x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Barbecook Joya tafelbarbecue

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Barbecook Joya tafelbarbecue
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Barbecook Joya tafelbarbecue
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Barbecook Joya tafelbarbecue
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/220987583.jpg?ts=1
Barbecook Barbecook Joya tafelbarbecue Joya tafelbarbecue Joya tafelbarbecue Barbecook Joya - Tafel BBQ Houtskool - Incl. set van 4 BBQ tangen - Zwart - 31cm (1)
  • 05420059857359
  • BC-CHA-1066
4
  • Design
    • Kookoppervlakte vorm: Rond
    • Materiaal: Roestvrijstaal
    • Kleur: Zwart, Zilver, Rood
  • 109.00 129.99 EUR 4
    4
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Barbecook Joya - Tafel BBQ Houtskool - Incl. set van 4 BBQ tangen - Zwart - 31cm109.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Gezellig aan tafel. Met de Joya tafelgrill kun je een hele avond met het gezin aan tafel doorbrengen, zonder dat iemand alleen de barbecu...123.29, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Molecule.be Molecule.be
      Grillrooster uit roestvast staal.Inclusief planchaplaat uit roestvast staal.Inclusief 4 tangen uit roestvast staal.Grillrooster en planch...125.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Fun.be Fun.be
      Joya is de handige tafelbarbecue van Barbecook.129.99, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Napoleon F425SIBPGT-NL Freestyle 425 SIB
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231559352.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/233232421.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/233289113.jpg?ts=1
      Napoleon Napoleon F425SIBPGT-NL Freestyle 425 SIB F425SIBPGT-NL Freestyle 425 SIB F425SIBPGT-NL Freestyle 425 SIB De Freestyle 425 propaangasbarbecue met SIZZLE ZONE infrarood zijbrander is een compacte grill met premium functies en een onklopbare prijs. Met betrouwbare JETFIRE-ontsteking waarmee de hoofdbranders probleemloos met een eigen, krachtige ontstekingsvlam worden aangestoken. Schroei het vlees perfect dicht boven de gietijzeren grillroosters met porseleincoating. Vier RVS branders bieden gelijkmatige warmte die eenvoudig geregeld kan worden en gecontroleerd met de ingebouwde thermometer. Schroei etenswaren dicht alsof het in een restaurant is gedaan of bereid zijgerechten tijdens het grillen met de infrarode zijbrander en het aanzetstation. Dankzij de robuuste wielen kan deze barbecue overal naartoe worden gereden, waar hij maar nodig is, terwijl de eenvoudig inklapbare zijtafels met gereedschapshouders en flessenopener ervoor zorgen dat de Freestyle bij uw levensstijl en ruimte past. SIZZLE ZONE INFRAROOD ZIJBRANDER STEAKHOUSE-PERFECTIE Gril steaks tot steakhouse-perfectie met een gek (1)
      Napoleon F425SIBPGT-NL Freestyle 425 SIB
      • 00629162146403
      1
    • Kemper draagbare smart gas barbecue Tafelbarbecue Campingkooktoestel - incl. 2 gasflessen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157831026.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247138010.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247138011.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247138009.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247138008.jpg?ts=1
      Kemper Kemper draagbare smart gas barbecue Tafelbarbecue Campingkooktoestel - incl. 2 gasflessen draagbare smart gas barbecue Tafelbarbecue Campingkooktoestel - incl. 2 gasflessen draagbare smart gas barbecue Tafelbarbecue Campingkooktoestel - incl. 2 gasflessen De ideale en compacte gasbarbecue voor op vakantie, doorreis of in de tuin! Met deze portable tafel barbecue kan er op ieder gewenste plek gebarbecued worden. Dit zonder veel gedoe, gemak staat op de eerste plaatst. De barbecue leveren wij compleet met tas/rugzak en twee gasflessen. Mooie starter set zodat er gelijk gebarbecued kan worden. Deze Kemper Smart barbecue is uitgerust met een professionele automatische ontsteking. De warmte opbrengst is eenvoudig in te stellen. De grillplaat is gemaakt van zeer hoogwaardig materiaal voorzien van anti aanbak laag. Onderin de barbecue bevind zich een lade. Deze kan eenvoudig eruit geschoven worden om opgevangen delen eenvoudig te verwijderen / schoon te maken. Ideale uitrusting voor in de camper, caravan en auto. Technische gegevens: * Merk: Kemper * Model: Tafel (gas) barbecue * Materiaal: Aluminium * Afmeting: 46 x 33 x 9 cm (LxBxH) * Gewicht: 2 kg. Voorzien van: * Afneembare antikleef grillplaat * Afneembare (2)
      Kemper draagbare smart gas barbecue Tafelbarbecue Campingkooktoestel - incl. 2 gasflessen
      • 07439607039084
      2
      deal
    • Klarstein Gatsby elektrische barbecue 2000W anti-aanbaklaag zijtafels zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222076765.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232198541.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232198540.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232198539.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232198538.jpg?ts=1
      Klarstein Klarstein Gatsby elektrische barbecue 2000W anti-aanbaklaag zijtafels zwart Gatsby elektrische barbecue 2000W anti-aanbaklaag zijtafels zwart Gatsby elektrische barbecue 2000W anti-aanbaklaag zijtafels zwart Barbecueplezier:hete elektrische barbecue met 2000 Watt vermogen en EasyGrill Concept , Comfortabel: praktische zijtafel van 20 x 32 cm voor kruiden, sausjes, etenswaren of dranken, Kleeft niet: 40 x 36 cm grote grillplaat van gegoten aluminium met anti-aanbaklaag, Simpel: traploos regelbaar vermogen, Ook voor binnen: afneembare standvoet voor gebruik als tafelbarbecue, Praktisch & mobiel: aanvullende bergruimte in de standvoet en wieltjes voor het moeiteloos verplaatsen, Vetvrij barbecueën: ingebouwde afloop en lekbak voor overtol (1)
      Klarstein Gatsby elektrische barbecue 2000W anti-aanbaklaag zijtafels zwart
      • 04060656226021
      1
    • Outsunny Sunny Barbecue-grillwagen voor houtskool op wielen rood 45 x 47,5 x 70 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/176566441.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213559641.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213559640.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213559642.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213559639.jpg?ts=1
      Outsunny Outsunny Sunny Barbecue-grillwagen voor houtskool op wielen rood 45 x 47,5 x 70 cm Sunny Barbecue-grillwagen voor houtskool op wielen rood 45 x 47,5 x 70 cm Sunny Barbecue-grillwagen voor houtskool op wielen rood 45 x 47,5 x 70 cm Vooral bij warme en zomerse temperaturen lonkt de tuin voor een gezellige BBQ.Deze houtskoolgrill is gemaakt van hittebestendig metaal en heeft een deksel met handvat. Er is een verstelbare ventilatie-opening op de deksel voor betere grillresultaten. Om de grill gemakkelijk te verplaatsen zijn er twee wielen aan de onderkant gemonteerd. De tuingrill wordt heel vaak gebruikt voor gezellige bijeenkomsten van families en vrienden. Beschrijving: * Houtskoolgrill van metaal in een stabiel ontwerp * 1 grillrooster met spies en 1 houtskoolgrill * Deksel met handvat voor gemakkelijk openen * Verstelbare ventilatieopening op het deksel * Opbergrekken voor het opbergen van voedsel of keukengerei * Mobiel dankzij de 2 wielen * Gemakkelijke montage Specificaties: * Materiaal: metaal * Kleur: rood + zwart * Afmetingen: L45 x B47,5 x H70 cm * Grilloppervlak: L42 x B39cm * Grillhoogte: 56cm * Afmetingen van het houtskoolrooster: L36 x B36cm * Afmetingen van de plank: (1)
