x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Samsung Galaxy J1 (2016) Accu 2050 mAh

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Samsung Galaxy J1 (2016) Accu 2050 mAh
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Samsung Galaxy J1 (2016) Accu 2050 mAh
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Samsung Galaxy J1 (2016) Accu 2050 mAh
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/124011562.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/151536217.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/151536218.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/141238736.jpg?ts=1
Samsung Samsung Galaxy J1 (2016) Accu 2050 mAh Galaxy J1 (2016) Accu 2050 mAh Galaxy J1 (2016) Accu 2050 mAh Capaciteit: 2050 mAh Originele Samsung-accessoires Hiermee kun je het beste uit je digitale apparaat halen in elke situatie (1)
  • 08806088439761
  • EB-BJ120CBEGWW
2
good_buy
  • Accu/Batterij
    • Batterij capaciteit: 2050 Ampere-uur
  • Algemene kenmerken
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Unisex
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: TPU
  • 19.90 24.78 EUR 2
    2
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Samsung batterij voor J1 (2016)19.90, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
    • Amazon Amazon
      Capaciteit: 2050 mAh Originele Samsung-accessoires Hiermee kun je het beste uit je digitale apparaat halen in elke situatie24.78, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Samsung Replacement Accu voor Samsung EB-L1G6LLUC (1400 mAh)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160660354.jpg?ts=1
      Samsung Samsung Replacement Accu voor Samsung EB-L1G6LLUC (1400 mAh) Replacement Accu voor Samsung EB-L1G6LLUC (1400 mAh) Replacement Accu voor Samsung EB-L1G6LLUC (1400 mAh) Replacement Accu voor Samsung EB-L1G6LLUC (1400 mAh) (1)
      Samsung Replacement Accu voor Samsung EB-L1G6LLUC (1400 mAh)
      • 08718066202888
      1
    • Samsung Originele Samsung B2100/i320 Accu - 1000 mAh Li-ion
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/251552704.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/224571381.jpg?ts=1
      Samsung Samsung Originele Samsung B2100/i320 Accu - 1000 mAh Li-ion Originele Samsung B2100/i320 Accu - 1000 mAh Li-ion Originele Samsung B2100/i320 Accu - 1000 mAh Li-ion Samsung B2100 origineel De Samsung B2100 Xplorer is een robuuste handset, in navolging van de Samsung M110 en Samsung B2700. De B2100 is een upgrade van de M110, maar hij is minder geavanceerd dan de B2700. Niettemin is de Samsung B2100 ook schok- en stofvrij en waterbestendig. Omdat de B2100 eenvoudigere specificaties heeft dan de B2700, valt hij wel in een lagere prijsklasse. Naast zijn robuuste kwaliteiten beschikt de Samsung B2100 ook over FM-radio, 1,3 megapixel camera, Bluetooth en muziekspeler. Het toestel is een refurbished (gereviseerd) Samsung B2100 met enkel originele Samsung onderdelen met 2 jaar garantie. Alles functioneert als nieuw en de batterijconditie is 100%. Apparaat & afmetingen De Samsung B2100i is een robuuste telefoon met een gewicht van 103 gram. De afmetingen van de telefoon zijn 11,30 x 4,90 x 1,80 centimeter. De spreektijd bedraagt (onder ideale omstandigheden) 540 minuten. De standbytijd bedraagt onder deze omstandigheden 600 uur. De Samsung (1)
      Samsung Originele Samsung B2100/i320 Accu - 1000 mAh Li-ion
      • 08718256006968
      1
    • Xiaomi Smartphone Batterij BN43 voor Xiaomi Redmi Note 4X.
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/176571088.jpg?ts=1
      Xiaomi Xiaomi Smartphone Batterij BN43 voor Xiaomi Redmi Note 4X. Smartphone Batterij BN43 voor Xiaomi Redmi Note 4X. Smartphone Batterij BN43 voor Xiaomi Redmi Note 4X. Smartphone Batterij BN43 voor Xiaomi Redmi Note 4X. (1)
      Xiaomi Smartphone Batterij BN43 voor Xiaomi Redmi Note 4X.
      • 05903317224082
      3
    • Digitus ISDN-patchpanel Digitus Professional 25-KR/G
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/206274010.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211861804.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102328402.jpg?ts=1
      Digitus Digitus ISDN-patchpanel Digitus Professional 25-KR/G ISDN-patchpanel Digitus Professional 25-KR/G ISDN-patchpanel Digitus Professional 25-KR/G Geschikt voor middelgrote AWG 22-26 kabels Geschikt voor 483 mm (19 inch) kastmontage Bedrijfstemperatuur: -20 tot +70 graden Celsius Belastbaarheid 1 A tot 50 C Uitstekende prestaties en verbindingskwaliteit voor uw netwerk (1)
      Digitus ISDN-patchpanel Digitus Professional 25-KR/G
      • 04016032269007
      3
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 19.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 18.57
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 18.57
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 18.57
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 18.57
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 18.57
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 18.57
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 19.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 18.46
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 18.46
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 18.46
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 18.46
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 18.46
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 18.46
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 18.90
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 18.89
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 18.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 17.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sat Oct 15 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sun Oct 16 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Mon Oct 17 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 19.90
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 19.90
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 19.90
    • teamvergelijk@vergelijk.be