x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Apple iPhone 11 128GB Zwart

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Apple iPhone 11 128GB Zwart
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Apple iPhone 11 128GB Zwart
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Apple iPhone 11 128GB Zwart
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/210650682.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/181021924.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/210650680.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/210650679.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/167623579.jpg?ts=1
Apple Apple iPhone 11 128GB Zwart iPhone 11 128GB Zwart iPhone 11 128GB Zwart Apple iPhone 11 - 128GB - Zwart (23)
  • 00190199223196
  • 00190199223363
  • 00190199223462
  • 00190199223189
  • 00190199223202
  • 00190199223356
  • 00194252099131
  • 00194252099223
  • 00194252099001
  • MHDH3FS/A
  • 6422881
  • 0194252099223
  • MHDH3ZD/A
  • 0190199223462
  • MWM02QN/A
  • 7131399
  • MHDH3QN/A
2
  • 6.1 inch GOOD Op dit grote scherm zie je alles perfect. Ook ideaal voor een filmpje
  • 12 MP GOOD Deze smartphone heeft een goede camera waarmee je scherpere foto’s maakt
  • Harde schijf
    • Hardeschijfcapaciteit: 128 GB
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Glas
  • Beeldscherm
    • Beeldschermdiagonaal in inch: 6.1 inch
  • Software
    • Meegeleverd besturingssysteem: iOS
  • Netwerk
    • Netwerk: 4G
    • 4G: Ja
  • Algemene kenmerken
    • Kenmerken mobiele telefoon: GPS, NFC, Dual SIM, Waterbestendig, Gezichtsherkenning, Draadloos opladen, Bluetooth, Snellaadfunctie
    • Duale simkaart: Ja
    • Geslacht: Kinderen, Unisex
  • Geheugen
    • Interne RAM: 4 GB
  • Camera
    • Resolutie camera achterzijde: 12 megapixel
    • Resolutie camera voorzijde: 12 megapixel
  • Technische details
    • Beschermd tegen: Waterbestendig
    • Type SIM kaart: Nano SIM, eSIM
    • Face ID: Ja
    • Ingebouwde afstandsmeter: Ja
    • Stofwerend: Ja
    • Waterdicht: Ja
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • Functies
    • Ambient light sensor: Ja
  • Accu/Batterij
    • Accucapaciteit: 3110 mAh
    • Draadloos opladen: Ja
    • Snel opladen: Ja
  • Beveiliging
    • International Protection (IP) code: IP68
  • Prestatie
    • Accelerometer: Ja
    • Barometer: Ja
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Bluetooth: Ja
    • Bluetooth versie: 5.0
    • GPS-functie: Ja
    • Near Field Communication (NFC): Ja
  • Overig
    • Minimaal benodigde schijfruimte: 128 GB
  • 583.00 621.00 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      In het kader van de inspanningen van Apple om zijn milieudoelstellingen te behalen, worden bij iPhoneSE geen lichtnetadapter en EarPods m...583.00, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Coolblue.be Coolblue.be
      8.792136941944731 (58)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Let op: een oplader en oordopjes worden niet meegeleverd en schaf je daarom los aan. Het 6,1 inch Liquid Retina scherm van Apple iPhone 1...621.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Forza Refurbished Apple iPhone X - 64GB - Zo goed als nieuw (A Grade) - Spacegrijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168715531.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139701087.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139699998.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139698955.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139700055.jpg?ts=1
      Forza Refurbished Forza Refurbished Apple iPhone X - 64GB - Zo goed als nieuw (A Grade) - Spacegrijs Apple iPhone X - 64GB - Zo goed als nieuw (A Grade) - Spacegrijs Apple iPhone X - 64GB - Zo goed als nieuw (A Grade) - Spacegrijs De iPhone X 64GB Space Grey is een van de krachtigste iPhones van Apple. Het device is erg gewild, zowel in de zakenwereld als bij consumenten. Dit heeft onder andere te maken met de power en de nieuwe mogelijkheden die het toestel met zich meebrengt, zoals Face-ID, Emoji en draadloos opladen. Ook is de iPhone X uitgerust met een prachtig 5,8 inch OLED-beeldscherm. Dit toestel is een A grade device. Een toestel met een A-grade gradatie is als nieuw en bijna niet van nieuw te onderscheiden. A-... (2)
      Forza Refurbished Apple iPhone X - 64GB - Zo goed als nieuw (A Grade) - Spacegrijs
      • 08719743772519
      1
      deal
    • Apple iPhone 6S by Renewd - 64GB Silver
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/88782253.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168754567.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/103102539.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122540754.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122540752.jpg?ts=1
      Apple Apple iPhone 6S by Renewd - 64GB Silver iPhone 6S by Renewd - 64GB Silver iPhone 6S by Renewd - 64GB Silver De iPhone 6S 64GB Wit is een populaire Apple iPhone, zowel bij consumenten als zakelijke gebruikers. De iPhone 6S is een krachtig device met uitstekende specificaties, waardoor de gebruiksvriendelijkheid van dit device geweldig is. Deze iPhone is verkrijgbaar in vier stijlvolle kleuren. Deze iPhone is verkrijgbaar in vier stijlvolle kleuren. Dit is een A grade device. Een refurbished product met conditie A grade is zo goed als nieuw. Mogelijk bevatten deze devices één tot drie lichte cosmetis... (1)
      Apple iPhone 6S by Renewd - 64GB Silver
      • 08719481701017
      • 08719244270972
      • 5747463
      • RND-P62264
      1
      deal
    • Samsung GT-C3530
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219869124.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219869238.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219869234.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219869239.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219869240.jpg?ts=1
      Samsung Samsung GT-C3530 GT-C3530 GT-C3530 Productbeschrijving: De Samsung C3530 beschikt over een gebruikers interface dat met je meedenkt. - Supersnel en gemakkelijk navigeren door je telefoon. - Vanaf je startscherm heb je eenvoudig toegang tot menukoppelingen, favoriete contacten en events. - Personaliseer je startscherm van je telefoon met persoonlijke themas. Het toestel is een refurbished (gereviseerd) Samsung GT-C3530 met enkel originele Samsung onderdelen met 2 jaar garantie. Alles functioneert als nieuw en de batterijconditi... (3)
      Samsung GT-C3530
      • 08806071162072
      • GT-C3530HSA
      1
    • Samsung E1200i origineel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219819379.jpg?ts=1
      Samsung Samsung E1200i origineel E1200i origineel E1200i origineel Productbeschrijving: Met de Samsung E1200iheb je een stijlvolle telefoon op zak die zeer gemakkelijk is in gebruik. Met zijn compacte afmetingen neem je je telefoon gemakkelijk mee. Deze mobiele telefoon heeft een groot 1.52 inch TFT kleurendisplay. Op het display van je Samsung E1200ikijk je met groot gemak naar alle toepassingen van je telefoon. Dankzij de krachtige 800 mAh batterij kun je langer genieten van je telefoon.Het toestel is een refurbished (gereviseerd) Samsung E1200imet enkel o... (8)
      Samsung E1200i origineel
      • 08715557012384
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 636.00
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 637.00
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 637.00
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 637.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 637.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 637.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 637.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 637.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 636.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 636.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 636.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 636.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 636.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 509.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 509.00