      Outsunny Sunny Barbecue-grillwagen voor houtskool op wielen rood 45 x 47,5 x 70 cm
      • 06011604916950
      2
      deal
    • min
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 129.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 110.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 122.90
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 110.66
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 110.66
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 122.90
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 113.35
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 110.66
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 110.66
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 110.66
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 110.66
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 110.66
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 110.66
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 122.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 122.90
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 122.90
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 122.90
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 110.95
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 110.66
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 122.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 122.90
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 122.90
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 122.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 122.90
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 122.90
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 112.99
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 112.99
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 97.49
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 97.49
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 97.49
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 97.49
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 97.49
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 97.49
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 101.15
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 95.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 95.95
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 95.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 95.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 95.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 95.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 95.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 95.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 95.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 95.95
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 122.20
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 122.20
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 122.20
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 100.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 100.00
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 100.00
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 100.00
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 100.00
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 90.00
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 90.00
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 90.00
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 90.00
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 90.00
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 90.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 90.00
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 90.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 90.00
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 90.00
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 90.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 90.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 90.00
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 90.00
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 124.00
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 97.00
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 97.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 97.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 97.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 97.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 97.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 97.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 97.00
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 97.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 97.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 97.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 97.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 97.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 97.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 97.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 97.00
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 97.00
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 97.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 97.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 97.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 97.00
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 97.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 97.00
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 97.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 97.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 97.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 97.00
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 97.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 97.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 97.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 97.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 97.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 97.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 97.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 97.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 97.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 97.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 97.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 97.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 97.00
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 123.29
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 109.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be