x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Apple iPhone X 256GB Space Gray

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Apple iPhone X 256GB Space Gray
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Apple iPhone X 256GB Space Gray
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Apple iPhone X 256GB Space Gray
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/151463312.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/167518908.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/124284393.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/124035633.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/122443251.jpg?ts=1
Apple Apple iPhone X 256GB Space Gray iPhone X 256GB Space Gray iPhone X 256GB Space Gray Apple iPhone X - 256GB - Spacegrijs (1)
  • 00190198458094
  • 08719743779358
  • 00190198458230
  • 00190198458353
  • 00190198458223
  • 00190198458049
  • 00190198458117
  • 00190198458209
  • 9750020
  • 000000000000237845
  • 22021359/MQAF2ZD
  • IPHONEX256GBSPACEGREY
  • MQAF2QN/A
  • MQAF2FS/A
  • 4592641
  • 9845771
  • MQAF2ZD/A
  • MQAF2ZD/A?NL
  • MQAF2
1
  • 5.8 inch GOOD Op dit grote scherm zie je alles perfect. Ook ideaal voor een filmpje
  • 7 MP AVERAGE Vergeleken met andere telefoons heeft deze een gemiddelde camera, goed genoeg voor Facebook foto’s
  • Harde schijf
    • Hardeschijfcapaciteit: 256 GB
    • Compatibele geheugenkaarten: Niet ondersteund
    • Maximale grootte geheugenkaart: 0 GB
  • Design
    • Kleur: Multi, Zwart, Grijs
    • Materiaal: Glas, Metaal
    • Ouderentelefoon: Nee
  • Beeldscherm
    • Beeldschermdiagonaal in inch: 5.8 inch
    • Curved tv: Platte TV
    • Night mode: Ja
    • Pixeldichtheid: 458 ppi
    • Touch technology: Multi-Touch
    • Touchscreen: Ja
  • Software
    • Meegeleverd besturingssysteem: iOS
    • Geschikt voor Windows: Ja
  • Netwerk
    • Netwerk: 2G, 3G, 4G
    • 4G: Ja
    • 4G standaarden: LTE
    • Bluetoothprofielen: A2DP
    • 2G standaarden: GSM
    • Wi-Fi Direct: Nee
    • Wifi-standaard: WiFi ac
    • WiFi-verbinding: Ja
  • Algemene kenmerken
    • Kenmerken mobiele telefoon: GPS, NFC, Stappenteller, Waterbestendig, Met flits, Bluetooth, Snellaadfunctie
    • Duale simkaart: Nee
    • Type telefoon: Smartphone
    • FM-radio: Ja
    • Garantie: 2 jaar
    • Geluid: Stereo
    • Geschikt voor: Tweede camera (voorop)
    • Geslacht: Kinderen, Unisex
    • Spraakactivering: Ja
  • Geheugen
    • Interne RAM: 3 GB
    • Memory card slot: Nee
    • RAM maximum prise en charge : 3 GB
  • Accu/Batterij
    • Batterij levensduur (uur): 21 Uur
    • Batterijtechnologie: Lithium-Ion (Li-Ion)
    • Accucapaciteit: 2716 mAh
    • Snel opladen: Ja
  • Camera
    • Resolutie camera achterzijde: 12 megapixel
    • Resolutie camera voorzijde: 7 megapixel
    • Autofocus: Ja
    • Beeldstabilisator: Ja
    • Front camera: Ja
    • Ingebouwde flitser: Ja
    • Sluitertijd tweede camera achterzijde: 12
    • Video recording: Ja
  • Technische details
    • Beschermd tegen: Waterbestendig, Spatwaterdicht
    • Type SIM kaart: Nano SIM
    • Compatibele producten: Apple iPhone X
    • Refurbished: Nee
    • Gyroscope: Ja
    • HD type: QUAD HD
    • Hoofdtelefoon aansluiting: Nee
    • Internet TV: Ja
    • Light sensor: Ja
    • Ondersteunde beeldformaten: GIF
    • Optische zoom: 2
    • Schokbestendig: Nee
    • Spatwaterbestendig: Ja
    • Stand-by tijd: 384 Uur
    • Stem-bevelen: Ja
    • Stofwerend: Ja
    • Tweede scherm: Nee
    • Vluchtmode: Ja
    • Waterdicht: Ja
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 7.09 cm
    • Breedte: 70.9 mm
    • Diepte: 0.77 cm
    • Diepte product: 7.7 mm
    • Gewicht product: 174 g
    • Hoogte: 14.36 cm
    • Hoogte: 143.6 mm
  • Energie
    • Talk time (3G): 21 Uur
  • Accessoires
    • Klaar voor: Ja
  • Functies
    • E-mail & Multimedia Push Functie: Ja
    • Mms-functie: Ja
    • Sms-functie: Ja
  • Beveiliging
    • International Protection (IP) code: IP67
    • Vingerafdruklezer: Nee
  • Handheld
    • Beeldschermgrootte: 5.8 inch
  • Mediaformaten
    • Ondersteund videoformaat: M-JPEG, mp4, MPEG4
  • Mediatypes
    • AirPlay: Ja
  • Navigatie
    • Electronisch kompas: Ja
  • Prestatie
    • Accelerometer: Ja
    • Barometer: Ja
    • GPS: Ja
    • Ingebouwde stappenteller: Ja
  • Processor
    • Aantal processoren: 6
    • Processor-kloksnelheid: 2.39 GHz
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Bluetooth: Ja
    • GPS-functie: Ja
    • Near Field Communication (NFC): Ja
    • Usb: Nee
  • publishing
    • Jaar van introductie: 2017
    • Introductiejaar: 2017
  • Overig
    • Minimaal benodigde schijfruimte: 256 GB
  • 0 0.00 EUR 0
    0
  • 0 0
    • Apple iPhone 11 Pro Max 512GB Gold
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166658020.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165107674.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165107675.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158317489.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158317490.jpg?ts=1
      Apple Apple iPhone 11 Pro Max 512GB Gold iPhone 11 Pro Max 512GB Gold iPhone 11 Pro Max 512GB Gold (4)
