      Gardena Elektrische grasmaaier Powermax 32e
      • 04078500023924
      • 05031-20.000.00
      • 4804965
      2
    • Bosch Citymower 18-300
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152366100.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152400340.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155362631.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246136735.jpg?ts=1
      Bosch Bosch Citymower 18-300 Citymower 18-300 Citymower 18-300 \\n Bijzondere kenmerken * De 18V-accumaaier voor probleemloos stedelijk tuinieren * Krachtige accumaaier voor stadstuinen * ErgoFlex grepen zorgen voor comfortabel hanteren en gemakkelijk bedienen * Graskam zorgt voor perfecte resultaten bij kanten en langs muren * Hendel met centrale bediening voor 3 maaihoogtes van 30 - 60 mm * Probleemloos stedelijk tuinieren met het nieuwste lid van het 18V-systeem * De CityMower18 is een lichte accumaaier die is ontworpen voor gemakkelijk onderhoud van een stadstuin * Deze beschikt over een krachtige 18V-accu met een geavanceerd accumanagementsysteem voor langere looptijden, waardoor snoerloze vrijheid mogelijk wordt zonder aan vermogen of efficiëntie in te boeten * De ErgoFlex grepen zorgen tijdens het werk voor gemakkelijk hanteren en voor een comfortabele en gezonde houding * De maaier beschikt ook over een (3)
      Bosch Citymower 18-300
      • 03165140973519
      • 06008B9A00
      • 0 600 8B9 A00
      3
    • Makita DLM382PT2
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157257042.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222741887.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153370928.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/190671002.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219094294.jpg?ts=1
      Makita Makita DLM382PT2 DLM382PT2 DLM382PT2 De Makita DLM382PT2 is geschikt voor het maaien van gazons tot 450 m². De grasmaaier heeft namelijk een maaibreedte van 38 centimeter en werkt op 2 Makita LXT 18 volt accu's, waardoor je genoeg kracht hebt om je grasmat kort te wieken. Dankzij de mulching functie wordt het gemaaide gras terug in het gazon geblazen. Hierna dient het als voedingsstof voor je gazon. Vang je de gemaaide grassprieten liever op? Dat is geen probleem met de meegeleverde 40 liter opvangbak. Zo gooi je het tuinafval gemakkelijk weg in de gft bak. De maaihoogte stel je centraal in tussen de 20 en 75 millimeter. Daarnaast heeft de DLM382PT2 een inklapbare duwboom, zodat je hem gemakkelijk opbergt. (1)
      Makita DLM382PT2
      • 00088381891158
      • 00883818911580
      • DLM382PT2
      3
    • min
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 1053.10
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 1053.10
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 1053.10
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 1053.10
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 1053.10
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 1053.10
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 1053.10
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 1053.10
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 1150.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 1150.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 1150.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 1150.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 1150.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 1150.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 1150.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 1150.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 1150.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 1150.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 1150.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 1150.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 1150.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 1150.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 1150.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 1150.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 1150.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 1150.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 1150.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 1150.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 1150.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 1150.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 1150.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 1150.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 1150.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 1150.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 1150.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 1150.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 1150.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 1150.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 1150.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 1150.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 1150.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 1150.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 1150.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 1150.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 1150.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 1150.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 1150.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 1150.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 1150.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 1089.99
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 1034.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 1034.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 1034.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 1034.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 1034.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 1034.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 1034.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 1034.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 1034.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 1034.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 1034.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 1034.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 1034.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 1034.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 1034.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 1034.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 1034.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 1034.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 1034.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 1034.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 1034.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 1034.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 1034.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 1034.99
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 1034.99
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 1034.99
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 1034.99
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 1034.99
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 1034.99
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 1034.99
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 1034.99
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 1034.99
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 1034.99
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 1034.99
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 1034.99
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 1034.99
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 1034.99
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 1034.99
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 1034.99
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 1118.40
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 1118.40
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 1118.40
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 1118.40
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 1118.40
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 1118.40
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 1118.40
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 1118.40
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 1118.40
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 1118.40
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 1118.40
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 1118.40
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 1118.40
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 1118.40
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 1118.40
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 1118.40
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 1118.40
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 1118.40
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 1118.40
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 1118.40
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 1118.40
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 1118.40
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 1118.40
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 1118.40
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 1118.40
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 1118.40
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 1118.40
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 1118.40
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 1118.40
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 1292.49
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 1292.49
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 1292.49
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 1292.49
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 1118.40
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 1118.40
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 1118.40
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 1033.99
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 1033.99
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 1033.99
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 1033.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be