x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Rösle Videro G4-S Vario

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Rösle Videro G4-S Vario
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Rösle Videro G4-S Vario
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Rösle Videro G4-S Vario
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/220862792.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/180595211.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/179345479.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/179345481.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/179345480.jpg?ts=1
Rösle Rösle Videro G4-S Vario Videro G4-S Vario Videro G4-S Vario De Videro G4-S barbecue komt uit de collectie van het merk Rosle. Deze gasbarbecue heeft vier branders en een gasdrukregelaar met geïntegreerde slangbreukbe... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
  • 04004293255310
  • RS255310
4
  • Algemene kenmerken
    • Grill type: Buitenkeukens
    • Geslacht: Unisex
  • Design
    • Materiaal: Roestvrijstaal
    • Kleur: Zwart, Zilver
  • 883.99 899.00 EUR 4
    4
    • Fixami.be Fixami.be
      8.77138738910532 (147)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Accessoires niet meegeleverd. Bijzondere kenmerken Gasbarbecue Videro G4-S Vario+ 30 mbar, Zwart/RVS - Rösle Ga je gezellig met jouw vrie...883.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Kookexpert Kookexpert
      De Videro G4-S barbecue komt uit de collectie van het merk Rosle. Deze gasbarbecue heeft vier branders en een gasdrukregelaar met geïnteg...899.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Tuintoebehoren Tuintoebehoren
      De Videro G4-S barbecue komt uit de collectie van het merk Rosle. Deze gasbarbecue heeft vier branders en een gasdrukregelaar met geïnteg...899.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Etrias Etrias
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bestel Barbecue Rosle Videro G4-S Vario Zwart online. Bekijk alle Keukenmachines van het merk Rosle bij Etrias.899.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • OUTDOORCHEF Ascona 570 G
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102556485.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168120073.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105518569.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/37883938.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/101769354.jpg?ts=1
      OUTDOORCHEF OUTDOORCHEF Ascona 570 G Ascona 570 G Ascona 570 G De Outdoorchef Ascona 570 G Barbecue is een prachtige gas barbecue met een gelijkmatige warmteverdeling. De barbecue is gemaakt van RVS waardoor het erg duu... Kijk voor meer informatie op de website. (3)
      OUTDOORCHEF Ascona 570 G
      • 07611984014506
      • 18.127.94
      3
    • Weber Performer Premium GBS 57 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182806400.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84722276.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124280986.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/99294752.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/95167501.jpg?ts=1
      Weber Weber Performer Premium GBS 57 cm Performer Premium GBS 57 cm Performer Premium GBS 57 cm Met uw Performer premium gbs system 57cm black heeft u gegarandeerd barbecue plezier. De producten van Weber zijn van de hoogste kwaliteit, waardoor u altijd veilig en ontspannen kunt barbecuen. Uit onze collectie bbq & koken. Van het merk Weber maar met Warentuin - kwaliteit & services. Warentuin heeft alles voor huis, tuin en dier! Performer premium gbs system 57cm black, dit komt uit het assortiment gas bbq, koop hem gemakkelijk en goedkoop online! Dit product verkopen wij per stuk tenzij anders aangeven. (4)
      Weber Performer Premium GBS 57 cm
      • 00077924033155
      • 00077924018541
      • 776062
      • 1431004
      • 501408369
      • 15401004
      1
      deal
    • Decorson Novus betonnen bbq
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218615369.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128923715.jpg?ts=1
      Decorson Decorson Novus betonnen bbq Novus betonnen bbq Novus betonnen bbq Novus betonnen bbq. De producten van Decor zijn van goede kwaliteit en zijn een ideale toevoeging voor uw tuin! Uit onze collectie bbq & koken. Van het merk Decorson maar met Warentuin - kwaliteit & services. Warentuin heeft alles voor huis, tuin en dier! Novus betonnen bbq, dit komt uit het assortiment betonnen stenen bbq, koop hem gemakkelijk en goedkoop online! Dit product verkopen wij per stuk tenzij anders aangeven. (1)
      Decorson Novus betonnen bbq
      • 04031942000410
      1
    • Ofyr wood bag
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133185911.jpg?ts=1
      Ofyr Ofyr wood bag wood bag wood bag De OFYR houttas maakt de OFYR collectie compleet en is ideaal om houtblokken te verplaatsen of op te slaan! De stevige houttas is gemaakt van jute met een plastic binnenvoering. De OFYR houttas heeft een inhoud van wel 72 Liter. (1)
      Ofyr wood bag
      • 03291138796898
      • 3291138796898
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 799.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 799.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 889.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 889.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 889.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 889.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 889.00
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 888.99
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 888.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 888.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 888.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 888.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 888.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 888.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 888.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 888.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 888.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 888.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 888.99
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 888.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 888.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 888.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 888.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 888.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 888.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 888.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 888.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 888.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 888.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 888.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 888.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 888.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 888.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 888.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 888.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 888.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 888.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 888.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 888.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 888.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 888.99
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 888.79
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 888.79
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 888.79
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 888.79
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 888.79
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 888.79
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 888.79
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 888.79
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 888.79
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 888.79
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 888.79
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 888.79
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 888.79
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 888.79
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 888.79
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 888.79
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 888.79
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 888.79
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 888.79
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 888.79
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 888.79
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 888.79
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 888.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 888.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 888.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 888.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 888.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 888.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 888.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 888.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 888.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 888.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 888.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 888.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 888.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 888.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 888.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 888.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 888.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 888.99
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 830.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 830.99
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 821.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 821.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 821.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 821.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 821.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 821.99
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 883.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 883.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 883.99
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 883.99
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 883.99
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 883.99
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 883.99
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 883.99
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 883.99
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 883.99
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 883.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be