x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Profoon mobiele telefoon PM-778 |

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Profoon mobiele telefoon PM-778 |
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Profoon mobiele telefoon PM-778 |
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Profoon mobiele telefoon PM-778 |
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/145613806.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/146864662.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/182499478.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/182499477.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/219968831.jpg?ts=1
Profoon Profoon mobiele telefoon PM-778 | mobiele telefoon PM-778 | mobiele telefoon PM-778 | De Profoon PM-778 mobiele telefoon is een basic gsm met een aantal praktische functionaliteiten. Door de weinig mogelijkheden is de Profoon PM-778 eenvoudig te bedienen. De mobiele telefoon beschikt over grote toetsen met duidelijke cijfers. De praktische informatie in het beeldscherm, dat je vertelt of het belsignaal sterk genoeg is, hoe vol de batterij nog is en hoe lang je heeft gebeld. Er is een mogelijkheid om twee telefoonnummers te programmeren die met één druk op de knop gebeld kunnen... (6)
8.25 (1)
  • 08712412575268
  • 000000000000229770
1
  • Harde schijf
    • Hardeschijfcapaciteit: 64 GB
  • Design
    • Kleur: Grijs, Zwart
    • Materiaal: Synthetisch
    • Ouderentelefoon: Ja
  • Camera
    • Resolutie camera achterzijde: 0 megapixel
  • Algemene kenmerken
    • Type telefoon: Senioren GSM
    • FM-radio: Ja
    • Geslacht: Unisex
  • Gewicht en omvang
    • Diepte: 10 cm
    • Gewicht product: 300 g
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Bluetooth: Nee
  • 39.94 39.94 EUR 1
    1
    • Hulpmiddelwereld.be Hulpmiddelwereld.be
      De Profoon PM-778 mobiele telefoon is een basic gsm met een aantal praktische functionaliteiten. Door de weinig mogelijkheden is de Profo...39.94, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 1 1
    • Super telefoon
      Wij hebben deze telefoon gekocht voor mijn moeder omdat ze niet al die poespas op de telefoon wil hebben. Handig in gebruik en grote letters en cijfers.
      10.0
      0 10
      • grote letters en cijfers
      • makkelijk te gebruiken
      • handig voor oudere mensen
    • Sony Xperia 10 IV - 128GB Zwart 5G
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230635231.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231251439.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231251425.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231251434.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231251431.jpg?ts=1
      Sony Sony Xperia 10 IV - 128GB Zwart 5G Xperia 10 IV - 128GB Zwart 5G Xperia 10 IV - 128GB Zwart 5G Sony Xperia 10 IV -128GB - Zwart 5G (3)
      Sony Xperia 10 IV - 128GB Zwart 5G
      • 04589771645628
      • XQCC54C0B.EEAC
      1
    • Nokia 6310 Zwart (Engels)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230211677.jpg?ts=1
      Nokia Nokia 6310 Zwart (Engels) 6310 Zwart (Engels) 6310 Zwart (Engels) Nokia lanceert de cult-telefoon 6310 opnieuw. De feature phone heeft een 7,1 cm (2,8 inch) QVGA-scherm en een camera aan de achterzijde met 0,3 megapixels. Het interne geheugen van 16 MB kan snel en eenvoudig worden uitgebreid tot 32 GB met een microSD-kaart. Dankzij IP52 is hij beschermd tegen stof en druppelend water. Hoogtepunten 7,1 cm (2,8 inch) groot QVGA-scherm 0,3 megapixel camera aan de achterzijde met LED-flitser 8 MB RAM en 16 MB intern geheugen Uitbreidbare opslagruimte met microS... (6)
      Nokia 6310 Zwart (Engels)
      • 06438409066107
      2
    • Samsung Galaxy S22 5G 128GB Wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218396801.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229897389.jpg?ts=1
      Samsung Samsung Galaxy S22 5G 128GB Wit Galaxy S22 5G 128GB Wit Galaxy S22 5G 128GB Wit De Samsung Galaxy S22 heeft een 6,1 inch-oled-scherm met een full-hd-resolutie. Het toestel draait op een splinternieuwe Exynos 2200-processor met 8GB werkgeheugen. Achterop zijn drie cameralenzen geplaatst. De smartphone krijgt totaal vijf jaar updates en draait bij zijn release op Android 12. Let op: Samsung levert geen oplader mee. Schaf een losse Samsung 25 watt lader aan om uw smartphone in iets meer dan een uur volledig op te laden In de doos: Samsung Galaxy S22 5G Usb C naar usb C kabe... (2)
      Samsung Galaxy S22 5G 128GB Wit
      • 08806092878440
      1
    • Sony Xperia 1 IV 256GB Paars 5G
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229896448.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231249614.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231249608.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232854295.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231249613.jpg?ts=1
      Sony Sony Xperia 1 IV 256GB Paars 5G Xperia 1 IV 256GB Paars 5G Xperia 1 IV 256GB Paars 5G Sony Xperia 1 IV 5G - 256GB - Paars (1)
      Sony Xperia 1 IV 256GB Paars 5G
      • 04589771646731
      • XQCT54C0V.EEAC
      1
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 24.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 24.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 24.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 24.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 24.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 24.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 24.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 24.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 24.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 24.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 24.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 24.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 24.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 24.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 24.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 24.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 24.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 24.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 24.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 24.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 24.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 24.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 24.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 27.69
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 26.29
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 26.29
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 24.89
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 23.59
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 23.59
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 23.59
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 23.59
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 23.59
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 23.59
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 23.59
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 23.59
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 23.59
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 23.59
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 23.59
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 23.59
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 22.89
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 22.89
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 22.89
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 22.89
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 22.89
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 22.89
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 22.89
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 22.89
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 22.89
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 22.89
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 22.89
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 22.89
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 22.89
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 22.89
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 22.89
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 27.59
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 27.79
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 27.79
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 27.79
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 27.79
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 27.89
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 26.40
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 26.40
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 26.40
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 26.40
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 26.40
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 26.40
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 39.94
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 39.94
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 34.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 34.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be