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 509.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 509.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 509.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 509.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 509.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 509.00
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 529.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 529.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 529.00
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 529.00
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 425.90
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 415.90
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 415.90
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 415.90
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 415.90
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 415.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 415.90
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 630.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 630.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 630.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 629.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 630.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 630.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 630.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 629.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 630.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 630.00
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 630.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 630.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 630.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 629.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 616.00
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 591.69
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 591.69
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 613.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 613.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 613.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 613.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 615.00
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 610.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 612.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 612.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 615.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 614.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 610.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 610.00
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 609.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 609.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 609.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 610.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 589.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 589.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 589.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 589.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 589.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 589.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 589.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 589.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 589.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 589.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 588.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 588.00
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 588.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 583.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 550.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 549.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 549.00
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 549.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 549.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 578.00
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 578.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 578.00
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 587.00
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 639.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 639.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 639.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 639.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 639.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 639.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 639.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 639.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 639.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 639.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 653.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 589.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 589.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 586.00
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 589.00
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 649.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 586.00
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 586.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 586.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 586.00
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 597.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 597.00
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 589.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 589.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 589.00
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 589.00
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 589.00
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 572.45
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 572.45
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 589.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 589.00
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 589.00
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 589.00
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 589.00
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 589.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 589.00
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 600.00
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 589.00
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 589.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 589.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 589.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 589.00
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 589.00
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 589.00
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 588.00
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 589.00
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 582.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 582.00
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 580.00
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 579.00
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 583.00
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 583.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 583.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 583.00
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 583.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 583.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be