x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er barbecues verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Drumgrill barbecue

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in barbecue categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Drumgrill smoker 57 x 92 cm staal zwart 4 delig
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163408848.jpg
      Drumgrill Drumgrill smoker 57 x 92 cm staal zwart 4 delig smoker 57 x 92 cm staal zwart 4 delig smoker 57 x 92 cm staal zwart 4 delig Drumgrill Smoker Met de veelzijdige Drumgrill smoker rook je een lekkere vis of een goed stuk lees en kun je daarna nagenieten bij een lekker vuurtje. Op een mooie zomerdag kun je met dit product tot 's avonds laat genieten. De smoker is een omgebouwd olievat en kan ook als vuurschaal of bijzettafel worden gebruikt. De smoker is makkelijk demonteerbaar en bestaat uit drie segmenten die je samen kunt voegen. Op deze manier kun je met een apparaat grillen, roken en langzaam garen. Specificaties... (1)
      Drumgrill smoker 57 x 92 cm staal zwart 4 delig
      • 08719324605526
      1
      deal
      376.90 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Weber DEFAULT
        • weber
      • Boretti DEFAULT
        • boretti
      • Cadac DEFAULT
        • cadac
      • Big Green Egg DEFAULT
        • big_green_egg
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Gas DEFAULT
        • gas
      • Kolen DEFAULT
        • kolen
    • Prijsbudget (price):
      • Minder dan €80 (budget)
      • €80 - €200 (low)
      • €200 - €400 (medium)
      • €400 - €700 (high)
      • Meer dan €700 (highest)
    • Merk (brand):
      • Weber (weber)
      • Barbecook (barbecook)
      • Outdoor Chef (outdoorchef)
      • Cadac (cadac)
      • Big Green Egg (big_green_egg)
      • Boretti (boretti)
      • Grandhall (grandhall)
      • Lotusgrill (lotusgrill)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • The Bastard (the_bastard)
      • 2L Home & Garden (2l_home_garden)
      • Ace Camp (ace_camp)
      • Activa (activa)
      • Afp (afp)
      • Arpe (arpe)
      • BarrelQ (barrelq)
      • Bartscher (bartscher)
      • Batavia (batavia)
      • BBGrill (bbgrill)
      • BBQ (bbq)
      • Bbq collection (bbq_collection)
      • BBQ Time (bbq_time)
      • Beper (beper)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bestron (bestron)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bomann (bomann)
      • Buschbeck (buschbeck)
      • Camp Gear (camp_gear)
      • Campingaz (campingaz)
      • Central Park (central_park)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cloer (cloer)
      • Cobb (cobb)
      • Coghlan's (coghlan_s)
      • Cookking (cookking)
      • Cosi (cosi)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • Cuisinier (cuisinier)
      • Dangrill (dangrill)
      • DOBENO (dobeno)
      • Domo (domo)
      • Drumgrill (drumgrill)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Edco (edco)
      • Eezylife (eezylife)
      • Emerio (emerio)
      • Esbit (esbit)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Everdure (everdure)
      • Express (express)
      • Ferraboli (ferraboli)
      • Feuerhand (feuerhand)
      • Frifri (frifri)
      • Fritel (fritel)
      • Gardalux (gardalux)
      • Garden Grill (garden_grill)
      • Generic (generic)
      • Grand Hall (grand_hall)
      • GRILL CHEF (grill_chef)
      • Grilleye (grilleye)
      • Gusta (gusta)
      • Hendi (hendi)
      • HerQs (herqs)
      • Horeca Select (horeca_select)
      • Huismerk (huismerk)
      • Höfats (ho_fats)
      • Intergard (intergard)
      • KAMADO (kamado)
      • Kamado joe (kamado_joe)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Klarstein (klarstein)
      • KOOKI (kooki)
      • Kynast (kynast)
      • La Hacienda (la_hacienda)
      • Landmann (landmann)
      • Lesli Living (lesli_living)
      • Lodge (lodge)
      • LOKS (loks)
      • Loooqs (loooqs)
