x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Wolf-Garten SDL 2800 EVO

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Wolf-Garten SDL 2800 EVO
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Wolf-Garten SDL 2800 EVO
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Wolf-Garten SDL 2800 EVO
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/125710357.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/106641419.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/106641416.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/84733721.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/106641415.jpg?ts=1
Wolf-Garten Wolf-Garten SDL 2800 EVO SDL 2800 EVO SDL 2800 EVO Kies je voor de Wolf Garten SDL 2800 EVO Hakselaar, dan kies je voor kwaliteit en duurzaamheid. Deze elektrische 2800 watt hakselaar is daarnaast ook nog een fluisterstil door de geluidsarme freeswals met messen. Hij is geschikt voor het versnipperen van takken tot maximaal 45 millimeter zodat je korte metten maakt met veruit het meeste tuinafval. Het stalen frame en de robuuste wielen zorgen ervoor dat je de Wolf Garten SDL 2800 EVO Hakselaar gemakkelijk verplaatst. Hij is voorzien van een veiligheidsschakelaar, overbelastingsschakelaar en kan zowel links als rechts roteren. De herstartzekering, robuuste opvangbox en de vultrechter met aanduwstok maken de Wolf Garten SDL 2800 EVO Hakselaar tot slot tot de ideale hulp bij het snoeien. (1)
  • 04009269305761
  • 24AC7G1C650
  • 520117
4
good_buy
  • Technische details
    • Vermogen: 2800 Watt
    • Capaciteit collecte bus: 45 L
    • Inhoud opvangbak: 45 L
    • Snijcapaciteit: 45 mm
    • Snij systeem: Messen, Walsen
  • Geluidsproductie
    • Geluidsniveau: 92 dB
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 30 kg
  • Design
    • Kleur: Geel, Zwart, Groen, Rood
    • Materiaal: Metaal, Kunststof
  • Algemene kenmerken
    • Garantie: 3 jaar
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • 298.99 353.00 EUR 4
    4
    • Fixami.be Fixami.be
      8.77138738910532 (147)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bijzondere kenmerken Messensystem: freeswals Veiligheidsschakelaar Overbelastingsschakelaar Rechts-/Links roteren Trillingsvrij zelfsluit...298.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Toolmax Toolmax
      Wolf Garten Fluisterhakselaar SDL 2800 EVO \\n\\n Eigenschappen * Messensystem: freeswals * Veiligheidsschakelaar * Overbelastingsschakel...317.42, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Warentuin Warentuin
      Wolf-Garten Fluisterhakselr El Sdl2800 Evo. De WOLF-Garten fluisterhakselaar SDL 2800 EVO heeft een motorvermogen van 2800 Watt en 40 toe...
      329.88, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
    • Coolblue.be Coolblue.be
      8.792136941944731 (58)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Kies je voor de Wolf Garten SDL 2800 EVO Hakselaar, dan kies je voor kwaliteit en duurzaamheid. Deze elektrische 2800 watt hakselaar is d...353.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Ryobi RSH2545B
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232067535.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205940085.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158170566.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158170568.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158170567.jpg?ts=1
      Ryobi Ryobi RSH2545B RSH2545B RSH2545B Ryobi RSH2545B (3)
      Ryobi RSH2545B
      • 04892210137951
      • 5133002512
      • 501511411
      • 4892210137951
      2
    • Scheppach Messenset - 2 stuks | Mesvorm Recht
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207241929.jpg?ts=1
      Scheppach Scheppach Messenset - 2 stuks | Mesvorm Recht Messenset - 2 stuks | Mesvorm Recht Messenset - 2 stuks | Mesvorm Recht Messenset geschikt voor diverse machines van Scheppach, 2 stuks. Technische specificaties: * Netto gewicht (kg): 0,148 * Aantal stuks: 2 (2)
      Scheppach Messenset - 2 stuks | Mesvorm Recht
      • 04014915010678
      2
      deal
    • Hillvert oogstmachine elektrisch - Ø 730 mm - 200 W - 3 lamellen - 4 roosters
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213561733.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218641882.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218641883.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218641884.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218641877.jpg?ts=1
      Hillvert Hillvert oogstmachine elektrisch - Ø 730 mm - 200 W - 3 lamellen - 4 roosters oogstmachine elektrisch - Ø 730 mm - 200 W - 3 lamellen - 4 roosters oogstmachine elektrisch - Ø 730 mm - 200 W - 3 lamellen - 4 roosters 4-in-1: schone oogst dankzij de elektrische oogstmachine met 4 roosters Eén machine, even efficiënt als vijf: wil je bloesems scheiden van stengels en bladeren of kruidenoliën en plantpotpourri's produceren? Dan is de oogstmachine van hillvert precies wat u zoekt. Dankzij de 4 roosters en het roterende mes met 3 scherpe roestvrijstalen messen hak je alle soorten planten, bladeren en takken efficiënt in stukken. krachtig - met efficiënte en stille 200-W motor variabel nauwkeurige, traploze en stille rotatie tot 1800 rpm nauwkeurig - dankzij 3 scherpe mesjes Efficiënt verwerkt alle plantgroottes in korte tijd met 4 roosters gebruiksvriendelijk Onderhoudsarm apparaat met eenvoudige bediening (1)
      Hillvert oogstmachine elektrisch - Ø 730 mm - 200 W - 3 lamellen - 4 roosters
      • 04062859057396
      1
      deal
    • MTD Elektrische messenhakselaar S 2500
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84733726.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/112867123.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84733725.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152375974.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152375980.jpg?ts=1
      MTD MTD Elektrische messenhakselaar S 2500 Elektrische messenhakselaar S 2500 Elektrische messenhakselaar S 2500 MTD Elektrische hakselaar S 2500 - 2.500 W - Opvangbak 45 liter - Takdikte max. 40 mm - Reductie ratio 10:1 (1)
      MTD Elektrische messenhakselaar S 2500
      • 04008423857351
      • 24AC7B2B600
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 286.00
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 264.00
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 260.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 260.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 260.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 260.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 260.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 260.00
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 260.00
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 260.00
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 260.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 260.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 260.00
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 251.99
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 260.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 260.00
      • Sun Mar 20 01:00:00 CET 2022 260.00
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 263.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 260.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 261.00
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 260.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 242.10
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 242.10
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 242.10
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 242.10
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 242.10
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 242.10
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 242.10
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 242.10
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 242.10
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 242.10
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 242.10
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 242.10
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 242.10
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 242.10
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 242.10
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 242.10
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 242.10
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 242.10
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 242.10
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 242.10
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 242.10
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 242.10
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 242.10
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 242.10
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 242.10
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 242.10
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 242.10
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 242.10
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 242.10
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 242.10
