x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er handschoenen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Marmot handschoen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in handschoen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Marmot Basic Work Handschoenen, tan 2020 XXL Leren Handschoenen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145866455.jpg
      Marmot Marmot Basic Work Handschoenen, tan 2020 XXL Leren Handschoenen Basic Work Handschoenen, tan 2020 XXL Leren Handschoenen Basic Work Handschoenen, tan 2020 XXL Leren Handschoenen De lichte Basic Work Glove werkhandschoen van Marmot is gemaakt van robuust en waterafstotend leer, voor een goede bescherming van de handen bij vele werkzaamheden en activiteiten. Falcon Grip vorm voor een ergonomische houding van de hand en verbeterde grip bij sportieve activiteiten buitenshuis. Het DriClime Bi-componentweefsel voert snel vocht van de vingers naar buiten en voorkomt het verlies van warmte in de handschoen. werkhandschoen, klimhandschoen, wandelschoen en nog veel meer! De Ba... (1)
      Marmot Basic Work Handschoenen, tan 2020 XXL Leren Handschoenen
      • 00785562619418
      2
      40.67 EUR
    • Marmot Basic Work Handschoenen, tan S 2020 Leren Handschoenen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145866455.jpg
      Marmot Marmot Basic Work Handschoenen, tan S 2020 Leren Handschoenen Basic Work Handschoenen, tan S 2020 Leren Handschoenen Basic Work Handschoenen, tan S 2020 Leren Handschoenen De lichte Basic Work Glove werkhandschoen van Marmot is gemaakt van robuust en waterafstotend leer, voor een goede bescherming van de handen bij vele werkzaamheden en activiteiten. Falcon Grip-vorm voor een ergonomische houding van de hand en verbeterde grip bij sportieve activiteiten buitenshuis. Het DriClime bi-componentweefsel voert snel vocht van de vingers naar buiten en voorkomt verlies van warmte in de handschoen. Werkhandschoen, klimhandschoen, wandelhandschoen en nog veel meer. De Ba... (1)
      Marmot Basic Work Handschoenen, tan S 2020 Leren Handschoenen
      • 00785562619371
      2
      36.54 EUR
    • Marmot Basic Work Glove black Maat M
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144774771.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122529262.jpg
      Marmot Marmot Basic Work Glove black Maat M Basic Work Glove black Maat M Basic Work Glove black Maat M Type: Vingerhandschoen; Toepassingsgebied: vrije tijd; Categorie: Lerenhandschoen; Seizoen: Winter; Geslacht & Leeftijd: Unisex; Bekleding: 100 % leer; Bijzonderheden: Bevat niet textiele delen van dierlijke oorsprong; koordjes: Om in te glippen; Hoe valt het?: Maat valt groter uit; Pasvorm: Normaal gesneden; Aanvullende gegevens: Falcon Grip, Gewicht: ca. 147,4 g, 0,6 - 0,8 mm leer (1)
      Marmot Basic Work Glove black Maat M
      • 00785562807341
      2
      35.53 EUR
    • Marmot Aspendell Vingerloze Fietshandschoenen, black L | 9-9,5 2020 Winterhandschoenen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145951400.jpg
      Marmot Marmot Aspendell Vingerloze Fietshandschoenen, black L | 9-9,5 2020 Winterhandschoenen Aspendell Vingerloze Fietshandschoenen, black L | 9-9,5 2020 Winterhandschoenen Aspendell Vingerloze Fietshandschoenen, black L | 9-9,5 2020 Winterhandschoenen Type: vuisthandschoen; Toepassingsgebied: Multisport; Categorie: Softshell handschoen; Seizoen: Winter; Geslacht & Leeftijd: Unisex; Watt: 100 % polyester; Palm: Polyurethaan; Bekleding: 100 % polyester; Voering: 78 % polyester, 22 % polyamide; koordjes: Om in te glippen; Winddicht: ja; Hoe valt het?: Maat valt groter uit; Pasvorm: Normaal gesneden; Aanvullende gegevens: Pertex Quantum 100 % gerecycled polyester Mini Ripstop, Primaloft ThermoPlume Isolatie, versterkte PU-palm, Manchetten met ... (1)
      Marmot Aspendell Vingerloze Fietshandschoenen, black L | 9-9,5 2020 Winterhandschoenen
      • 00889169499913
      1
      80.00 EUR
    • Marmot Infinium Windstopper Wanten, black XL | 10-10,5 2020 Winterhandschoenen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164690469.jpg
