x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er barbecues verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Camp Gear barbecue

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in barbecue categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Camp Gear Kookvuur Barbecue Compact Houtskool - Zwart/Rood
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159363002.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157192510.jpg
      Camp Gear Camp Gear Kookvuur Barbecue Compact Houtskool - Zwart/Rood Kookvuur Barbecue Compact Houtskool - Zwart/Rood Kookvuur Barbecue Compact Houtskool - Zwart/Rood Een extra plat opvouwbare houtskoolbarbecue. Ideaal om mee te nemen voor onderweg of op de camping. Zeer plat op te vouwen en kan zo eenvoudig worden meegenomen. Aan de zijkant is deze barbecue voorzien van extra ventilatie. * Afmetingen (lxbxh): 44x25x6 cm*Gewicht: 1,45 kg*Materiaal: Staal*Kleur: Zwart/Rood*. (1)
      Camp Gear Kookvuur Barbecue Compact Houtskool - Zwart/Rood
      • 08712013083575
      2
      26.45 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Weber DEFAULT
        • weber
      • Boretti DEFAULT
        • boretti
      • Cadac DEFAULT
        • cadac
      • Big Green Egg DEFAULT
        • big_green_egg
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Gas DEFAULT
        • gas
      • Kolen DEFAULT
        • kolen
    • Prijsbudget (price):
      • Minder dan €80 (budget)
      • €80 - €200 (low)
      • €200 - €400 (medium)
      • €400 - €700 (high)
      • Meer dan €700 (highest)
    • Merk (brand):
      • Weber (weber)
      • Barbecook (barbecook)
      • Outdoor Chef (outdoorchef)
      • Cadac (cadac)
      • Big Green Egg (big_green_egg)
      • Boretti (boretti)
      • Grandhall (grandhall)
      • Lotusgrill (lotusgrill)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • The Bastard (the_bastard)
      • 2L Home & Garden (2l_home_garden)
      • Ace Camp (ace_camp)
      • Activa (activa)
      • Afp (afp)
      • Arpe (arpe)
      • Arteflame (arteflame)
      • BarrelQ (barrelq)
      • Bartscher (bartscher)
      • Batavia (batavia)
      • BBGrill (bbgrill)
      • BBQ (bbq)
      • Bbq collection (bbq_collection)
      • BBQ Time (bbq_time)
      • Beper (beper)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bestron (bestron)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Blumfeldt (blumfeldt)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bodum (bodum)
      • Bomann (bomann)
      • Buschbeck (buschbeck)
      • Camp Chef (camp_chef)
      • Camp Gear (camp_gear)
      • Campingaz (campingaz)
      • Central Park (central_park)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cloer (cloer)
      • Cobb (cobb)
      • Coghlan's (coghlan_s)
      • Cookking (cookking)
      • Cosi (cosi)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • Cuisinier (cuisinier)
      • Dangrill (dangrill)
      • DeLonghi (delonghi)
      • DOBENO (dobeno)
      • Domo (domo)
      • Drumgrill (drumgrill)
      • Ds (ds)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Edco (edco)
      • Eezylife (eezylife)
      • Emerio (emerio)
      • Esbit (esbit)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Everdure (everdure)
      • Express (express)
      • Ferraboli (ferraboli)
      • Feuerhand (feuerhand)
      • Frifri (frifri)
      • Fritel (fritel)
      • Gardalux (gardalux)
      • Garden Grill (garden_grill)
      • Generic (generic)
      • Grand Hall (grand_hall)
      • GRILL CHEF (grill_chef)
      • Grilleye (grilleye)
      • Gusta (gusta)
      • Hendi (hendi)
      • HerQs (herqs)
      • Horeca Select (horeca_select)
      • Hot rod grills (hot_rod_grills)
      • Huismerk (huismerk)
      • Höfats (ho_fats)
      • Intergard (intergard)
      • KAMADO (kamado)
      • Kamado joe (kamado_joe)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Klarstein (klarstein)
      • KOOKI (kooki)
      • Kynast (kynast)
      • La Hacienda (la_hacienda)
      • Landmann (landmann)
      • Lesli Living (lesli_living)
      • Lodge (lodge)
      • LOKS (loks)
