x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Samsung Galaxy Core 2 SM-G355H 4GB Wit

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Samsung Galaxy Core 2 SM-G355H 4GB Wit
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Samsung Galaxy Core 2 SM-G355H 4GB Wit
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Samsung Galaxy Core 2 SM-G355H 4GB Wit
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/139709835.jpg?ts=1
Samsung Samsung Galaxy Core 2 SM-G355H 4GB Wit Galaxy Core 2 SM-G355H 4GB Wit Galaxy Core 2 SM-G355H 4GB Wit Productbeschrijving: Samsung biedt met de Galaxy Core 2 (G355HN) voor relatief weinig geld een quad-core smartphone aan. Dat is een processor die maar liefst vier kernen telt om alledaagse taken nog sneller af te kunnen handelen.Het toestel is refurbished (gereviseerd) met enkel originele Samsung onderdelen met 24 maanden garantie.Het toestel is refurbished (gereviseerd) met enkel originele Samsung onderdelen met 24 maanden garantie. Bescheiden maar stijlvol De Core 2 lijkt in alles bescheide... (1)
  • 08806086310376
1
  • 4 inch AVERAGE Deze telefoon ligt lekker in je hand en is makkelijk in gebruik, dankzij het prettige formaat
  • Design
    • Kleur: Wit
  • Beeldscherm
    • Beeldschermdiagonaal in inch: 4 inch
    • Resolutie: 800 x 480
  • Software
    • Meegeleverd besturingssysteem: Android
  • Algemene kenmerken
    • Kenmerken mobiele telefoon: Bluetooth
  • Camera
    • Resolutie camera achterzijde: 0 megapixel
  • Technische details
    • Ingebouwde zaklamp: Ja
  • Accu/Batterij
    • Accucapaciteit: 2000 mAh
  • Harde schijf
    • Maximale grootte geheugenkaart: 64 GB
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Bluetooth: Ja
    • Bluetooth versie: 4.0
  • 99.95 99.95 EUR 1
    1
    • Telecomweb Telecomweb
      Productbeschrijving: Samsung biedt met de Galaxy Core 2 (G355HN) voor relatief weinig geld een quad-core smartphone aan. Dat is een proce...99.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Sony Xperia 10 IV - 128GB Zwart 5G
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230635231.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231251439.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231251425.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231251434.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231251431.jpg?ts=1
      Sony Sony Xperia 10 IV - 128GB Zwart 5G Xperia 10 IV - 128GB Zwart 5G Xperia 10 IV - 128GB Zwart 5G Sony Xperia 10 IV -128GB - Zwart 5G (3)
      Sony Xperia 10 IV - 128GB Zwart 5G
      • 04589771645628
      • XQCC54C0B.EEAC
      1
    • Thomson GSM T Link 11 wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115234312.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146889464.jpg?ts=1
      Thomson Thomson GSM T Link 11 wit GSM T Link 11 wit GSM T Link 11 wit Een eenvoudige gsm die simpelweg doet wat hij moet doen en die door zijn grote toetsen gemakkelijk hanteerbaar is; dat is de Tlink 11. In het telefoonboek kan je tot 200 contacten opslaan. Muziek kan je beluisteren door de MP3 functie of de FM radio. De Tlink11 is een Dual SIM gsm en hij beschikt bovendien over bluetooth. Je hebt ook de optie tot handsfree bellen. (4)
      Thomson GSM T Link 11 wit
      • 03527570047688
      • TLINK11WHT
      1
    • Samsung E1200i origineel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219819379.jpg?ts=1
      Samsung Samsung E1200i origineel E1200i origineel E1200i origineel Productbeschrijving: Met de Samsung E1200iheb je een stijlvolle telefoon op zak die zeer gemakkelijk is in gebruik. Met zijn compacte afmetingen neem je je telefoon gemakkelijk mee. Deze mobiele telefoon heeft een groot 1.52 inch TFT kleurendisplay. Op het display van je Samsung E1200ikijk je met groot gemak naar alle toepassingen van je telefoon. Dankzij de krachtige 800 mAh batterij kun je langer genieten van je telefoon.Het toestel is een refurbished (gereviseerd) Samsung E1200imet enkel o... (2)
      Samsung E1200i origineel
      • 08715557012384
      1
    • Nokia 301ZWA GSM-LOS NOKIA
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219819403.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219819481.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169075135.jpg?ts=1
      Nokia Nokia 301ZWA GSM-LOS NOKIA 301ZWA GSM-LOS NOKIA 301ZWA GSM-LOS NOKIA Nokia 206 origineel De Nokia 206 is een budget-telefoon die zowel beschikbaar is in een single-sim als in een dual-sim uitvoering. Dankzij de EasySwap-technologie kan je bij de dual-sim uitvoering eenvoudig van simkaart wisselen zonder het toestel te hoeven uitschakelen. De Nokia 206 draait op Series S40; internet is mogelijk via GPRS/EDGE en de Nokia Xpress-browser. Apps voor Facebook en eBuddy Chat zijn voorgeinstalleerd. De Nokia 206 is verder voorzien van een 2,4-inch kleurendisplay, een ... (4)
      Nokia 301ZWA GSM-LOS NOKIA
      • 06438158571532
      • A00011136
      1
    • min
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 119.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 99.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 99.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 99.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 99.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 99.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be