x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er handdoeken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Gaiam handdoek

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in handdoek categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Gaiam Grippy Yogahanddoek Violet/Lila
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/97976017.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/97531239.jpg
      Gaiam Gaiam Grippy Yogahanddoek Violet/Lila Grippy Yogahanddoek Violet/Lila Grippy Yogahanddoek Violet/Lila Ga je voor een intensieve en maximale inspanning tijdens je yoga oefeningen en verlang je hetzelfde van je uitrusting dan is deze Grippy Athletic yoga handdoek met TowelDT (Dry Tech) technologie een must have. De Dry Tech technologie absorbeert tweemaal zoveel vocht als een katoenen handdoek en droogt in de helft van de tijd. Deze hypo allergene handdoek is groter (76 213 cm) dan een traditionele handdoek en ideaal voor bijvoorbeeld Hot of Bikram yoga. (1)
      Gaiam Grippy Yogahanddoek Violet/Lila
      • 00018713592682
      1
      deal
      35.90 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Wit DEFAULT
        • wit
      • Wit DEFAULT
        • wit
      • HEMA DEFAULT
        • hema
      • Aquanova DEFAULT
        • aquanova
      • De Witte Lietaer DEFAULT
        • de_witte_lietaer
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • HEMA (hema)
      • Aquanova (aquanova)
      • De Witte Lietaer (de_witte_lietaer)
      • Walra (walra)
      • Missoni (missoni)
      • Adidas (adidas)
      • Arena (arena)
      • Babolat (babolat)
      • Beddinghouse (beddinghouse)
      • Blomus (blomus)
      • Bo-leisure (bo_leisure)
      • Bumba (bumba)
      • Byrklund (byrklund)
      • Campz (campz)
      • Care plus (care_plus)
      • Cawö (cawo_)
      • Cocoon (cocoon)
      • DECOR WALTHER (decor_walther)
      • Delorme (delorme)
      • Esprit (esprit)
      • Essenza (essenza)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Funkita (funkita)
      • Funky Trunks (funky_trunks)
      • Gaiam (gaiam)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Head (head)
      • Herschel (herschel)
      • Hip (hip)
      • House In Style (house_in_style)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JOOP! (joop_)
      • Jorzolino (jorzolino)
      • KAAT Amsterdam (kaat_amsterdam)
      • Kenzo (kenzo)
      • Lafuma Mobilier (lafuma_mobilier)
      • Libeco (libeco)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Matador (matador)
      • Mette Ditmer (mette_ditmer)
      • Nightlife (nightlife)
      • Nordisk (nordisk)
      • Oilily (oilily)
      • PackTowl (packtowl)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Room seven (room_seven)
      • Rubytec (rubytec)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Seahorse (seahorse)
      • SealLine (sealline)
      • Sealskin (sealskin)
      • Sonia rykiel (sonia_rykiel)
      • Speedo (speedo)
      • Stanno (stanno)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Super Wings (super_wings)
      • Södahl (so_dahl)
      • Tc Wow (tc_wow)
      • Tiger (tiger)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Tunturi (tunturi)
      • Tweka (tweka)
      • Van Heck (van_heck)
      • Vandyck (vandyck)
      • VANDYCK - BEDFASHION VANDIJCK (vandyck_bedfashion_vandijck)
      • Vaude (vaude)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vossen (vossen)
      • Wilson (wilson)
      • Yumeko (yumeko)
      • Zack (zack)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €25 (budget)
      • €25 - €35 (low)
      • €35 - €45 (medium)
      • > €45 (high)
    • Kleur product (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Beige (beige)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi kleuren (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Print (print)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 60 cm (lengte_cm_60)
      • 60 cm - 100 cm (lengte_cm_60_100)
      • 100 cm - 140 cm (lengte_cm_100_140)
      • > 140 cm (lengte_cm_140)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 55 cm (low)
      • 55 - 70 cm (medium)
      • 70 - 100 cm (medium_high)
      • > 100 cm (high)
    • Type handdoek (type_handdoek):
      • Badhanddoek (badhanddoek)
      • Handdoeken (handdoeken)
      • Reishanddoek (reishanddoek)
      • Sporthanddoeken (sporthanddoeken)
      • Yogahanddoeken (yogahanddoeken)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • teamvergelijk@vergelijk.be