      • Maxtuinmeubel (maxtuinmeubel)
      • Maxxtools (maxxtools)
      • Metro Professional (metro_professional)
      • Moulinex (moulinex)
      • Muurikka (muurikka)
      • Napoleon (napoleon)
      • Nesling (nesling)
      • Nobrand (nobrand)
      • Nomadiq (nomadiq)
      • Nova (nova)
      • Ofyr (ofyr)
      • Onbekend (onbekend)
      • OneConcept (oneconcept)
      • Outwell (outwell)
      • Patton (patton)
      • Perel (perel)
      • Petromax (petromax)
      • Piral (piral)
      • Point-Virgule (point_virgule)
      • Primus (primus)
      • Princess (princess)
      • Qlima (qlima)
      • RedFire (redfire)
      • Robens (robens)
      • Rösle (ro_sle)
      • Sagaform (sagaform)
      • Scotts Bluf (scotts_bluf)
      • SenS-Line (sens_line)
      • Severin (severin)
      • Sinbo (sinbo)
      • SMART Technologies (smart_technologies)
      • Steba (steba)
      • SUCK UK (suck_uk)
      • Ta (ta)
      • Tarrington House (tarrington_house)
      • Tefal (tefal)
      • Tepro (tepro)
      • Traeger (traeger)
      • Trebs (trebs)
      • Tristar (tristar)
      • Uco (uco)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Unold (unold)
      • Vaggan (vaggan)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Weltevree (weltevree)
      • Westfalia (westfalia)
      • WMF (wmf)
      • Yakiniku (yakiniku)
    • Type barbecue (type_grill):
      • Elektrische barbecue (elektrische_barbecue)
      • Gasbarbecue (gasbarbecue)
      • Houtskool barbecue (houtskoolbarbecue)
      • Skottelbraais (skottelbraais)
      • Smoker barbecue (smoker_barbecue)
      • Kamado barbecue (kamado_barbecue)
    • Warmtebron (warmtebron):
      • Gas (gas)
      • Kolen (kolen)
      • Elektrisch (elektrisch)
    • Rookfunctie (rook_functie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • BBQ opties (grillfuncties):
      • Deksel (deksel)
      • Draagbaar (draagbaar)
      • Gereedschapshaak (gereedschapshaak)
      • Hoogte instelbaar (hoogte_instelbaar)
      • Inklapbaar (inklapbaar)
      • Met wielen (met_wielen)
      • Thermometer (thermometer)
      • Thermostaat (thermostaat)
      • Vet opvangbakje (vet_opvangbakje)
      • Warmhoudrooster (warmhoudrooster)
      • Werkbladen (werkbladen)
      • Zijbrander (zijbrander)
    • Aantal personen (aantal_personen):
      • Minder dan 2 personen (weinig)
      • 2 tot 4 personen (normaal)
      • 4 tot 6 personen (groot)
      • Meer dan 6 personen (grote)
    • Aantal branders/kookzones (aantal_burners_cooking_zones):
      • 1 (aantal_burners_cooking_zones_1.0)
      • 2 (aantal_burners_cooking_zones_2.0)
      • 3 (aantal_burners_cooking_zones_3.0)
      • 4 (aantal_burners_cooking_zones_4.0)
      • 5 (aantal_burners_cooking_zones_5.0)
      • 7 (aantal_burners_cooking_zones_7.0)
    • Vorm kookoppervlak (kookoppervlakte_vorm):
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoekig (rechthoekig)
      • Rond (rond)
      • Vierkant (vierkant)
    • Kook oppervlakte materiaal (kook_oppervlakte_materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Beton (beton)
      • Chroom (chroom)
      • Emaille (emaille)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wicker (wicker)
      • Zilver (zilver)
      • Zink (zink)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 45 cm (hoogte_cm_1)
      • 45 cm - 85 cm (hoogte_cm_2)
      • 85 cm - 110 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 110 cm (hoogte_cm_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 45 cm (breedte_cm_1)
      • 45 cm - 60 cm (breedte_cm_2)
      • 60 cm - 110 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 110 cm (breedte_cm_4)
    • Wieltjes (met_wielen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Blauw (blauw)
      • Paars (paars)
      • Beige (beige)
      • Zwart (zwart)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Multi (multi)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • teamvergelijk@vergelijk.be