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 242.10
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 278.99
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 303.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 303.99
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 279.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 279.01
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 279.01
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 279.02
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 279.04
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 279.04
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 279.05
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 279.06
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 279.09
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 279.32
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 279.98
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 279.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 279.99
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 287.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 287.99
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 287.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 287.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 287.99
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 279.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 287.99
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 279.01
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 287.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 287.99
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 279.04
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 279.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 279.05
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 287.99
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 287.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 287.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 287.99
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 287.99
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 277.20
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 277.20
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 287.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 287.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 287.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 287.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 287.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 287.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 287.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 287.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 287.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 287.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 287.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 287.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 287.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 287.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 287.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 287.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 287.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 287.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 287.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 287.99
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 287.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 287.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 287.99
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 287.99
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 287.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 287.99
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 275.46
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 278.21
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 287.99
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 270.03
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 278.21
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 287.99
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 278.22
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 278.22
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 278.22
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 278.66
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 278.66
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 278.66
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 278.66
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 278.66
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 278.66
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 278.66
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 278.66
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 278.66
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 278.66
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 317.42
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 317.42
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 317.42
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 317.42
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 317.42
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 317.42
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 317.42
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 317.42
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 317.42
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 317.42
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 317.42
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 317.42
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 317.42
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 317.42
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 317.42
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 317.42
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 317.42
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 317.42
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 299.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 299.99
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 317.42
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 317.42
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 317.42
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 317.42
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 317.42
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 317.42
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 317.42
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 317.42
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 317.42
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 317.42
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 317.42
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 317.42
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 317.42
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 299.99
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 299.99
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 299.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 299.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 299.99
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 296.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 296.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 296.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 296.99
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 317.42
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 317.42
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 317.42
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 317.42
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 317.42
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 317.42
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 317.42
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 317.42
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 317.42
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 317.42
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 317.42
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 317.42
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 317.42
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 317.42
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 317.42
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 317.42
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 317.42
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 301.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 301.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 301.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 301.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 301.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 301.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 301.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 301.99
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 298.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 298.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 298.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 298.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be