      Marmot Marmot Infinium Windstopper Wanten, black XL | 10-10,5 2020 Winterhandschoenen Infinium Windstopper Wanten, black XL | 10-10,5 2020 Winterhandschoenen Infinium Windstopper Wanten, black XL | 10-10,5 2020 Winterhandschoenen Type: vuisthandschoen; Toepassingsgebied: Multisport; Categorie: Fleece handschoen; Geschikt voor touchscreen: ja; Seizoen: Winter; Geslacht & Leeftijd: Unisex; Palm: Polyurethaan; Bekleding: 94 % polyamide, 6 % elastaan; Voering: 78 % polyester, 22 % polyamide; koordjes: Om in te glippen; Winddicht: ja; Coating: Ja; Hoe valt het?: Maat valt groter uit; Pasvorm: Normaal gesneden; Aanvullende gegevens: Gore-Infinium met Windstopper technologie en DriClime voering, Geschikt voor aanraakscherm, ... (1)
      Marmot Infinium Windstopper Wanten, black XL | 10-10,5 2020 Winterhandschoenen
      • 00889169500442
      1
      64.99 EUR
    • Marmot Power Stretch Glove black Maat XL
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149525674.jpg
      Marmot Marmot Power Stretch Glove black Maat XL Power Stretch Glove black Maat XL Power Stretch Glove black Maat XL Marmot Power Stretch Glove black Maat XL - van Marmot in de categorie Wintersporthandschoenen. (1)
      Marmot Power Stretch Glove black Maat XL
      • 00785562990340
      1
      26.95 EUR
    • Marmot Infinium Windstopper Handschoenen, black XXL | 11-11,5 2020 Fleece- en Gebreide handschoenen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145951491.jpg
      Marmot Marmot Infinium Windstopper Handschoenen, black XXL | 11-11,5 2020 Fleece- en Gebreide handschoenen Infinium Windstopper Handschoenen, black XXL | 11-11,5 2020 Fleece- en Gebreide handschoenen Infinium Windstopper Handschoenen, black XXL | 11-11,5 2020 Fleece- en Gebreide handschoenen Type: Vingerhandschoen; Toepassingsgebied: Multisport; Categorie: Fleece handschoen; Geschikt voor touchscreen: ja; Seizoen: Winter; Geslacht & Leeftijd: Unisex; Palm: Polyurethaan; Bekleding: 94 % polyamide, 6 % elastaan; Voering: 78 % polyester, 22 % polyamide; koordjes: Om in te glippen; Winddicht: ja; Hoe valt het?: Maat valt groter uit; Pasvorm: Normaal gesneden; Aanvullende gegevens: Gore-Infinium met Windstopper technologievlies, Geschikt voor aanraakscherm, versterkte PU-palm (1)
      Marmot Infinium Windstopper Handschoenen, black XXL | 11-11,5 2020 Fleece- en Gebreide handschoenen
      • 00889169500404
      1
      deal
      54.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Roeckl DEFAULT
        • roeckl
      • Ugg DEFAULT
        • ugg
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Kleur (kleur):
      • Rood (rood)
      • Blauw (blauw)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Merk (brand):
      • Barts (barts)
      • Oakley (oakley)
      • Sinner (sinner)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • 10peaks (10peaks)
      • Aclima (aclima)
      • Adidas (adidas)
      • Aerobie (aerobie)
      • Agu (agu)
      • Analog (analog)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armada (armada)
      • Asics (asics)
      • Avanca (avanca)
      • Avento (avento)
      • Babista (babista)
      • Barbour (barbour)
      • BEAL (beal)
      • Bernardino (bernardino)
      • Bickley + Mitchell (bickley_mitchell)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bristol (bristol)
      • Burnguard (burnguard)
      • Burton (burton)
      • Camel active (camel_active)
      • Camp (camp)
      • Castelli (castelli)
      • CHECK.IN (check_in)
      • Climbing Technology (climbing_technology)
      • Cocoon (cocoon)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Coolibar (coolibar)
      • Crab Grab (crab_grab)
      • Craft (craft)
      • Dainese (dainese)
      • Dakine (dakine)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DeBoerLederwarenEnBijoux (deboerlederwarenenbijoux)
      • Delsey (delsey)
      • Directalpine (directalpine)
      • Disney (disney)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dynafit (dynafit)
      • Eastpak (eastpak)
      • Edelrid (edelrid)
      • Eider (eider)
      • Eska (eska)
      • Espa (espa)
      • Eurodisc (eurodisc)
      • Extremities (extremities)
      • Fabrizio (fabrizio)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fever (fever)
      • Franklin (franklin)
      • Franky (franky)
      • Gap (gap)
      • Gato (gato)
      • Giorgio Beverly Hills (giorgio_beverly_hills)