      • Loooqs (loooqs)
      • Mastergrill (mastergrill)
      • Maxtuinmeubel (maxtuinmeubel)
      • Maxxtools (maxxtools)
      • Metro Professional (metro_professional)
      • Moulinex (moulinex)
      • Muurikka (muurikka)
      • Nampook (nampook)
      • Napoleon (napoleon)
      • Nedis (nedis)
      • Nesling (nesling)
      • Nielsen (nielsen)
      • Nobrand (nobrand)
      • Nomadiq (nomadiq)
      • Nova (nova)
      • Ofyr (ofyr)
      • Onbekend (onbekend)
      • OneConcept (oneconcept)
      • Outwell (outwell)
      • Patton (patton)
      • Perel (perel)
      • Petromax (petromax)
      • Philips (philips)
      • Piral (piral)
      • Primus (primus)
      • Princess (princess)
      • Qlima (qlima)
      • RedFire (redfire)
      • Robens (robens)
      • Rösle (ro_sle)
      • Sagaform (sagaform)
      • Scotts Bluf (scotts_bluf)
      • SenS-Line (sens_line)
      • Severin (severin)
      • Sinbo (sinbo)
      • SMART Technologies (smart_technologies)
      • Steba (steba)
      • SUCK UK (suck_uk)
      • Ta (ta)
      • Tarrington House (tarrington_house)
      • TecTake (tectake)
      • Tefal (tefal)
      • Tepro (tepro)
      • Traeger (traeger)
      • Trebs (trebs)
      • Tristar (tristar)
      • Uco (uco)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Unold (unold)
      • Vaggan (vaggan)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Weltevree (weltevree)
      • Westfalia (westfalia)
      • WMF (wmf)
      • Yakiniku (yakiniku)
      • Yong (yong)
    • Type barbecue (type_grill):
      • Elektrische barbecue (elektrische_barbecue)
      • Gasbarbecue (gasbarbecue)
      • Houtskool barbecue (houtskoolbarbecue)
      • Skottelbraais (skottelbraais)
      • Smoker barbecue (smoker_barbecue)
      • Kamado barbecue (kamado_barbecue)
    • Warmtebron (warmtebron):
      • Gas (gas)
      • Kolen (kolen)
      • Elektrisch (elektrisch)
    • Rookfunctie (rook_functie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • BBQ opties (grillfuncties):
      • Deksel (deksel)
      • Draagbaar (draagbaar)
      • Gereedschapshaak (gereedschapshaak)
      • Hoogte instelbaar (hoogte_instelbaar)
      • Inklapbaar (inklapbaar)
      • Met wielen (met_wielen)
      • Thermometer (thermometer)
      • Thermostaat (thermostaat)
      • Vet opvangbakje (vet_opvangbakje)
      • Warmhoudrooster (warmhoudrooster)
      • Werkbladen (werkbladen)
      • Zijbrander (zijbrander)
    • Aantal personen (aantal_personen):
      • Minder dan 2 personen (weinig)
      • 2 tot 4 personen (normaal)
      • 4 tot 6 personen (groot)
      • Meer dan 6 personen (grote)
    • Aantal branders/kookzones (aantal_burners_cooking_zones):
      • 1 (aantal_burners_cooking_zones_1.0)
      • 2 (aantal_burners_cooking_zones_2.0)
      • 3 (aantal_burners_cooking_zones_3.0)
      • 4 (aantal_burners_cooking_zones_4.0)
      • 5 (aantal_burners_cooking_zones_5.0)
      • 7 (aantal_burners_cooking_zones_7.0)
    • Vorm kookoppervlak (kookoppervlakte_vorm):
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoekig (rechthoekig)
      • Rond (rond)
      • Vierkant (vierkant)
    • Kook oppervlakte materiaal (kook_oppervlakte_materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Beton (beton)
      • Chroom (chroom)
      • Emaille (emaille)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wicker (wicker)
      • Zilver (zilver)
      • Zink (zink)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 45 cm (hoogte_cm_1)
      • 45 cm - 85 cm (hoogte_cm_2)
      • 85 cm - 110 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 110 cm (hoogte_cm_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 45 cm (breedte_cm_1)
      • 45 cm - 60 cm (breedte_cm_2)
      • 60 cm - 105 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 105 cm (breedte_cm_4)
    • Wieltjes (met_wielen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Blauw (blauw)
      • Paars (paars)
      • Beige (beige)
      • Zwart (zwart)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Multi (multi)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • teamvergelijk@vergelijk.be