      Apple iPhone 11 Pro Max 512GB Gold
      • 00190199384965
      • 00190199384866
      • 00190199384699
      • 00190199384705
      • MWHQ2FS/A
      • 6422499
      • 0190199384965
      • MWHQ2ZD/A
      1
    • Apple iPhone 11 Pro Max 256 GB Zilver
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166657910.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219975936.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162124554.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146323854.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168844101.jpg?ts=1
      Apple Apple iPhone 11 Pro Max 256 GB Zilver iPhone 11 Pro Max 256 GB Zilver iPhone 11 Pro Max 256 GB Zilver (1)
      Apple iPhone 11 Pro Max 256 GB Zilver
      • 00190199383111
      • 00190199383012
      • 00190199382794
      • 00190199382855
      • 00190199382848
      • MWHK2FS/A
      • 6422465
      • MWHK2ZD/A
      • MWHK2QN/A
      • 0190199383111
      1
    • Samsung Galaxy J1 SM-J100H 4GB Wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139693929.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219819494.jpg?ts=1
      Samsung Samsung Galaxy J1 SM-J100H 4GB Wit Galaxy J1 SM-J100H 4GB Wit Galaxy J1 SM-J100H 4GB Wit Productbeschrijving: De Samsung Galaxy J1 is een relatief eenvoudige en daardoor betaalbare Android-smartphone van Samsung. De J1 beschikt in de hoeken over stootranden die in dezelfde kleur van het toestel zijn meegespoten. Dat geeft net even wat meer stevigheid zonder in te boeten op het uiterlijk.Het toestel is refurbished (gereviseerd) met enkel originele Samsung onderdelen met 24 maanden garantie. Belangrijkste Samsung Galaxy J1 specificaties * Dual-core-processor op 1,2 GHz * 4GB aan op... (3)
      Samsung Galaxy J1 SM-J100H 4GB Wit
      • 08806086786782
      1
    • Apple iPhone 7 Plus 128 GB Rose Gold
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219975991.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122442808.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124302771.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151463373.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167504931.jpg?ts=1
      Apple Apple iPhone 7 Plus 128 GB Rose Gold iPhone 7 Plus 128 GB Rose Gold iPhone 7 Plus 128 GB Rose Gold (1)
      Apple iPhone 7 Plus 128 GB Rose Gold
      • 00190198044679
      • 00190199121379
      • 00190198044686
      • 00190198044594
      • 00190198044662
      • 08712421532146
      • 00190198044815
      • 00190198044938
      • 22021273/MN4U2ZD
      • 104033910
      • 9029725
      • MN4U2QN/A
      • MN4U2ZD/A
      • APPIP7P128RFI
      • MN4U2ZD/A?NL
      • 3659145
      • MN4U2CN/A
      • 8983057
      • MN4U2FS/A
      • 946682
      1
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 699.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 699.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 699.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 699.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 699.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 699.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 699.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 699.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 699.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 699.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 699.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 699.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 699.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 699.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 699.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 699.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 699.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 699.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 699.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 699.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 699.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 699.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 699.99
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 325.90
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 269.00
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 305.90
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 305.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 305.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 305.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 305.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 305.90
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 699.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 699.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 699.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 699.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 549.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 699.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 699.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 699.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be