x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
x Categorieën
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er barbecues verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Smeg barbecue

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in barbecue categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Smeg PGF30B Electrisch 1800W Zwart, Roestvrijstaal barbecue
      • //static2.vergelijk.be/fotos/{{size}}/7/8/1/4/smeg-pgf-30-b-18197814.jpg
      • //static2.vergelijk.be/fotos/{{size}}/1/6/3/1/smeg-pgf-30-b-18261631.jpg
      • //static0.vergelijk.be/fotos/{{size}}/4/1/4/6/smeg-pgf30b-20814146.jpg
      • //static0.vergelijk.be/fotos/{{size}}/6/9/9/0/smeg-pgf-30-b-18196990.jpg
      • //static2.vergelijk.be/fotos/{{size}}/7/8/1/4/smeg-pgf-30-b-18197814.jpg?m=Ly9zdGF0aWMyLnZlcmdlbGlqay5iZS9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzcvOC8xLzQvc21lZy1wZ2YtMzAtYi0xODE5NzgxNC5qcGc=
      • //static2.vergelijk.be/fotos/{{size}}/1/6/3/1/smeg-pgf-30-b-18261631.jpg?m=Ly9zdGF0aWMyLnZlcmdlbGlqay5iZS9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzEvNi8zLzEvc21lZy1wZ2YtMzAtYi0xODI2MTYzMS5qcGc=
      • //static0.vergelijk.be/fotos/{{size}}/4/1/4/6/smeg-pgf30b-20814146.jpg?m=Ly9zdGF0aWMwLnZlcmdlbGlqay5iZS9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzQvMS80LzYvc21lZy1wZ2YzMGItMjA4MTQxNDYuanBn
      • //static0.vergelijk.be/fotos/{{size}}/6/9/9/0/smeg-pgf-30-b-18196990.jpg?m=Ly9zdGF0aWMwLnZlcmdlbGlqay5iZS9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzYvOS85LzAvc21lZy1wZ2YtMzAtYi0xODE5Njk5MC5qcGc=
      Smeg PGF30B Electrisch 1800W Zwart, Roestvrijstaal barbecue (1)
      Smeg PGF30B Electrisch 1800W Zwart, Roestvrijstaal barbecue
      Bol.com Bol.com
      8.486350929247465 (27)
      • //static1.vergelijk.be/s/4.64.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      444, 1w (offer_sdt_1_week)
      Bol.com Bol.com
      8.486350929247465 (27)
      • //static1.vergelijk.be/s/4.64.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      444, 1w (offer_sdt_1_week)
      3
      most_sold
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Barbecue DEFAULT
        • barbecue
      • Grill DEFAULT
        • grill
      • Weber DEFAULT
        • weber
      • Boretti DEFAULT
        • boretti
      • Cadac DEFAULT
        • cadac
      • Big Green Egg DEFAULT
        • big_green_egg
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Gas DEFAULT
        • gas
      • Elektrisch DEFAULT
        • electrisch
      • Kolen DEFAULT
        • kolen
    • Soort (soort):
      • Grill (grill)
      • Barbecue (barbecue)
    • Warmtebron (warmtebron):
      • Kolen (kolen)
      • Elektrisch (electrisch)
      • Gas (gas)
      • BBQ (bbq)
      • Elektrisch (elektrisch)
      • Houtskool + gas (houtskool_gas)
      • Inductie (inductie)
      • Kaphout (kaphout)
      • Keramisch (keramisch)
      • Natuurlijk gas (natuurlijk_gas)
      • Oven (oven)
    • Merk (brand):
      • Weber (weber)
      • Princess (princess)
      • Tefal (tefal)
      • Campingaz (campingaz)
      • Barbecook (barbecook)
      • Adler (adler)
      • AEG (aeg)
      • Azura (azura)
      • BarrelQ (barrelq)
      • Batavia (batavia)
      • BBGrill (bbgrill)
      • Bbq collection (bbq_collection)
      • Bekend van TV (bekend_van_tv)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bestoutdoor (bestoutdoor)
      • Bestron (bestron)
      • Big Green Egg (big_green_egg)
      • Blokker (blokker)
      • Blumfeldt (blumfeldt)
      • Bodum (bodum)
      • Bomann (bomann)
      • Boretti (boretti)
      • Bosch (bosch)
      • Bourgini (bourgini)
      • Breville (breville)
      • Brixton (brixton)
      • BROIL KING (broil_king)
      • Buschbeck (buschbeck)
      • Cadac (cadac)
      • Camerons (camerons)
      • Casselin (casselin)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cloer (cloer)
      • Cobb (cobb)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • Cuisinier (cuisinier)
      • CUISINIER DELUXE (cuisinier_deluxe)
      • DOBENO (dobeno)
      • Domo (domo)
      • Donkey Products (donkey_products)
      • Edco (edco)
      • Edco Online (edco_online)
