x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Apple iPhone 11 64GB Wit

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Apple iPhone 11 64GB Wit
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Apple iPhone 11 64GB Wit
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Apple iPhone 11 64GB Wit
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/166657882.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/181022932.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/225547316.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/225547319.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/171121900.jpg?ts=1
Apple Apple iPhone 11 64GB Wit iPhone 11 64GB Wit iPhone 11 64GB Wit Exact wat je nodig hebt. Precies wat je wilt.\nEen nieuw dual camera-systeem dat nog meer moois vastlegt. De snelste chip in een smart­phone ooit en batterij voor een hele dag, zodat je meer kunt doen en minder hoeft te laden. En de hoogste videokwaliteit van alle smart­phones, waardoor je herinneringen er nog beter uitzien.\nKnap lastig om nu nog een slechte foto te maken.\n Compleet nieuw dual camera-systeem.\nMaak je fotos ultragroot. De nieuwe ultragroothoek­camera en de vernieuwde interf... (2)
  • 08720195022596
  • 00190199218277
  • 08720039733152
  • 00190199221338
  • 00194252097588
  • 00190199221512
  • 00190199221611
  • 00194252097670
  • 00194252097595
  • 00190199221352
  • 00194252097458
  • 08720195022589
  • 6422453
  • MHDC3ZD/A
  • 0194252097670
  • MWLU2QN/A
  • 7131379
  • MHDC3QN/A
  • MHDC3FS/A
  • MWLU2ZD/A
  • 0190199221611
2
  • 6.1 inch GOOD Op dit grote scherm zie je alles perfect. Ook ideaal voor een filmpje
  • 12 MP GOOD Deze smartphone heeft een goede camera waarmee je scherpere foto’s maakt
  • Harde schijf
    • Hardeschijfcapaciteit: 64 GB
  • Design
    • Kleur: Zwart, Wit
    • Materiaal: Glas
  • Beeldscherm
    • Beeldschermdiagonaal in inch: 6.1 inch
  • Software
    • Meegeleverd besturingssysteem: iOS
  • Netwerk
    • Netwerk: 4G
    • 4G: Ja
  • Algemene kenmerken
    • Kenmerken mobiele telefoon: GPS, NFC, Dual SIM, Waterbestendig, Gezichtsherkenning, Draadloos opladen, Snellaadfunctie
    • Duale simkaart: Ja
    • Geslacht: Kinderen, Unisex
  • Geheugen
    • Interne RAM: 4 GB
  • Camera
    • Resolutie camera achterzijde: 12 megapixel
    • Resolutie camera voorzijde: 12 megapixel
  • Technische details
    • Beschermd tegen: Waterbestendig
    • Type SIM kaart: Nano SIM, eSIM
    • Face ID: Ja
    • Ingebouwde afstandsmeter: Ja
    • Stofwerend: Ja
    • Waterdicht: Ja
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • Functies
    • Ambient light sensor: Ja
  • Accu/Batterij
    • Accucapaciteit: 3110 mAh
    • Draadloos opladen: Ja
    • Snel opladen: Ja
  • Beveiliging
    • International Protection (IP) code: IP68
  • Prestatie
    • Accelerometer: Ja
    • Barometer: Ja
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Bluetooth versie: 5.0
    • GPS-functie: Ja
    • Near Field Communication (NFC): Ja
  • Overig
    • Minimaal benodigde schijfruimte: 64 GB
  • 562.00 562.00 EUR 2
    2
    • Coolblue.be Coolblue.be
      8.792136941944731 (58)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Let op: een oplader en oordopjes worden niet meegeleverd en schaf je daarom los aan. Het 6,1 inch Liquid Retina scherm van Apple iPhone 1...562.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • MediaMarkt Belgie MediaMarkt Belgie
      3.5409360651735327 (5)
      Exact wat je nodig hebt. Precies wat je wilt.\nEen nieuw dual camera-systeem dat nog meer moois vastlegt. De snelste chip in een smart­ph...562.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Forza Refurbished Apple iPhone X - 64GB - Zo goed als nieuw (A Grade) - Spacegrijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168715531.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139701087.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139699998.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139698955.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139700055.jpg?ts=1
      Forza Refurbished Forza Refurbished Apple iPhone X - 64GB - Zo goed als nieuw (A Grade) - Spacegrijs Apple iPhone X - 64GB - Zo goed als nieuw (A Grade) - Spacegrijs Apple iPhone X - 64GB - Zo goed als nieuw (A Grade) - Spacegrijs De iPhone X 64GB Space Grey is een van de krachtigste iPhones van Apple. Het device is erg gewild, zowel in de zakenwereld als bij consumenten. Dit heeft onder andere te maken met de power en de nieuwe mogelijkheden die het toestel met zich meebrengt, zoals Face-ID, Emoji en draadloos opladen. Ook is de iPhone X uitgerust met een prachtig 5,8 inch OLED-beeldscherm. Dit toestel is een A grade device. Een toestel met een A-grade gradatie is als nieuw en bijna niet van nieuw te onderscheiden. A-... (2)
      Forza Refurbished Apple iPhone X - 64GB - Zo goed als nieuw (A Grade) - Spacegrijs
      • 08719743772519
      1
      deal
    • Apple iPhone 6S by Renewd - 64GB Silver
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/88782253.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168754567.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/103102539.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122540754.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122540752.jpg?ts=1
      Apple Apple iPhone 6S by Renewd - 64GB Silver iPhone 6S by Renewd - 64GB Silver iPhone 6S by Renewd - 64GB Silver De iPhone 6S 64GB Wit is een populaire Apple iPhone, zowel bij consumenten als zakelijke gebruikers. De iPhone 6S is een krachtig device met uitstekende specificaties, waardoor de gebruiksvriendelijkheid van dit device geweldig is. Deze iPhone is verkrijgbaar in vier stijlvolle kleuren. Deze iPhone is verkrijgbaar in vier stijlvolle kleuren. Dit is een A grade device. Een refurbished product met conditie A grade is zo goed als nieuw. Mogelijk bevatten deze devices één tot drie lichte cosmetis... (1)
      Apple iPhone 6S by Renewd - 64GB Silver
      • 08719481701017
      • 08719244270972
      • 5747463
      • RND-P62264
      1
      deal
    • Samsung GT-C3530
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219869124.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219869238.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219869234.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219869239.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219869240.jpg?ts=1
      Samsung Samsung GT-C3530 GT-C3530 GT-C3530 Productbeschrijving: De Samsung C3530 beschikt over een gebruikers interface dat met je meedenkt. - Supersnel en gemakkelijk navigeren door je telefoon. - Vanaf je startscherm heb je eenvoudig toegang tot menukoppelingen, favoriete contacten en events. - Personaliseer je startscherm van je telefoon met persoonlijke themas. Het toestel is een refurbished (gereviseerd) Samsung GT-C3530 met enkel originele Samsung onderdelen met 2 jaar garantie. Alles functioneert als nieuw en de batterijconditi... (3)
      Samsung GT-C3530
      • 08806071162072
      • GT-C3530HSA
      1
    • Samsung E1200i origineel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219819379.jpg?ts=1
      Samsung Samsung E1200i origineel E1200i origineel E1200i origineel Productbeschrijving: Met de Samsung E1200iheb je een stijlvolle telefoon op zak die zeer gemakkelijk is in gebruik. Met zijn compacte afmetingen neem je je telefoon gemakkelijk mee. Deze mobiele telefoon heeft een groot 1.52 inch TFT kleurendisplay. Op het display van je Samsung E1200ikijk je met groot gemak naar alle toepassingen van je telefoon. Dankzij de krachtige 800 mAh batterij kun je langer genieten van je telefoon.Het toestel is een refurbished (gereviseerd) Samsung E1200imet enkel o... (8)
      Samsung E1200i origineel
      • 08715557012384
      1
    • Kleur (kleur):
