x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Nokia 1650 - Zwart

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Nokia 1650 - Zwart
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Nokia 1650 - Zwart
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Nokia 1650 - Zwart
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/219819424.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/160003974.jpg?ts=1
Nokia Nokia 1650 - Zwart 1650 - Zwart 1650 - Zwart Nokia 1650 origineel De Nokia 1650 is een candybartelefoon met een groot kleurenscherm. Naast bel- en sms-mogelijkheden biedt de 1650 als enige extra's een ingebouwde zaklamp en een fm-tuner. De standbytijd is hierdoor met ruim 17 dagen wel fenomenaal. Ook de spreektijd is met 8 uur zeer verdienstelijk.Het toestel is een refurbished (gereviseerd) Nokia 1650met enkel orginele Nokia onderdelen met 2 jaar garantie. Alles functioneert ''als nieuw'' en de batterijconditie is 100%. Apparaat & afme... (1)
2.5550088037604337 (3)
  • 06417182743481
1
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • 69.95 69.95 EUR 1
    1
    • Telecomweb Telecomweb
      Nokia 1650 origineel De Nokia 1650 is een candybartelefoon met een groot kleurenscherm. Naast bel- en sms-mogelijkheden biedt de 1650 als...69.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 3 3
    • de Nokia 1650 was geen mobiel, maar alleen een batterij
      Nokia 1650 besteld,met alleen een batterij voor een Nokia 1650 gekregen. kun je niet bellen. Batterij terug gestuurd en bevestiging van ontvangst. Maar wacht nog steeds op het geld. Miskoop van het jaar
      1.0
      0 10
    • Makkelijk maar te kleine toetsen
      Makkelijk maar te kleine toetsen.
      6.0
      0 10
    • Een fijn toestel zonder extra tierlantijnen
      Een fijn toestel zonder extra tierlantijnen . Daar kies je zelf voor. De radio is helder van geluid. De zaklamp handig en goed. Sms gaat super met en zonder T9. Genoeg luxe om van te genieten door het te gebruiken.
      10.0
      0 10
    • Sony Xperia 1 IV 256GB Paars 5G
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229896448.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231249614.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231249608.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232854295.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231249613.jpg?ts=1
      Sony Sony Xperia 1 IV 256GB Paars 5G Xperia 1 IV 256GB Paars 5G Xperia 1 IV 256GB Paars 5G Sony Xperia 1 IV 5G - 256GB - Paars (1)
      Sony Xperia 1 IV 256GB Paars 5G
      • 04589771646731
      • XQCT54C0V.EEAC
      1
    • Sony Xperia 10 IV - 128GB Zwart 5G
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230635231.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231251439.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231251425.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231251434.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231251431.jpg?ts=1
      Sony Sony Xperia 10 IV - 128GB Zwart 5G Xperia 10 IV - 128GB Zwart 5G Xperia 10 IV - 128GB Zwart 5G Sony Xperia 10 IV -128GB - Zwart 5G (3)
      Sony Xperia 10 IV - 128GB Zwart 5G
      • 04589771645628
      • XQCC54C0B.EEAC
      1
    • Nokia 6310 Zwart (Engels)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230211677.jpg?ts=1
      Nokia Nokia 6310 Zwart (Engels) 6310 Zwart (Engels) 6310 Zwart (Engels) Nokia lanceert de cult-telefoon 6310 opnieuw. De feature phone heeft een 7,1 cm (2,8 inch) QVGA-scherm en een camera aan de achterzijde met 0,3 megapixels. Het interne geheugen van 16 MB kan snel en eenvoudig worden uitgebreid tot 32 GB met een microSD-kaart. Dankzij IP52 is hij beschermd tegen stof en druppelend water. Hoogtepunten 7,1 cm (2,8 inch) groot QVGA-scherm 0,3 megapixel camera aan de achterzijde met LED-flitser 8 MB RAM en 16 MB intern geheugen Uitbreidbare opslagruimte met microS... (6)
      Nokia 6310 Zwart (Engels)
      • 06438409066107
      2
    • Samsung Galaxy S22 5G 128GB Wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218396801.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229897389.jpg?ts=1
      Samsung Samsung Galaxy S22 5G 128GB Wit Galaxy S22 5G 128GB Wit Galaxy S22 5G 128GB Wit De Samsung Galaxy S22 heeft een 6,1 inch-oled-scherm met een full-hd-resolutie. Het toestel draait op een splinternieuwe Exynos 2200-processor met 8GB werkgeheugen. Achterop zijn drie cameralenzen geplaatst. De smartphone krijgt totaal vijf jaar updates en draait bij zijn release op Android 12. Let op: Samsung levert geen oplader mee. Schaf een losse Samsung 25 watt lader aan om uw smartphone in iets meer dan een uur volledig op te laden In de doos: Samsung Galaxy S22 5G Usb C naar usb C kabe... (2)
      Samsung Galaxy S22 5G 128GB Wit
      • 08806092878440
      1
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 79.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 79.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 79.95
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 69.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 69.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 79.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 79.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be