      • Eigen Merk (eigen_merk)
      • Emerio (emerio)
      • Esbit (esbit)
      • ESSCHERT (esschert)
      • Eva solo (eva_solo)
      • Ferraboli (ferraboli)
      • Feuerdesign (feuerdesign)
      • Firefriend (firefriend)
      • Fritel (fritel)
      • Garden Grill (garden_grill)
      • GardenGrill (gardengrill)
      • Geen Merk (geen_merk)
      • Gourmetmaxx (gourmetmaxx)
      • Grand Hall (grand_hall)
      • Grandhall (grandhall)
      • Grill Guru (grill_guru)
      • Happy Cocooning (happy_cocooning)
      • Hendi (hendi)
      • Home Essentials (home_essentials)
      • Höfats (ho_fats)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • JOE's Barbecue Smoker (joe_s_barbecue_smoker)
      • Joe's BBQ Smoker (joe_s_bbq_smoker)
      • KAMADO (kamado)
      • Kamado joe (kamado_joe)
      • Keter (keter)
      • Kitchen Basics (kitchen_basics)
      • Klarstein (klarstein)
      • KOOKI (kooki)
      • Korona (korona)
      • La hacienda (la_hacienda)
      • Landmann (landmann)
      • Lesara (lesara)
      • Lifetime Garden (lifetime_garden)
      • LotusGrill (lotusgrill)
      • Lumme (lumme)
      • Medion (medion)
      • Miele (miele)
      • Moa (moa)
      • Moulinex (moulinex)
      • Muurikka (muurikka)
      • Nampook (nampook)
      • Napoleon (napoleon)
      • NEFF (neff)
      • Nova (nova)
      • OneConcept (oneconcept)
      • OUTDOORCHEF (outdoorchef)
      • Outtrade (outtrade)
      • Outwell (outwell)
      • Patton (patton)
      • Perel (perel)
      • Philips (philips)
      • Primus (primus)
      • PROFI COOK (profi_cook)
      • Qlima (qlima)
      • Roesle (roesle)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Rösle (ro_sle)
      • SenS-Line (sens_line)
      • Severin (severin)
      • Siemens (siemens)
      • Silva Homeline (silva_homeline)
      • Smeg (smeg)
      • Sol (sol)
      • Solis (solis)
      • Staub (staub)
      • Steba (steba)
      • SUCK UK (suck_uk)
      • Sunburst (sunburst)
      • Sunred (sunred)
      • Super Feuer (super_feuer)
      • Telefunken (telefunken)
      • Tepro (tepro)
      • TEPRO GARTEN (tepro_garten)
      • The Bastard (the_bastard)
      • Tomado (tomado)
      • Toolland (toolland)
      • Tristar (tristar)
      • Uco (uco)
      • Verycook (verycook)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • VUURmerk (vuurmerk)
      • Wild & Wolf (wild_wolf)
      • Wmf (wmf)
      • XD Design (xd_design)
    • Wat is je budget? (price):
      • Minder dan €80 (budget)
      • €80 - €200 (low)
      • €200 - €400 (medium)
      • Meer dan €400 (high)
    • Model (model):
      • Fireplace (fireplace)
      • Haard (haard)
      • Ketel (ketel)
      • Kettle (kettle)
      • Kookunit (kookunit)
      • Tafelblad (tafelblad)
      • Vat (vat)
      • Verrijdbaar (verrijdbaar)
    • Vermogen grill (vermogen):
      • 1200 W (vermogen_1200.0)
      • 2000 W (vermogen_2000.0)
      • 2100 W (vermogen_2100.0)
      • 2300 W (vermogen_2300.0)
      • 2500 W (vermogen_2500.0)
      • 4400 W (vermogen_4400.0)
    • Thermostaat (thermostaat):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Diameter kookoppervlak (diameter_kookoppervlak):
      • < 355 mm (diameter_kookoppervlak_360)
      • 355 mm - 435 mm (diameter_kookoppervlak_360_440)
      • 435 mm - 545 mm (diameter_kookoppervlak_440_550)
      • ≥ 545 mm (diameter_kookoppervlak_550)
    • Deksel barbecue (deksel):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Rookfunctie (rook_functie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Materiaal behuizing (materiaal_behuizing):
      • Aluminium (aluminium)
      • Bamboo (bamboo)
      • Chroom (chroom)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Keramisch (keramisch)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Thermoplastic (thermoplastic)
    • Vorm kookoppervlak (kookoppervlakte_vorm):
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoekig (rechthoekig)
      • Rond (rond)
      • Vierkant (vierkant)
    • Wieltjes (transportwieltjes):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Zwart (zwart)
      • Crème (cre_me)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be