      • Giro (giro)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • Hardware (hardware)
      • Hatland (hatland)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herschel (herschel)
      • Hestra (hestra)
      • Horsefeathers (horsefeathers)
      • Houdini (houdini)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • IMoshion (imoshion)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Jako (jako)
      • Jump (jump)
      • Kipling (kipling)
      • Kombi (kombi)
      • Komono (komono)
      • Komperdell (komperdell)
      • Lacd (lacd)
      • Lafuma (lafuma)
      • Laimbock (laimbock)
      • Leg avenue (leg_avenue)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • LEKI (leki)
      • Lenz (lenz)
      • Level (level)
      • Lifetime Garden (lifetime_garden)
      • Lodger (lodger)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Markberg (markberg)
      • Marmot (marmot)
      • Matfer (matfer)
      • Maupiti (maupiti)
      • MCKINLEY (mckinley)
      • Millet (millet)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Peak (mountain_peak)
      • Mujjo (mujjo)
      • Mywalit (mywalit)
      • Nathan (nathan)
      • Nedis (nedis)
      • Nijdam (nijdam)
      • Nike (nike)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northface (northface)
      • Noukies (noukies)
      • O'Neill (o_neill)
      • Odlo (odlo)
      • Orange85 (orange85)
      • Ortovox (ortovox)
      • Otto Kessler (otto_kessler)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Petzl (petzl)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • Piquadro (piquadro)
      • Piri Sport (piri_sport)
      • Playshoes (playshoes)
      • POC (poc)
      • Poederbaas (poederbaas)
      • Pow (pow)
      • Precision (precision)
      • Primrose (primrose)
      • Profuomo (profuomo)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Racer (racer)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Red Horse (red_horse)
      • Regatta (regatta)
      • Relags (relags)
      • Result (result)
      • Reusch (reusch)
      • Roeckl (roeckl)
      • Roncato (roncato)
      • Roxy (roxy)
      • Rubies (rubies)
      • Rucanor (rucanor)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Santini (santini)
      • SCOTT (scott)
      • Sealskinz (sealskinz)
      • SeaSucker (seasucker)
      • Smartwool (smartwool)
      • Sportec (sportec)
      • Sportful (sportful)
      • Spyder (spyder)
      • Starling (starling)
      • Stealth Gear (stealth_gear)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Stetson (stetson)
      • SUCK UK (suck_uk)
      • Suitable (suitable)
      • Superdry (superdry)
      • SVELTUS (sveltus)
      • TaylorMade (taylormade)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thinsulate (thinsulate)
      • Thirtytwo (thirtytwo)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Titan (titan)
      • Travel Pal (travel_pal)
      • Travelite (travelite)
      • Trekmates (trekmates)
      • Tucano (tucano)
      • Tunturi (tunturi)
      • Ugg (ugg)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Valenta (valenta)
      • Valhal Outdoor (valhal_outdoor)
      • Vaude (vaude)
      • Vegaoo (vegaoo)
      • Vic Firth (vic_firth)
      • Victorinox (victorinox)
      • Viking (viking)
      • Volcom (volcom)
      • Warmbat (warmbat)
      • Wilson (wilson)
      • Woolpower (woolpower)
      • Ziener (ziener)
      • Zildjian (zildjian)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €20 (budget)
      • €20 - €35 (low)
      • €35 - €50 (medium)
      • €50 of meer (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
      • Volwassenen (volwassenen)
    • Soort handschoen (soort_handschoen):
      • Handschoenen (handschoenen)
      • Ski handschoenen (ski_handschoenen)
      • Sporthandschoenen (sporthandschoenen)
      • Wanten (wanten)
    • Touchscreen top (touchscreen_top):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acryl (acryl)
      • Composiet (composiet)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Foam (foam)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Schapenvacht (schapenvacht)
      • Staal (staal)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Waterbestendig (waterbestendig):
      • Ja (ja)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be