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 567.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 567.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 567.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 567.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 566.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 566.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 564.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 564.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 564.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 564.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 564.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 564.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 459.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 469.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 469.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 469.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 469.00
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 439.00
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 469.00
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 385.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 385.90
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 385.90
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 385.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 385.90
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 395.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 395.90
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 559.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 559.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 559.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 559.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 559.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 559.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 559.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 559.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 559.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 541.99
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 559.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 559.00
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 541.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 541.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 541.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 541.99
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 541.99
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 541.99
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 541.99
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 541.99
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 541.99
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 541.99
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 541.99
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 541.99
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 541.99
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 541.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 541.00
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 534.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 541.99
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 541.99
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 541.99
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 541.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 541.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 541.99
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 549.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 542.08
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 542.08
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 542.08
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 549.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 538.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 538.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 531.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 523.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 516.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 514.00
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 534.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 524.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 534.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 538.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 538.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 534.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 535.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 535.95
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 534.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 450.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 511.00
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 514.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 514.00
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 499.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 499.99
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 535.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 535.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 535.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 535.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 535.95
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 514.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 514.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 514.00
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 514.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 514.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 514.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 535.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 535.95
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 538.00
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 514.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 514.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 514.00
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 538.00
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 538.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 538.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 538.00
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 538.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 538.00
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 538.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 538.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 538.00
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 538.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 538.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 538.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 538.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 538.00
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 538.00
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 538.00
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 538.00
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 522.45
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 522.45
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 538.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 538.00
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 538.00
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 538.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 538.00
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 538.00
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 538.00
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 538.00
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 526.00
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 526.00
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 549.00
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 534.00
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 549.00
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 534.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 534.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 534.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 534.00
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 556.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 556.99
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 556.99
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 556.99
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 555.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 555.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 555.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 555.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be